t 1 Subhoofd m/v PERSONEEIzwam^™* personeel erso SCHAKENBOSCH Demonstratrices sonesl PI PersonjeeS®"1 .PERSONEELreRSONEa «^•nUoonW01'1 DIRIGENT ir randstad uitzendbureau ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER ALL ROUND ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER r randstad uitzendbureau ir randstad uitzendbureau J personeel personeel personeel Bf M "Schakenbosch" is een psychiatrisch centrum in Leidschendam. Het omvat 6 paviljoenen die plaats bieden aan 485 patiënten. De Activiteitensector van ons centrum kent 4 vak groepen t.w. - Arbeid - Recreatie - Sociaal programma - Therapieën In de vakgroep recreatie is voor de duur van de ziekte van een werknemer gedurende 12 uur per week een plaatsingsmogelijkheid voor een recreatief medewerker muziek m/v De hoofdtaak is het op ontspannen wijze bezig hou den van voornamelijk oudere psychiatrische patiënten door middel van zang en muziek. De medewerker muziek moet in staat zijn zowel piano als orgel en een snaarinstrument te bespelen. Het vermogen om zich in te leven in de wensen, ge dachten en gevoelens van ouderen achten wij belang rijker dan een afgeronde muziekopleiding. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij op 2 ver- pleegafdelingen zelfstandig de muziekactiviteiten ver zorgt en in samenwerking met anderen activiteiten in een sociëteitsgebouw muzikaal ondersteunt. Het salaris is minimaal f 662,70 en maximaal f 859,20 bruto per maand, gebaseerd op een werkweek van 12 Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de christe lijke signatuur van het ziekenhuis respecteren. Alle gewenste informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw M. de Gelder, leider vakgroep recreatie. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u naar het hoofd af deling personeelszaken. Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam, tel. 070-209252 TELEFONISTE met ervaring op een telefooncentrale van ongeveer 10 lijnen. M.i.v. 15 augustus a.s. komt er een leuke funktie vrij als telefoniste/receptioniste op een gezellig bureau in Katwijk. Met een paniekbestendige houding, een vriendelijke telefoonstem en goede kennis van de Engelse en Duitse taal kom je direkt voor deze funktie in aanmerking. Enige kennis van de Franse taal en ervaring in het werken met een telex is een pré. De baan is voor hele dagen, voor langere tijd. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. KANTINEDAME bij een bedrijf in Leiden. Het is de bedoeling dat je hier zelfstandig de lunches verzorgt voor de ongeveer 30 personeelsleden die het bedrijf heeft. Naast het verzorgen van de lunches zorg je ook voor koffie en thee en serveer je 'n drankje bij vergaderingen. Deze afwisselende baan waarin je volledig zelfstandig kan werken is voor 3 maanden. Enige ervaring in een soortgelijke baan en een representatieve verschijning is een vereiste. Leeftijd tussen 20 en 30 jaar. Salaris mag goed genoemd worden. Kom je snel inschrijven. Regelmatig hebben wij werk voor goede: TYPISTES zowel typistes Nederlands, als moderne talen. De banen zijn variërend van 1 week tot 3 maanden. Ben jij zo'n razendsnelle typiste die voor korte of langere tijd aan de slag wil, k'om dan snel langs voor een typetest. SECRETARESSE met minstens 2 jaar ervaring, voor een relatie even buiten Leiden. Voor deze full-time baan moet je je Nederlandse en Engelse handelscorrespondentie en steno's goed bijgehouden hebben. Heb je ervaring in een commerciële funktie is dat een pré. Dit omdat je bij afwezigheid van de verkoopmanager zijn taken moet kunnen overnemen. Interesse in deze zelfstandige baan voor langere tijd? Bel dan voor een afspraak met Irma Hoogelander van ons bureau. Salaris in overleg. A verpleegkundigen B verpleegkundigen en ziekenverzorgenden Wij zijn op zoek naar mensen die per direkt in kunnen springen bij diverse instellingen in Leiden en Den Haag. Ben je beschikbaar voor alle diensten en wil je direkt aan de slag voor korte of langere tijd kom dan meteen langs met al je papieren. Salaris volgens NZR normen. Ook hebben we direkt werk voor boekhouder PD typiste tekstverwerking datatypiste medisch secretaresse verpleeghulpen MBO- en HBO'ers Informatie over bovenstaande banen (alle m/v) kunt u krijgen op onderstaand adres. ^uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 Bij he. ALMA MATERKOOR komt per september a.s. de functie vrij va t.a.v. de vervanger denken wij aan een jonge afgestudeerde dirigent met veel ambitie voor koordirectie. Wilt U reflecteren, dan graag spoedig schriftelijk bij ons secretariaat, Zandzegge 3-2319 ZK Leiden. Kort Rapenburg 6, Leiden 071-14 95 41 (Kantoor- en gezondheidszorgpersoneel, 071-14 65 46 (industrie- en technisch personeel) Julianastraat 94 Alphen a/d Rijn 01720-91442. Schoolverlaters Wij hebben nu veel werk voor mensen van 18 jaar en ouder die gedurende langere tijd kunnen werken. De werkzaamheden zijn o.a. produktiewerk (dag- en ploegendienst), magazijnwerk en chauffeurswerk. Deze banen zijn doorgaans voor enkele weken, maar ook korte klussen komen voor. Als je nog in militaire dienst moet kun je ook reageren. tr randstad uitzendbureau MEDEWERKER/STER MAKELAARDIJ Ter ondersteuning von onze gespecioliseerde activiteiten op het gebied van onroerend goed zoeken wij een mede werker/ster welke gewend is in zijn of haar huidige functie zelfstandig te werken. Wij denken hierbij aan iemand met uitgebreide ervaring op het gebied van: VERZEKERINGEN EN/OF HYPOTHEKEN S menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv breestraat 106 2311 cw lelden tel.071-125041 We are a subsidiary of Mitsubishi Motors Corporation, Japan, enga ging in the parts back-up tor Mitsubishi trucks and cars exported to Europe. Vacancy: Parts marketing employee of between 30 and 40 years of age, who is willing to work in an internatio nal business environment. Requirements: Education should be at least at V.W.O. level, prefe rably with H.E.A.O. study or equivalent. Candidates should be fluent in English and German, and good working knowledge of administration, computer and auto-technologies are considered ad vantageous. Salary: will be commensurate with job's importance. Application: Application shall be made in hand writing of resumé, both in English and German, to the attention of: Mr. K. Yamasaki MMC Truck Parts Europe B.V Postbus 75010 1117 ZN Schiphol-Oost Commerciële Dienst Ten behoeve van de huisdrukkerij van deze afdeling wordt per 1 september 1984 gevraagd een medewerker m/v vac.nr. 909.D.97.32.LD Werkzaamheden: het afwerken en ver- zendklaar maken van drukwerken. Vereist: - grafisch vakdiploma; - leeftijd 20-30 jaar. Salaris: max. f 2334 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer F. Corba, hoofd huisdrukkerij (071-262728). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Leidse Studentenvereniging "MINERVA" /oor zo spoedig mogelijke indiensttreding TIMMERMAN voor het verrichten van onderhoudswerk zaamheden aan meubilair en diverse pro jecten in het gebouw. Stichting Muziekonderwijs Zoeterwoude roept sollicitanten op voor de funktie van docent(e) dwarsfluit Inlichtingen en sollicitaties bij mw. C. Smeink, B. Brandt- straat 20, Zoeterwoude. Bloembollenexportbedrijf vraagt voor zo sp< dig mogelijk een Wij denken aan iemand van ongeveer 21 jaar met HA VO/HEAO opleiding. Wij bieden: een interessante baan met goede vooruit zichten. Onze primaire en secundaire ar beidsvoorwaarden zijn goed. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: De Vroomen Export B.V., LOWLAND YACHTS AMY VAN VULPEN B.V. Hoge Rijndijk 211 2382 AL Zoeterwoude-Rijndijk zoekt wegens toenemende drukte op korte termijn Taakom - telefoon-, telex- en typewerkzaamheden schrijving: - voorbereidende werkzaamheden be drij fsadministratie - representatie bij ontvangst zakenrelaties - overige kantoorwerkzaamheden Vereisten: - typediploma - beheersing van Nederlands, Engels en Duits in woord en geschrift - representatief voorkomen - initiatief en doorzettingsvermogen - inzicht in bedrijfsadministratie - rijbewijs Na ruime inwerkperiode zal kandidate zelfstandig bovenom schreven taak uit moeten kunnen voeren. Ervaring is een pré, doch niet beslist noodzakelijk. Werklozen genieten de voorkeur. Sollicitatiegesprekken na telefonische afspraak. Voor na dere inlichtingen: 071-41.05.03 en vragen naar Jan van Vulpen. "Prinsenhof' in Leidschendam is een modern algemeen verpleeghuis, dat even eens als centrum voor reactivering en dagbehandeling dienst doet. Er zijn 5 afdelingen met totaal 170 bedden voor somatische patiënten en 3 af delingen met gezainelijk 90 bedden voor psychogeriatrische patiënten. Daarnaast heeft het verpleeghuis een afdeling met 20 dagbehandelingsplaatsen voor somatische patiënten. "Prinsenhof' heeft ca. 360 medewerkers. Door promotie van de huidige functionaris is er een vacature ontstaan voor de functie subhoofd (m/v) tb.v. een verpleegafdeling met ca. 34 psychogeria trische patiënten. Wij roepen kandidaten op, die in het bezit zijn van het diploma B, bij voorkeur aangevuld met A. Enige jaren ervaring als verpleegkundige is gewenst. Verder ver wachten wij, dat de bereidheid om in de toekomst de Kaderopleiding te gaan vólgen, aanwezig is. Arbeidsvoorwaarden: CAO Ziekenhuiswezen. Aanstelling zal geschieden in de rang van le verpleeg kundige. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw H.M. v.d. Nadort, coörd. hoofd verpleegkundige, tel. 070 - 209201 tst. 122. Schriftelijke sollici taties te richten aan de heer J.C. v.d. Meer, hoofd personeelszaken van Verpleeghuis "Prinsenhof, j Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam, - zuyzui tst. izz. 0 VERPLEEGHUIS PRINSENHOF LEIDSCHENDAM Kort Rapenburg 6, Leiden 071-14 95 41 (kantoor- en gezondheidszorgpersoneelj 071 -14 65 46 (industrie- en technisch personeel) Julianastraat 94 Alphen a/d Rijn 01720-91442. A/B-verpleegkundigen Ziekenverzorgenden Ervaren verpleeghulpen Voor een tehuis in Katwijk zoeken met spoed zieken verzorgenden en ervaren verpleeghulpen. In Noordwijkerhout zoeken wij B-verpleegkundigen die bereid zijn in verschillende diensten kunnen gaan draaien. Heb je je opleiding niet voltooid, maar wel enige erva ring in de verpleging; ook dan kunnen wij je waarschijn lijk helpen. Interesse? Kom snel langs, of bel even op! De vruchtedranken en pure vruchtesappen van Riedel zijn een ongekend succes. U kunt hiervan de vruchten plukken als demonstratrice in supermarkten voor Appelsientje, Goudappeltje, Ananasje, Fruitdruifje, Pompelmoentje, Tomatientje, Toptientje, Zontomaatje, Dubbeldrank en Djoez. Wij bieden u fijn afwisselend werk, 2 a 3 dagen per week, op donderdag, vrijdag en zaterdag. Het bezit van een auto is noodzakelijk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Riedel Drankenindustrie, postbus 64, 6710 BB Ede, ta.v, de heer W. Dubbeld. Riedel Drankenindustrie is een onderneming van de Verenigde Coöperatieve Melkindvstrie Coberco B A.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 6