li Echte Febo grillburger van f2,- voor f 1,- Dat is voortaan echt smullen. En ter smakelijke FEBO kennismaking: Febo... 'n begrip 'n Hele dag lang! Woensdag 27 juni 'n overheerlijke Febo grillburger van f 2,- voor de symbolische prijs van f 1,- Febo... nieuw voor Leiden. Maar voor velen van u zeker geen onbekende. Febo geniet 'n bijna nationale faam als het gaat om uitmuntende snacks. Waarom is Febo zo populair bij jong en oud? Simpel... voor uw goeie geld heeft u recht op goede Als u smult, vindt Febo dat lekker 't Is heerlijk al die smullende gezichten te zien. Want Febo is gek op tevreden klanten. Klanten die vakmanschap waarderen. Klanten die genieten van al het lekkers dat in Febo's fijne keuken dagvers wordt bereid. Klanten die het zekere voor het onzekere nemen en uitsluitend vertrouwen op de uiterst moderne en wellicht schoonste keuken van Nederland. Dus als u 'n fijnproever bent dan kunt u vanaf morgen ook roepen: "Even 'n grillburger halen bij Febo..." Dit alles uit Febo's fijne keuken... dagvers Rundvlees kroket Kalfsvlees kroket Saté kroket Speciaaltje Slaatjes Frikandel Frikandel Speciaal Grillburger Hamburger Speciaal Shoarma-burger Bami - schijf Nasi schijf Kipkrokantje Loempia Hot Dog Saté Bitterballen Kaassoufflé Gehaktbal Broodje kroket (koks)waren. Daarom selekteert Febo alleen klasse ingrediënten en bereidt ze voor dag en dauw, elke ochtend weer, tot dagverse culinaire hoogtepuntjes. Dus de Febo snack waarvan u morgen smult, moet nu nog worden gemaakt. Snacks uit Febo's fijne keuken... dagvers Haarlemmerstraat 157, Leiden Telefoon: 071-146459 Aanbieding geldt zolang de (ruime) dagvoorraad strekt en is eenmalig per persoon Dagelijks (ook zondags) geopend Zaterdags van 10.00 tot 22.00 uur. van 10.00 tot 24.00 uur. Broodje warm gehakt Frites met fritessaus of tomatenketchup of piccalilly of grillburgersaus of saté-saus of mix speciaal Frisdranken Chocomel Roomijs met echte slagroom of gedoopt in chocolade en nootjes Milkshakes in vijf verschillende verfrissende smaken.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18