C 'Hij ziet eruit voor ziffion dollars' r J\\f M Dudley Moore als jaloerse dirigent r .ui r .m r 'My Tutor': een flauwe sexkomedie Ellendige film over ellende in een vrouwengevangenis Charles Bronson: altijd goed voor anderhalf uur gewelddadig gedrag Televisie Vrij circuit VRIJDAG 20 JULI 1984 Het moet voor een sexkomedie doorgaan, maar 'My Tutor' ('mijn lerares') is niets anders dan een flauwe variant op het thema 'de Franse gouvernante'. Regisseur George Bowers heeft wat stereotie pen in een pan gegooid, daar een snuf platvloerse sex overheenge- strooid en dat gelardeerd met een miniem aantal uitgekauwde grap jes. Het voorgeschotelde gerecht hoort nog nèt niet thuis in het 'Ti- roler slipjes'-genre, maar ver daar vandaan ligt het niet. Bobby, een opgeschoten rijke- luispuber, wil niets liever dan met een meisje naar bed gaan. Zijn eer ste liefdesles krijgt hij in een bor deel, waar hij helaas aan de voet van twee exorbitante borsten in slaap valt. Een buitensporig ge bruik van whiskey om zich moed in te drinken ligt daaraan ten grondslag. Zijn tweede ervaring doet hij op de achterbank van een Film L "lik ""Will. ""I 'My Tutor'; regie: George Bowers; met Caren Kaye en Matt Lattanzi; Trianon, Leiden, 16 jr. IIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII auto op, maar ook die loopt voortij dig ten einde. Lukt het in de liefde niet, zijn eindexamencijfers zijn ook niet voldoende. Vooral Frans is een halsbrekertje voor hem. Vandaar dat pa, geslaagd in het zakenleven, een lerares voor hem opsnort die hem in een paar maanden tijd moet klaarstomen voor de universiteit. Jammer genoeg spreekt deze Terry een Frans met een abomina bel Amerikaans accent, maar een kniesoor die daar op let. In tweeër lei opzicht slaagt zij in de haar toe bedeelde taak. Bobby haalt een ruime voldoende voor zijn examen en bovendien leert hij door Terry de liefde kennen. Het verhaal is zo simpel dat een kind van zes het kan verzinnen. Het is dus verspilling van tijd om hier anderhalf uur naar te gaan zit ten kijken. ANNEMIEK RUYGROK 'Chained Heat'; regie: Paul Nicholas; hoofdrollen: Linda Blair, Sybil Danning en Tamara Dobson; theater: Luxor, Leiden; leeftijd: 16 jaar Tijdje geleden 'Glass House' gezien. Een zeer integere film over mis standen in een gevangenis met Alan Alda in de hoofdrol. 'Chained Heat' heeft hetzelfde thema, maar is dus allesbehalve smaakvol. Een film met als lokatie een vrouwengevangenis en voornamelijk bedoeld om verlan gens naar sex en geweld te bevredigen. Zo'n sausje van rechtvaardigheid maakt het er niet smakelijker op. Linda Blair, diep gevallen na haar debuut in 'The Exorcist', speelt Ca rol. Een meisje dat voor het eerst in de gevangenis belandt en direct wordt geconfronteerd met de corruptie van het personeel en de onderlin ge hiërarchie onder de gevangenen. De ellende loert van alle kanten. Van dé perverse directeur tot bewakers die in drugs handelen. Vrouwelijke solidariteit zou het leven nog dragelijk kunnen maken, maar ook daar is geen sprake van. Twee bendes heersen over de gedeti neerde vrouwen. De zwarten scharen zich achter de 'Hertogin' (echt waar) en de blanken buigen voor Erika. Afijn, uiteindelijk worden de vrouwenhanden ineen geslagen en mogen van regisseur Nicholas de kle ren even aan blijven. Het kwaad wordt een mes tussen de ribben gejaagd danwel in een aquarium verdronken. Zo'n film dus. B.J. Fraaie rol in fraaie komedie Met het verscheiden van Peter Sel lers is Dudley Moore het grootste komische talent van Hollywood geworden. Helaas voor hem is zijn vermogen tot het kiezen van goed passende films nog niet zo goed ontwikkeld. 'Wholly Moses' en 'Six Weeks' zijn smetten op een carriè re. 'Unfaithfully Yours' is dat beslist niet. Het is een film die alle recht doet aan Moore's onbetwistbaar komische vermogens. Engelsman Dudley Moore - Hollywood ont dekte hem pas echt vier jaar gele den in 'Foul Play' - krijgt alle ruim te van regisseur Howard Zieff. Bo vendien geeft de rol van dirigent Claude Eastman hem ook nog eens alle gelegenheid om zijn (zeer) mu zikale kant te tonen. Moore is be halve komiek ook een geoefend pianist en componist. Hij werkte in nachtclubs, maar ook in de band van jazz-saxofonist John Dank- worth. In 'Unfaithfully Yours' kan hij min of meer voortborduren op zijn rollen in 'Ten' en 'Arthur'. Net als in 'Ten' strijden jaloezie en verlan gen met elkaar in het personage van Moore. Hier is dat dus Claude Eastman, een man die alles heeft. Een geslaagde loopbaan als diri gent en intens gelukkig met zijn 'Unfaithfully Yours'; regie: Howard Zieff; hoofdrollen: Dudley Moore, Nastassja Kinski en Armando Assan- te; theater: Lido 4, Leiden; alle leeftijden imiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiin kindvrouwtje Daniella (Nastassja Kinski). Maar met al dat geluk kan hij niet goed begrijpen dat zo'n jeudi- ge schoonheid genoegen neemt met een dwerg op leeftijd als East man. De kiem van jaloezie is aldus gelegd. Door allerlei kleine misver standen krijgt hij de indruk dat Da niella een verhouding heeft met Max Stein, zijn eerste violist en het type lady-killer. Als een goed gedoseerde klucht ontrolt het spel van afgunst zich, uitmondend in een zeer ingenieus spel van fantasie en werkelijkheid. Claude Eastman heeft met het Hal lo ween-feest en de bijbehorende Dudley Moore als d; verkleding een perfecte moord be dacht. Maar de realiteit laat zich echter niet zo eenvoudig kneden en alles loopt net anders dan East man gedacht had. Met een hoeveel heid slaappillen op kan Moore zich in dat slot ook nog even uitleven in het nummertje van 'Arthur', waar in hij voortdurend liep te zwalken. 'Unfaithfully Yours' is een film die voldoende pijlers heeft om het gewicht van Moore te kunnen dra gen. Een goed scenario, geschre ven door onder anderen Barry Le- vinson ('Diner') en min of meer ge baseerd op de gelijknamige film die Preston Sturges in 1948 maak te. Een bekwaam regisseur als Ho ward Zieff die in het verleden met Walter Matthau en Goldie Hawn ook al goed uit de voeten kwam. Maar de grootste verrassing is (foto pr) wel het tegenspel dat Dudley Moore krijgt. Kinski en Assante lij ken niet direct de types voor een lachfilm, maar blijven wonderwel overeind. Echt leuk is Albert Brooks als de manager van East man en een ontdekking is Richard Libertini. Hij is de huishouder van het echtpaar Eastman. Italiaans, stoïcijns en onweerstaanbaar leuk. BART JUNGMANN '''"li'. -H|| r jsw jw A 'The liquidator'; regie: J. Lee Thompson; hoofdrol len: Charles Bronson, The resa Saldana en Joseph Ma- her; Eurocinema, Alphen aan den Rijn; zestien jaar. iiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiii Waar Charles Bronson in een film opduikt, is het meestal knokken en schieten geblazen. Speelt hij geen huurmoordenaar dan is hij wel een getergde man die in uiterste wan hoop naar grof geschut grijpt om zijn vijanden uit te schakelen. Lo gisch dat Bronson werd gevraagd voor de vertolking van de beroeps moordenaar Holland in 'De Liqui dator'. Een film waarin een min of meer op zijn lauweren rustende be roepsmoordenaar zich genood zaakt ziet nog één keer ongenadig in actie te komen. gemarteld door de aartssadist dr. Clement Moloch, bijgenaamd 'De dokter'. Deze sinistere figuur schept een duivels genoegen in martelen en rechtvaardigt zijn praktijken met de kreet: "Schen den van mensenrechten? Dat be staat niet. Er is slechts de veilig heid van de staat en zij die dat on dermijnen". Moloch moet dood, vindt Hollan der. Hetgeen ook gebeurt. Bijge staan door de op wraak zinnende weduwe Rhiane Hemalog helpt hij eerst alle bodyguards van de beul op bloedige wijze naar de andere wereld. Om het 'echte werk' ten slotte over te laten i misschien nog meer reden tot wraak nemen hebben: een groep zwaar verminkte dorpelingen, die ooit in de klauwen van de dokter terecht zijn gekomen. Een duidelijke aanklacht tegen de onmenselijke praktijken die he laas anno 1984 nog steeds in onder meer Centraal Amerika worden ge bezigd, is in de film niet terug te vinden. Maar voor wie wel van een beetje bloedig geweld houdt is 'The liquidator' beslist aan te beve len. 'Hollander' Bronson, voor wie een lijk meer of minder niet uit maakt, staat garant voor anderhalf uur gewelddadig doch heldhaftig gedrag. SIMONE VAN DRIEL Sergeant met liefdesverdriet 'Private manoeuvres'; regie: Boaz Davidson en Zei Shissel; hoofd rollen: Zachi Noy, Sybil Rauch en Joseph Shiloan; Eurocinema, Al phen. Het legerkamp Samantha, waar sergeant Ramit als een moeder over zijn soldaten waakt, is in rep Charles Bronson, heldhaftig gewelddadig. (foto1 worden afgekondigd. Hoe immers kan een zootje ongeregeld een vlag veroveren op een rivaliserend kamp? Aan de zwaarlijvige Ramit in de komische film 'Private Manoeu vres' of 'Hot bubblegum op herha ling' de moeilijke taak zijn solda ten nog een enigszins redelijk fi guur te laten slaan tegenover een Zwitserse militair, die tijdens de manoeuvres een kijkje komt ne men. De getergde sergeant wordt daarbij nog eens door liefdesver driet verscheurd, wanneer een door hem aanbeden vrouwelijke korporaal er met één van zijn sol daten vandoor gaat. Een en al mi sère dus. Sylvia Kristel enthousiast over 'Mata Hari\ haar nieuwste film UTRECHT (GPD) - De internatio nale carrière van Sylvia Kristel lijkt eindelijk nieuwe impulsen te krijgen met haar titelrol in 'Mata Hari' (onlangs opgenomen in Hon garije) en de opnamen volgende week in Wenen van 'Red Heat'. In contrast daarmee heeft ze besloten zich weer te vestigen in Utrecht in de onmiddellijke nabijheid van haar familie. Daar heeft Kristel een expositie geopend van zeven eigenhandig geschilderde zelfportretten. Haar passie voor het schilderen is onge veer een jaar oud. Sylvia: "Ik had een aantal aanbiedingen voor films die niet denderend waren en die ik daarom afhield. Ik had me gestort op mijn levenswerk, Mata Hari, maar dat duurde langer dan ik ge dacht had. De produktie werd steeds uitgesteld omdat ik het script telkens afkeurde. En toen moest ik intussen wel iets doen om niet helemaal gek te worden. Ik dacht: Elke Sommer schildert, ik denk dat ik ook ga schilderen". Kristel werd uit haar schilder werk gerukt toen ze eindelijk een Mata Hari-script onder ogen kreeg dat in haar ogen genade kon vin den. Als een legendarische spionne van Friese afkomst, loopt de Utrechtse ex-Emmanuelle in het spoor van een actrice als Greta Garbo. Sylvia: „En ik heb ook Josi- ne van Dalsum gezien als Mata Ha ri en ik vond haar trouwens heel goed. Ik snap niet wat iedereen al tijd op haar zit te vitten. Oké, dat ze niet helemaal de sensuele uitstra ling heeft die je bij Mata Hari zou verwachten, a la, maar ik vond haar professionaliteit en technisch beslist respectabel". 'Oh, boy' Het buikdansen van Matahari is Sylvia Kristel evenmin gemakke lijk afgegaan: "Oh boy, ik had een hele lieve Indonesische jongen, Sa- nanda, die speciaal naar Boedapest is gevlogen en daar maar zat te wachten tot ik een uurtje vrij had. En al die mensen zaten te kijken van: dat wordt nooit wat! Ik heb nu gebuikdanst, kijkend naar Sanan- da die naast de camera als een gek bewegingen voor mij stond te de monstreren en dan met een mega foon, want de muziek kan dan later worden ingedubd". "Tja, ik ben geen danseres, maar actrice. Dus ik had een paar stand- ins. De eerste werd afgekeurd, die had te kleine tieten. De tweede ging beter en leek ook qua gezicht meer op mij. Dus ik denk wel dat het goed gelukt is. Trouwens,-Mata Hari is niet wereldberoemd gewor den omdat ze zo prachtig kon dan sen, die kwam tenslotte ook maar uit Friesland. Het was gewoon ie mand met een vreselijk groot ver beeldingsvermogen". Erg leuke herinneringen heeft Kristel niet overgehouden aan de opnamen van de film waarin ze de Britten Christopher Cazenove en Sylvia Kristel: "Je weet wel, din getje hier, truc daar. Lichten, weet ik veel. Wat dat betreft zat ik goed". (archieffoto! Oliver Tobias als voornaamste te genspelers heeft. Kristel: "Boeda pest is een prachtige stad, maar ik was blij dat ze er een Chinees res taurant hadden, daar had ik mijn vaste tafeltje. Want de goulash kwam op zeker moment mijn neus en oren uit. Ach, het was best wel leuk. Maar die Hongaarse technici dat was werkelijk een ramp. Die waren 's ochtends om zes uur al straalbezopen en ze waren toch al geremd in hun medewerking om dat ze afhankelijk waren van een heleboel vertalers en die waren na tuurlijk ook bezopen. De camera man hoe heette hij ook weer... Ik haatte die man en heb zijn naam uit mijn hoofd verbannen. Hij ge droeg zich als de ster van de show en schold zelfs de regisseur uit. Het was niet mooi meer!" 'Fantastisch' "Een heel moeilijke produktie. Maar als je nagaat dat het relatief eigenlijk een low-budget-film is, ziet hij er toch uit alsof hij gemaakt is voor een 'zillion dollars'. Fantas tisch! Ik heb geinsisteerd op costu miers en een make-up-team uit Ita lië, die kunnen dat volgens mij veel beter dan de Hongaren waarmee ze me eerst wilden opzadelen". "De regie werd gedaan door Cur tis Harrington. Die heeft een heel stel horror-films gemaakt en hij re gisseerde de laatste afleveringen van Dynasty. Geen grootheid. Hij wist het vaak niet. Dan zat hij met zijn vingertoppen tegen elkaar: 'I don't know, I don't know...' Ik had hem wel in elkaar kunnen slaan en zei: 'Curtis, waarom ga jij niet naar de kleedkamer, dan zal ik het wel regelen'. In het midden van een grote scène riep hij: 'Cut! cut!' Moesten we ophouden en dan ging hij een bloem verschikken in een "Kijk, daarom had ik hem ook ei genlijk gekozen, omdat hij wel oog heeft voor schoonheid. Een kunst zinnig oog. Hij is een nicht met veel bewondering voor Garbo en Dietrich en wilde mij dan ook wel op zo'n voetstuk zetten. Voor mij is een supervisor voor de fotografie ook veel belangrijker dan een re gisseur, want ik weet toch wel hoe ik mijn rol ga doen. Daar heb ik geen regisseur voor nodig. Maar ik wil wel weten, om me op mijn rol te kunnen concentreren, dat er ie mand zorgt dat ik geen wallen on der mijn ogen heb. Je weet wel. dingetje hier, truc daar. .Lichten, weet ik veel. Wat dat betreft zat ik goed". December Mata Hari komt waarschijnlijk in december in de Nederlandse bio scopen. Volgende week vertrekt Sylvia Kristel naar Wenen voor de opnamen van Red Heat, te regisse ren door Robert Collector. Het wordt een persiflage op een gevan genisfilm. Sylvia zal als meervou dig moordenares achter Oosteuro- pese tralies verdwijnen en daar on der meer Linda Blair (het meisje uit de Excorcist) als celgenote tref fen. Tijd om weer te schilderen is er voorlopig niet. BLIJVERS "Indiana Jones and the temple of Doom" - Kijker valt van de ene in de andere actie, lekker griezelspekta kel, Lido 1. Leiden. "The Canonbal I run 2" - Makers beleefden meer lol dan de toeschou wer. Lido 2. Leiden, Euro 1, Alphen. "Terms of endearment" - Kome die met sentimenteel einde, Lido 3, "An officer and a gentleman" - Erg Amerikaanse komedie over be roepsofficieren. City 2, Katwijk, Greenway. Voorschoten. "Ciske de Rat" - Lege 'remake'. City 2. Katwijk. "Yentl" - Barbra Streisand in op stand tegen orthodoxe toestanden. Studio, Leiden. (OP)NIEUW "Diamonds are forever" - James Bond heeft geen toelichting nodig, Euro 4, Alphen. "Commando Apocalypse" Avontuurlijke toestanden met veel gevechten, City 1, Katwijk. SEXFILMS "Een gravin begeert" - Rex, Lei- NACHTFILMS "De verleider van Place Pigalle" - Rex, Leiden. "Canonball run deel 2" - Euro 1, Alphen. "Wilde dromen" - Euro 2, Al phen. "De Liquidator" - Euro 3, Al phen. "Meisjes van stavast" - Euro 4, Alphen. DEN HAAG "Against all odds" - Babylon 1 (471656), 12 jr. "Terms of endearment" - Baby- "Footloose" - Cineac 1 (630637), al. "Vrijdag de dertiende, laatste deel?" - Cineac 2, 16 jr. MGM diamanten jubileumfesti val - Cineac 3, al. "The sound of music" - Euro (667066), al. "Indiana Jones and the temple of doom" - Metropole 1 (456756), 12 jr. "Footloose" - Metropole 2, al. Monty Python festival - Metropo le 3.12 jr. "Yentl" - Metropole 4, al. Filmzomerfestival '84 - Metropole 5. 16 jr. "Canonball run 2" - Odeon 1 (462400), al. "Maak je borst(en) maar nat" - Odeon 2, 16 jr. "Buiterij op de Mo(u)nty" - Odeon 3. 12 jr. "Ciske de rat" - Odeon 4, al. "De Liquidator" - Odeon 4. 16 jr. "Hollywood sex" - Le Paris 1 (656402), 18 jr. "'n Schot in de roos" - Le Paris 2, 18 jr. "Sexvlucht nr. 069" - Le Paris 3. 18 jr. "Indiana Jones and the temple of doom" - Passage (460977), 12jr. AMSTERDAM "Against all odds" - Alfa 1 (278806). 12 jr. "Buitery op de Mo(u)nty" - Alfa 2, 12 jr. "Hotel New Hampshire" - Alfa 3, al. "Ciske de Rat" - Alfa 4, al. "Bastille" - Alfa 4. al. "Overvallers in de dierentuin" - Alhambra 1 (233192), al. "Hammett" - Alhambra 1, al. "Yentl" - Alhambra 2, al. "Escape from the Bronx" - Belle- vue Cinerama (234876/266227). 16 jr. "Footloose" - Calypso 1 (266227/ al. "Krull" - Calypso 3. al. "China Love" - Centraal (248933), 18 jr. MGM diamanten jubileumfesti val - Cineac (243639), 12 jr. "Silkwood' - Cinecenter (236615), al. Alfred Hitchcockweek - Cinecen ter, 16 jr. "The dresser" - Cinecenter, al. Tien veelbekroonde animatie films - Cinecenter, al. "Indiana Jones and the temple of doom" - Cinema 1 (151243), 12 jr. "Footloose" - Cinema 2, al. "Every which way but loose" - Ci nema Rex (246132), al. "Crazy horse and intelligent mon key" - Cinema Rex, 16 jr. "Canonball run 2" - City 1 (234579), al. "Breakdance" - City 2, al. "Maak je borst(en) maar nat" - Ci ty 3. 16 jr. "Le Marginal" - City 4, 12 jr. "De Liquidator" - City 5, 16 jr. "Entre nous (coup de foudre)" - City 6, 16 jr. "Vrijdag de dertiende, laatste deel?" - City 7. 16 jr. "Oblomow" - Kritenon, (231708), 16 jr. 'The best of Laurel Hardy" - Studio K (231708), al. "De vrouw in het zand" - Studio K, 16 jr. "Koyaanisquatsi" - Leidseplein- Pari- theater (235909). 16 jr. "De hitte van e< sien (248933), 18 jr "Endgame" - Rembrandtplein- theater 1 (223542), 16 jr. 'Tirolers weten van hete wanten" - Rembrandtpleintheater 2. 16 jr. Filmzomerfestival - The Movies 1 (245790). "Keine Zeit für Tranen Marianne Bachmeier" - The Movies 2, 16 jr. "La Luna" - The Movies 3, 16 jr. "Indiana Jones and the temple of doom"-Tuschinski 1 (262633), 12 jr. "Footloose" - Tuschinski 2. al. "Vrijdag de dertiende, laatste deel?" - Tuschinski 3, 16 jr. "Sophie's choice" - Tuschinski 4, 16 jr. 'Terms of endearment" - Tu schinski 5, al. "Buitery op de Mo(u)nty" - Tu schinski 6, 12 jr. Monty Python festival - De Uit kijk (237460). 12 jr. Nog voordat de film de Neder landse theaters heeft bereikt, vertoont Duitsland 2 woensdag avond al 'Stranger than paradi se'. Een film uit het alternatieve Amerikaanse circuit, gemaakt door Jim Jarmusch en een be hoorlijk succes op het laatste fes tival van Cannes. John Lurie speelt Willy, een New Yorker die bezoek krijgt van zijn Hongaarse nichtje Eva (Ester Balint). De film is in drie delen opgesplitst: het eerste treffen in New York, het bezoek van Eva aan haar tan te in Cleveland en de vakantie van Willy en Eva naar Miami. 'Stranger than paradise' beleeft pas volgend jaar zijn Nederland se première tijdens Film Interna tional. Aanvang woensdag is 22.10 uur. De Tros begint een serie Ne derlandse films en vertoont mor genavond 'Te gek om los te lo pen' van Guido Pieters. Een soms ontroerende maar niet echt geslaagde film over patiënten van een pschyatrische inrichting die zelfstandig gaan wonen (Ne derland 1, aanvang 23.15 uur). In teressanter is 'Come Back' van Jonne Severijn (volgende week vrijdag, Nederland 2, 23.15 uur). De film is gemaakt in 1981 en deed het ondanks gunstige re censies heel slecht. 'Come Back' is een sympathiek werkstuk over een jazz-saxofonist die bij een auto-ongeluk invalide raakt en met alle problemen vandien toch weer een bestaan weet op te bou wen. Theu Boermans speelt de sterke hoofdrol. 'Die linkshandige Frau' is de eerste film die Peter Handke maakte naar een boek van hem zelf. Bruno Ganz en Edith Clever spelen een Duits echtpaar dat in een voorstad van Parijs woont. Als de man van een zakenreis te rugkeert, vraagt zijn vrouw hem weg te gaan. Dat doet hij en de film volgt dan hun beider leven. "Naakte, zuivere gebeurtenissen uit de omvattende alledaags heid", aldus Handke. Maandag, 23.00 uur, Duitsland 1. Wie nog wat in te halen heeft, kan dinsdag en vrijdag terecht op het tweede Duitse net. 'Nosfe- ratu' in de laatste versie (Werner Herzog) is dinsdag te zien. Hoofdrollen van Klaus Kinski en Isabelle Adjani met opnamen in Delft (22.05 uur). 'Repulsion' (vrijdag, 23.50 uur) is een oudje van Roman Polanski waarin Ca therine Dencuve een vereen zaamde vrouw met horror-hallu cinaties speelt. De 'Hamlet' van Grigori Kozint- sev wordt wel de beste Shakes peare-verfilming genoemd. Wie zich in een discussie daarover wil mengen, kan volgende week donderdag terecht in het Film huis LVC waar 'Hamlet' om 20 00 en 22.15 uur gedraaid wordt. Ko- zintsev ging daarvoor uit van de vrije vertaling die Boris Paster nak van Shakespeare's klassie ker maakte. Vanavond is in het Filmhuis nog 'Intentions of murder' te zien. Een thriller van de Japan ner Imamura over een jonge vrouw die een relatie krijgt met een man die haar verkracht heeft (aanvang 22.15 uur). Het Kijkhuis heeft voor maan dag 'De vierde man' van Paul Verhoeven op het programma staan. Een verhaal van Gerard Reve over een schrijver die na een lezing in Vlissingen bij een vrouw overnacht en zich op een magische manier tot haar aange trokken voelt. Vanavond en morgenavond is 'Go West' van de gebroeders Marx te zien. Gemaakt in hun na dagen waarin het trio op goud- jacht gaat en ruzie krijgt met een spoorwegmaatschappij Aan vang in het Kijkhuis is alle dagen 20.00 en 22.15 uur.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 13