TUDVQDR VAKANTIE T-SHIRTS. BUP&C. Woon-Expo Oegstgeest 13 en 14 JUNI SWEATSHIRT textielSupers Elke vrijdag de autorubriek Welke vader is er aan de beurt voor een nieuw koopwoningen, premie-A en vrije-sector nv Bouwfonds Streep T-shirt Van poll Luchtig T-shirt met netver- Zomers T-shirt met veter- katoen. In rood/marine, werking langs de mouwen sluiting. Van katoen. In marine/wit geel/grijs en en hals. Van pol/ katoen. rood, ecru, marine, geel bordeaux/groen. In kobalt kaki en grijs. en kobalt 29.- 29.- 20.- BIJ PEEK CLOPPENBURG. Gezondheidszorg Voorscholen Enige en algemene kennisgeving ï//IÜ0~ Uitnodiging aan de plaatselijke bevolking De gezamenlijke besturen van de Vereniging "Gezond heidszorg Voorschoten" en de Stichting tot Steun aan en Bevordering van de Gezondheidszorg te Voorschoten (kortweg: Steun-Stichting Gezondheidszorg) nodigen u uit tot bijwoning van door hen georganiseerde evenementen op de avonden van 13 en 14 juni a.s. ter gelegenheid van resp.: ten eerste: - officiële heropening namens de Steun-Stichting van het Ds. Fortgensgezondheidscentrum, Prof. v.d. Waals laan 25 (Vlietwijk) te Voorschoten op 13 juni om 19.00 uur. In aansluiting daarop namens de vereniging 19.30 uur opening informatiemarkt over thuiszorg voor ouderen. sluit 2 dagen vóór verschijnen op woensdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 toestel 129 Ans de Bruin Cock Juffermans Royale maten 100% katoen wit - zwart - marine - rood - rose - geel - grijs - khaki - bleu enz. enz. Koopprijzen vrij op naam, inclusief eigen grond 31 woningen type Avanaf 135.200,-. Maximale subsidie 48.000,-. 36 vrije-sector-woningen typen D en E, vanaf 135.100,-. 38 vrije-sector-woningen type P vanaf 148.200,-. Voor alle huizen: schriftelijke kwaliteitsgarantie. Welkom op de Woon-Expo Woensdag 13 juni bent u van 15.00-21.00 uur en donderdag 14 juni In het prachtige groene uitbreidingsplan Haaswijk gaan wij wederom koop woningen bouwen. Degelijke goed ge ïsoleerde gezinswoningen in vier typen. Ze krijgen alle een voor- en een achter tuin, een royale woonkamer, moderne keuken, drie mooie rechthoekige slaap kamers, 'n fraaie badkamer en ruime zolder met vaste trap. Er zijn typen met de berging aan de voorzijde of aan de achterzijde; sommige huizen krijgen een dakkapel, andere hebben een charmante hoge voorgevel wat eveneens een royale zolderverdieping oplevertEr is kortom nogal wat keuze. Restaurant 't Camphuis, Rhijngeesterstraatweg 43. Oegstgeest. U kuit daar het plan bekijken, documen tatie meenemen en alle informatie krijgen over de aantrekkelijke en betaalbare financieringsmogelijkheden o.a. met de RenteRust- of de RenteKeuze Hypotheek. Verhinderd? Bel dan ons infocentrim in Den Haag, Nassauplein 13, tel. (070) 65 08 00 en wij sturen una de Woon- Expo documentatie thuis. Toewijzing in overleg met de gemeente. Inwoners van en economisch gebon- denen aan Oegstgeest gaan voor. Daarna komen die van Leiden, Leiderdorp, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhout en Warmond in aanmerking. Nederlandse Gemeenten van 14.00-21.00 uur van harte welkom op de Woon-Expo in

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 11