Afdelingshoofd mv IohI«ii PERSONEEÜ 'PTOONEEtPe,sone•, personeel er so VESTIGINGS-ASSISTENT MIV sorieel PI PERSONEEL"3***®1 r* analist (m/v) Fasson DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Receptioniste Typiste tekstverwerking Schoolverlaters Kok A-verpleegkundigen HBO-ers ERVAREN SECRETARESSES Trendsetters in automatisering BESCHAAFDE ASSISTENTE personeel PERSONEa personeel pereone "Prinsenhor in Leidschendam is een modern algemeen verpleeghuis, dat even eens als centrum voor reactivering en dagbehandeling dienst doet. Er zijn 5 afdelingen met totaal 170 bedden voor somatische patiënten en 3 af delingen met gezamelijk 90 bedden voor psychogeriatrische patiënten. Daarnaast heeft het verpleeghuis een afdeling met 20 dagbehandelingsplaatsen voor somatische patiënten. "Prinsenhor heeft ca. 360 medewerkers. Door vertrek van de huidige functio naris is er een vacature ontstaan voor de functie van afdelingshoofd m/v t.b.v. een verpleegafdeling met ca. 34 somatische patiënten. Wij roepen kandidaten op, die in het bezit zijn van het diploma A+B of A, aan gevuld met de kaderopleiding of gelijk waardige opleiding, alsmede ervaring in een leidinggevende functie Verder ver wachten wij, dat de bereidheid aanwezig is tot interdisciplinair overleg. Leeftijdsindicatie: 30 jaar of ouder. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Arbeidsvoorwaarden: de CAO Zie kenhuiswezen is van toepassing. Aanstel ling zal geschieden in de rang van Hoofd verpleegkundige Inlichtingen: te verkrijgen bij mevrouw H.M. v.d. Nadort, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 070-209201, tst. 122. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Verpleeghuis Prinsenhof, Gr. Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam. VERPLEEGHUIS PRINSENHOF LEIDSCHENDAM Fasson is eén van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal, materiaal, dat in vele sektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie, wordt toegepast. De productie geschiedt in ons bedrijf te Hazerswoude. De verkoop wordt gerealiseerd via een veertiental zelfstandig opererende verkoopmaatschappijen In onze fabriek te Hazerswoude is een vakature ontstaan voor een Tot het terrein der werkzaamheden behoren o.a.: testen van eindprodukten, waaronder tapes en kleefmaterialen voor de automobielindustrie; maken van statistische overzichten; werken met afdelingscomputer. Voor de vervulling van deze vakature denken wij aan: man/vrouw tussen 20 en 30 jaar; opleiding H.B.O. chemie; bij voorkeur iemand met praktische ervaring met laboratoriumwerkzaamheden. Naast een goede salariëring kent Fasson een goed pakket secundaire arbeids voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten a Fasson Nederland B.V., t.a.v. Personeelszaken, Rijndijk 86, correspondentieadres, postbus 118,2394 ZG Hazerswoude. An Avery International Company ft Subfaculteit der culturele Antropologie en Sociologie der Niet-Westerse Volken bij de Faculteit der Sociale Wetenschappen administrateur (m/v) (20 uur p/w) vacaturenummer: 4-150/1158 Taken: Het onder verantwoordelijkheid van de direkteur-beheer- der uitvoeren en voorbereiden van algemene beheerstaken w.o.: - Personele zaken; - financiële en materiële zaken; - bewaking van de aan de subfaculteit toegewezen budgetten; - het voorbereiden van begrotingsvoorstellen. Vereist: - Middelbare opleiding; - praktijkdiploma boekhouden/moderne bedrijfs-admi- nistratie; - goede contactuele eigenschappen; - het vermogen leiding te geven. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4746,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voorlopig voor de duur van twee jaar. Verdere verlenging is afhankelijk van de besluitvorming met betrekking tot de reorganisatie van de Faculteit der Sociale Wetenschappen. Nadere inlichtingen over de inhoud van de funktie alsmede over rechtspositionele aspecten worden verstrekt door P. T. G. van Dijk. Bureau van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, tel. 071-148333, tst. 6487. De Rijksuniversiteit te Leiden wil rr dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Keser Uitzendgroep vormt de Nederlandse tak van de internationale Adia groep. Deze organisatie is met meer dan 450 vestigingen in 12 landen een van de grootste dienstverleners ter wereld op het terrein van tijdelijke arbeid. In Nederland is er een netwerk van meer dan 50 vestigingen dat tot taak heeft om mensen die tijdelijk werk zoeken en bedrijven en instellingen die daar behoefte aan hebben, bij elkaar te brengen. Daarbij staan snelheid van handelen, persoonlijke inzet en kwaliteit centraal. Op korte termijn willen wij graag kennis maken met belangstellenden voor de functie van voor de vestiging in Leiden. Het team in Leiden staat onder leiding van de vestigingsmanager. De vestigings-assistent(e) heeft een typische „dubbelfunk- tie". Aan de ene kant houdt zij of hij zich bezig met het ontvangen van mensen, die tijdelijk werk zoeken en het voeren van kennismakingsgesprekken met hen. Daarbij komt het erop aan een grondig inzicht te verkrij gen in hun wensen en mogelijkheden. Anderzijds houdt hij of zij telefonisch kontakten met op drachtgevers en verdiept zich in hun eisenpakket. Hierdoor krijgt de vestigings-assistent(e) voortdurend kontakt met de opdrachtgevers en de uitzendkrachten. Om goed te kunnen werken, heeft de vestigings-assistent(e) een veelzijdige praktische en theoretische bagage nodig, met een middelbare opleiding als basis. Daarnaast gaat het vooral om persoonlijke eigenschappen als: organisatieta lent, gevoel voor teamwork, kommercieel inzicht, improvi satievermogen en enige administratieve aanleg. Minstens zo belangrijk is een echte belangstelling voor mensen. Wij realiseren ons dat wij daarmee heel wat vragen. Maar wij stellen daar ook het nodige tegenover: een goed salaris, een interessante tantième-regeling en goede faciliteiten op het gebied van studie, vakantie- en onkostenvergoeding Plus alle mogelijkheden om uzelf, via interne en externe opleidingen en kursussen verder te bekwamen. Tenslotte bieden wij u een kollegiaal open en plezierig werkklimaat en alle kans dm u te ontplooien en mee te groeien met de organisatie. Als u belangstelling hebt, schrijf ons dan een korte brief. U kunt daarin volstaan met het vermelden van de belang rijkste gegevens (leeftijd, opleiding en ervaring). U kunt uw brief richten aan onderstaand adres.t.a.v.Mevr. W.Paymans. afdeling Personele Zaken.Wij streven ernaar om de gehele sollicitatie-procedure binnen zes weken af te handelen. Daviottenweg 40 - 5222 BH 's-Hertogenbosch. voor een groot bedrijf in de omgeving van Leiden. Je gaat hier in wisselende diensten werken (ook weekenden) voor 20 uur per week. Je werk bestaat uit het ontvangen van gasten, wat administratieve klussen en het correct afhandelen van telefoontjes. Voor deze leuke job moet je een middelbare schoolopleiding hebben en tussen 20 en 30 jaar zijn. Vanzelfsprekend ben je representatief en kan je goed met mensen omgaan. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Kom snel langs om je in te laten schrijven. We vertellen je dan alle bijzonderheden over deze baan. voor diverse bedrijven in Leiden zoeken we mensen die ervaring hebben op Wang, Philips of IBM apparatuur. De banen zijn over het algemeen voor 2 maanden, hele dagen. Het gaat om banen bij o.a. een ingenieursbureau, een groot handelskantoor en een overheidsinstelling. Kom zo snel mogelijk langs voor meer informatie. met een Havo en een type-diploma kunnen direct aan de slag. Wil je ervaring opdoen in verschillende bedrijven op administratief gebied, grijp dan nu je kans en kom meteen langs voor een Content-typetest. Op het moment hebben we diverse banen bij zeer uiteenlopende bedrijven en instellingen in Leiden en directe omgeving. die medio augustus op zoek is naar een baan voor langere tijd. Binnen dit bedrijf is het gebruikelijk dat je in zeer wisselende diensten gaat werken. Net zo wisselend als de diensten is het werk wat je gaat verrichten, dit loopt nl. uiteen van verzorgen van partijen van 500 personen, het verzorgen van recepties tot het werken voor het a la carte restaurant en verzorgen van borrelhapjes. We zoeken voor deze relatie een duizendpoot die van aanpakken weet. Interesse maak snel een afspraak voor een oriënterend ge sprek. die direct aan de slag willen, zijn bij ons van harte welkom. Op het moment kan je kiezen uit banen bij ziekenhuizen, verpleeg- en bejaardenhuizen in Leiden en Den Haag. Kom je snel in laten schrijven, vergeet je diploma speld niet. Salaris volgens NZR-normen. Verder is er direct werk voor: Boekhouder MBA B-verpleegkundigen Secretaresses Verpleeghulpen Datatypiste MTS-er WTB Telefoniste/receptioniste MTS-er bouwkunde Informatie over bovenstaande banen (alle m/v) kunt u krijgen op onderstaand adres. m uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 Olivetti Nederland B.V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van schrijf-, reken- en kopieermachines, wordprocessors, minicomputers, terminals, businesscompulersystemen, etc. Hel Hoofdkantoor van Olivetti Nederland B. V. is thans gevestigd in Leiden. Door concentratie en uitbreiding van onze activiteiten in Leiden hebben wij op enkele afdelingen zowel in de commerciële sfeer, als bij de technische dienst plaats voor Onze voorkeur gaat uit naar zelfstandige, representatieve jonge vrouwen tussen de 23 en 35 jaar, die een goede algemene ontwikkeling bezitten en een ruime ervaring als secretaresse, liefst opgedaan in een commerciële omgeving. Goede kennis van de Engelse taal is noodzakelijk, kennis van Duits en Italiaans wordt op prijs gesteld. Er wordt gewerkt met moderne tekstverwerkende apparatuur, waarvoor zonodig een opleiding wordt gegeven. Diegenen, die wij zoeken, moeten een dynamische instelling bezitten, initiatief tonen en in teamverband kunnen werken. Geschikte personen bieden wij een boeiende en afwisselende job in een plezierige werksfeer, binnen een klein team van profèssionele commerciële en/of technische collega's. Onze arbeidsvoorwaarden liggen op een uitstekend niveau. Nadere informatie over deze functies kunt u verkrijgen bij mevrouw R.C.M. van der Beek van onze afdeling Personeelszaken, tel. (071) 310221, toestel 132, aan wie u ook uw sollicitatiebrief met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kunt richten. Olivetti Nederland B.V. afd. Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21, 2332 CA LEIDEN livelll Tandartsspecialist te Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding: voor vier dagen per week (niet dinsdag) Opleiding: min. Havo, typediploma, evt. dok tersassistente. Werkzaamheden: bijhouden agenda, corresponden tie, administratie, praktijkwerk zaamheden zoals assisteren, ont wikkelen röntgenfoto's enz.; moet zelfstandig kunnen werken. Uitsluitend schriftelijke sollicitatie aan: F. van Hoeken, Rijnsburgerweg 19A, 2334 BC Leiden. STICHTING DIENSTENCENTRUM VOOR GECOÖRDINEERD BEJAARDENWERK LX Cj B Hooglandsekerkgracht 32 2312 HV Leiden zoekt voor haar projekt De Kooi EEN DOCENT(E) ENGELS met akte MO (A) voor 1 lesuur per week (donderdagmor gen) gedurende 1 jaar. De lessen worden gegeven aan een groep ouderen, die na een leerperiode van 3 jaar een afsluitend jaar -con versatie- gaan volgen. Schriftelijke reakties worden tegemoet gezien door de sollicitatiecommissie, Hooglandsekerkgracht 32, 2312 HV Leiden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mw. 'L. Brakxhoofden, telefoon 123744 ('s morgens).

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12