ptt rM- Rabobank O DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: IWMhNI Een aantal jonge MAVO'ers telefoondistrict 's-Gravenhage om werkervaring op te doen t bij het 'e unieke kans studio drukkerij uitgeverij Medewerk(st)er uitgeverij Drukker Aankomend vlakdrukmonteur m/v T ekst-verwerk(st)er Corrector(trice) (part-time) invallend ongediplomeerd groepsleider m/v huishoudelijk medewerker m/v beginnende assistenten-accountant (m/v) Mariënhaven pas afgestudeerde HEAO'er (m/v) groepshoofd (m/v) Huize Ursula Valkenburgseweg 68 Katwijk Telefoon 01718-14041 In verband met uitbreiding van ons orderpakket zoeken wij contact met: Voor het beheer van onze advertentie-contracten met de daaruit voortvloeiende correspondentie in de moderne talen, waarvan de franse taal de belangrijkste is. Hij/zij moet in staat zijn geheel zelfstandig te kunnen werken en moet over een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel beschikken. Onze voorkeur gaat uit naar VWO-opleiding/talenpakket. Voor de bediening van onze Solna. Onze voorkeur gaat uit naar een drukker niet ouder dan 30 jaar die in staat is zelfstandig te kunnen werken en alle voorkomende drukkerij-werkzaamheden te verrichten. Voor de papiermontage/filmmontage/doka-werkzaamheden. Mogelijkheid tot opleiding aanwezig. Voor de bediening van onze Compugraphic-fotozetter. Zij die over ervaring beschikken genieten de voorkeur. Welke in de gelegenheid is om op afroep beschikbaar te zijn voor het corrigeren van drukproeven. Goede beheersing van de nederlandse taal is vereist. Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk aan de directeur van studio drukkerij uitgeverij all in bv. Postbus 55, 2235 ZH VALKENBURG (ZH) PROTESTANTS-CHRISTELIJKE STICHTING VAN OUDERS EN VRIENDEN VAN VERSTANDELIJK GEHANDICAPTEN IN LEIDEN EN OMSTREKEN TE LEIDEN Onze Stichting beheert een drietal gezinsvervangende tehuizen in de regio. Voor ons gezinsvervangend tehuis "Vlietlande" te Voorschoten, waar 20 bewoners gehuisvest zijn, zoeken wij wegens vertrek van één van onze medewerkers op korte termijn een voor gemiddeld 20 uur per week Wij denken hierbij aan iemand: - die bereid is om in teamverband te werken; - goed kan omgaan met kollega's, bewoners en ouders; - de bereidheid heeft de prot.chr. signatuur van ons huis te respekteren. Opleidingseisen: - MAVO-4; - 3 jaar HAVO: - diploma MHNO; - Kinderbescherming A; - Mavo-3, LBO-T of LBO met 3 vakken op C-niveau. Tevens zoeken wij een voor 3 uur per dag Deze medewerker zal zorgdragen voor hef bereiden van de maaltijden. Salariëring vindt plaats konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Inlichtingen kunt u verkrijgen en schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan het hoofd van "Vlietlande", mevrouw J. Brinkman, Kwlkstaartdreef 1,2251 NH Voorschoten, tel. 01717 - 8410. Wij zijn een moderne organi satie van registeraccountants met 21 vestigingen in Nederland en tevens inter nationaal werkzaam. Binnen het boeiende terrein van de accountancy met zijn vele facetten, is sprake van een eigen filosofie die zich o.a. manifesteert in een vol ledig eigentijdse aanpak en een ruime mate van zelfstan digheid voor onze medewer kers. Er wordt in kleine teams ge werkt, waarbinnen ieder zijn eigen verantwoordelijkheid heeft. Omdat wij nog steeds groeien, hebben wij behoefte aan voor ons kantoor Leiden. Zij zullen worden ingescha keld bij de uitvoering van gevarieerde en interessante controlewerkzaamheden voor onze cliënten. Ruime ontplooiingsmoge lijkheden zijn aanwezig voor actieve jonge mensenleef tijd 18-21 jaar, met een basisopleiding op VWO- niveau. Hun studiezin wordt onder steund door een continue cursusprogramma binnen onze organisatie. Geboden wordt een goed salaris, uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden en een studiekostenvergoeding. Wij zien uw schriftelijke sol licitatie gaarne tegemoet aan ons kantoor Zoeterwoudse- singel 50, Postbus 402, 2300 AK Leiden, t.a.v. de heer A. de Jong. de Tombe/Melse co accountants 21 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland. Verpleeghuis Mariënhaven te Warmond, waar 208 psycho-genatrische bewoners verblijven, zoekt voor de Centrale Keuken, waar dagelijks 400 maaltijden worden bereid, een voedingsassistent(e) voor 15 uur per week. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 11.00 uur. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van een INTAS- of vergelijkbaar diploma. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Rabobank Katwijk aan den Rijn - Valkenburg B.A. (Z.H.) verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een bieden wij de mogelijkheid om opgeleid te worden voor een commerciële functie binnen onze bank. De bank verkeert de laatste jaren in een groeifase. De toename van het geld verkeer en de stijgende vraag naar steeds meer bankdiensten, maken regel matig versterking van het medewerkersbestand noodzakelijk. Daarbij wordt nauwkeurig gelet op hand having van onze filosofie van een zo persoonlijk mogelijke dienstverlening. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die dit jaar zijn studie met succes heeft afgerond in de richting Bedrijfseconomie of Commerciële Economie en sterk geïnteresseerd is in een bancaire loopbaan. Commerciële en contactuele kwaliteiten zijn uiteraard onmisbaar. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voor waarden, waaronder een dertiende maandsalaris, een premiespaarregeling en goede studiemogelijk heden. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling vóór 31 augustus verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 595, 2220 AM Katwijk (Z.H.) GORLAEUS LABORATORIA, faculteit Wiskunde e Natuurwetenschappen amanuensis (v/m) vacaturenummer: 4-125/1158 Taak: - Het uitgeven van apparatuur, chemicaliën en overige artikelen ten behoeve van staf en studenten; - het geven van voorlichting aan studenten met betrekking tot het gebruik van daarvoor in aanmerking komende chemicaliën. Vereist: - MBO-diploma. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2477,bruto per maand. Inlichtingen bij Dr. S. J. Roorda, tel. 071 -148333 tst. 4712. Subfaculteit der Farmacie van de Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen secretaresse (m/v) vacaturenummer: 4-16241158 Taak: Het verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. hoogleraren en overig wetenschappelijk personeel, w.o.: postbehandeling, archivering; afspraken maken, agenda bijhouden; brieven e.d. in steno opnemen en uitwerken (in Ned. en 3 moderne talen); typen van publicaties en brieven en verslagen. Vereist: - Opleiding op tenminste HAVO-niveau; - secretaresse opleiding; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2691bruto per maand. Werkgroep Energie- en Milieu-onderzoek van de Faculteit Sociale Wetenschappen typist(e) (20 uur p/w) vacaturenummer: 4-210/1158 Taak: - Het typen van op verschillende onderzoeksprojecten betrekking hebbende correspondentie, rapporten, notities, tabellen e.d. in meerdere talen en met gebruikmaking van tekstverwerkende apparatuur; - het in- en uitschrijven van de post; - het bijhouden van het archief; - het maken van afspraken; - het assisteren van de secretaresse van de werkgroep, alsmede vervangen bij afwezigheid. Vereist: - HAVO/MAVO-niveau; - typediploma (minimaal 2 jaar ervaring); - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2477,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Huize Ursula te Nieuwveen (Z-H) is een R.K. behandelings- en verzorgingscentrum voor 490 geestelijk gehandicapten. In verband met een interne functiewijziging vragen wij voor één van de 6 woningen in het paviljoen de Ceder een In deze woning, Ceder 5, wonen 3 vrouwen en 5 mannen in de leeftijd van gemiddeld 30 jaar, die allen buiten de leefgroep een bezigheid hebben. In de begeleiding ligt sterk het accent op het gedrag van de bewoners, dat als "moeilijk" wordt ervaren. De personeelsbezetting bestaat voorts uit 4 gediplomeerden, 3 leerlingen, een verpleeg hulp en een bezigheidsbegeleider. Het groepshoofd zal vooral zorgdragen voor: een optimaal leefklimaat voor de bewoners; een goede samenwerking en sfeer binnen het team en het paviljoen; t goede contacten met ouders of familie van de bewoners. Wij vragen iemand met een opleiding Z, B of gelijkwaardig en met ervaring in het werken met deze specifieke groep bewoners. Bij voorkeur met ervaring in leiding geven. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Mennens, sub-paviljoenshoofd van de Ceder. Sollictaties gaarne, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan de heer H.L.V. Wassenaar, hoofd Personeelszaken. Postbus 3002 2440 AA NIEUWVEEN (Z-H) Telefoon (01723) 944Q. De PTT wil graag een steentje bijdragen aan het oplossen van de jeugdwerkloosheid. Vaak wordt er in advertenties en tijdens sollicitatiegesprekken om ervaring gevraagd Ervaring waarover je als school verlater nog niet kan beschikken. Daarom heeft de PTT besloten met een aantal jonge mensen een zogenaamde leerarbeidsover- eenkomst aan te gaan voor een periode van 2 jaar. Na die 2 jaar beschik je over zoveel ervaring dat je makkelijker in te passen bent in een bedrijfs- administratief werkproces. Het telefoondistrict 's-Gravenhage wil graag snel in contact komen met gemotiveerde jongelui (m/v) die bereid zijn aan hun toekomst te werken. Aan dit aanbod zijn wel een aantal voorwaarden verbonden. Je moet beslist een MAVO-4 diploma hebben, D-n'iveau met handelskennis in het examenpakket. Je bent tussen de 17 en 21 jaar en je mag nog niet eerder ergens in loondienst gewerkt hebben. Uiteraard geldt dit niet voor vakantiewerk. We verwachten dat je direct inzetbaar bent, want wij willen 1 september a.s. starten. Voorts moet je bereid zijn deel te nemen aan een medisch onder zoek. Als je niet aan deze voorwaarden voldoet, kom je niet in aanmerking en heeft solliciteren dus geen zin. Wat houdt de leerarbeidsovereenkomst in. Per week leer en werk je 4 dagen van 8 uur. Dinsdags is de externe cursusdag aan het Ecabo- instituut. De andere 3 dagen leer je in de praktijk. Waarschijnlijk wordt de woensdag je vrije dag. De eerste 14 weken zijn echte opleidingsweken. Je gaat als het ware even terug naar de school banken. Daarna doe je op verschillende plekken in het telefoondistrict (o.a. boekhouding, salaris administratie, calculatie) ervaring op. Al je inspan ningen moeten je aan het eind van deze 2 jaar het diploma administratief medewerker B opleveren. Een diploma dat borg staat voor de veelal gevraag de praktijkervaring. Tijdens deze hele periode krijg je het minimumloon op basis van 32 uur per week. Interesse? Reageer snel. Voldoe je aan de voorwaarden en wil je deze unieke kans benutten, neem dan zo snel mogelijk telefonisch contact met ons op. Dat kan dagelijks van 08.00 tot 16.00 uur bij de volgende telefoonnummers: (070) 41 26 01 of 41 26 25. Vraag naar Hennie Sanchez of Lothar de Vries. Zij zijn medewerkers van de Personeelsdienst van het telefoondistrict 's-Gravenhage en kunnen de verdere procedure met je bespreken. ptt telecommunicatie Telefoondfstrict 's-Gravenhage a

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 16