onroerendgoea ONROERE ONRC aalber 3 NVi de vl ietstede b.v. Punktueel verbouwen is heel wat anders dan even wat timmeren. ONROERENDGOED orroerendgoed g onroerendgoed g onroerendqoed ONROERENDGOED onroerendaoed "I MINNEE dvx) menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv TE KOOP makelaardij in onroerende goederen onroerendgoed -LEIDERDORP Van Dlepenlngenlaan 9, t.o.v, heempark "De Hout kamp" op 1e stand gelegen, bijzonder groot vrijstaand herenhuis (964 m3), met garage op 380 m2 grond. Bevat: royaal entree, garderobe, hal, gr. L-vormige woonkamer 55 m2, extra grote woon-eetkeuken v.z.v. div. app., werkkamer en garage v.z.v. grote bevloerde berging 32 m2.1e Et.: ruime overloop, 2 achterslaapkamers met kastenwanden, badkamer met ligbad en aparte douche, apart 2e toilet, ouderslaapkamer 7.5x4 m. 2e Et.: gr. achterslaapkamer 7x3.6 m, 2 voorslaapkamers, badka mer, zolder met stahoogte met c.v.-ketel en boiler. Wo ning verkeert in zeer goede staat van onderhoud, v.z.v. spouwmuurisolatie, ged. thermopane beglaasd. Vr.pr. 485.000,- k.k. Vlaskamp 18 (Voorhof), zeer luxe perfect onderhouden semi-hoekbungalow met blijvend vrij uitzicht, voor-, zij- en patiotuin op zonzijde. Living van 80 m2, 5 slaapka mers, 2 badkamers, garage. Prijs n.o.Lk. Wllhelmlnastraat, rustig gelegen perfect verbouwd woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur. Ind.: entree, ruime hal, toilet, L-vormige woonkamer 45 m2), open haard, eikehouten open keuken, v.z.v. alle app. en schuifpui naar zonnige tuin. 1e Et.: 3 slp.kamers, badkamer met 2e toilet, zonneterras (6x2.5 mtr). 2ë Et.: gr. slaapkamer met dubbele dakkapel, berging, c.v.-gas, div. extra's, w.o. thermopane begl. Vr.pr. 195.000,- Emmastraat 8, rustig aan plantsoen gelegen woning m. .voor- en achtertuin v.z.v. c.v.-gas, stenen schuur en achteringang. Ind.: entree, hal, toilet, moderne open keuken v.z.v.'div. aDD.. woonkamer met Dlavuizen vloer (vloerverwarming), deur naar zonnige tuin (z). 1e et.: 3 slp.kamers, luxe bet. badkamer met ligbad en aparte douche. 2e Et.: grote zolderkamer met dakkapel, opleve ring evt. direct. Vr.pr. 163.000,- Llndelaan 23, winkel/woonhuis met grote garage en kl. tuin. Ind.: winkelruimte 5x4 m, geschikt als woonruimte, achterkamer 5x4 m, toilet, keuken. 1e Et.: 3 slp.kamers, badkamer met ligbad, dakterras (z-w), vliering. Vr.pr. 144.000,- k.k. Laan van Ouderzorg 163, zeer goed onderhouden ruim 4-kamerappartement op de 1ste woonlaag, gemeen schappelijke tuin, berging, c.v.-gas. Geen galerij-flat. Fred. Hendrlklaan, ruim 3-kamer hoekappartement op de 1ste woonlaag. Prijs 88.000,- Koraalstraat 14, hoekwoning met garage en diepe tuin (z-w), eigen oprit. Ind.: entree, toilet, ruime woon kamer met open keuken. 1e Et.! overloop, badkamer met ligbad, 2e toilet, 3 slaapkamers. 2e Et.: 2 slaapka mers, berging en c.v.-ketel. Scherpe vraagprijs 162.000,- k.k. Apollolaan 432, luxe ruim appartement met uitzicht over park, lift aanwezig. Ind.: entree, hal, woonkamer (4.0.m2), groot balkon op zonzijde,vmod. keuken, 2 slp.kamers, badkamer met ligbad. Bijz.": zonwering, parketvloer, veel kastruimte, goede st. van ond. Vr.pr. ƒ125.000,- k.k. Langebrug, hoekpand ir t hartje centrum. Ind.: entree, toilet, ruime keuken, woonkamer (8.5x3.8 m). 1e Et.: overloop, 2e toilet, kamer (7.5x4.8 m), badkamer met ligbad en douche. 2e Et.:2 slp.kamers. Bijz.: electra, riool vernieuwd. Vr.pr. ƒ122.000,- k.k. Heemskerkstraat 52, goed onderhouden hoe kwoning met zij- en achtertuin, schuur en achterom. Ind.: hal, ruime woonkamer, semi open keuken v.z.v. div. app., toilet. 1e Et.: 3 slaapka mers, bergkasten, badkamer met douche, dakter ras 24 m2, bevloerde vliering. Geheel is v.z.v. c.v.- gas. Woning verkeert in perfecte staat. Reëel bod gevraagd. Moraweg .29, in prima staat verkerende bovenwoning met zonneterras. Ind.: entree, woonkamer (9x4.5 m) bet. keuken, toilet. Et.: grote overloop, 2 slp.kamers (resp. 16 m2 en 10 m2), badkamer. Vr.pr. 99.000,- k.k. Overrljn 15, ruim 2-kamer appartement met een werkelijk prachtig uitzicht over de Zijlpoort en oud Lei den. Ind.: entree, woonkamer (35 m2) met open keuken, groot bet. balkon op zonzijde (z-w), toilet, slp.kamer, mooie badkamer, vliering (40 m2), berging begane grond. Bijz.: geheel dubbel beglaasd, optimaal geïso leerd. Vr.pr. 92.000,- k.k. Rljndijkstr. 11, in leuke straat gelegen woning. Ind.: en tree, ruime woonkamer, keuken, bet. douche en toilet. 1e Et.: overloop met berging, zonneterras, slp.kamer 5x3.5 mtr. 2e Et.: berging én slp.zolder. Bijz.: nw. elec tra, gas, riolering. Vr.pr. ƒ89.000,- k.k. Van Vollenhovenpleln 59, appartement met een prach tig uitzicht over het "Roomburg"-park, v.z.v. lift, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, badkamer, toilet, grote woonkamer 36 m2), balkon (z-w), 2 slp.kamers. Vr.pr. 87.000,- k.k. Kljfgracht 7, leuke stadswoning In gerenoveerde stadswijk, gelegen aan gracht, In goede staat. Ind.: entree, hal, plavuizenvl., woonkamer met parketvloer, open keuken, toilet en douche. 1e Et.: 2 slaapkamers, berging en balkon over gehele achterzijde. Electra en gas goedgekeurd. Vr.pr. 82.000,- k.k. Corantljnstraat 60, goed onderhouden ruim 4-kame- rapp. met nieuwe c.v., 2 balkons, gunstig gesitueerd t.a.v. winkels, scholen e.d. Ind.: entree, hal, woonka mer 7x4 m, keuken, badkamer met zitbad, toilet, 3 slaap kamers, bergkasten. Vrije Vestiging. Vr.pr. 79.000,- k.k. w.a. Holiday, Schelpenkade t.o. nr. 60, woonboot met betonnen casco, geïsoleerde opbouw, mastiek dak. Ind.: entree, woonkamer 7.5x3 m, open keuken met eetbar, beteg. douche/toilet ruimte, slaapkamer, schuur. Evt. mogelijkheid tot uitbouw. Vr.pr. 52.000,-k.k. HAZERSWOUDE-DORP Breltnerlaan 13, geschakelde semi-bungalow, 235 m2 grond voor- en achtertuin. Ind.: entree, toilet, berging, woonkamer 52 m2, met open haard, schuifpui naar zon neterras (z-w), eetkeuken, V.Z.V. div. app. 1e Et.: 5 slaapkamers, badkamer met ligbad, gr. geheel vrij zon nebalkon. Vr.pr. 295.000,- k.k. Tel. 071-149147 -123183 - 897897 Aannemersbedrijf Pieterse b.v., Produktieweg 32, Zoeterwoude, tel. Ó71-890387. Makelaars- en Assurantiekantoor EMMALAAN 48, OEGSTGEEST Herenhoekhuis met aan 3 zijden tuin. Ind.: woonk.. keuken, toilet. Verd.: 3 slaapk., badk. m. bad, toilet. 2e verd.: slaapk., zolderb. Oplevering direkt. Prijs: 209.000,- k.k. DUINOORD 8, KATWIJK Goed onderhouden herenhuis op stand gelegen. Ind.: living (45 m2) met open haard, keuken, prov. kelder, garage. Verd.: 3 ruime slaapk., badk. m. bad, balkon, 2e verd.: 2 slaapk., ruime zolderk. m. ber ging. C.v.-gas (ketel 1981), ind. nieuwe stoff. Prijs n.o.t.k. BOULEVARD 76, KATWIJK 5 kamer appartement met gigantisch uitzicht over Noordzee. Ind.: woonk., 4 slaapk., keuken. C.v.-gas, inci: nieuwe stoff. Is intern opgeknapt. Prijs n.o.Lk. Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 ■jeiden Tel. 071-143043 Onze nieuwe krant is uit, wanneer u belt, sturen we hem graag toe. Inl.: B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST I VERHUIZEN? Vraaq vrijblijvend prijsopgaaf voor: verhuizingen binnen- en buitenland of overzee. Ook voor inboedelopslag, pianotransport, enz. BLOM VERHUIZINGEN KERKENDE Alphen a/d Rijn VERHUIZERS Tei. 01720-31337 MONUMENTAAL WINKELPANDJE LEIDEN - DIEFSTEEG 3 In het centrum van Lelden bieden wij een uitste kend onderhouden pand aan met circa 45 m2 winkelruimte op de begane grond. De eerste en tweede verdieping zijn eveneens bedrijfsruimte. De winkelruimte is voor diverse doeleinden ge schikt. Vraagprijs 125.000,- k.k. breestraat 106 2311 cw lelden talei 39302 ma|sb-nl tel.071-125041 Rijndijk 102 - Hazerswoude Een leuk woonhuis met een mime schuur ca 6x11 meter gebouwd op 303 m2 grond. Deze op goede stand gele gen en uit ca. 1914 daterende woning omvat o.a.: woon kamer ca. 35 m2, luxe keuken met app., slaapkamer, toilet, mime kelder ca. 16 m?, verd.: 5 slaapkamers. taeze zijn vrij klein, maar herindeling is goed mogelijk). 100% financiering mogelijk 125.000,- k.k. Voor inlichtingen: Adviesburo De GfOOt Sandtlaan 2. Katwijk aan den Rijn, tel. 01718-74160 NOORDWIJKERHOUT KIEVITSHORH 23 Rustig aan watersingel gelegen en uitstekend onderhou den mim MIDDENWOONHUIS (1973), v.z.v. c.v. gas. achtertuin op Z, aparte berging aan voorzijde. Ind.: en tree met toilet en diepe kast, L-woonkamer (36m2) met luxe open keuken (1982) v.z.v. div. inbouwapparatuur. 1e etage: mime overloop. 3 royale slaapkamers (waar van 1 met wastafel), nieuw betegelde luxe badkamer met ligbad. 2e toilet, grote wastafel en mooie kasten (w.o. Soek) vaste trap naar 2e etage waar kleine slaap/ hobbykamer en een grote slaapkamer mét wastafel (bei de slaapkamers met dakkapel), aparte berging, waarin c.v. ketel gasboiler en centraal afzuigsysteem. Diverse extra's zoals zonwering, thermopane, isolatie e.d. Ople vering in onderling overleg. Vraagprijs 169.000,- VOSKUIL EN BERG MAKELAARDIJ Hoofdstraat 89, Sassenheim. Tel. 02522-15050. Te koop in Erg mooie 3/4 kamer hoe kappartement met kelder- berging, lift, balkon zuid, nieuwe keuken en douche, ruime woonkamer met par ketvloer, dubbel glas, veel kastruimte. Sevicekosten incL stookkosten 375,- per mnd. Vraagprijs: 98.000,- k.k. GP. de La COURTSTRAAT 33 Geheel goed verbouwde eengezinswoning met plaats (zuid.) met grote woonkamer, houten pla fond, keuken, toilet, le eta ge: 3 slaapkamers, douche, elek. bedrading recentelijk vernieuwd. Vraagprijs: 125.000,- k.k. G SP1EGHELSTRAAT 30 Geheel gemoderniseerde beneden woning in perfek- te staat met mooie zonnige tuin, schuur en achterom, grote woonkamer, slaapka mer, moderne keuken, toi let, douche. Elek. bedra ding vernieuwd. Vraagprijs: ƒ89.000,- k.k. G MORSSINGEL 175 achter op de polder. Zeer goed onderhouden en voor zien van alle moderne com fort, riolering, kabel tv en c.v.-olie (aardgas aansluiting is ook aanwe zig). Woonetage: ruime hal. grote L-vormige woonka mer met open haard, dub bel glas voor, moderne eet keuken (gesloten) met alle apparatuur. Ouderslaapka mer met aparte badkamer met ligbad, apart toilet, kinderkamer met wastafel, balkon over de gehele breedte. Beneden etage: 2 ruime slaapkamers, 2e bad kamer met douche, 2e toi let, grote waskelder met aansluitingen wasmachine, boiler, 2e kelder als voor raad en hobbykelder en berging. Vraagprijs: 450.000,- k.k. V. HELSDINGENLAAN 2 Modern hoekherenhuis in perfekte staat met voor- en geheel besloten achtertuin met veel privacy, achter om, ruime stenen berging. Gelegen bij Engelse schooL Ind.: ruime hal, modern be tegeld toilet, kelderkast, ruime woonkamer mod. ge deeltelijk open keuken met bar met veel kastjes en ap paratuur. le etage: 3 slaapk. met vaste leasten, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafelkastjes, geheel betegeld. 2e etage: grote zolderkamer veel bier- ging, cv.-gas, grote gasgest. boiler, wasmach.aansl. Pla fonds en wanden bekleed met houten delen. Vraagprijs 249.000,- k.k. Door de vele verkopen van de laatste weken. VERKOOP OPDRACHTEN GEVRAAGD WELTERDREEF kelderberging, n cv-ketel. Gelei lift eigen cv-ketel. Gelegen op 3e etage. Royale woonka mer met parketvloer, half open keuken, ruime badka mer met douche, 2 slaapka mers, wc. Stoffering en spotverlichting inbegre pen. Servicekosten voor verzek. onderh. etc. 120.- p.mnd. Erfpacht 1920,- p.j. volledig fiscaal aftrek baar. Vraagprijs: 109.000,- k.k. G PUNTERWERF 5 Mod. eengezinswoning voor- en achtertuin, ruime berging, carport. Ind.: woonkamer, vaste kast, open keuken, hal, toilet, le etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, vaste trap naar zolderetage met slaapkamer, berging, c.v.-gas, boiler, mech. ven tilatie. Vraagprijs: 149.000,- k.k. G JOUBERTSTRAAT 19- 19a Dubbel woonhuis verheeld met achterplaats, berging en achteringang voor fiet sen. Beneden woonkamer, toilet, keuken, le etage: 2e woonkamer, keukentje apart 2e toilet, balkon op de zon. 2e etage: 2 slaapka mers, studeerkamertje, badkamer met ligbad, apar te douche. Complete nieu we elektra en gasleidingen. Veri. vraagprijs: ƒ82.500,- yf VUETWEG 76 Geheel vrijstaande bunga low met tuin rondom, gara ge, berging, uniek gelegen aan vaaiwater met blijvend vrij uitzicht op de Korte Vliet to. Ailemansgeest G /jAAGPAD 36 Aan vaarwater gelegen twee onder één kap woon huis als nieuw, helemaal vakkundig verbouwd met nieuwe elektra, c.v., riole ring en gasleidingen. Met grote woonkamer, keuken, hal, toilet, plaats en ber ging. le etage: 2 slaapka mers, complete badkamer met ligbad, douche en dubb. wastafels. Vraagprijs: 129.000,- k.k. w HARDLAAN 64 Goed onderhouden en ver zorgd hoekherenhuis met garage met zolder, tuin rondom, patio. Ind.: woon kamer, keuken, hal, toilet, le etage 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad, bad- geyser, apart 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, bergruimte, vas te kasten in elke slaapka mer. Elektra recentelijk aangepast. Nieuwe c.v.-ke tel. Oplevering spoedig. Vraagprijs 189.000,- k.k. Vlakbij station NS perfect onderhouden eengezins woning op eigen grond Met flinke prachtige ach tertuin op het zuiden met stenen berging en achter om. Ind.: woonkamer, rui me keuken met appara tuur. toilet, le etage: 3 slaapkamers met balkon, douche, 2e etage: vaste trap naar zolder met zolderka mer, dakkapel, berging, c.v.-gas, voorzetramen. Koopsom: 155.000,- k.k. G V 179 Goed gelegen modern hoekherenhuis met blij vend vrij uitzicht achter op het park met voor-, zii- en grote acntertuin op net ZW. Ind.: U-vormige woonka mer-eetkamer. trapkast, moderne keuken met zij raam zonzijde, hal met trap, toilet, le etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, apart 2e toilet, vaste kast, 2e etage: slaapkamer met dakkapel, wasgelegen heid, veel berging, c.v.-gas. spouw isolatie, boiler, mech. ventilatie. vraagprijs: 219.U00,- k.k. f^"BRUCKNER- U 9 LAAN 10 Rustig gelegen goed onder houden herenhuis met vrij uitzicht voor, tuin voor en achter, stenen berging, achterom. Ind.: woonka mer met parket en open haard, ruime keuken, 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, 2e etage: 2 slaapka mers met dakkapellen, veel berging, c.v-gas. Vraagprijs: 215.000,- k.k. .x-VAN Gr HOGENDORPWEG 24 Modern hoekherenhuis met voor- en achtertuin zw, zij plantsoen, grote stenen berging, achterom. Ind.: vestibule, ruime keuken, toilet, grote woonkamer, le etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer, 2e toilet, balkon over gehele breedte, vaste trap naar grote zolderkamer met dakkapel, grote bergruim te, cv-gas. Oplevering di rekt. Vraagprijs 185.000.- k.k. G LEIDSEWEG 314 Perfect onderhouden hoek herenhuis met ruime gara ge, berging, tuin voor en achter. Ind.: woonkamer met open haard, serre, rui me keuken, toilet, hal. le etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, vaste trap naar 2e etage waarop 2 slaapkamers, cv- gas, boiler, ged. dubbel glas. Vraagprijs: 265.000,- k.k. Dit pand moet u beslist van binnen zien. Een ruim huis waarin kosten noch moeite gespaard zijn om werkelijk er een perfekt huis van te maken. Alle houtwerken zoals kozijnen en deuren zijn van hardhout, overal is er dubbel glas, de uitge bouwde keuken en de bad kamer zijn perfekt met alle mod. sanitair en appara tuur en geheel betegeld. Al le leidingen van zowel elek tra, gas, water en riolering zijn geheel vernieuwd. Nieuwe cv-gas hetelucht- systeem verwarmd het ge heel. Ind.: woonkamer, 3 slaapkamers, 2 toiletten, ruime hal, diepe mooi aan gelegde tuin met vijvertje, LAAN 39 II J.W. Frisoflat Keurig onderhouden 3/4 kamer hoek appartement op 2e etage met lift, balkon en kelderberging, cv-blok- verwarming met meters. Ruime L-vormige woonka mer met stookgelegenheid, slaapkamer, mod. geheel vernieuwde douche en toi let, keuken, kinderslaapka mer-studeerkamer. veel vaste kastruimte. Vraagprijs: 98.000,- k.k. Vraagprijs: 225.000,- k.k. G 1f DONKLAAN 27 Geheel gemoderniseerde hoekwoning met tuin voor- zij- en achter ZW vlakbij station NS, voorzien van c.v.-gas, geïsoleerd. Ind.: woon-/eetkamer met par ketvloer, mod. keuken, bij keuken, toilet, le etage: 2 slaapkamers, luxe badka mer met 2e toilet, ligbad, aparte douche, vaste trap naar zolder met grote slaap kamer, dakkapel, veel ber ging. Verl. vraagprijs: 159.000,- g Vs SCHOOLSTRAAT 204 (top G V*o rROUBOSLAAN 27 Goed onderhouden hoek herenhuis met voor- en lan ge achtertuin, zuid, stenen berging en achterom. Dak en muren geïsoleerd, dub bel glas voor. Ind.: hal, gang, toilet, ruime keuken, woonkamer met mooie par ketvloer, le etage: 3 slaap kamers, grote badkamer met ligbad, 2e etage: zol- Royale hoek) in het centrum i Voorschoten boven win kels, eigen cv-inst. Ind.: L- vormige woonkamer met mogelijkh. voor open haard, keuken met inbou- wapp. balkon, douche, toi let. Verdieping: 2 slaapk., berging. Incl. stoffering. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 119.000,- k.k. mf NOORDBUURTSE- w WEG 18 Vrijstaande semi-bunga low aan het water gelegen met blijvend vrij uitzicht losstaande garage op 400m2 eigen grond. Mooi aange legde tuinen met vruchtbo men. Ind.: keuken, bijkeu ken, woonkamer met open haard en parketvloer, slaapkamer beneden, bad kamer met ligbad, vestibu le, le etage: 2 slaapkamers, overloop, berging. Vraagprijs: 245.000,- k.k. G VitERKLAAN 26 Goed onderhouden tussen woning met voor- en ach tertuin, achterom, schuur, voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, gang, toilet, en kelderkast, woonkamer met parket en dubbel glas, moderne keuken voorzien van alle comfort, le verd.: 3 ruime slaapkamers, badka mer m. ligbad, vaste wasta fel ei» 2e toilet, 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte en berging, 4e ruime slaapka mer. Het woonhuis is voor zien van luxe wand- en vloerafwerking. Vraagprijs: 169.000,- k.k. bv. kapsalon. schoenenzaak, software house o.i.d. Huurprijs 800,- p.ihnd. W MASTRAAT 9 Werkelijk perfekt vakkun dig aan deze tijd aangepast luxe herenhuiswaar alle' wooncomfort aanwezig is. Woonkamer \net allu. schuifpui naar tuin, open haard, open Heidopal keu ken met alle apparatuur, plavuizen vloer over gehele parterre, ha'l, nieuw toilet, kelderkast, le etage: com plete badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, vaste trap naar afgetimmerde zolder, waarop slaapkamer met dakkapel. Dak is geïso leerd. Het pand heeft voor- en achtertuin, grote stenen schuur en achterom. C.v.- gas, badgeiser, nieuwe stof fering. Spoedig leeg te aan vaarden, vraagprijs: 149.00ÓT- k.k. STRAAT 29 Eengezinswoning met voor- en achtertuin op het zuiden, stenen schuur en achtèrom. Ind.: Z-vormige woonkamer, keuken, hal, toilet, bergkast, le etage: 4 slaapkamers, badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage waarop zolderka mer met dakkapel, veel bergruimte. Het pand is en muurisolatie. Ind.: rui me hal, toilet, mod. hard houten. open keuken met app., ruime woonkamer met open haard, schroten plafond, le etage: complete ruime badkamer met lig bad, aparte douche, 2e toi let, 3 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer, berging. Voorzien van c.v.-gas, boi ler, mech. ventilatie. Keu ringsrapport van Ver. Ei gen Huis ter inzage. Vraagprijs: 235.000,- k.k. STRAAT 17 Uitgebouwde eengezins woning met voor- en ach tertuin, berging en achter om. Ind.: de royale woon kamer en de luxe keuken zijn naar achteren uitge bouwd, waardoor de woon kamer 10m lang is met open haard, plavuizen vloer met vloerverwar ming, c.v.-éas, keuken met alle inbouwapparatuur. Bo ven 3 slaapkamers, douche en vliering. Hardhouten kozijnen voor. Goed geïso leerd met dubbel glas. Vraagprijs: 139.000,- k.k. PLANTSOEN 12. Modern herenhuis met ga rage, tuin zw. Ind.: hal, toi let, L-vormige woonkamer met open haard, open keu ken, le etage: afgesloten trap, 3 ruime slaapkamers, grote badkamer met lig bad, 2e toilet, 2e etage: gro te zolderkamer met wasta fel, berging, cv-gas, gasboi ler, mech. ventilatie, voor zien van dubbel glas bene den. Dakisolatie. Vraagprijs 215.000,-. ./-W. VAlf VEGTEN- w PLANTSOEN 7 Modern herenhuis met ga rage voor- en achtertuin aan het water. Zeer goed gebouwd en onderhouden, hardhouten kozijnen, dubb. glas beneden. Dak- «VS BERNHARD- STRAAT 63 Werkelijk perfect heren huis met voor- en achter tuin zuid, grote stenen ber ging en achterom. Ruime hal, toilet, trap in de hal. Ruime L-vormige woonka mer met open haard, schuifpui naar de tuin, mo derne open "Siematic" keuken met alle appartuur, boven 3 slaapkamers, mooie betegelde badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, dubb. wastafel, mech. ventilatie, 2e etage: grote slaapkamer met 2 dakkapellen, aparte waska mer met aansl. voor mach. c.v.-ketel en boiler. Overal dubbel glas, hardhouten kozijnen, alum, puien. Op- Voor de met een /"gemerkte panden geldt vrije vestiging! G gemeentegarantie mogelijk Leidseweg 37 Voorschoten Tel. 01717-4684* 7142

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 32