G&fêtS. Morgen ttEcht Feho kif krokantje plus milk shake van B,50 voor£2f° mits selijk of laser in prijs, alternatieve kortins 25% Bestelt u morgen 'n Febo kipkrokantje en 'n heerlijke frisse milkshake in de smaak naar uw keuze dan betaalt u geen f 3,50 maar slechts f 2,50. Want u viert Febo's Leidse intocht mee. U zult begrijpen, dit kunnen we maar één dag volhouden. Dus jong en oud pak die kans. Op naar Febo op woensdag 4 juli van 10.00 tot 22.00 uur. En wees snel want deze aanbieding geldt zolang de (ruime) dagvoorraad strekt en is eenmalig per persoon. Febo... 'n begrip Febo... nieuw voor Leiden. Maar voor velen van u zeker geen onbekende. Febo geniet 'n bijna nationale faam als het gaat om uitmuntende snacks. •Waarom is Febo zo populair bij jong en oud? Simpel... voor uw goeie geld heeft u recht op goede (koks)waren. Daarom selekteert Febo alleen klasse-ingrediënten en bereidt ze voor dag en dauw, elke ochtend weer, tot dagverse culinaire hoogtepuntjes. Dus de Febo snack waarvan u morgen smult, moet nu nog worden gemaakt. Febo kipkrokantjes... even uniek als Febo zelf Dit moet u meemaken, dit moet u proeven. Malse kippeboutjes of pootjes in 'n heerlijk krokant jasje, 'n Buitengewone en pittige smulsensatie om zo uit 't handje of bij de warme maaltijd te eten. Dus als u 'n fijnproever bent dan kunt u nu ook roepen: "Even 'n kipkrokantje halen bij Febo..." En morgen met milkshake extra voordelig. Dit alles uit Febo's fijne keuken... dagvers Rundvlees kroket Kalfsvlees kroket Saté kroket Speciaaltje Slaatjes Frikandel Frikandel Speciaal Grillburger Hamburger Speciaal Shoarma-burger Bami schijf Nasi schijf Kipkrokantje Loempia Hot Dog Saté Bitterballen Kaassoufflé Gehaktbal Broodje kroket Broodje warm gehakt Frites met fritessaus of Aanbieding geldt op woensdag 4 juli zolang de (ruime) dagvoorraad strekt en is eenmalig per persoon. tomatenketchup of piccalilly of grillburgersaus of saté-saus of mix speciaal Frisdranken Chocomel Roomijs met echte slagroom of gedoopt in chocolade en nootjes Milkshakes in vijf verschillende verfrissende smaken Snacks uit Febo's fijne keuken... dagvers Haarlemmerstraat 157, Leiden Telefoon: 071-146459 Dagelijks (ook zondags) geopend van 10.00 tot 22.00 uur. Zaterdags van 10.00 tot 24.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18