Hans T önj ann: 'Het was prut' Gevestigde garde deelt lakens uit Lawson verbaast zichzelf Morgen proloog profzesdaagse Taroczy niet naar Melkhuis je 5Jonkiesweggevaagd Uitslagen Sfff'T Tourspel dagprijs Sport ZATERDAG 30 JUNI 1984 LONDEN (GPD) - Tot grote verbazing van toernooi-organi- sator Piet van Eijsden komt Ba- lazs Taroczy dit jaar niet naar de internationale tenniskam pioenschappen van Nederland op het Hilversumse Melkhuis- je. De Hongaar, die het Grand- Prixevenement maar liefst zes keer in totaal won, geeft de voorkeur aan een 200.000-dol- lartoernooi in Washington dat ook van 23 tot en met 29 juli wordt gehouden. „Ik begrijp er niets van. Ta roczy denkt dat hij daar meer ATP-punten kan verdienen", aldus Van Eijsden, die een prij zengeld van 75.000 dollar tot zijn beschikking heeft. Deson danks is de Melkhuisje-direc- teur, in Londen druk doende spelers te recruteren, tot nu toe dik tevreden over het deelne mersveld. Naast Michiel Scha pers, de Belg Bernard Boileau, Rolf Gehring en Tomas Smid, die vorig jaar won in Hilver sum, hebben ook vijf Zweden toegezegd te zullen komen. Vooral de aanwezigheid van Henrik Sundstroem en Anders Jarryd, respectievelijk negende en elfde op de huidige wereld ranglijst, is opmerkelijk". LONDEN (GPD) - Wat de dag van het aanstormend damestalent had kunnen zijn, werd ten slotte toch weer bepaald door de gevestigde garde. In schrille tegenstelling tot de open Franse titelstrijd in Parijs, waar van de acht kwartfinalistes maar liefst vijf speel sters jonger waren dan twintig jaar, drong gisteren op Wimbledon (met uitzondering van de Hongaarse Manuela Maleeva) voorlopig zelfs geen enkel 'jonkie' door tot de laatste zestien. Het zag er nog wel zo veelbelovend uit: onder degenen die zich in de derde ronde hadden geslagen be vonden zich tien dames waarop de betiteling tiener van toepassing was. Vier van hen slaagden echter niet in hun 'veijongingsmissie'. Li sa Bonder (18), Carling Bassett (16), Julie Salmon (18) en de eveneens 18-jarige Camille Benjamin, die op Roland Garros zelfs in de halve fi nale stond, hadden geen verweer tegen hun geroutineerde opponen- tes. Natuurlijk, in principe kunnen de overige vijf tennissters van on der de twintig zich vandaag nog hogerop werken, maar die kans moet zeer klein worden geacht. Steffi Graf bijvoorbeeld - de West- duitse is met haar 15 jaar de jong ste deelnemer op Wimbledon - ontmoet haar landgenote Bettina Lendl in nationale tennisploeg LONDEN (RTR) - Ivan Lendl is gisteren weer geselecteerd voor de Tsjechoslowaakse ten nisploeg, die volgende maand tegen Frankrijk aantreedt voor de kwartfinale van het toernooi om de Davis-beker. De winnaar van Roland Garros werd vorig jaar door zijn nationale bond geschorst wegens deelneming aan een demonstratietoernooi in het Zuidafrikaanse thuisland Bophuthatswana. Bunge, Catherine Tanvier (19) treft Hana Mandlikova en de Engelse hoop Annabel Croft (17) stuit op Chris Lloyd-Evert, die gisteren in haar uitgestelde partij tegen Betty Nagelsen wel een set verloor (6-4, 4-6, 6-2). Kortom de 'oude glorie' doet het weer best in het tennisheiligdom, waar kennelijk niets of niemand in de vergetelheid raakt. Neem de toch al weer 27 lentes tellende Mar tina Navratilova die het 'Marcella Mesker-obstakel' Iva Budarova kansloos liet, Virginia Wade van bijna 39 en ook de 31-jarige Austra lische Wendy Turnbull: ze zijn er allemaal weer bij, alsof de tijd stil is blijven staan. Het is dat Billie- Jean King afwezig is, anders had de 'Wimbledon-grootmoeder' van 41 - goed voor zes enkelspeltitels - misschien ook nóg in dit rijtje gestaan. Beschikt bovengenoemde gene ratie klaarblijkelijk over een ijzer- sterk gestel en mentaliteit, de hui dige lichting mist die eigenschap pen ten enen male. Vooral het Amerikaanse vrouwentennis vormt wat dat betreft een sprekend voorbeeld. Het kan geen toeval zijn dat Andrea Jaeger en Tracy Austin verstek laten gaan in Londen. Bei den kampen met ernstige blessu res aan schouder of rug (ook Pam Shriver heeft daar last van gehad), waardoor ze naar verluidt lange tijd uit de roulatie zijn. Bovendien zouden ze volgens hardnekkige ge- Damesenkelspel, tweede ronde: Chris Evert-Lloyd (Vst)-Betsy Nagel sen (Vst) 6-2, 4-6. 6-2. Dames, enkelspel derde ronde: Eliza beth Sayers (Aus)-Lisa Bonder (VSt, 11) 6-4, 6-2, Manuela Malejeva (Bul, 7)-Yvonne Vermaak (ZAf) 6-4, 6-4, Pam Shriver (VSt, 4)-Camilie Benjamin (VSt) 6-0,6-2, Barbara Potter (VSt. 13)— Marcella Skuherska (Tgj) 6-1, 6-3, Ka thy Jordan (VSt, 6)-Julie Salmon (GBr) 6-4, 6-3, Martina Navratilova (VSt, 1)-Iva Budarova (Tsj) 6-2, 6-2, Chris Evert- Lloyd (VSt, 2)-Betsy Nagelsen (VSt) 6- 2. 4-6, 6-2, Ann Hobbs (GBr)-Carling Bassett (Can) 6-4,6-2, Wendy Turnbull (Aus)-Svetlana Tsjernjeva (Sov) 6-3, 4-6, 6-4. Heren enkelspel, tweede ronde: Mark Edmondson (Aus)-Hendrik Sundström (Zwe) 6-7, 7-6, 6-4, 6-7, 8-6 Heren enkelspel, derde ronde: Joh- han Kriek (Vst)-Steve Meister (VSt) 6-2, 5-7, 6-4, 6-1, Scott Davis (VSt)— John Lloyd (GBr) 6-4. 6-4, 6-4, Tomas Smid (Tsj)-Tom Gullikson (VSt) 7-5, 7-6, 6-2, Tim Mayotte (VSt)-Tim Gul likson (VSt) 6-4, 6-3, 6-4, Paul Anna- cone (VSt)-Christo van Rensburg (ZAf) 6-3, 4-6, 6-4, 6-2, Jimmy Arias (VSt)-Danie Visser (ZAf) 5-7, 6-3, 7-6,6-1, Jimmy Connors (VSt)-Martin Davis (VSt) 6-4, 6-7, 6-3, -4, Ivan Lendl (Tsj)-Rolf Gehring (Wdl) 6-4, 6-2, 7-6 Heren dubbelspel, eerste ronde: Paul Annacone/Mike Depalmer (VSt)-Car- los Kirmayerr/Cassio Motta (Bra) 6-3, 6-4, 6-2, Stefan Edberg/Anders Jarryd (Zwe)-Mark Kratzmann/Simon Youl (Aus) 6-4, 6-2, 6-3. Heren dubbelspel, tweede ronde: Mel Purcell/Vince van Patten (VSt)— Charlie Fancutt/Michiel Schapers (Aus/ Ned) 7-6 (7-2), 6-4, 7-6 (7-5), Chris Lewis/Tim Wilkison (NZe/VSt)-Andy Kohlberg/Sandy Mayer (VSt) 7-6, 6-7, 6-4, 6-4, Peter Flimg/John McEnroe (Vst)-Drew Gitlin/Chip Hooper (VSt) 6-4, 6-4, 7-6. Dames dubbelspel, tweede ronde: Camille Benjamin/Felicia Raschiatore (VSt)-Marcella Mesker/Christiane Jo- lissant (Ned/Zwit) 1—6,6—3,6—4, Jo Du- rie/Ann Kiyomura (GBr/VSt)-claudia Monteiro/Yvonne Vermaak (Bra/ZAf) 6-2, 6-4. Gemengd dubbelspel, eerste ronde: Roberto Seguso/Jaime Golder (VSt)-F- rew McMillan/Betty -Stove (ZaftNed) 5-7, 7-6 (7-3), 6-3. ruchten in een overspannen toe stand leven en alle interesse in ten nis verloren hebben. Leeftijd Misschien begrijpelijk voor ie mand op leeftijd, maar Austin is pas 21 en Jaeger zelfs 19. Laatstge noemde, vorig jaar verliezend Wimbledon-finaliste, won met 14 jaar en 8 maanden haar eerste prof- toernooi en was de jongste speel ster ooit geplaatst op Wimbledon. Maar Austin en Jaeger mogen dan vroeg op pad zijn gestuurd om mil joenen dollars te verzamelen en geestelijk al even vlot de volwas sen staat hebben bereikt, het zijn sterke benen die de weelde kun nen dragen. En juist fysiek gezien betalen beide Amerikanen nu ken nelijk de tol voor hun (te) vroege tennisavonturen. De Amerikaanse Wimbledon-af- vaardiging bestond aanvankelijk uit 57 speelsters, maar van hen zijn er nu nog slechts acht over bij de laatste 32 en niet een meer van on der de 20. De opmerking, die de jonge Canadese Carling Bassett plaatste na haar zege in de tweede ronde, was wat dat betreft veel be tekenend. „Ik hoop in godsnaam dat ik niet ben opgebrand wanneer ik 18 word, dan héb ik nu nog maar twee jaar te gaan". Mannen Bij de mannen trouwens ook een aantal opmerkelijke ontwikkelin gen. Zoals de eliminatie van Hen- rik Sundström, als negende ge plaatst, waarmee de rol van Zwe den op Wimbledon volledig is uit gespeeld. Krachtpatser Mark Ed mondson was daarvoor verant woordelijk nadat de partij eerder bij een 2-2-stand in sets werd afge broken. Sundström had onlangs in Parijs nog bewezen over een prima mentaliteit te beschikken toen hij tegen de Chileen Gildemeister met Het zijspankoppel Streuer/Schnieders, kansrijk voor het wereldkam pioenschap, in actie tijdens de training in Assen. (foto anp> ASSEN (ANP) - Eddie Lawson, de ranglijstaanvoerder in de strijd om het wereldkampioenschap in de 500 cc-klasse, vertrekt zaterdag van de beste positie voor de TT van Assen. De Amerikaan verwezen lijkte vrijdag in de laatste ronde van de slottraining een voorlopig parcoursrecord: 2.15,94. Het ge middelde van ruim 162 kilometer per uur verbaasde Lawson zelf nog het meest. „Donderdag in de regen heb ik risico's genomen. Vandaag niet. Ik zat erg comfortabel op de machine. Ik heb niet echt hoeven poken voor die snelle tijd", aldus Lawson, die tot zijn voldoening zag, dat zijn voornaamste concur rent voor het wereldkampioen schap, landgenoot Spencer, zelfs geen plaats had gekregen op de eerste startrij. De regerend wereld kampioen verbeterde zijn „twee de" tijd van donderdag niet en zak te door de inspanningen van Law son, Haslam en Mamola naar de vijfde startpositie terug. De chauvinistische gevoelens van de te verwachten 130.000 be zoekers zullen voornamelijk uit gaan naar het zijspankoppel Streuer/Schnieders, dat na drie grote prijzen het beste uitzicht heeft op de wereldtitel voor drie wielers. Het Drentse duo raakte by LEIDEN - "Prut", zei Hans Tön- jann na afloop van de kwartfinale in het herenenkelspel B 1 van de districtskampioenschappen tegen Freek van der Capellen. De voor malige no 1 van Unicum, die dit jaar Ivar de Jong als kopman moest laten voorgaan, had zijn zin nen gezet op tenminste een finale plaats omdat hij na dit toernooi zijn racket tot medio Augustus in de hoes moet laten zitten. "Hertentamens", verklaarde hij het waarom. Töpjann studeert eco- nomie in Rotterdam. De tweede keer dat ik de boot mis. Vorige week verloor ik kantje boord van Ivar in Alphen en nu weer van Freek Maar de tentamens zyn ALPHEN AAN DEN RIJN - Mor gen wordt in Nieuwkoop een begin gemaakt met de zevende uitgave van de 'Zes van Rijn en Gouwe', een profzesdaagse voor wielren ners die niet aan de Tour de France deelnemen. Na een proloog over 2.4 kilometer is om kwart voor vier 's middags de eerste etappe. De veertig renners gaan de hele regio rond Alphen door. Na Nieuw- de slottraining, waarbij de Neder lander Van Dis een been brak de pole-positie kwijt aan de Zwitsers Biland en Waltisperg. Wereldkam pioen Biland (2.20,69) was een frac tie sneller dan Streuer (2.20,96). „Met een betere afstelling van de zesde versnelling komen we echter onder de tijd van 2 minuut 20. Dat verschil van een seconde zal echter niet voldoende zijn om Biland in de race af te schudden. Dat is een knokker", voorspelde Streuer, die in de race zijn tactiek liever af stemt op een zekere tweede posi tie, dan op een risicovolle overwin ning. belangrijker dan de toernooiwinst op de districts. Of toch niet soms Anne Jan van der Meer veronder stelt dat de toernooien toch wel be langrijk zijn voor Tonjann. An ders doe je toch niet mee als je her tentamens voor de boeg hebt. Voor mij zou de keuze niet moeilijk zijn Hoe het zij, Tönjann heeft de smoor in en wil dat ook best kwijt. Pas als Henny Fehling hem in een strijd om een hap vla lokt breekt er weer een lach door bij Unicums glamour-boy. Prut was het overi gens niet wat Tönjann tegen Freek van der Capellen liet zien. Hij heeft natuurlijk betere partijen op zijn debet staan maar het zou geen recht doen wedervaren aan het koop staat maandag de etappe in Alphen op het programma. Daarna volgen Boskoop (dinsdag), Wad- dinxveen (woensdag) en Bodegra ven (donderdag). De afsluitende etappe vindt vrijdag weer in Gou da plaats. Vorig jaar ging de overwinning naar streekgenoot Hans Langerijs. De Waddinxvener won de profzes daagse toen voor de tweede keer. Andere winnaars zijn Aad van den Hoek, Jos Lammertink (2x) en Theo Smit. Op Van den Hoek na zullen zij allemaal weer van de par tij zijn. Zij moeten zeker ook tot de kanshebbers van dit jaar gerekend worden. Andere favorieten voor de eindzege zijn Bert Wekema, Wies van Dongen, Rene Koppert, Gerrit Solleveld (nationaal amateurkam pioen van vorig jaar) en Gerrie van Gerwen. Hennie Stamsnijder ver vult een outsidersrol. Jos Lammertink, Theo Smit en Johnny Broers zijn favoriet voor de eerste te verdienen Oranje lei derstrui. In het verleden hebben zij bewezen de proloog van Nieuw koop winnend te kunnen afsluiten. De ritzege in Nieuwkoop werd tot nu toe een prooi voor Jos Lammer tink, Theo Smit en Fons van Kat wijk. spel van Freek van der Capellen om Tönjanns verrichtingen met zijn eigen kwalificatie af te doen. Freek van der Capellen is vandaag niet kansloos tegen Ivar de Jong, die erop kan rekenen op zijn back hand onder druk te worden gezet. Hoe dat gebeurt als de van der Ca- pellens vrijheid van handelen krij gen is bekend en heeft gisteren Tonjann nog eens aan den lijve on dervonden. Lage, wegschuivende ballen tegen de achterlijn aan waar je onder moet kruipen om er iets constructiefs mee te doen. Freek van der Capellen mijmert over zijn kansen om de finale te halen. Een finale tegen broer Herman, want Noordermeer moet voor de Leidse tandemmeester tepakken zijn. NAC nu ook rond met Cees Zwamborn BREDA (GPD) - Het naar de ere divisie gepromoveerde NAC heeft een akkoord bereikt met de erva ren centrumverdediger Cees Zwamborn. Afgelopen seizoen kwam Zwamborn nog uit voor MSV Duisburg. De onderhandelin gen tussen NAC en de Westduitse profclub lopen nog, maar zullen naar alle waarschijnlijkheid vol gende week worden afgerond. Eerder deze. week kwam NAC ook al rond met Wim Flight over een tweejarig contract. De voorma lige voetballer van FC Utrecht is een linksbenige speler en zal naar alle waarschijnlijkheid op de links- achterplaats geposteerd worden. Dat is de plaats van Johnny Dusba- ba, die definitief niet meer zal te rugkeren bij NAC. Dusbaba teken de inmiddels een contract bij het Belgische Sint Niklaas. Er rest NAC op dit moment nog één probleem: het invullen van de vacante spitspositie nu Bob Latch- ford getekend heeft bij het Engelse Coventry. NAC vindt het wat ris kant in de eredivisie alleen te reke nen op de jonge puntspeler Ton Cornelissen en is op dit ogenblik op zoek naar een wat meer ervaren spits. Gelden uit het Bredase be drijfsleven, die opkomst van Flight en Zwamborn mogelijk maakten, zijn er nog om NAC aan een derde aanwinst te helpen. Technisch-di- reecteur Bob Maaskant heeft in middels een gesprek gehad met Jan Peters en praat nog met een tweetal Engelse spitsspelers. Waarom ik de beste wil zyn Omdat ik het leuk vind als de men sen belangstelling voor me heb ben. Natuurlijk is goed tennissen het doel maar de publieke belang stelling gaat daarmee samen. Ik presteer ook doorgaans beter als er naar me wordt gekeken. Als je een goeie drop slaat en je krijgt bijval dan doetje dat toch wat. Dan wil je meer laten zien. Met een andere tak van sport was het waarschijnlijk precies zo geweest maar ik ben met tennis grootgebracht, dus....". Service In het herenenkelspel B 2 kon Waldo Jansen, no 3 geplaatst, in de tweede set tegen Stefan Faas geen service meer behoorlijk in krijgen. Het kostte hem een weinig bemoe digend verlies, 0-6, maar in de der de set had hij het vizier bijgesteld en handhaafde hij zijn plaatsing, 6- 3,0-6,6-3. Bij de dames in B 1 sneu velde Carla Quack conform de ver wachting tegen Tine Langeveld, die voor haar zege echter wel drie sets moest spelen, 3-6,6-0, 6-3. Bri- git van de Maarel gaf in B 2 Wil den Hollander geen kans, 6-3, 6-1. Het vraagt moed om een reputatie op het spel te zetten. Vooral als je ver re van speelklaar bent. Zoals Har Meijer, die met een heuse tennisarm toch de strijd aan bond in de derde ronde van het he renenkelspel Veteranen tegen Leo Links. De moeizame winst in de tweede ronde op M. van Marwijk had hem wijzer moeten maken. Met de kiezen op elkaar werd het tegen Leo Links, hij zal zelf nauwe lijks anders hebben verwacht, na tuurlijk niks. Links won met 6-3, 6-2. Misser In het herenenkelspel C 1 wist Rob van Marwijk tegen Rogier Liefbroer stijlvolle tennisser uit Nieuw Vennep, precies wat hij wil de. Hij lokte Liefbroer met halfho ge slagen naar half veld en daar dwong hij hem tot missers. Hij moest daar wel voor afzien. In de eerste set kwam hij met 0-4 en 2-5 achter om toch de set nog te pak ken, 7-6. De tweede set gaf minder problemen, 6-2. Uitslagen HEB 2 M. Vink- J.W. Lugthart, 7-6, 6-2, A.J. van der Meer- K. Heemskerk, 6-2, 0-6, 6-1. HDB C. en J. Assel- bergs- L. DamenM. Vink, 6-7, 6-7, F.v.d. Capellen/ H. Tonjann- M.v.d.Berg/ F. Tanis, 2-6, 7-6, 6-3 GDB M. Meijer/ A.J. van der Meer- L. Wear el Noordermeer, 6-3, 6-4, J. Grimbergen/ J. van Leeu wen- E. Krul/ W.Jansen, 7-6, 7-6. HEC 1 R. Blommendaal- H. van Bijsterveld, 3-6, 4-6, J. Siemerink- H. van Offeren, 6-1, 6-0. HEC 2 J. van der Lippe- M. Hoekstra, 6-4, 6- I, E. Snellenberg- E. Adrichem, 4- 6, 6-4, 6-4, R. Oskam- M. Post, 7-5, 3-6, 6-1. DEC 1 N. Weijermans- W. den Hollander, 3-6, 6-2, 6-3. DEC 2 A. Jongkind- T.v.d. Voort, 6-2, 3-6, 6-4,1. v.d. Oudenrijn- P. Guyt, 6-3, 6-4. DDC M. en F. Mijer- A. van Gemundt/ N. Weijermans, 7-6, 7-5. Programma voor Zondag9.30 u. Finale GDVDDV H. FinaleGDC Halve Finales 11.00 u. Finales DEB 1; HEB 2, DEV, DEC 1 HEC 2DED 12.30 u.Finales HEB 1DEB 2 HEV HEC 1 DEC 2 HED 14.30 u. DDB GDV GDC GDD FRANK BONTE. Van Marie in UEFA-bestuur PARIJS (ANP) - KNVB-bonds- voorzitter Jo van Marie is tot pen ningmeester gekozen van de UE FA. Hij volgt de Zwitser Schmidlin op, die niet herkiesbaar was. Tij dens de vergadering van de Euro pese voetbalbond in Parijs werd de vroegere KNVB-voorzitter Jos Co- Ier benoemd tot erelid. VOETBAL Co Adriaanse heeft van het bestuur betaald voet bal van de KNVB dispensatie als oefenmeester van PEC Zwolle ge kregen tot het moment dat hjj her examen doet voor zijn A-licentie. Hij kan daardoor met onmiddellij ke ingang bij de Zwolse club aan de slag als opvolger van Cor Brom. Adriaanse kwam onlangs niet in een keer diir het eindexamen voor het hoogste trainersdiploma in Ne derland, welk papier vereist is om bij een club uit de eredivisie als verantwoordelijke oefenmeester te mogen werken. VOETBAL, STUTTGART (SID) Vfb Stuttgart heeft na lang on derhandelen de Belgische interna tional Nico Claesen gecontrac teerd. De 21-jarige aanvaller teken de voor twee jaar. De Bundesliga- club zal een transfersom van ruim 1,2 miljoen gulden overmaken aan FC Seraing, de Luikse club die on langs failliet werd verklaard. Vandaag wordt de eerste etappe in de Tour de France verreden naar Seine- Saint-Denis. Het juiste antwoord op de vraag behorende bij deze etappe is dat dit plaatsje ten noordoosten van Parijs ligt (ten noorden werd ook goedgerekend). De dagprijs, een relaxstoel aangeboden door De Zwarte Wolf gaat naar: M.A.H. Stolwijk, Frans van Mierisstraat 32 in Leiden. Namens het Leidsch/Alphens Dagblad van harte gelukgewenst. U kunt uw prijs, op vertoon van een legitimatiebewijs, afhalen bij De Zwarte Wolf, Lange Mare 104 in Lei den. Tijdens het duel met de Engelse Ann Hobbs had Carling Bassett nog veel plezier. Het lachen verging de 16-jarige Canadese evenwel toen zij met een nederlaag werd geconfronteerd. (foto ap> 6-2, 6-0, 5-1 en 30-0 achterstond en toch nog zegevierde. Maar die wonderlijke ontsnap ping vond wel plaats op gravel, een grondsoort die de jonge Scandina- viër nu eenmaal uitstekend ligt. Hetgeen ook blijkt uit het feit dat hij tot dusverre het meeste succes had van zijn verdedigende landge noten. Sundström bereikte vijf fi nales, waarbij hij onder meer Wi- lander (twee keer), Arias, Clerc en Lendl versloeg. In tegenstelling tot het gemalen baksteen is op gras vechtlust en jobsgeduld alleen ech ter niet voldoende. De 20-jarige Sundström, straks een van de be langrijkste titelkandidaten op het Melkhuisje, ondervond dat in zijn slijtageslag tegen Edmondson. De net 30 jaar geworden Australiër, sprekend met een accent om acuut hoofdpijn van te krijgen, was net iets minder slordig en zocht boven dien wel veelvuldig de aanval. Het leverde hem uiteindelijk de winst op met de sprekende cijfers 6-7, 7- 6, 6-4, 6-7 en 8-6. Verrassend Tot de laatste zestien in Londen behoort verrassend genoeg ook een kwalificatiespeler. Paul Anna- cone, een 21-jarige Newyorker, ver sloeg zijn Zuidafrikaanse leeftijd genoot Christo van Rensburg die zich ook al via de voorronde voor het hoofdtoernooi had geplaatst. Annacone treft nu Johan Kriek, die Sandy Meister bedwong. Ver der kwam er een einde aan de op mars van de gebroeders Gullikson. Tim ging ten onder tegen 'Gentle man Tim' Mayotte, die zich de laat ste jaren toch sterk manifesteert op Wimbledon, terwijl Tom zijn meer dere moest erkennen in Tomas Smid. De Tsjechoslowaak ontmoet in de achtste finales Jimmy Arias, de Amerikaanse gravelspecialist die zich ondanks zijn grote onbe kendheid met gras behoorlijk staande weet te houden. Het En gelse publiek daarentegen is zijn laatste troef kwijt. John Lloyd had op het centrecourt geen tegen Scott Davis.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12