PERSONEEL lersoi rsonee/fl d&EEL Gemeente Katwijk leraren/leraressen DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: louloii ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN sonsel PERSONEEL PERSONEEL' perst -ir randstad uitzendbureau INCASSO-MEDEWERKER (M/V) Verheij Handelmaatschappij b.v VERTEGENWOORDIGER (STER) Administratief medewerkster Typisten tekstverwerking Boekhouder MBA A-verpleegkundigen, HBO'vers en MBO-Vers Ziekenverzorgenden PERSONEEL pecxreet personeel persOFEEL pereoneel UIVttL De gemeente Katwijk is een Noordzeebadplaats met ongeveer 39.000 inwoners. De centrale afdeling personeelszaken bestaat uit 8 medewerkers. Door benoeming elders in de gemeente is op de salarisadministra tie, die uit 2 personen bestaat, de vakature ontstaan van salarisadministrateur m/v De afdeling personeelszaken is belast met de behandeling van alle personele aangelegenheden van ruim 620 medewerk(st)ers, die bij de diverse diensten, bedrijven en instellingen werken. Funktie-informatie: betrokkene zal worden belast met: -het toezicht houden op en het geheel zelfstandig verzor gen van de gehele salarisadministratie, waarvoor de gemeente is aangesloten bij het G.C.A. te Den Haag en v.w.b. het onderwijs en de muziekschool bij het CASO; -begrotings- en rekeningwerkzaamheden, zoals het opmaken van de staten B1 en B2; -toepassen van diverse sociale verzekeringswetten. Funktie-eisen: -Diploma MBA of MEAO ekonomische richting. -Daarnaast strekt het diploma sociale verzekeringswetten I en II tot aanbeveling. -Zij die ervaring hebben met een geautomatiseerde salarisadmi nistratie, bij voorkeur het GCA-systeem, genieten de voorkeur. Salaris: -Minimaal f. 2.477,-- tot maximaal f. 3.726,- bruto per maand. Een verdere uitloop tot f. 4.277,-- bruto per maand is op den duur mogelijk. De bij de gemeentelijke overheid geldende rechtspositieregelin gen, zoals deelname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en de IZA-regeling, zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Nadere informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door de heer A.G.M. Groenendijk, hoofd van de afdeling personeelsza ken, telefoon 01718 - 24034, toestel 342. Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 4 augustus a.s. in te zenden aan het College van Burgemeester en Wethou ders van Katwijk, postbus 589, 2220 AN Katwijk ZH. BEL ALS JE AAN DE SLAG WILT Sollicitaties: Kort Rapenburg 6, Leiden, tel.: 071-14 95 41 Boekhouder Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een boekhoudkundige kracht met SPD-1 en veel werkervaring. Verder moet hij goed bekend zijn met do zogenaamde 'Amerikaanse verslagleg ging' en de Engelse taal goed beheersen. Sollicitaties: Kort Rapenburg 6. Leiden, tel.: 071-14 95 41 Ziekenverzorgenden In Leiden zoeken wij meerdere ziekenverzorgenden die be reid zijn in alle diensten aan de slag te gaan. ook als je niet full-time beschikbaar bent kunnen wij je waarschijnlijk helpen. B-verpleegkundige Voor een psychiatrische instelling in de omgeving van Leiden zoeken wij een B-verpleegkundige die tot half augustus al daar een aantal diensten kan gaan lopen. Bejaardenverzorgsters Wij zoeken met spoed gediplomeerde bejaardenverzorgsters die bereid zijn in een bejaardentehuis in de omgeving van Leiden van langere tijd een aantal nachtdiensten te gaan lo- Op alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren Aan de Louise de Coligny - scholengemeen schap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O. Kagerstraat 7, worden, ter vervanging wegens ziekte, met ingang van het nieuwe schooljaar gevraagd: voor de vakken: Aardrijkskunde 8 lesuren in de 1e graadssector Scheikunde 8 lesuren in de 1e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel. 071 - 15 36 47 (school) en 020 - 64 41 35 (huis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze getalsmatig ondervertegen woordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 808 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs der gemeente. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. n ANBAR INTERNATIONAL BV internationaal distributiecentrum zoekt MAGAZIJNBEDIENDE Bent u tussen de 18-25 jaar neem dan contact op: met dhr. R. v.d. Berg, tel. 071-899322. Energieweg 47, Postbus 32, Zoeterwoude. Dongelmans DONGELMANS BUSINESS SERVICES is een expan derende dienstverlenende organisatie op het gebied van handelsbevordering, kredietbescherming en incasso. Ten behoeve van deze diensten hebben wij o.a. het be drijfsinformatiesysteem Creditel en Het Nederlands Fail- lissementenregister ontwikkeld. Onze organisatie is in ternational georiënteerd en telt momenteel 160 mede- werk(st)ers. Tot de werkzaamheden van de medewerker be horen het begeleiden en behandelen van interna tionale incasso-opdrachten, waarbij telefonisch- en schriftelijk contact wordt onderhouden met re laties in binnen- en buitenland. De volgende criteria zullen bij de selectie van doorslaggevende betekenis zijn: - VWO-diploma of een vergelijkbaar niveau: - goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift: - ervaring in een vergelijkbare functie geldt als pré. Onze gedachten gaan uit naar een man of vrouw, die zijn of haar rechtenstudie heeft afgebroken met interesse voor incasso-activiteiten en interna tionale contacten. Wij bieden een functie met doorgroeimogelijkhe den. Ons pakket arbeidsvoorwaarden is tot op he den voor geschikte kandidaten voldoende aan trekkelijk gebleken. Uw schriftelijke reactie kunt u zenden aan Dongelmans Beheer B.V., Leeghwaterplein 10, 2521 CT 's-Graven- hage, t.a.v. mevr. A. v.d. Voorn, afd. Personeelszaken, telefoon 070-889308, toestel 27. Te Leiderdorp zoekt voor onmiddellijke indiensttreding een Hij/zij zol belast worden met de verkoop, door het gehele land, van onze artikelen. Verheij Handelmaatschappij b.v. is een voorraadhou- dende importeur van sport-, camping- en recreatieartikelen. Wij vragen: min. Havo opleiding ervaring in verkoopfunctie goede contactuele eigenschappen zin om te werken Wij bieden: gezellige werksfeer goede salariëring provisie regeling auto Sollicitotie's richten aan: Verheij Handelmaatschappij b.v. Postbus 168 2350 AD Leiderdorp t.a.v. Rob W. Verheij Gorlaeus Laboratoria, Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen administratief medewerker (m/v) vacaturenummer: 4-193/1158 Taak: - Het medeverzorgen van de geautomatiseerde financiële administratie; - het verzorgen en uittypen van correspondentie, bestellingen e.d. Vereist: - MAVO-diploma; - type-diploma: - kennis van het FAS-systeem strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2334,— bruto per maand. Vakgroep Strafrechtelijke Vakken, afd. Strafrecht secretaresse (m/v) (20 uur p/w in de middaguren) vacaturenummer:4-204/1158 Taak: Verrichten van voorkomende administratieve en organisatorische werkzaamheden t.b.v. de wetenschap pelijke staf van de afdeling, waaronder: - postbehandeling; - bijhouden van agenda's: - onderhouden van contacten met studenten en facultaire diensten; - notuleren van vergaderingen; - typen van wetenschappelijk werk en correspondentie. Vereist: - Opleiding tenminste op HAVO-niveau; 3 opleiding. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2691bruto per maand bij een volledige dagtaak. typist(e)/administratief medewerk(st)er (20 uur p/w in de middaguren) vacaturenummer: 4-182/1158 Taak: - Het typen (op electrische machine) van alle voorkomende werkzaamheden voor de hoogleraren en staf; - het te woord staan, zowel mondeling als telefonisch, van bezoekers en studenten; - verzorgen van de post; - copiëren; - bibliotheekwerkzaamheden. Vereist: - MAVO/HAVO; - type-diploma; - accuratesse. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2477,bruto per maand bij een volledige dagtaak. Inlichtingen bij Mw J. A. Pool, 071 -148333 toestel 7276. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Mertenlies in lit begin van lener Staal ii er nob bij? Belt u naar!! 071-144941 Technische Dienst De afdeling onderhoud installaties omvat 20 medewerkers en is opge bouwd uit de secties storingsdienst, sanitair en onderhoud. Ter versterking van de personele bezetting van de sto ringsdienst is er een vacature voor werktuigkundige m/v vac.nr. 010.B.24.30.LD De werkzaamheden bestaan uit: - in continuedienst, opheffen van storin gen aan voorzieningen zoals klimaat regelingen, energie en drinkwater in gebouwen en installaties op het zie kenhuisterrein; - bij grotere defecten, treffen van nood voorzieningen rekening houdend met de continuïteit van de patiëntenzorg; - uitvoeren van controle- en onder houdswerkzaamheden aan bovenge noemde installaties. Functie-eisen: opleiding M.T.S. wtb. c.q. scheepswerktuigkundige A of gelijkwaardig. Leeftijd: ca. 30 jaar Ervaring in soortgelijke werkzaamheden gewenst. Salaris: afhankelijk van leeftijd oplei ding en ervaring max. f 2477 bruto per maand exclusief een toeslag voor onre gelmatige diensten. Afhankelijk van het functie/waarderingsonderzoek kan een verdere doorstroming in de toekomst tot de mogelijkheden behoren. Technische Dienst De afdeling onderhoud installaties omvat 20 medewerkers en is opge bouwd uit de secties storingsdienst, sanitair en onderhoud. Ter versterking van de personele bezetting van de onderhoudsdienst zijn er vacatures voor 2 onderhouds monteurs m/v vac.nr. 010.B.23.30.LD De werkzaamheden bestaan uit: het onderhouden/repareren c.q. verhelpen van storingen aan installaties o.a. lucht- behandelingsapparatuur en klimaatre gelingsinstallaties. Functie-eisen: opleiding op middel baar technisch niveau of gelijkwaardig, b.v. scheepswerktuigkundige A. Voor een van beide functies is een pro ces technische opleiding of bekendheid met sterilisatie-installaties gewenst. Leeftijd: ca 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 2477 bruto per maand. Afhankelijk van het functie/ waarderingsonderzoek kan een verdere doorstroming in de toekomst tot de mogelijkheden behoren. Bi) indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden M.i.v. half augustus bij een bedrijf in de omgeving van Leiden. Voor deze baan moet je naast je HAVO-diploma, een goede typevaardigheid, steno Nederlands en een goede kennis van de Engelse taal hebben. Je gaat werken op een afdeling met 3 collega's. Met deze mensen ga je de verkoopafdeling administratief ondersteunen, het werk bestaat uit order en faktuurbehandeling, uittypen van offertes, verzenden van telexen, verzorgen van correspondentie enz. enz. Een erg afwisselende job in een team dat van aanpakken weet. Ben je tussen 20 en 23 jaar en denk je voor deze baan in aanmerking te komen, kom dan sner langs om je in te laten schrijven. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. met ervaring op IBM, WANG of PHILIPS apparatuur. We hebben diverse banen bij bedrijven in Leiden en Den Haag waaronder een IBM-visietext typiste bij een handels kantoor in Den Haag, een Philips 5020 typiste bij een internationaal bedrijf in de omgeving.van Leiden en bij een overheidsinstelling in Den Haag. Verder een WANG typiste bij een ingenieursbureau in Leiden. Ben je voor korte of langere tijd beschik baar, kom meteen langs, wij hebben een baan voor je. Salarissen voor medewerkers tekstverwerking zijn zeker niet onaantrekkelijk. voor één van onze relaties in de omgeving van Leiden. Het is de bedoeling dat je dit bedrijf part-time gaat assisteren bij o.a. het bijhouden van de salarisadministratie. Enige ervaring in een bij voorkeur geautomatiseerde salarisadministratie is dan ook een vereiste. De overgebleven uren vul je met uiteenlopende boekhoudkundige klus sen. Wij denken voor deze baan aan iemand tussen 25 en 30 jaar. De baan is ideaal voor mensen die bijvoorbeeld een studie volgen omdat de werktijden in onderling overleg geregeld kunnen worden. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. kunnen direct aan de slag bij algemene ziekenhuizen in Leiden en Den Haag. De banen zijn voor wisselende periodes en meestal moet je alle diensten kunnen draaien. Kom zo snel mogelijk langs met je diploma, speld en legitimatiebewijs. Salaris volgens NZR-normen. zijn ook van harte welkom. Diverse instellingen in Leiden en Den Haag zijn op zoek naar ziekenverzorgenden die alle diensten willen draaien. We hebben op het moment banen in o.a. een psychiatrisch ziekenhuis in de omgeving van Leiden, een verpleeg huis in Leiden en in diverse verpleeg- en bejaardenhuizen in Den Haag. Schrijf je snel Salaris volgens NZR-normen. (Vergeet bij inschrijving je papieren niet). Verder kunnen direct aan de slag; Receptionistes B-verpleegkundigen Secretaresses Medisch dictafoniste Datatypistes Kok Boekhouder SPD MTS-er WTB Informatie over bovenstaande banen (alle m/v) kunt u krijgen op onderstaand adres. s uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14