Een vrolijke dief maakt jacht op Nazi-diamanten Pieters nauwelijks blij met zoveelste titel Benauwde zege Feyenoord: 2-1 Tom Selleck als Lassiter miiiiimiiiimiiiimiiiiiiiiiii Televisie Spencer meldt zich af voor GP Silverstone UCIpraeses overleden Flitsend kijkspel vol humor en vaart r "Hlllh. "«Illlh. "II iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmiiiii Vrij circuit Mandeville-gangers terug in Nederland Geen EJK Pielstroom Pieterse bij koplopers VRIJDAG 3 AUGUSTUS 1984 PAGINA 13 De figuur van Magnum heeft Tom Selleck zowel goed als kwaad ge daan. Als we tenminste het infor matiemapje bij de film 'Lassiter' mogen geloven, en waarom niet?. Dankzij de populaire figuur van de tv-detective rees Sellecks ster ra zendsnel, maar door Magnum liep hij ook films als 'Raiders of the lost ark' mis. Het contract voor 'Mag num' stond dat in de weg. Hij mag slechts drie maanden van het jaar aan films spenderen en tot nu toe heeft hij die kwart jaren niet echt wel besteed. Eerst was daar 'High road to China' en nu koos Selleck voor 'Lassiter'. Beide niet puur slechte films, maar even min hoogvliegers. Selleck geeft de figuur van mees terdief Nick Lassiter redelijk wat flair, maar het geraamte van de film kan zijn monumentale gestal te niet dragen. Aanvankelijk veel te traag en als de gang er eenmaal in is, slaat het verhaal op hol. De plot is ongeloofwaardig en daarom teleurstellend. En dat terwijl het gegeven niet onaardig is. Nick Lassiter (een gentleman-inbreker, gespeeld in de traditie van David Niven) kan kiezen: het gevang in of de autori teiten een handje helpen. Hij kiest .illl .ill! 'Lassiter'; regie: Roger Young; hoofdrollen: Tom Selleck, Jane Seymour en Lauren Hutton; theater: Li- do 2, Leiden; alle leeftijden het laatste en moet daarom de Duitse ambassade in Londen bin nendringen. We schrijven 1936 en in het domein van de Duitsers ligt een kostbare verzameling diaman ten te wachten op verscheping naar Zuid-Amerika. De wereld is dan al verdeeld in Nazi's en geallieerden en namens de laatsten moet Lassiter daar een stokje voor steken. Hij papt aan met de perverse koerierster Kari von Fürsten en dat vindt vriendin Sara weer niet leuk. Kortom, het werk dat voor het meisje gaat en hoe dat werk eigen lijk met het meisje te maken heeft. Meester-inbreker Nick Lassiter klaar om vriendin Sara (Jane Sey mour) te overweldigen. (foto pn Niet voor het eerst dat filmmakers daarna grijpen. Misschien daarom dat behalve langdradigheid ook voorspelbaarheid 'Lassiter' parten speelt. Het meeste plezier beleefde ik aan Bob Hoskins die een inspec teur van Scotland Yard speelt. Een paar jaar geleden was hij een En gelse mafioso in 'The long good fri- day' en Hoskins heeft nog altijd die hondsbrutale kop en die prachtige Cockney-tongval. Een Engelse ver sie van Johnny Kraaykamp. BART JUNGMANN De Olympische Spelen staan nog altijd ëen uitgebreid filmaanbod op de tv in de weg. Tussen al het sporten door mag Willeke Alber- ti morgenavond nog eens opdra ven in haar rol van Rooie Siens dochter. Frans Weisz maakte in 1975 'Rooie Sien', gebaseerd op het volksdrama van Marius Spree. Beppie Nooy jr., Rob du Mée en Judith Herzberg (Neder land 1, 20.28 uur). Een dag later op België 1 (20.30 uur) 'Harper'. Paul Newman speelde de detective van die naam in 1966 onder regie van Jack Smight. Lew Harper was helemaal gemodelleerd naar het beroemde voorbeeld van Philip Marlowe. Niet voor niets speelt Lauren Bacall ook een rol. Zij geeft als de schatrijke Elaine Sampson Harper de opdracht haar echtgenoot op te sporen. Behalve die twee spelen ook Shelley Winters en Robert Wag ner een rolletje. 'Dark Passage' brengt op nieuw Lauren Bacall op het scherm, ditmaal als tegenspeel ster van 'haar eigen' Humphrey -Bogart. Bogey speelt een ont snapte gevangene die met plasti sche chirurgie aan de politie tracht te ontkomen. Een uitzon derlijke rol van Bogart, want hij is een groot gedeelte van de film onzichtbaar. Dat komt doordat het verhaal voor een flink deel door zijn ogen verteld wordt. Dinsdagavond te zien op Neder land 1 (20.28 uur). De Duitsers laten ons ook nog al in de steek. Behalve op vrijdag als de indrukwekkende anti-oor logsfilm 'Westfront 1918' op Duitsland 2 te zien is. De film schildert in de vorm van een kro niek de lotgevallen van een jonge soldaat aan het front. Vol oor logsleed keert hij terug naar huis om daar geconfronteerd te wor den met rijen hongerende men- Lauren Bacall is deze week tweemaal op het scherm: in 'Har per' en in 'Dark Passage', (foto Ap) sen en een ontrouwe vrouw. Ge heel levensmoe besluit hij dan maar voor het front te kiezen. Aanvang 22.45 uur. NIJMEGEN (ANP/DPA) - De eer ste dag van de nationale wieier- strijd op de baan van het Goffert- stadion in Nijmegen heeft zijn ein de niet gehaald. Halverwege het avondprogramma werd besloten de ongelijke strijd tegen de mieze rige regenval en het glad geworden beton rond het voetbalveld van NEC te staken. Van de vier klaar gelegde kampioenstruien kreeg al leen Peter Pieters er één uitgereikt. Die van de winnaar van de derny- koers voor amateurs. De overige ti tels, op het programma stonden ook nog de sprintfinales voor da mes en amateurs en de stayerswed strijd voor beroepsrenners, werden naar vandaag verschoven. De enige kampioen van gisteren kon nauwelijks blij zijn met zijn zo veelste kampioenschap. Daarvoor was de tegenstand te klein en is de teleurstelling over zijn afwezigheid bij de Olympische Spelen nog steeds te groot. Pieters werd, tot verrassing van velen en verbijste ring van sommigen, buiten de Olympische afvaardiging gelaten. Het 22-jarige talent uit Zwanen burg denkt aan een loopbaan als beroepsrenner, maar de belang stelling van de werkgevers in die bedrijfstak blijkt vooralsnog ge ring. „Dan blijf ik liever amateur", aldus Pieters, die ook op de weg tot de beteren behoort. Van de Olympische thuisblijvers had Pieters, zoals verwacht, weinig tegenstand te duchten. Achter Joop Zijlaard als gangmaker, reed hij het gehele veld op meer dan een ronde. Veel van die prestaties zal niet in de gedachten blijven han gen. Niet bij Pieters en niet bij de toeschouwers, want die waren er nauwelijks. Tonon De Italiaanse wielrenner Carlo Tonon, die in de negentiende etap pe van de Ronde van Frankrijk zwaar ten val kwam, is gisteren overgebracht van het ziekenhuis in SILVERSTONE (AFP) - Wereld kampioen in de 500 cc Freddie Spencer zal niet deelnemen aan de motorraces om de.Grote Prijs van Groot-Britannië, die zondag op het circuit van Silverstone worden gehouden. De Amerikaan meldde zich donderdag af bij de organisatie wegens een blessure. Fast Freddie, zoals in motor- sportkringen zijn bijnaam luidt, was tien dagen geleden bij een wedstrijd in zijn land te snel, gleed met zijn Honda onderuit en brak daarbij zijn linker sleutelbeen. Door de absentie van Spencer, zijn derde in dit seizoen, is zijn landgenoot Eddie Lawson vrijwel zeker van de wereldtitel. Met nog drie races te rijden heeft hij twintig punten voorsprong op de titelver dediger. Van der Laan Wil van der Laan start zondag tij dens de kampioenswedstrijd in Lochem met Karei Overes uit Bo degraven als nieuwe bakkenist. De Ter Aarse zijspancrosser kreeg gis teren van zijn vaste passagier Kees Hoogervorst te horen dat die het bijltje er definitief bij neergooit. Hoogervorst had al gedurende lan ge tijd problemen met zijn uithou dingsvermogen en kon het zware werk niet langer aan. Tijdens de laatste wedstrijd om de Holland Cup moest Van der Laan deze week om die reden vroegtijdig het rennerskwartier opzoeken. Eerder had hij al een kampioenswedstrijd moeten laten lopen. Van der Laan: 'Overes is de bak kenist van Frank den Edel. Die heeft de oplossing zelf aangedra gen en doet nu zelf zondag niet mee. Karei Overes is een bakkenist waarvan ik denk dat hij capabel ge noeg is om in de bak te blijven. Hij is bovendien twintig kilo lichter dan Kees. Toch zal het wel aanpas sen worden. Zaterdag gaan we voor het eerst trainen en dan zien we het wel. Mocht het in Lochem goed gaan, dan doen we volgende week ook mee aan de Grote Prijs van Oostenrijk. Den Edel heeft na melijk toegezegd dat ik zijn bakke nist ook voor GP-wedstrijden mag lenen'. LUXEMBURG (AFP) - Na een langdurige ziekte is gisteren in het ziekenhuis van Luxemburg Josy Esch overleden. Hij werd 51 jaar. Josy Esch was voorzit ter van de profsecitie van de UCI, de wereldwielerfederatie. In 1972 werd Josy Esch voor zitter van de Luxemburgse wielerbond. In 1977 koos de in ternationale wielerwereld hem in San Cristobal (Venezuela) tot voorzitter van de FICP, de prof sectie van de UCI. In 1981 was hij kandidaat voor de opvol ging van de Italiaan Adriano Rodoni als UCI-voorzitter. Esch verloor toen de verkie zingscampagne tegen de Span jaard Puig. Wie om de onlangs op tv uitgezon den film 'Die knotsgekke kerels in hun vliegende kratten' heeft gela chen, kan met een gerust hart naar 'Maak je borsten maar nat' gaan kijken. Want ondanks de wat mis leidende titel past die in hetzelfde genre. 'Up the creek' is de Amerikaanse naam en die dekt de lading beter dan het platvloerse Nederlandse motto, want het gaat om een wild- waterwedstrijd. Een viertal wel heel slechte studenten krijgt via die wedstrijd nog één keer* de kans een universitaire graad te behalen. Voor ongeoefende kanovaarders is dat een hele kluif, temeer daar de tegenstanders niet terugdeinzen voor de gemeenste sabotagetrucs. Maar explosieven en torpedo's kunnen niet verhinderen dat het viertal, inmiddels in het gezel schap van een lieftallige mede strijdster, als eersten over de fi nishlijn komt. Dankzij de hulp van de wel heel goed afgerichte hond Chuck en dankzij het geluk dat ook dit keer met de dommen is, overwinnen zij alle tegenspoed. 'Maak je borsten maar nat'; regie: Robert Butler; Studio, Leiden, al. Regisseur Robert Butler heeft voor de vaak spectaculaire opna men veel stuntlieden ingehuurd, die van 'Up the creek' een flitsend kijkspel hebben gemaakt. De bij komende truc-opnamen en het adequate optreden van tot nu toe (onbekende) acteurs maken dat de film een juiste mengelmoes van spanning en humor wordt, genoeg voor ongecompliceerd vermaak. ANNEMIEK RUYGROK BLIJVERS "Indiana Jones and the temple of Doom" - Kijker valt van de ene in de andere actie, lekker griezelspekta kel, Lido 1, Leiden. "The Cannonball run 2" - Makers beleefden meer lol dan de toeschou wer, Lido 4, Leiden. Euro 3, Alphen. "Yentl" - Barbra Streisand in op stand tegen orthodoxe toestanden, Lido 3, Leiden. "My Tutor" - Flauwe "sexkome- die", Trianon, Leiden. Euro 4, Al- "Police Academy" - Onderhouden de komedie, Luxor, Leiden, Euro 1 en 2, Alphen. "Ciske de rat" - Leeg, maar mooi gefilmd, City 2, Katwijk. "Raiders of the lost ark" - Eerste avontuur van Indiana Jones, City 2, Katwijk. OPNIEUW "Christine" - Auto met vervelende eigenschappen, City 3, Katwijk. "Vier vuisten op de snelweg" - Vechtersbazen Spencer en Hill, City 1, Katwijk. SEXFILMS "Sex in Hollywood" - Rex, Leiden. "Dolle avonturen van 3 apothe kersdochters" - City 4, Katwijk. "Zweedse slipjes in Tirol" - Lido, Noordwijk. NACHTFILMS "Wilde dromen" - Rex, Leiden. "Police academy" - Euro 1, Al- phen. "Dirty looks" - Euro 2, Alphen. "Daar komt de bruid" - Euro 3. Alphen. "My tutor" - Euro 4, Alphen. DEN HAAG "Police academy" - Babylon 1 (471656), al. "Against all odds" - Babylon 2,12 jr. "Terms of endearment" - Babylon 3, al. "Ciske de rat" - Byou (463500), al. "Moonlighting" - Byou, 16 jr. "Emmanuelle 4" - Cineac 1 (630637), 16 jr. "Vrijdag de dertiende, laatste deel?" - Cineac 2, 16 jr. MGM diamanten jubileumfestival - Cineac 3, 12 jr. "The sound of music" - Euro (667066), al. "Indiana Jones and the temple of doom" - Metropole 1 (456756), 12 jr. "Footloose" - Metropole 2, al. "Exposed" - Metropole 3, 16 jr. "Yentl" - Metropole 4, al. Monty Python festival - Metropole 5, 12 jr. "Lassiter" - Odeon 1 (462400), al. "Cannonball rum 2" - Odeon 2, al. "Police academy" - Odeon 3, al. "Buitery op de Mo(u)nty" - Odeon 4. 12 jr. "Het Weense hoertje op haar hoog tepunt" - Le Paris 1 (656402), 18 jr. "Satisfactions" - Le Pans 2. 18 jr. "De hitte van een zomer" - Le Paris 3, 18 jr. "Indiana Jones and the temple of doom" - Passage (460977), 12 jr. AMSTERDAM "Against all odds" - Alfa 1 (278806). 12 jr. "Buitery op de Mo(u)nty" - Alfa 2, 12 jr. "Hotel New Hampshire" - Alfa 3, al. "Ciske de Rat" - Alfa 4, al. "Bastille" - Alfa 4, al. "James Mason Festival" - Alham- bra 1 (233192). "Yentl" - Alhambra 2. al. "Police academy" - Bellevue Ci nerama (234876/266227), al. "Mad Max Roadwarrior" - Ca lypso 1 (266227/234876), 16 jr. "Footloose" - Calypso 2, al. "Krull" - Calypso 3, al. "Liefde zonder schaamte" - Cen traal (248933), 18 jr. MGM diamanten jubileumfesti val - Cineac (243639), 12 jr. "Koyaanisqatsi" - Cinecenter (236615), 16 jr. al. "Indiana Jones and the temple of doom" - Cinema 1 (151243), 12 jr. "Als adelaars vielen ze aan" - Ci nema 2, 12 jr. "1990 the Bronx warriors" - Cine ma Rex (246132), 16 jr. "De wraak van de Nipja" - Cine ma Rex, 16 jr. "Lassiter" - City 1 (234579). al. "Cannonball run 2" - City 2, al. "Hot Bubblegum" - City 3, al. "Breakdance" - City 4, al. "De Liquidator" - City 5, 16 jr. "Entre nous (coup de foudre)" - City 6, 16 jr. "Losin'it" - City 7, 16 jr. "Oblomow" - Kriterion, (231708), 16 jr. "De vrouw in het zand" - Studio K (231708), 16 jr. "Sex flight nr. 069" - Parisien (248933), 18 jr. "The iron master" - Rembrandt- pleintheater 1 (223542), 16 jr. "Vrijdag de dertiende - laatse deel?" - Rembrandtpleintheater 2, 16 jr. Filmzomerfestival - The Movies 1 (245790). "Cria cuervos" - The Movies 2, 16 jr- "La Luna" - The Movies 3, 16 jr. "Indiana Jones and the temple of doom" -Tuschinski 1 (262633), 12 jr. "Police academy" - Tuschinski 2, al. "Emanuelle 4" - Tuschinski 3, 16 jr. "Sophie's choice" - Tuschinski 4, 16 jr. "Terms of endearment" - Tu schinski 5, al. "The sound of music" - Tuschins ki 6, al. Monty Python festival - De Uit kijk (237460). 12 jr. Van de Spaanse regisseur Victor Erice gaat volgende week don derdag en vrijdag de film 'El Sur' in het Filmhuis LVC draaien. 'El Sur' vertelt het verhaal van Estrella, die als tienjarig meisje bij haar vader woont. Zij aanbidt de gesloten Augustin. Naarmate ze ouder wordt, komt ze steeds meer te weten over hem. Over zijn jeugd in het zuiden van Spanje en over de verwijdering tussen hem en zijn vader. Opa was een Franco-aanhanger en Augustin anarchist. 'El Sur' ziet er prachtig uit en het is bewon derenswaardig hoe Erice weet door te dringen tot de kinderziel (9 en 10 augustus 22.15 uur). In Het Kijkhuis wordt maan dagavond 'Diva' vertoond van Jean-Jacques Beineix. Een op vallende film, waarin een roman tische thriller tegen een haast surrealistisch en kil decor wordt verteld. Het draait om de adora tie van een postbode voor een operazangeres en een illegale cassette die hij van een optreden van haar heeft gemaakt (20.00 en 22.15 uur). Vrijdag en zaterdag is 'Police Python 357', een 'noodlots-thril- ler' met Yves Montand en Simo- ne Signoret te zien. Hierin wordt een politie-inspecteur gezocht voor de moord op een vrouw met wie zijn baas een verhouding had. (20.00 en 22.15 uur). Annecy naar Verona. Tonon kwam in de afdaling van de Joux Plane op weg naar Morzine met een snel heid van rond de 70 kilometer per uur in botsing met een oversteken de Zwitserse toeschouwer. Hij tui melde tegen het wegdek en liep daarbij een dubbele schedelbreuk op. Twee weken lag hij in coma in het ziekenhuis van Annecy. Vol gens de Franse artsen komt de Ita liaan langzaam bij bewustzijn. Ita liaanse doktoren in Verona wilden geen mededelingen doen over de gezondheidstoestand van Tonon. Winnen Peter Winnen is gisteren in Maar- heeze winnaar geworden van een profronde over 100 kilometer. Hij versloeg voor ruim 10.000 toe schouwers in de eindsprint Joop Zoetemelk. Dit tweetal had 30 kilo meter voor het einde een geslaagde ontsnappingspoging gedaan en had op een gegeven moment een voorsprong van 1.10 minuut. On der aanvoering van de Schot Alan Piper werd de achtervolging inge zet, maar hoewel de voorsprong snel slonk slaagde het duo er toch in alleen aan de finish te komen. In de sprint won Winnen daarna ge makkelijk. Piper won de strijd om de derde plaats. De Nederlandse deelnemers aan de gehandicaptenspelen in Sto- ke Mandeville keerden gistermiddag op Soesterberg terug. Mr. Pie- ter van Vollenhoven bewondert hier de acht medailles van rolstoel sporter EefTammel. (foto anpi SOESTERBERG (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Stoke Man deville Spelen zijn gistermiddag op de luchtmachtbasis Soesterberg afge haald door mr. Pieter van Vollenhoven. De gehandicapte sportlieden hebben tijdens de Spelen 27 medailles behaald: acht keer goud, tien keer zilver en negen keer brons. Van Vollenhoven bekleedt verschillende functies in de gehandicaptensportwereld. Op Jozef Weijers na was de Nederlandse afvaardiging compleet. De schutter uit Kilder moest wegens een hartinfarct in een ziekenhuis in Engeland worden opgenomen. Weij ers reist later naar Nederland terug. SITTARD (ANP) - Remco Piel stroom zal niet meespelen in het Nederlands waterpolo-zevental voor spelers onder twintig jaar tij dens het Europees kampioenschap voor junioren, dat eind augustus op Tenerife wordt gehouden. De AZC-er meldde vanuit Los Ange les af bij de juniorenploeg, die gis teren het achtlandentoernooi in Sittard inzette met een nederlaag en een overwinning. Pielstroom zou na het Olympisch toernooi di rect doorreizen naar Tenerife, maar ziet af van deelneming wegens stu die. De uitslagen op de eerste dag van het achtlandentoernooi voor junioren zijn: Joegoslavië - Frankrijk 11-8, Sowjet-Unie - Italië 5-6, Nederland - Spanje 4-7, Joegoslavië - West- Duitsland 7-6, Italië - Hongarije 7-7, Sowjet-Unie - Spanje 7-5, Neder land - Frankrijk 13-10. Stand: 1. Joegoslavië 2-4; 2. Italië 2-3; 3. Sowjet-Unie. Nederland, Spanje 2-2; 6. Hongarije 1-1; 7. West-Duitsland 1-0; 8. Frankrijk 2- DEN HAAG (ANP) - Feyenoord heeft gisteren in Venlo een krappe overwinning behaald op FC VVV. De Rotterdammers trokken de oe fenpartij met 2-1 naar zich toe. Vierduizend toeschouwers zagen VW-er Köpp na een kwartier de score openbreken. Tien minuten later zorgde Gullit voor de gelijk maker. Pal na rust bezegelde Hoekstra de Feyenoord-zege. In Hoogenveen won Ajax met 6-1 (3-1) van de plaatselijke en gelijk namige amateurclub. De Wit, Koe man en Gasselich lieten elk twee doelpunten noteren. Walter Meeuws speelde bij Ajax een volle dige wedstrijd. Zesduizend kijkers zagen Maail voor Hoogenveen te- genscoren. FC Den Haag versloeg Alnasr Club Riad uit Arabië met 6-1 (2-0). De Haagse doelpunten kwamen op naam van Rontberg (2), De Vroedt (2) en Willemse (2). Al Meely doel puntte voor de Arabieren. FC Utrecht zegevierde met 5-1 (2- 0) bij Gorredijk. De treffers werden verzorgd door Van der Linden (2), Wouters, Van der Ham en Rietveld. MW won met 4-0 van Leek. De eindstand was bij rust al bereikt. Doelpunten: Van der Leur, Maas, Van Bommel en Vermeulen. De Graafschap haalde uit tegen Ulftse Boys: 9-0 (3-0). Doelpunten: Galgenbeld (2), Kelderman (2>, Wil denbeest (2), Leeuwerik, Roosen daal en Berendsen. Vitesse won in Huissen met 3-1 van RKHW. Thijssen (2) en Smand scoorden. Sparta won royaal van Nieuwen- hoorn: 8-0 (3-0). Doelpunten: Van der Berg (2), Olde Riekerink (2), Van Weel, Van Gaal, Diliberto en Schmidt. Ook Fortuna scoorde er lustig op los. Caberg was het slachtoffer: 12- 0 (5-0). Doelpunten: Holverda (4), Evers (4), Hoyer (3) en Bux. Sponsor NAC Met Casio als sponsor voor shir treclame stapt NAC opnieuw de eredivisie in. De Japanse firma ver bond zich voor één jaar aan de Bre dase club die haar selectie voor het volgend seizoen vrijwel rond heefL Bob Maaskant, technisch direc teur en op het trainingsveld bijge staan door oud-NAC-speler Frans Vermeulen, probeert volgende week overeenstemming te berei ken met de Engelse spits Mel Eves. De 27-jarige speler die zich vrij kocht bij het naar de tweede divi sie gededrageerde Wolverhampton Wanderers heeft al enkele gesprek ken met NAC achter de rug. Het verschil tussen vraag en aanbod is echter nog te groot. NCRV-toemooi De vier zaterdag eersteklassers uit de Leidse regio komen morgen uit in de voorronde van het NCRV- toernooi, dat op diverse lokaties wordt afgewerkt. Rijnsburgse Boys komt met Quick Boys op het Rijnsburgse Middelmors in actie, terwijl Noordwijk en RCL spelen op het complex van SSS in Klaas waal. Verder oefent SJC morgen (17.00 uur) thuis tegen DSOV. Het oefenprogramma voor zon dag ziet er als volgt uit: Warmunda-Teylingen (14.30 uur), SJC-Hillegom (14.00 uur). Blauw Zwart-ADO'20 (14.00 uur). Van Nispen-Velsen (14.30 uur) en Tonegido-UVS (14.00 uur). DIEREN (ANP) - In het toernooi om de open Nederlandse schaakti tel was het gisteren een rustdag voor de deelnemers. Wel werden alle afgebroken partijen uitge speeld. De vijf koplopers Campora, Ligterink, Böhm, Timmerman en Pliester kregen daardoor gezel schap van Gert Pieterse. Uitslagen afgebroken partijen 3e ronde: Sunye Neto (Bra)- Blees Van Heste - Van Mil Vfe-Vi, Enklaar - Pieterse 0-1, Carlier - Gelpke l/z-l/z. Stand aan kop na 3 ronden: 1/6. Ligterink, Campora, Böhm, Pliester, Timmerman en Pieterse 3 punten; 7/18. Langeweg, Hoekse- ma, Dieks, Matinovic (Joe), Grin- berg, Peelen, Sunye Neto, Blees. Van Heste, Van Mil, Carlier en Gelpke 2xh.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 13