mededelingen gemeentebestuur 16 t/m 20 juli '84 De nieuwe Akai Cube Speakers 70. Die maken uw Cube Systeem mooi compleet m H Nu al in uw warenhuis: AKAI VROOMS DREESM ANN 1.399,- Overige vergaderingen Regionale Woonwagencentra Lelden Woensdag 18 juli a.s. om 14.00 uur In het gemeentehuls van Leiderdorp. Agenda: Voorstel tot wijziging van de begroting 1983 van Regionale Woonwagencentra rayon Leiden Voorstel tot voorlopige vaststelling van de rekening 1983 van Regionale Woonwa gencentra rayon Leiden met de daarbij be horende accountantsrapporten Voorstel tot vaststelling van de begroting 1985 van Regionale Woonwagencentra rayon Leiden Ontwikkelingen in de regio m.b.t de bouw van woonwagenstandplaatsen Voor informatie kunt u bellen 254179. Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vrijdag 20 juli a.s. om 15.30 uur in de kof fiekamer van het stadhuis. Agenda: 15.30 uur: Bezwaarschrift van Polygas B.V. tegen de verleende ont heffing van het verbod tot af wijking van de aangegeven route voor vervoer van pro paan ed. 15.45 uur: Bezwaarschrift van de heer A.F. Goeman tegen de weige ring van de standplaats op het feestterrein tijdens de jaarlijk se 3-oktoberfeesten 16.00 uur: Bezwaarschrift van Bouwvaria B.V. tegen de beschikking vrij stelling terzake Zoeterwoudse- weg no. 3 Voor informatie kunt u bellen 254168. Voor informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Ontwerp-woonwagenplan ter inzage Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland heb ben het ontwerp provinciaal woonwagenplan voor de jaren 1985 tot 1990 vastgesteld. Het plan bevat de hoofdlijnen voor het provincia le woonwagenbeleid voor de eerstkomende jaren. Het is tot stand gekomen nadat over het voor-ontwerp onder meer Zuid-Holland se gemeentebesturen en woonwagenbewo ners gehoord zijn. Het ontwerp-woonwagenplan ligt sinds 29 juni 1984 tot en met 31 juli 1984 voor ieder een ter inzage in het informatiecentrum in de hal van het stadhuis. Tijdens deze periode kan iedereen schrifte lijk bezwaren indienen tegen het ontwerp- woonwagenplan bij: Provinciale Staten van Zuid-Holland, Koningskade 12596 AA Den Haag. In de linkerbovenhoek van de enve loppe vermelden: "bezwaar ontwerp-woon wagenplan". Buro Kabeltelevisie Gesloten Woensdag en donderdag 18 en 19 juli a.s. is het Buro Kabeltelevisie (loket 26 begane grond stadhuis) i.v.m. verhuizing gesloten voor publiek. Buro Kabeltelevisie (Stadska- bel Leiden) zal gedurende een aantal maan den elders in het stadhuis worden onderge bracht vanwege verbouwingswerkzaamhe den. Het nieuwe adres van Kabeltelevisie luidt: Stadhuisplein 1a. Het tijdelijk onder komen van Kabeltelevisie wordt met verwijs borden bij de ingang van het stadhuis aan- Tijdens de verbouwing blijft het buro wel telefonisch bereikbaar onder nummer 254124. Vanaf vrijdag 20 juli kunnen de ka belabonnees weer terecht tussen 9.00 en 12.30 uur. Aanmelding gegadigden voor het Centraal Wonen-project Gerestraat In het najaar zal worden begonnen met de bouw van 35 zelfstandige huurwoningen op de plaats van het voormalige postkantoor aan de Gerestraat. Het betreft hier een zgn. "centraal-wonen'-complex. De Vereniging Centraal Wonen Leiden en Omstreken (C.W.L.O.) roept gegadigden op voor dit woonproject, die voldoen aan de vereisten die de gemeente stelt en die instemmen met de idee van Centraal Wonen. Het complex zal waarschijnlijk begin 1986 worden opge leverd. Wat is centraal wonen? Centraal wonen is een vorm van wonen, waarin elk huishouden zijn eigen woning heeft (en dus privacy) met daarnaast enkele gemeenschappelijke ruimtes, zoals: tuin, bergingen, zit- en eetruimtes. Om wat voor woningen gaat het? In het Gerestraat-complex zijn nog enkele woningen van verschillende grootte en huur prijs te verdelen: aantal kamers bezettingsnormen huurprijs (personen): tot: 3 2 1-2 300,- 2 2 1-2 376,- 1 tot 3 3 1-3* 418,- 1 3 1-3* 453.- max. 2 4 2-5 612,- 1 5 3-7 757,- 2 9 6 of meer 1526,- 1 persoon indien 27 jaar of ouder. Wie kunnen reageren? 1Zij dienen te zijn geregistreerd of geregi streerd kunnen worden als woningzoe kende bij de Directie Woonruimteverde ling. Toewijzing vindt plaats aan de hand van de vereisten van de Woonruimtever ordening 1983 (artikelen 7 en 8); dat wil - een kandidaat dient tenminste 120 urgen tie-punten te hebben voor toewijzing: - het huishouden dient te voldoen aan de bezettingsnormen (zie hierboven); - het inkomen van het huishouden dient in juiste verhouding te staan tot de huurprijs van de toekomstige woning: bruto-maandinkomen t/m. 2975,-: kale huur t/m 425,- bruto-maandinkomen tot 5950,-: kale huur vanaf 426,- 2. Zij dienen zich aan te sluiten bij de Ver eniging Centraal Wonen Leiden en Om streken, akkoord te gaan met de werkwij ze van de vereniging en actief deel te ne men aan de inspraakprocedure voor dit project. Met name ouderen en huishoudens van twee of meer personen worden verzocht te reageren. Wat moet u doen om u aan te melden? Als u denkt aan bovenstaande vereisten te (kunnen) voldoen, kunt u zich aanmelden bij de Vereniging C.W.L.O., Postbus 730, 2300 AS Leiden. De Vereniging zal u dan meede len op welke wijze uw aanmelding bij de Di rectie Woonruimteverdeling dient te ge schieden. Uw aanmelding dient uiterlijk op 16 augustus aanstaande bij de Directie Woonruimteverdeling te zijn binnengeko- Hoe verder? Indien u als serieuze gegadigde wordt geac cepteerd, ontvangt u daarvan bericht in de loop van september. Informatie Indien u nog vragen heeft over het boven staande, kunt u zich wenden tot de Vereni ging Centraal Wonen Leiden en Omstreken, Postbus 730, 2300 AS Leiden; telefoon 176223 (B. den Ouden, M. Wilmer) tussen 18 en 20 uur; bij geen gehoor: 170709 (B. Dijksman). Bouwplannen De hierna volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de wet op R.O. en of artikel 50 van de Wo ningwet (lid 8); - Steenschuur 21, verbouwen pand; - Stevenshof, vlek 7, bouw voetgangers brug; - Breestraat 139, verbouwen winkel op be gane grond; - terrein A.Z.L., plaatsen houten barak bij gebouw 23 voor een periode van drie jaar; - Rijn- en Schiekade 116a en 116b vergro ten dakkapel in achtergeveldakvlak; - Donsvlinder 4, uitbreiden woonkamer; - Bouwplan Filmhuis Vrouwenkerksteeg; - Rooseveltstraat, bouw opslagruimte. Verder is het voornemen bouwvergunningen te verlenen volgens de normale procedure: - Coornhertstraat 65, plaatsen dakkapel in voorgeveldakvlak; - terrein aan de Boshuizerkade, uitbreiden kantine voetbalvereniging L.F.C.; - Rooseveltstraat 62, 64 en 66, verbouwen drie bedrijfshallen; - P.C. Hooftlaan 12, vergroten en verbou wen schoolgebouw E.L.S.; - Dieperpoellaan 2, bouwen 4-klassige school; - Telderskade hoek Rooseveltstraat, wijzi gen van het plan waan/oor reeds eerder vergunning is verleend; - Berylstraat 17, plaatsen dakkapel in voor geveldakvlak; - Da Costastraat 78, uitbreiden uitbouw aan woning; - Bouwplan molen De Put op het bastillon, hoek Galgewater-Morssingel (artikel 50 lid 8 en 10 van de woningwet). Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 16 juli gedurende veertien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als burge meester en wethouders ondanks de inge diende bezwaarschriften en de eventuele toelichting in de commissie ruimtelijke orde ning, uiteindelijk toch een bouwvergunning verlenen, krijgen de indieners van bezwaar schriften hiervan bericht. Daarbij krijgen ze ook informatie over nog openstaande be roepsmogelijkheden. Ruimtelijke ordening Bouwplan hotel/kantoren aan de Schuttersveldweg hoek Schiphol- weg en het concept-uitwerkingsplan vlek 5 Schuttersveld. Met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet is het college van B en W voor nemens een bouwvergunning te verlenen voor de realisering van een gebouw ten be hoeve van hotel- en kantoordoeleinden aan de Schuttersveldweg hoek Schipholweg. Het bouwplan valt in vlek 5 van het bestem mingsplan Schuttersveld' en is in overeen stemming met het concept-uitwerkingsplan vlek 5. Het uitwerkingsgebied is onderdeel van het door de Raad op 30 augustus 1982 vastgestelde bestemmingsplan Schutters veld. Het bouwplan alsmede het concept-uit werkingsplan vlek 5 liggen vanaf maandag 16 juli 1984 gedurende 14 dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72. alhier. Bezwaren tegen het bouwplan kunnen binnen de termijn van de terinzagelegging schriftelijk worden inge diend bij het college van burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Leiden maakt bekend, dat in kamer 241 van het Stadsbouwhuis. Langegracht 72, voor een ieder ter inzage liggen de besluiten van de gemeenteraad van 9 juli 1984, nrs. 148,149 en 176, waarbij wordt verklaard, dat een herziening wordt voorbereid van respectievelijk: 1de bestemmingsplannen Vlietpark, Vrou- wenweg-Vlietweg en Oostvlietpolder, voor wat betreft het op de tekening nr. 60 ST 8905 aangegeven gebied; tevens heeft de Raad besloten te verklaren, dat het verboden is in dit gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aan- legvergunnng) de in dit besluit genoemde werken - geen bouwwerken zijnde - of werkzaamheden uit te voeren; 2. het bestemmingsplan d'Oude Morsch, voor wat betreft de op de tekening 11 ST 9067 met een balletjeslijn aangegeven gebied ten behoeve van de realisering van het bouwplan "De Put"; 3. het bestemmingsplan Leiden-Merenwijk voor wat betreft de op de tekening 20 ST 9079 met zwart gearceerde plekjes voor de gronden op het perceel Strobloem 1 en Damastroos 10 ten behoeve van de reali sering van een uitbreiding voor kantoor- /werkruimte. Bestemmingsplan Kopbebouwing Telderskade Met ingang van 16 juli 1984 ligt gedurende één maand in kamer 241 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72 voor een ieder ter inzage het bestemmingsplan Kopbebouwing Telderskade. Dit plan is op 9 juli door de Raad vastgesteld. Het gebied waarvoor het bestemmingsplan geldt, wordt begrensd door de Hof laan, Telderskade, Roosevelt straat en globaal de bestaande bebouwing langs de westzijde van de Rooseveltstraat en de oostzijde van de Hoflaan. In vergelij king met het ontwerp van dit plan zijn in de voorschriften en de toelichting wijzigingen aangebracht. Gedurende de hierboven ge noemde termijn kan een ieder die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp plan tot de gemeenteraad heeft gewend of die bezwa ren heeft tegen de wijzigingen, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, schriftelijk bezwaren indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1-2, 2596 AA 's- Gravenhage. Om al uw audio- en video-apparatuur op aantrek kelijke wijze op te bergen, ontwikkelde Akai het Cube Systeem. Witte, pearlshadow, of zilveren elementen, die in harmonie met de vormgeving van uw apparatuur uw interieur verfraaien, en die ook plaats bieden aan o.a. platen, cassettes, videobanden en tijdschriften. Welnu, Akai heeft dit systeem geperfectioneerd met de Cube Speakers PB 70. En daarmee heeft Akai bewezen dat een beeld schoon uiterlijk en een fraai geluid heel goed kunnen samengaan. De Cube Speakers zijn geheel uitgevoerd in de stijl van de Cubes, met dezelfde hoogtematen en kleuren, verkrijgbaar op plint, op wieltjes, op voet of met muursteunen. De geluidskwaliteit is geweldig. Speciale aan dacht is besteed aan het fasegedrag en de belast baarheid. Door de speciale kastconstructie worden resonanties onderdrukt, zodat een solide bas- en middenweergave ontstaat. Het geluidsbeeld is strak en het stereobeeld stabiel. De hoorn vóór de tweeter geeft een groter rendement en een gedefinieerd stralings patroon; zo is een homogeen geluidsbeeld in de breedte verkregen. Het door het speciale filter, èn door de afwijkende .positionering van de tweeter verbeterde 2-weg systeem, resulteert in een fase-lineaire weergave.Opera, jazz, of popmuziek, alles wordt onvervormd weergegeven. Kom u van dit alles snel met eigen oren overtuigen op onze Radio/T.V.-afdeling. AKAI CUBE SPEAKERS PB 70 In de kleuren zilver, pearl shadow of wit. Met afneembaar twined metal front. Als accessoires leverbaar: plint (f 18.-), voet (f 68,-), 4 rol- wieten (f 18,-). muurbeugels (f 18,-). Wat een schoonheid. In witte Cube op voet de PRO E-210 (platenspeler AP-D2C. versterker AM-U2, tuner AT-S3 en cassettedeck HX-2), in combinatie met 2 Cube Speakers PB 70 op voet. 4 4 Schitterende combinatie. Ter introductie direct al een schitterende aanbieding, bestaande uit: Cube cassettedeck HX-1 platenspeler AP-B1C 2 Cube Speakers PB 70. Complete set: :t in de prijs begrepen). receiver AA-R1L (Afgebeelde plinten SPECIFICATIES VAN DE CUBE SPEAKERS PB 70 twee-weg luidspreker systeem kantel frequentie van het filter 3,0 kHz helling 6 dB/oktaaf Q-factor 0,7 belastbaarheid continu max. 40 Watt muziekvermogeg 70 Watt frequentie bereik ±3 dB 45-22.000 Hz rendement: bij 1 Watt op 1 meter 90 dB Op deze afbeelding ziet u de speakers met afgenomen front.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 10