IP® chef magazijn gereed produkt Onderhoudsmonteur soneel Beginnende assistenten-accountant Accountantskantoor reparatie- en onderhoudswerkzaamheden op allerlei gebied. Fasson stichting bejaardencentrum St. Jeroen een verpleegkundige v/m met diploma ziekenverpleging a en b de rijksoverheid vraagt ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN sterilisatie assistent m/v leraren/leraressen h St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatiebureau ge noemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten ge meenten. In totaal controleert ons Bureau ca. 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopen de gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werk zaamheden geschiedt bij de cliënten in de 32 over het land verspreide districten. Voor het oostelijk deel van Zuid-Holland in de driehoek Leiden, Capelle a/d IJssel, Woerden of naaste omgeving wensen wij binnenkort onze gelederen met enkele jonge, entousiaste mensen in de functie van beginnend assistent accountant te versterken. Leeftijd: tot 23 jaar. Basisopleiding: VWO, HEAO-BE, of HEAO accountancy richting. Verzoeken afschriften van cijferlijsten bij te voegen. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de NIVRA studie (gaan) volgen. Geboden wordt een afwisselende, leerzame werkkring, een goed salaris, moderne secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Alge mene Burgerlijke Pensioenwet), een gunstige studie kostenregeling en goede doorgroeimogelijkheden. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrief te richten aan ons districtskantoor, Postbus 110,2350 AC Leiderdorp. de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) Nassaulaan 12, 2514 JS 's-Gravenhage Het bestuur van De Manse Prot. Chr. School voor moeilijk lerende kinderen, Kiljanpad 2, Leiden zoekt Iemand voor Voor 20 uur per week, voorshands tijdelijk voor zes maanden. Vereist: Vakmanschap Goede contactuele eigenschappen. Gaarne referenties. Inlichtingen bij: H. J. Nieuwstraten, tel.: 071-311940 (school), 071- 155944 (privé). Sollicitaties binnen 14 dagen aan: dhr. P. Sleeboom, secretaris, Hei- la Haassestraat 15, 2353 LK Leiderdorp. Fasson is één van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal, materiaal, dat in vele sektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie, wordt toegepast. De produktie geschiedt in ons bedrijf te Hazerswoude. De verkoop wordt gerealiseerd via een veertiental zelfstandig opererende verkoopmaatschappijen. In het magazijn gereed produkt in Hazerswoude is de vacature ontstaan van Tot de werkzaamheden van deze functionaris behoren: leiding geven aan een 12-tal medewerkers in ploegendienst: registreren en beheren van voorraden gereed produkt; verzorgen van de uitlevering van orders gereed produkt; doelmatig beheren van de voorraadadministratie en de magazijnen; ontvangen, opslaan en distribueren van goederen van andere Fasson fabrieken; dragen van de verantwoording voor het juist beladen en verwerken van aangeboden vrachtvervoer. Voor de juiste invulling van deze belangrijke funktie denken wij aan een man (25-40 jaar) die: over aantoonbare ervaring in magazijnwerk beschikt; goede contactuele eigenschappen heeft; leidinggevende capaciteiten en ervaring bezit; middelbare schoolopleiding heeft gevolgd en/of een afgeronde cursus magazijnbeheer/administratie; gewend is op doelmatige wijze magazijnen te beheren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Fasson (Nederland B.V.), afdeling Personeelszaken, Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude-Rijndijk. An Avery International Company Vi Voor ons verzorgingstehuis met 147 bewoners en 41 aanleunwoningen vragen wij voor spoedige indienst treding Haar/zijn taak zal naast de verpleegkundige aspecten tevens de waarneming omvatten van de werkzaam heden van het hoofd verzorging bij diens afwezig heid. Vereisten: - betrokkenheid.bij de problematiek van de ouder wordende mens - leidinggevende-en organisatorische capaciteiten en bij voorkeur ervaring in vergelijkbare functie - goede contactuele eigenschappen t.o.v. bewoners en personeel - leeftijd vanaf 30 jaar - katholieke levensovertuiging Arbeidsvoorwaarden en salariëring conform de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Opname in P.G.G.M. pen sioenfonds. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie aan de directie van Stichting St. Jeroen, Jeroenspark 1, 2201 KS Noordwijk, Tel. 01719 - 19212. Jeroenspark 1,2201 KS Noordwijk. Tel. 01719-19212 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. staffunctionaris (mnl./vrl.) projectbeheersing vac.nr. 4-3077/1158 Ministerie van Defensie directie Zuid-Holland, dienst Gebouwen, Werken en Terreinen, dienstkring Valkenburg De dienst Gebouwen, Werken en Terreinen is in zijn algemeenheid verantwoordelijk voor de nieuwbouw en het onderhouden van onroerend goed van Defensie. Het werkterrein van de directie Zuid-Holland omvat o.m. de militaire vliegvelden in de provincies Utrecht, Noord- en Zuid-Holland. Functie-informatie: hij/zij is verantwoordelijk voor de realisatie van de doelstelling van het Stafbureau; voeren van basisplanning waarin alle projecten zijn gesplitst in de diverse realisatiefasen, naar tijd, capaciteit en geld; coördineren en controleren van de afstemming van de deelplanning bij de bureaus van de dienstkring; namens de dienstkringleiding bewaken van de planning van de projecten naar tijd, capaciteit en budgetten d.m.v. het verzamelen van de planning en voortgangsgegevens van de bureaus van de dienstkring; verwerken van deze gegevens in overzichten en realisatieschema's volgens het PBS alsmede bewaken van de bezettingsgraad van de diverse bureaus van de dienstkring en het aan de hand daarvan adviseren t.a.v. het aan- en uitbesteden van projecten, het inhuren van extra capaciteit e.d.; optreden als projectcoördinator bij bijzondere projecten; verzorgen van de bijzondere projecten, documentatie, rapportages en bijkomende administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma MTS B; diploma bedrijfsplanning c.q. de bereidheid dit diploma te behalen; ruime ervaring in het vakgebied. Standplaats: Katwijk. Salaris: max. f 3577,- per maand. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door kapitein J.W. Brugmans, onder nr. (01718) 5 22 20 en omtrent de selectieprocedure door de heer A. Suwijn, onder nr. (071) 146641, tst. 20. Sollicitaties inzenden voor 8 september 1984. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest is op korte termijn plaats voor een Tijdelijk weekend-, avond-, nachthoofd m/v De arbeidsovereenkomst zal worden afgeslo ten voor een deeltijdpercentage van 20 en voor de duur van 6 maanden. Tijdens de avond-, nacht- of weekenddienst kun nen zich bijzondere en vaak acute situaties voor doen. Voor die gevallen zal het tijdelijk hoofd, in overleg met de nachtdienst maar ook zelfstandig, een doeltreffende oplossing moeten geven. We verwachten dat hij/zij: - beschikt over een ruime ervaring als verpleeg kundige in de psychiatrie - bereid is en de mogelijkheid heeft om in voor komende situaties meer dan 20% te werken. Afhankelijk van de opgedane ervaring vindt in schaling plaats tot een maximum van f 3.274,— (eerste verpleegkundige Al bij een 40-urige werk week. Voor meer informatie kunt u de heer Jannes Geer- sing bellen, tel. 071-179594. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen sturen aan: Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a., team Personeel, Opleiding ep Organisatie, t.a.v. Gerda de Kleijne, personeelconsulent, Endegeesterstraat- weg 5, 2342 AJ Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Centrale Sterilisatie Dienst Ten behoeve van deze afdeling wordt gevraagd een vac.nr. 170.R.23.33.LD Taak: - sorteren, reinigen, controleren, ver pakken en steriliseren van instrumen ten t.b.v. operatiekamers en afdelin gen; - verzorgen van bevoorrading van ste riel linnengoed. Gevraagd: - lager onderwijs met enige jaren LEAO/ MAVO; - grote accuratesse en netheid in werken; - enig technisch inzicht; - bereidheid om in teamverband te werken; - bereidheid tot het volgen van da cur sus sterilisatie-assistent. De werkzaamheden worden op twee locaties verricht. Werktijden: van 8.00-16.30 uur of van 13.30-22.00 uur. Periodiek worden tevens beschikbaar heidsdiensten verricht. Salaris: max. f 2334 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H. van Dort, hoofd Centrale Sterilisatie Dienst (071-263254). Reacties gaarne binnen twee weken na verschijningsdatum van deze adverten tie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden vraagt met ingang van het schooljaar 1984-1985 voor de vakken: a. algemene technieken (schilderen) 8 lessen b. algemene technieken (voorbereidend technisch tekenen) 16 lessen Combinatie van deze lessen tot volledige weektaak mogelijk. Sollicitaties te richten en en inlichtingen te verkrijgen bij de directeur van de school de heer S.M. de Mik. Tel. school 071 769252 en privé 071 891166. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor de onder haar bestuur staande St. Christofo- russchool voor woonwagencentrumkinderen, Gabriël Metzustraat 4 te Leiden, een VAKLEERKRACHT HUISHOUDKUNDE voor 10Vz uur per week voor vervanging in een langdurig ziekteverlof met ingang van 27-8-1984. Het vak huishoudkunde wordt gegeven aan een meis- jesgroep in de leeftijd van 12-17 jaar, op de maandag-, woensdag- en donderdagmorgen. Sollicitaties kunt-u binnen 1 week richten aan het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Heren gracht 48, 2312 LE Leiden. Bij de Technische Dienst ont staat binnenkort in verband met vervroegde pensionering een va cature voor een onder houdsmonteur die zal worden belast met onderhoud van o.a. de C.V.- en luchtbehandelings installatie en de sanitaire voorzie ningen. Tot de functie behoort het één maal per 6 weken verrichten van één week storingsdienst. Wij vragen: L.T.S.-opleiding werktuigbouw; diploma A.C.I. en Gawalo; ruime ervaring. Wij bieden: Een salaris, afhankelijk van oplei ding en ervaring, max. f 2.940,33 bruto per maand. Toeslag voor storingswerkzaam heden; Toepassing CAQ-ziekenhuiswe- zen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de heer J.N.M. van Dijk, hoofd Technische Dienst, telefoon 071 - 89 92 50 toestel 7140. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermel ding van nr. 41/84. uilig van nr. hi /oh. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18