Praktijkbegeleider m/v personeei schoonmaker v/m Medewerker codeercentrum (v/m) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp KOELMONTEUR Administratief Medewerk(st)er LEHD(ST)ERS .(voor 36 u. p.w.> PER?SSI- PERSONEEL™50"511 '52!ïl personeel pEfiSOhEa personeel -\r randstad uitzendbureau Kort Rapenburg 6, Leiden 071 -14 95 41 (kantoor-en gezondheidszorgpersoneel, 071-14 65 46 (industrie- en technisch personeel) Julianastraat 94 Alphen a/d Rijn 01720-91449. Ziekenverzorgende Voor een bejaardentehuis in Sassenheim zoeken wij een ziekenverzorgende die bereid is m.i.v. 2 septem ber a.s. 7 nachtdiensten te draaien. Boekhoudkundig medewerker Je moet minimaal in het bezit zijn van een MBA-diplo- ma. Werkervaring is een pré. Deze interessante baan is voor hele dagen en gaat langere tijd duren. Secretaresse Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een geroutineer de secretaresse, die de Engelse taal goed beheerst. Je moet ook af en toe brieven in steno kunnen opnemen. Deze baan gaat tot ongeveer half september duren. Op alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. -ir randstad uitzendbureau Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15 wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een: voor 18 uren per week. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die vertrouwd zijn met onderhoud en reparatie van schoonmaak- apparatuur. De rechtspositieregeling van het Voortgezet Onder wijs is van toepassing. KOELTECHNIEK B.V. L.DORP GEVRAAGD: ruime ervaring op gebied van storing en onderhoudswerk in de koeltechniek, moet al zo- Dda werkzaam zijn. GEBODEN: Goed loon-vakantieregeling eigen auto en een prettige werkkring. Zij die eens wat anders willen kunnen ons bellen onder de volgende tel. nrs.: 071- 895418-891588. Na 7 uur 893152. WEBER KOELTECHNIEK B.V. Hoofdstraat 110 2351 AN LEIDERDORP dienstverlening Wij zijn een snel groeiende, landelijke onderneming met ruim 4500 personeelsleden, die zich hoofd zakelijk richt op de schoonmaak en onderhoud van gebouwen, in een markt waar steeds hogere eisen worden gesteld aan specifiek technische vakkennis. Wij zoeken voor de administratieve afwerking van alle voor komende zaken op het kantoor van onze vestiging te Leiden, een Wij denken aan minimaal Mavo-niveau met enige admini stratieve kennis of ervaring voor de volgende taken: ontvangst van alle kantoorbezoekers telefoonbehandeling voorbereiding loonadministratie personeelsadministratie alle voorkomende sekretariaatswerkzaamheden Belangstellenden verzoeken wij een sollicitatiebrief te rich ten aan Asito BV, Kabelweg 55, 1014 BA Amsterdam- Sloterdijk. Asito Dienstverlening BV Kabelweg 55; 1014 BA Amsterdam-Sloterdijk Tel. 020 -869111 on^.nlKwnvoor; BOEKHOUDER PD voor een bedrijf in Leiden. In grote lijnen omvat de baan het volgende: het coderen van binnengekomen facturen, het controleren van allerlei onkostendeclaraties en het boeken hiervan, verslaglegging van het maandrapport en het aanmanen van buiten landse debiteuren. Verder uiteraard alle andere bijkomende boekhoudkundige werk zaamheden. 4 TYPISTES waarvan 3 full-time en 1 part-time. De banen zijn bij verschillende bedrijven in en om Leiden. Vereisten zijn uiteraard een goede typevaardigheid in het Nederlands en het Engels. Ben je geïnteresseerd en ben je voor minstens 1 maand beschikbaar neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE/ TELEXISTE met ervaring op een telefooncentrale van 10 lijnen. Met ingang van 1 september komt er een leuke baan vrij op een gezellig kantoor in Katwijk. Voor deze baan is het een vereiste dat je de Duitse taal goed beheerst. Het kunnen werken met een telex is ook noodzakelijk. De baan is voor hele dagen, voor langere tijd. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. JONGENS EN MEISJES VAN 18 tot 20 JAAR die af en toe een paar dagen of een paar weken willen werken. Wij hebben verschil lende produktie- en magazijnbanen beschikbaar. Heb je interesse, kom je dan zo snel mogelijk in laten schrijven. A verpleegkundigen B verpleegkundigen en ziekenverzorgenden Wij zijn op zoek naar mensen die per direkt in kunnen springen bij diverse instellingen in Leiden en Den Haag. Ben je beschikbaar voor alle diensten en wil je direkt aan de slag voor korte of langere tijd kom dan meteen langs met al je papieren. Salaris volgens NZR normen. uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 Stichting Gezinsverzorging Leiden Rembrandtstr. 21 Nadere informatie bij Mevr. L. van Dokkum, personeelszaken. Tel. 071-149441 (8.30-12.30 uur) Salaris en rechtspositie volgens C.A.O. welzijnswerk. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur, dhr. A.A. Claassen, Postbus 11091, 2301 EB Leiden. De Stichting is werkzaam op het terrein van de gezinsverzorging en bejaardenhulp. Wij hebben binnenkort twee vakatures voor 2 langdurige hulpverlening Tot hun taak gaat behoren: onderzoeken en beoordelen van hulpaanvragen planning en organisatie van de hulpverlening onderhouden van kontakten met kliënten begeleiden van helpsters en verzorgsters individueel en in groepsverband administratieve werkzaamheden Wij vragen: kandidaten met een diploma M.B.O-s.d. leeftijd minimaal 22 jaar bereidheid te werken In team-verband bij voorkeur ervaring In de gezinsverzorging en wonende In Lelden of dlrekte omgeving. dat is nou a-l m'n tlenbe loslopertje. gelukkig dat die KLelNEADVSJTENUS goed gelezen CE BEZORGER "Prinsenhor in Leidschendam is een modern algemeen verpleeghuis, dat even eens als centrum voor reactivering en dagbehandeling dienst doet. Er zijn 5 afdelingen met totaal 170 bedden voor somatische patiënten en 3 af delingen met gezamelijk 90 bedden voor psychogeriatrische patiënten. Daarnaast heeft het verpleeghuis een afdeling met 20 dagbehandelingsplaatsen voor somatische patiënten. "Prinsenhof' heeft ca. 360 medewerkers. Inzake beleidsveranderingen en inter ne functieveranderingen hebben wij twee vacatures voor praktijkbegeleider m/v voor 25 uren per week op een van de psy chogeriatrische afdelingen. Het opleidingsteam bestaat uit 13 me dewerkers, die de opleiding tot ziekenver zorgenden voor ongeveer 80 leerlingen verzorgen. Van de praktijkbegeleider verwachten wij, dat hij/zij naast de bij de functie be horende taken, meedenkt en meewerkt bij nieuwe ontwikkelingen. Wij roepen kandidaten op, die in het bezit zijn van: - het diploma ziekenverzorging, aange vuld meteen certificaat 1-jarige prak tijkbegeleiding; of: - het diploma verpleegkunde A of B, aangevuld met de cursus praktijkbe geleiding; of: - het diploma MBO-V, aangevuld met de cursus praktijkbegeleiding; en:- ervaring in werk- of praktijkbegelei ding. Gezien het karakter van de verpleeg- afdeling genieten B-verpleegkundigen de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: overeen komstig CAO Ziekenhuiswezen. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 07.15 tot 12.15 uur (in overleg varia bel). Salariëring: - ziekenverzorgenden volgens de rang van ziekenverzorgenden 2e schaal - verpleegkundigen volgens de rang van verpleegkundigen A. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer P. Willegers, opleidingscoördinator, tel. 070-209201 tst. 230. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam. 0 VERPLEEGHUIS PRINSENHOF LEIDSCHENDAM heao' ers Vekemans Berk, Accountants en Belas tingadviseurs zoeken voor hun vestiging te 's-Gravenhage, Laan Copes van Catten- burch 86, tel. 070^169531 op korte termijn contact met Heao'ers die bereid zijn de N1VRA studie te gaan volgen. Bedrijf en werksfeer Vekemans Berk is een middelgrote maat schap van registeraccountants en belasting adviseurs. De kantoren zijn landelijk ver spreid, tellen zo'n 20 25 - overwegend jonge - mensen. De cliëntenkring is gevarieerd en bestaat hoofdzakelijk uit ondernemingen in midden- en kleinbedrijf. Persoonlijke dienstverlening is één van onze belangrijkste kenmerken. Beroep en werk De accountancy heeft raakvlakken met alle onderdelen van de bedrijfseconomie en administratie. De specifieke deskundigheid ligt op het terrein van de administratieve organisatie en controletechnieken. Auto matisering speelt hierbij een belangrijke rol. De fiscale zaken worden geïntegreerd be handeld in nauwe samenwerking tussen accountants en belastingadviseurs. De ad viesfunctie is in beide disciplines belangrijk. Begeleiding en carrière In de aanvangsperiode wordt een inten sieve begeleiding verzorgd door ervaren collega's. Geleidelijk aan wordt steeds zelfstandiger gewerkt De interne opleiding geschiedt op de kantoren zelf en is indivi dueel gericht. Door deze aanpak kan men snel doorgroeien en in relatief korte tijd met een hoge mate van zelfstandigheid bij de cliënten werkzaam zijn. De uitgroeimogelijkheden zijn veelzijdig, mede door de ruime keus in specialismen binnen de accountancy. Selectie-criteria Een v.w.o.-opleiding strekt tot aanbeveling, maar is niet noodzakelijk. Om in de accoun tancy echt goed te slagen zijn flair, enthou siasme, zelfstandigheid en doorzettingsver mogen van doorslaggevend belang. Studie Afhankelijk van het vakkenpasst duurt de NIVRA-studie 6 tot 8 jaar. Het is een pittige studie, die veel vrije tijd vergt Hiertegen over staat, dat voor colleges, op werkdagen gehouden, vrij wordt gegeven. Salaris Het salaris en de secundaire voorwaarden zijn goed. De (hoge) studiekosten worden praktisch geheel vergoed. Pe geschikte man/vrouw verdient bij Vekemans Berk in een betrekkelijk korte tijd een aantrekke lijk salaris. Hiervoor moet wel worden gewerkt. Sollicitatieprocedure en carrièretest Indien u - man of vrouw - geïnteresseerd bent in een functie bij Vekemans Berk laat dit dan telefonisch of schriftelijk weten bij het eerder genoemde kantoor. Wij zenden u dan een aanmeldingsformulier. Informatie inwinnen kan ook bij de heer J.C. Toet. Een onderdeel van de selectieprocedure is een carrièretest Indien u minder geschikt bent voor de accountancy, hoort u in welke richting u beter een functie kunt zoeken en waar uw talenten liggen. Op deze manier voorkomen wij voor u en voor ons teleur stellingen. Uiteraard zijn de kosten, verbon den aan dit onderzoek, voor onze rekening. 's-GRAVENHAGE: Laan Copes van Cattenburch 86,2585 GE, tel. 070-469531. In het codeercentrum, onderdeel van de centrale keuken, ontstaat een vacature voor een medewer ker (v/m) die zal worden belast met de verwerking van de maal- tijdgegevens van de patiënten door middel van een kaart-sys- teem. Tevens zal de keukenadmi- Voor een goede functie-vervul ling achten wij een MBO-CD (of gelijkwaardige)-opleiding nood zakelijk. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00-16.30 uur, terwijl éénmaal per 14 dagen een weekenddienst wordt gewerkt. Het salaris be draagt maximaal f 2662,92 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer a.g. van den Broek, dienst Personeelszaken, toestel 7102. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 12/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Inlichtingen worden verstrekt door: de conrector, de heer drs. G.J.M. Désar, tel. 071 - 12.13.65 (school) of 071 - 17.03.20 (thuis); de conciërge, de heer D. van der Voorst, tel. 071 - 12.13.65 (thuis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 810 binnen 10 dagen te zenden aan de school, t.a.v. de heer Désar, Postbus 312, 2300 AH Leiden.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18