Gouden Spike sterk bezet C fEsquilier wint slijtage-slag Dubbele overwinning Bakker en Mulder (LZ) De Bruin, Jaspers en Commandeur in Leidse Hout Gijsman op schot Kamer: soepel beleid stageverdeling bij verpleegopleiding &ÉSLAAGD Aanpak oliesmokkel geeft Nigeria meer kans op kredietverlening IMF VRIJDAG 8 JUNI 1984 Timman neemt meer afstand BELGRADO (AFP) - De Neder landse grootmeester Jan Tim man heeft in de tiende ronde van het internationale schaaktoer nooi van Bugojno zijn voor sprong op de Hongaar Zoltan Ri- bli vergroot. Timman won van Vassily Smislov en heeft nu uit tien partyen zeven punten ver gaard. Hy staat daarmee fier op de eerste plaats, op één punt ge volgd door Ribly, die remise overeenkwam met Gligoric. Sport LEIDEN - Silvia Bakker en Marco Mulder van LZ'86 stap ten gisteren met twee eerste plaatsen uit het met kou en re gen omgeven zwembad De Vliet, tijdens het derde gedeel te van de kringkampioen schappen van de Kring Gouwe Rijnstreek. Samen met AZC, aanvoerder in het tussen-to- taalklassement, en de Zijl/LGB maakte LZ daarin de dienst uit. Gisteravond stonden de 100m rugslag en 400m wissel slag voor jongens en meisjes uit de diverse leftijdsgroepen op het programma. Bij de meisjes onder 16 jaar won LZ-zwemster Silvia Bakker eerst de 400m wisselslag in een tijd van 5.33.5 en later de 100m rug in 1.14.5. Haar clubgenoot Marco Mulder werd in de cate gorie -14 jaar eveneens eerste op beide onderdelen. Zijn tij den waren respectievelijk 5 33.7 en 1.13.8. Zijl/LGB'er Reinier Haasnoot was met 5.10.4 de snelste op de 400m wissel voor heren. Daar bij voegde hij een derde plaats op de 100m rug: 1.09.7. Ook Antoine van Weerden (LZ) ver keert nog steeds in goede vorm, getuige zijn 5.11.0 op de ze afstand bij de jongens onder 16 jaar. Een goede tijd voor het kringkampioenschap en hij kwam slechts één seconde te kort voor een NK-limiet. Overige uitslagen: 200m wissel meisjes onder 12: 2. Ingrid van Veen (Zijl/LGB) 2.49.2; jongens onder 12: 1. Ro bert Janssen (Zyl/LGB) 2.45.2, 3. Erwin Siera (Zijl/LGB) 2.47.2; 100m rug dames: 1. Hei- ga Lasschuit (LZ'86) 1.15.7, 2. Rianne den Duik (Katwijk) 1.16.5; 400m wissel dames: 1. Rianne den Duik (Katwijk) 5.48.0, 2. Janny Dijkstra (Kat wijk) 6.04.3; 400m wissel meis jes onder 14 jaar: 2. Mireille Correljé (Zijl/LGB) 5.47 4. 3. Jolanda Laterveer (Zijl/LGB) 5.53.6; 200m wissel meisjes '72: 1. Jessica Rebel (Katwijk) 1.19.1,3. Pauline Stastra 1.23.3; 200m wissel jongens '73: 1. Laurens van Kampen (Zijl/ LGB) 1.21.5; 200m wissel jon gens '72: 2. Erwin Siera (Zijl/ LGB) 1.19.9, 3. Robert Janssen (Zijl/LGB) 1.21.6. LEIDEN - Tal van Nederlandse atletiekkampioenen en recordhouders komen zaterdag 9 juni a.s. naar Leiden om deel te nemen aan de wedstrijden om de Gouden Spike. Onder de deelnemers die op de kunststofaccommodatie in de Leidse Hout aan de start zullen verschijnen zijn ook enkele kandidaten voor uitzending naar de Olympische Spelen in Los Angeles, t.w. Erik de Bruin, Stijn Jaspers, Olga Commandeur en wellicht ook Tineke Hidding. Erik de Bruin, die inmiddels met de discus de limiet van 63,50 me ter al heeft gehaald, wil in Leiden opnieuw aantonen dat hij inter nationaal aansluiting heeft ge kregen terwijl hy met de kogel op jacht gaat naar de 20 meter. In het indoorseizoen overschreed hij die aansprekende grens reeds, maar in de open lucht is hem dat nog niet gelukt. Styn Jaspers, die onlangs in Leu ven de limiettyd op de 5 kilome ter haalde en tevens de beste we- reldseizoenprestatie op die af stand neerzette, test in de Leidse Hout zyn snelheid op de 1500 meter. Voor Olga Commandeur wordt de Gouden Spike-wed strijd ook een test om te kijken in hoeverre de Olympische Spelen voor haar nog haalbaar zijn. De IJmuidense heeft door een lichte blessure in het voorseizoen de topvorm nog niet te pakken maar gaat toch een poging doen op de 400 meter horden de li miettij d van 56,40 seconden te benaderen. Tineke Hidding, de meerkampster die al zekér is van uitzending naar Los Angeles, wil ook in Lei den starten maar door een zeer late inschrijving (aanvankelijk zou zij dit weekeinde in Mann heim een zevenkamp afwerken maar dat gaat niet door) is het af wachten of er nog een plaats vry komt in de toch al overvolle se ries. Dat laatste is een verheugend feit voor het organiserende AV Hol land. Ondanks de concurrentie van buitenlandse wedstrijden blykt de interesse van de natio nale atletiektop - een paar top pers uitgezonderd - voor de Gou den Spike zeer groot. Op het programma (aanvang 15.00 uur) staan de volgende num mers: Dames: 100m, 200m, 400m, 800m, 400m horden, hoogsprin gen, speerwerpen; Heren: 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 5000m, 400m horden, versprin gen, polsstokhoogspringen, ko gelstoten, discuswerpen, speer werpen en kogelslingeren. Vol- -gens het tijdschema zal de Gou den Spike Trofee, bestemd voor de atleet of atlete die een zeer op merkelijke prestatie heeft ver richt, tegen de klok van zes uur worden uitgereikt. In de Leidse Hout zullen ook enke le sterke buitenlandse atleten aantreden. De Israëlische hor denloper Iss - goed voor een tijd van 50.6 seconden op de 400m horden - moet zich van de Israëli sche keuzeheren voor de Olym pische Spelen o.m. in Leiden waarmaken. De Amerikaanse polsstokspringer Paul Wendes- reid, goed voor een dikke 5 me ter, zal evenals de Nederlandse recordhouder Chris Leeuwen- burgh (vorige week terugge keerd van zijn verblijf in de Ver enigde Staten) de polsstok in de Leidse Hout ter hand nemen. Bij het speerwerpen doet de Brit Keith Beard, die ruim voorbij de 70 meter werpt, mee evenals Eindhovenaar Jeroen van de Meer die afgelopen zondag nog tot 76,10 meter kwam. De sprint- nummers geven nationale troe ven als Desiree de Leeuw, Mar tha Derby, Edine van Heezik, Til ly Verhoef, Maijo van Agt, Ingrid Stoot en het Leidse talent Yvon ne van Dorp te zien. De snelste mannen zullen naar verwachting Peter van de Heijden, Sammy Monsels, Martin Oolbekkink, Jan Willem van de Wal en Wim Cools zijn. Interessant wordt de 400m heren met Allan Ellsworh en Mario Westbroek. Een fraaie bezetting tellen de mid- denafstandnummers waarop naast Stijn Jaspers ook de plaat selijke favoriet Han Kulker en voorts o.a. Joost Borm, Jan Zet- Olga Commandeur: jacht op limiet. hof, Rob de Brouwer, Marti ten Kate en Herman Hofstee zullen verschijnen. Van de technische nummers is nog vermeldens waard de aanwezigheid van Lis- LEIDEN - Danny l'Esquilier van de Merenwijk en Nieuw- venneper Michel de Rooy leverden gisteren op de dis trictsjeugdkampioenschappen in Hillegom in de groep jongens tot en met 12 jaar een gevecht dat de kijkers de druilerige regen gaandeweg geheel deed vergeten. Na twee uur en een kwartier keihard werken stapte Danny uiteindelijk als winnaar van de baan: 7-5,6-7 (na 4-0), 6-4. senaar Peter van Noort (record houder bij het kogelslingeren), speerwerpster Lida Berkhout en de hoogspringsters Ella Wijnants en Yolanda Bleeker. Kees Jan Schuilenburg demon streerde tegen Mark Fleischeuer een groot technisch overwicht en maakte zijn plaatsing als no 1 in de groep jongens tot en met 14 jaar helemaal waar: 6-1, 6-0. Jac- co Schoonenwolf (Zevenhoven) plaatste zich in deze groep sim pel voor de derde ronde door een 6-2, 6-1 overwinning op Ferry de Koning (de Kikkers, Nieuw Ven nep). In de groep jongens tot en met 18 jaar moest de no 2 geplaatste Kees Heemskerk in de eerste set tegen Matthijs Glastra 'alles uit de kast' spelen. Na 7-5 was het echter snel gebeurd: 6-1. Bij de meisjes tot en met 12 jaar lijkt de no 1 geplaatste Heieen van den Berg onstuitbaar voor de concurrentie. Heieen van den Berg won gisteren van Liesbeth Hooghoudt, 6-0, 6-0. Alleen Fleur Meijer, die Natascha van Schaik maar een spel toestond (6-1. 6-0) lijkt tegen Van den Berg niet bij voorbaat kansloos. Madelein Damen (Nieuw Vennep) bereikte in de groep meisjes tot en met 14 jaar de kwartfinale door een bekeken 6-3, 6-3 winst op Marleen Vink. Madeion Ver- degaal (6-2, 6-1 tegen Jaqueline Paauw, eerste geplaatst in de groep tot 14 jaar) en Brigitte van der Maarel (6-1, 6-0 tegen Margot van der Haak) haalden de kwart finale in de groep meisjes tot en met 16 jaar. Annemarie Junger bereikte de halve finale door een moeizame 6-4, 6-4 overwinning op Irma van Seeters (Nieuw Ven nep). In het dubbeltoernooi van de Me renwijk (waar dank zy het aan bod van Unicum om onder kunstlicht enkele partyen af te werken de achterstand van 40 partijen tijdig kan worden inge lopen) zorgde het C-koppel Goe- mans/Wijnveldt gisteren voor het klapstuk tegen Adrichem en Krans. De Merenwijkers waren kansloos in de eerste set (1-6), maar sloten daarna voortreffelijk af met tweemaal 6-3 winst. Ande re uitslagen: (D:) Van der Meer/ Schoutsen-Dibbets/Willems 1-6, 1-6, (C:) Homan/Schoutsen-Hins/ Walenkamp 6-4, 7-5. In het damesdubbel C liep de com binatie Leibbrandt/Renner stuk op de routine van Doris Knott, die met Kraaienhagen aan het langste eind trok: 1-6, 6-7. Overige uitslagen: V.d. Bent/Voge- laar-Monfils/Voorham 6-4, 7-5. De Gunst/Spierenburg-Paauw/ Verwoert 6-4, 6-4. MVKV Morgen om 12 uur worden de fina les afgewerkt van het eerste toer nooi dat tennisvereniging MVKV heeft kunnen organise ren. MVKV verhuisde wegens gebrek aan uitbreidingsmoge lijkheden destijds naar Noord- wijk, waar aart de Zwarte Weg in middels een aardige tennisac- commodatie is verrezen. Dat stelde de club in de gelegenheid om nu voor het eerst een officieel (D-)toernooi te houden. LEIDEN - Peter Gysman was gisteravond op de tweede avond van het straatvoetbal op het Stadhuisplein de grote man by de zondagsectie van ZLC. De volgend seizoen by Leidse Boys spelende Leide- naar nam niet minder dan vijf treffers voor zijn rekening. ZLC zondag verloeg de zater dagafdeling met 6-2. Pietje Gubler nam de zesde treffer voor zyn rekening. Jan Dero- gee scoorde de 'eretreffers' voor de 'zaterdag'. RCL wees VNL terug met 3-2. Dirk van der Byl was namens de Leiderdorpers tweemaal succesvol, terwijl Erik van Doeselaar de derde treffer liet afroepen. Hans van der Heijden en Arthur Beeren- fenger waren succesvol voor de Leidse ploeg. Lugdunum tenslotte veegde de overigens natte Stadhuis- vloer aan met Leiden: 2-10. DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer vindt dat in de nieuwe opleidingen voor verpleegkundi gen binnen het middelbaar be roepsonderwijs ruimere stage mogelijkheden moeten komen. De betrokken bewindslieden Ginjaar (onderwijs) en Van der Reijden (WVC) willen de stage verdelen over alle vijf sectoren in de gezondheidszorg (algemeen, psychiatrisch, verpleeghuis, zwakzinnigenzorg en maat schappelijke gezondheidszorg). De Kamer pleitte gisteren in over leg met beide staatssecretarissen er voor deze nieuwe verdeling soepel toe te passen en in bepaal- Leegloop bij Amfas maakt ontslag 495 man onnodig ROTTERDAM (GPD) - Het verze keringsconcern Amfas heeft het aangekondigde ontslag in het na jaar van 495 mensen ingetrok ken. De reorganisatie die nu aan de gang is en een gevolg was van oplopende verliezen in de afgelo pen jaren, blijft beperkt tot over plaatsingen binnen het concern voor 100 van de 2600 werkne mers. Ir. Van Brussel, voorzitter van de raad van bestuur, heeft dit gunstige nieuws aan het per soneel verteld. Het intrekken van het collectief ontslag dat voor het najaar was aangekondigd, is niet zozeer het gevolg van betere resultaten bij het verzekeringsconcern, maar van een groter natuurlijk verloop vanaf september vorig jaar. Van af die tijd hebben zo'n 350 men sen het bedrijf vrijwillig verla ten. Door het afstoten van een aantal bedrijven waar nog eens 360 mensen werken en hel ge bruik maken van de VUT-rege- ling, haalde het Amfas-concern eerder de beoogde daling van 900 mensen dan was verwacht. Na grote verliezen in de afgelopen jaren heeft een ander verzeke ringsconcern, Nationale Neder lander, de Amfas-groep eind vo rig jaar overgenomen. Een van de voorwaarden was dat er een reorganisatie zou worden door gevoerd. de gevallen rekening te houden met de voorkeur van de studen ten voor een bepaalde richting. Mevrouw Gipjaar stelde dat vanaf het begin van de plannen voor een nieuwe opleiding vóór ver pleegkundigden binnen het mbo voorop heeft gestaan dat er spra ke moet zijn van een brede inzet baarheid van de studenten. 'Wanneer de kamer nu pleit vcoor een flexibeler regeling, dreigen we dat uitgangspunt te verliezen', zo hield zy de kamer leden voor. De twee bewindslieden wezen het pleidooi van de PvdA'er Konings af om de opleidingsduur van de afdeling verpleging binnen het middelbaar dienstverlenings- en gezondheidszorgonderwijs (mdgo-vp) vier jaar in plaats van de voorgestelde driejaar te laten duren. Volgens de EG-richtlij- nen staat voor een dergelijke op leiding een cursusduur van vier jaar, maar kiezen de bewindslie den voor drie jaar met als argu ment dat er niet genoeg geld is, aldus het PvdA-kamerlid. Volgens Van der Reijden wordt er daarentegen met een driejarige opleiding van verpleegkundigen wel degelijk voldaan aan de Eu ropese richtlijnen. LEIDEN - Aan de chr. scholengemeen schap De Vlietschans zyn geslaagd voor het diploma vwo: A. Beekman, R. Berkhuizen. P. Bethe, R. Bink, A. Maltha, I. Timmer. M. Bosch, E. Brons, K. van der Burg, N. Cabell. E. Combé, A. Dek. R. Ephraim, E. Faas. G. Geleijns, H. van Giezen, J. Glas bergen, P. Groenendaal, L. de Groot, F. Habraken. M. van der Hart. J. den Hartog, L. Hauser, R. Heijmerink, M. Keuken, P. Kleijweg, H. de Kruys, P. Kuyt, G. Langezaal, J. van der Meer, R. van der Meeren, G. Mellema, Y. Middelkoop, E. Mol, D. de Mooy, M. van Noort, D. Oudhof, J. Perquin, J. van der Plas, P. Plooy, B. de Ridder, M. Romeijn, N. Ros, S. Rozema, M. Rijnsburger, E. van Santvoord, E. Schnezler, R. Schoonderwaldt, J. Sin- teur, D. Stegeman, E. Stegman, C. Theelen, G. Theelen, G. Verrips, J. Verwey, N. Vroom, B. de Water, I. de Zeeuw, A. de Zwart. Havo: F. Azier, T. Barthen, S. Batstra. B. van Bemmel, M. Bronsema, A. Bruijn, M. van Dam, R. Dassen, M. Degenaar, L. van Dorp, R. Downer, M. Dijkshoorn, A. Dijkstra, J. Fakkel, A. van Gemund, H. Grijpma, C. Heu- velink, H. van der Hoeven, G. Huijs- man, P. Innemee, C. Jut, H. Kapaan, B. de Kleer, G. Koole, M. Koolhoven, E. Kroeze, M. Krul, J. Kuijt, J. Lam- mers, M. Langezaal, Z. Lievers, C. Lindhout, I. van Maanen, S. Nauta, J. Panhuijsen, M. Pet, R. van der Reij den, E. Roosjen, G. Taytelbaum, R. van Veen, O. Veldhuizen, C. Vis, H. van Vliet, R. Voskuil, R. van Vreeden- daal, M. Vrijheid, W. van der Waal, M. van Walbeek, M. Wassens, A. van Weeren, M. van der Zeeuw. Mavo: M. Barmentloo. H. Bavelaar. M. van den Berg, L. de Blaer, S. de Boer, A. Bol, G. Brouwer, J. Brugman. F. van Driel, E. van Dijk, M. de Groot, W. Gijsman, M. de Gunst, D. Haas, M. Habraken, M. Hagen, E. Hermans, M. van der Hoogt, M. Hoogvliet, M. de Jong, W. Jonk, F. Kalberg, M. Kerk hof, A. van Kleeff, B. Knobbout, M. Kool, M. Kuivenhoven, G. Landino, C. Lardee, A. van Leeuwen. N. Lim, R. van der Linden, J. Mantel, M. Me- neghini, E. Moerkerk. O. Nuyt, A. Oom, R. Oostveen, J. Overdevest. W. Pasma, I. van der Ploeg, E. van Pola- nen, M. van Praag, R. Regeer, E. Roe leven, B. Roman. M. van Rooyen. A. Schoonenberg, M. Sleeker, A. van Tol, M. van Veen, E. van der Veer. A. Vermaes, R. Videler. P. Vincken. W. Volders, A. Warmond, C. ter Wee, D. de Wit, G. de Wit. LEIDEN Aan de Agnes Scholenge meenschap zyn geslaagd voor het di ploma vwo: J. v. Abswoude, C. Bak ker, J. Bakker, N. Bekema, J. v.d. Berg, R. Berting, M. Blans. A. Bon- gers, D. de Bont, F. Bouhuijs, A. Brouwers, G. Burer. P. Cambier, R. Chaudron, A. Cornelisse, F. v. Dam. A. Damen, M. Diepenbrock, E. van Dorp, I. van Duuren, I. Duijn, A. Eek hof, C. v.d. Geest. D. Goense. S. Groen, M. de Haan. R. Hofman, M. Hofmeister, M. Hoogeveen, M. Hop, J. Hulsman, J. Jansen, J. Ketelaar, H. de Klein, J. Koch, A. Lenselink, G. Lodder, A. Lonee, B. Luijckx, R. Luij- pen, P. v.d. Meer, B. van Mens. M. Mooren, M. Nijssen, R. Overdijk. I. Paardekooper, R. Palm. J. Pesschier, A. Pieterse, P. van Ploeg, G. Raap, J, Ringelberg, Y. Schipper, S. Schlat- mann, H. Schoorl, P. Schoorl, M. Sie- bers, E. Singerline. F. Speckmann. J. LAGOS (RTR) - De aanpak van oliesmokkel door de militaire re gering van Nigeria heeft extra hoeveelheden olie voor de ex port opgeleverd. Het land heeft zich dan ook een betere positie i de i i die het Internationale Monetaire Fonds (IMF) stelt voor het ver strekken van een krediet weer stand te kunnen bieden, zo is diplomatieke krin gen in Lagos. De acties tegen de oliesmokkelaars heeft ertoe geleid dat Nigeria tus sen de 70.000 en 100.000 vaten (van 159 liter) olie per dag extra voor de export beschikbaar heeft. De anti-smokkelcampagne heeft ook tot gevolg gehad dat de raming van het binnenlandse olieverbruik, 280.000 vaten per dag, kan worden verlaagd met maximaal 120.000 vaten per dag. Agent mag oorring dragen ROERMOND (ANP) - De commandant van het district Roermond van de rijkspolitie heeft gisteren een eerder aan een politieman uit Baarlo op gelegd verbod om een oorsieraad te dragen ingetrokken. De betrokken politieman wilde aanvankelijk een kort geding aanspannen. Door het dragen van de oorring toe te staan heeft de commandant het dreigende kort geding voorkomen. Hij was tot een verbod gekomen omdat hij dacht dat het publiek moeite zou hebben met een politieman in uni form die een oorbelletje droeg. Als Nigeria inderdaad 100.000 va ten per dag extra kan uitvoeren, waarmee het land nog steeds binnen het door de OPEC ver plicht gestelde maximum van 1,3 miljoen vaten per dag blijft, le vert dat per jaar ongeveer een miljard dollar aan extra inkom sten op. Nigeria heeft het IMF gevraagd een lening te verstrekken van ruim twee miljard dollar. Het fonds vraagt in ruil daarvoor een devaluatie van de munteenheid, de naira, die op de zwarte markt nog geen kwart van de officiële koers doet, een aanzienlijke ver laging van de subsidies op de brandstofprijzen en een liberali sering van de invoer. Nigeria heeft daarop laten weten dat der gelijke ingrepen de pogingen om de noodlijdende economie weer in het rechte spoor te krijgen in aanzienlijke mate belemmeren. Spieksma, R. Stikvoort.'H. Tesselaar, T. van Teijlingen, J. Tomassen, M. Vaal, B. Verby, P. Vink, E. Vonk. A. v.d. Voort, P. Vork, T. Vos. H. v. Wen- gen, M. v.d. Werff, K. Woltjer, J. v.d. Wijngaard, M. Zurcher. Havo: H. Ammerlaan, F. v.d. Assem, J. Bleijswijk, G. van Bohemen. R. Borst, I. Boting, G. Bouhuis, M. Chaudron, A. van Dam, F. Dronkers, H. Funken, M. van Gaaien, S. van Galen, J. van Gennep, A. de Groot, M. de Haas, H. van Heek, A. Hennephof, R. Hilver- dink, P. v.d. Horst, E. Jansen, A. Keij- zer, A. van Kempen. M. Kerkvliet. M. v.d. Knijff, T. Koppers, M. Lamers. R. Lepelaar, T. Lohlmeijer, Y. Luiken, M. Mank, T. Meulendijks, A. Muller. I. van Musscher, K. van Niekerk, I. Oudshoorn, R. v.d. Ploeg. R. Noorder- meer, A. Ramb, I. Rykers, A. LaRivie- re, O. Ruygrok, B. van Schie, P. Smol, F. Speulman, J. Stelck, T. Streefland, N. Swaagman. G. Thomeer, L. Tim- mers, L. Tromm, M. Uitendaal, P. Verhage, D. Wand, H. v.d. Wardt, P Wassenaar, M. Werkhoven, P. van Werkhoven. A. Wubben, P. Zaal, W. v.d. Zwet, Y. Zwetsloot. Mavo: M. van Bemmelen. B. Bonte. E. Boogmans, J. Borst, E. Bos, B. Brug man, A. Bunnig, H. Corsten, R. van Dam, R. Dijkshoorn, J. Does, P. van Dorp, M. Eradus, P. v.d. Geest, E. Ge ling, P. van Gorkum, R. Hansen. A. van Heel, J. van Iterson, C. de Jong. J. de Jong, M. Koelwijn, A. Kooloos, B. van Leeuwen, E. van Leeuwen, Y. Leyen, R. van Loe, Z. Lüps, M. v.d. Meer, D. Nannings, R. Nijmeijer. R. Noordermeer, R. van Oerle, P. Ondei, V. Oostlander, P. Pelgrim, K. Penseel, C. Perez, C. Richter, M. Roovers, B. Schollaardt, M. Schrama, P. Straat hof, M. Vermeeren, M. Versteeg. R. Vogels. R. Volwater, J. van Waege- ningh, H. Weijers, M. v.d. Werf, M. v. Werkhoven, C. v.d. Zwart. ALPHEN AAN DEN RIJN - Leerlin gen aan de scholengemeenschap Al- banianae zijn geslaagd voor: Mavo: E. van Alphen, I. Amelunxen, E. Bakker. C. Bauer, W. v.d. Bilt. L. Boe- re, A. Boot, S. Boot, R. Bos, S. Bosker, A. Bouwmeester, R. van Boven, M. Breebaart, M. Brouwer, S. Butter- man, G. Buwalda, G. van Dijk, H. Dijk, P. van Doorn, V. van Driel, B. van Egmond, D. GaiUard, C. de Gel der. P. Goudkuil, R. de Groot. I. de Haas, R. de Haas, R. Haspers, H. Heemskerk. N. den Hertog. R Hy- man, R. van der Hoek. M. van Houten. R. Hulshof, E. van der Jagt, A Jan sen, W. Jansen. J. Jongeleen, M. Kalksma, C. Keyzer. F. Klein, N. Koch, R. van der Krogt. M. Kruithof, E-J. Laan, E. van den Laar, E. Lapré, W. van Leeuwen, R. Lekx, J. Levert, E. van Lingen, B. Lodder, E. van Lu iing. M. Nap, W. Nyssen, K. Nikkels. C. Osthoff, L. den Ouden, J. Paanak ker. M Plank. M v.d. Ploeg. C. Poen. A-M. Postma. N. Premchand. A. Re- degeld, E. de Ridder, R. Rieken. D. Roggeveen, G. Roos. J. Staneke. A Sukkel. E. Thysse. J. Trouw, M. Ver- vaet. E. Visser. K. van Vliet. D. Vogel zang. J. Vos. M Voss. E. Vreeburg. K Westmaas. P W.ersma, B Wolvt r R van den Worm. E. Zaunbrecher. M. Zijlstra. H. Zirkzee, S. Zorge. K. Zorn. Havo: L. Arnold, J. Baartwijk. G. Bel- ger, E. van den Berg, E v.d Berg. E.J v.d. Berge. J. Blaauw, E. Bots. E. ten Broeke, E. Duykers. R. Epping. N. Feldmann, J.P. Frison, E. Goedhals. J de Graaf. M. Groenewoud. C. Halt ing. S. den Hartog. E. Hofland. M. Hoogenkamp, J. Hoogervorst. J Huls. C. de Jong. J. Kaspersma. J Klaren. E. van Klaveren, T. van der Kley. E. Koeslag. Y v.d. Kolk. R Koopman. N. v.d Kroef. B. Kroft. C. van Leeuwen, P. Lodder. A. Meelhuy- sen. E. Meelker. E. Meeuwenberg, W Mieremet. L. Molog. M Niessink, R Nulle. R. Piera. H. Pienter. L van der Poel, N. Pommerel, L. Post Uiter- weer, N. Riet, P. Rotteveel, A. Roze- straten, R. van der Salm, E. Samshuij- zen, A. Scholte, M. Schreuder, P. van Sorgen, J. v.d. Stam, W-E. Straatman. C. Terhell, R. Thiele. A. van Tol, N. Vergeer, L. Verweij, R. Visser, E. de Vogel, S. Vrijhoeven, D. Vryling, M. Waagenaar, S. Wesselink, P. Wyfje. M. van Wyk, L. van 't Wout, D. Zirkzee. A. Zwanenburg. Atheneum: M. Auer, Y. van Berkel, A. Brouwer, A. Chang, I. Chaudron, R. Dur, E. van Eyk, J. van Eyk, W. de Grauw, J. Gussekloo, A. Heebels, R. Hitipeuw, O. Houkes, J. Huibers. M. Hut, A. de Jeu. E. Kats, R. Keja, C. Kerkmeer. J. van Klink, M. Koese, A. Komen. H. Koster, K. Lieverse, J. Ligtlyf, A. Philippa, J. Platje, H. v.d. Ploeg, R. Pollen, J. Ram, P. Schick, H. Spaargaren, J. v. Staveren, M. Swart, R. Veldman. B. Verberg, M. Vingerhoed, R. Volkers. E. Wieman. S. Wyhenke, B. Windhorst. M. van Zeyl. LEIDEN - Aan de scholengemeen schap De Nieuwe Vaart zijn geslaagd voor het diploma: LEAO: J. Dakir, E. Heerema. D. Jaouha- ri, F. v.d. Schoor, R. Weerheijm, T. Wong, I. Bremmer, C. Dijkstra, J. Dijkstra, I. v.d. Kwaak, G. Pilia, S. Vreeken, S. v.d. Weyden, A. Zwart. T. Zwarts. M. de Bruin, A. Cavé, P. Dise- raad, M. Floryn, P. Harland, D Hei kamp, E. Koorn, E. Kowaleski, G. Ou wehand, J. Plarye, J. v.d. Tuin, A. Ij zer, J. v.d. Vlist, D. van Wensveen. J. v.d. Sleen, C. v.d. Wetering, M. Car- ree, H. Meenderman, J. Verhoeven. M. Boomgaardt, S. Civan, M. Cornet, S la Lau, J. v.d. Leest. Y v.d. Mey. C. Pattiapon, A. Prins, M. Selier, P. v.d. Spek. M. Blok, H. Güldali, T. v. Haas- terecht, R. Molenaar, R. van Egmond, A. Koster, L. Ie Mair, A. Mulder, M v. Oosten, W. Pardon, M. Bouwhuizen, L. Arentsen, J. Dreef, E. Hoekstra, M. Seriier, M. v. Wetten, A. v. Golden- berg, A. Laman, R. Klinkhamer, R, Koenrades, M. v.d. Kwaak, E.J. Vee- ren, B. Boumia, C. v.d. Burg, J. van Doorn, A. Erades, M. Nazilomian, P. Pauw. A. Straathof. A. v.d. Wel. 1 Zwart, B. v. Duuren. L. Harteveld. S. Mark, E. Keyzer. R. de Koning. J. v.d. Linden. S. Offereins. R. Smit. L Duk, M. Handgraaf, K. Middelkoop. S. Schaap. C. Gorthuis. R de Looff, M Moenen, D. Scheeren, T. Singerling. J v.d. Berg, P. de Booij, A. Hartogs. T. van Heiningen, I. Jansen, D Lui- dens. C. van Rossum, J. Wieloaroch. K. Zandbergen, J Filippo, M Boom. E. Develee. F Hoeke. R Kwik. L Langerak. W Uiterdyk, L. van Vel- zen, J. Zandbergen. A. Buitenman, I Kleefstra. A Lalay. W Metaal. E Zirkzee. R. Honsbeek. J. Kielt. R Pe ter. M. Seller. F. Tampung, A. Crama, Y. van Dorp. P. Markus. J. Nou wens. N. Boot, A. v.d. Geer, H. Immerzeel. J Koopman. C Lens. J. v. Meygaarden. M. Ruygrok. P. v. Teylingen. L Ver hoeven. M. v.d. Wetering. S. Zand vliet. C. Langeveld. A. Koopman. C Galjaard. E Voskuilen. A Kornelis- sen. H Kuijl. H v d. Maas. A Bos nian. B Koendjbihane. A Siere, B. van Klaveren. M Pelle. M Overde vest. C. Sassen. M. Franse. S. Kisoen. G Mey, F. George. A. Loupattv. J. de Puy. L Luhulimu, M van Ro'ode. E de Jong, M. Boon, S. Flaman. M. de Lange. L. Tamaeiasapal. I Niamat. J. van Sas. M. de Groot. M. Wyfje. M v d. Wilt. K. Blom. M v.d. Zwaan. F. Zhaleh, R. Retel. A v.d Hoeven. J Engel. R Engel. M.vd Zwaan. F. van Wetten. S. Deutekom. I. Sloos. J.v.d Bogert. M van Zyl. S. Vnends. P. Kemner. W Rndersma. R van t Wout. P. Versloot. R. Verlint. H. de Jong. T Vroman. A. v.d Berg. P D J v Nieuwkoop. C v.d. E. v.d. Berg, E. Poot, E. van der Len de, L. Elissen, M. Cecchi, R. van der Bent, E. Groenheyde, L. de Best, J. de Jong, Victor Hoogenraad, C. Ruiten beek, D Bonfatti, D. Koolway, M. v.d. Lely, D. Meyer, M. van Bemmelen, J.P. Wensveen, F. Vogels, F. Berger, T. Biesheuvel, L. Boerrigter, O. Bal, B. Rotteveel, M. Bos, G. van Wyk, M. Groenewegen, R. Berk, M. Elligens, P. Edelaar. R. Romeijn, E. van Dinter. LHNO: E. Beekman, M. Degen, C. van Es. N. Güner, J. Habraken. R. den Heijer, I. van Houten, S. Keyzer, A. v. Klinken, L. la Lau, T. Molenaar, P. Noordervliet, A. van Rhyn, F. Berdai, C. Crouma, A. Honsbeek. M. v. Hoo- genhuizen, C. Klootwijk, S. Ouahoud. A. v. Rhyn, M. Devilee, A. de Goey, M. v.d. Meer, C. Ootjers, A. Pannekoek, S. Blansjaar, Y. Uyterlinde. LEIDEN - Aan het Bonaventuracollege zyn geslaagd voor het diploma VWO: H. van Abswoude. Y. Alkemade. W. Bakker, M. Berg. M. v/d Berg, P. v/d Berg, E. v/d Boogaard, R. v/d Boor, W. Borst, J-P. Breedeveld, S. Davidse. M. Dijkstra, A. Dobbe, C. Droogh, M- A. Everts, A. v/d Geest. F. v/d Geest, R v/d Geest. Y. v/d Geest. J. de Groot. M. de Groot, R. de Groot, J. Heems kerk. T. Heyn, J. Hockx, E. Hoeboer, M Hoogenboom. M. Hoogenboom, R. Hoogenboom. E. Hooymans, C. van Houten, S. Jansen, R. Janson, G. P. de Jong, G. de Jong, S. de Jong, C. Julien. F-J. Kallenberg, A. Kerkhof. M-J. v/d Klugt, R. Koolhaas, N. Kui pers. M. Lamboo, R. v/d Lans. G. van Lawick, E. van Leeuwen, W. Loos, P. v/d Maas, N. v/d Meer, C. Meyer. H. Netten. E. van Noort, R. van Noort, S. Oei, R. Oud. N. Overdevest. J. Pan ders, R. v/d Post, J. Redegeld. L. Róst. R. van Ruiten, E. Schrama, R. Sep, F. Slachmuylders. M. Stubbé, C. Togni, Vink burg, E. Weijers, J. Wijman. Bouhuis. A. Bouwmeester. I. Brocl- man, W-J. Bruin, E. van Buuren, J. Crijns, R. Dieben. P. Dirkse, P. van Dorp. A. Elderhorst, F. v/d Geest. F. v/d Geest. R. v/d Geest. E. Gianotten. R Groen in 't Woud. S. Hageman, L. Heemskerk. M. Hekkema. M. Hen driks, M. Hogenboom. H. Houwaart. E de Jeu, D de Jong, A. de Jongh. S Kanbier, C v. Kempen, Maureen v Kempen. M. v/d Klauw. P. Kort. A. Kortekaas. B. Kuiler. I v d Kwartel. M van Lier, J. Ligthart. H. v/d Meer. M V d Meer. M v d Meer. S v.d Meer M v. Moorsel, H. Moussault. J. Paar dekooper. R Pieterse. F. v d Pool. N v/d Poel, T Prins. J. Roos. J v. Rui ten. P. Ruimers. R. v. Ruiten, A. Straathof. J Straathof. P. Tempe laars. P v Tienen. S. v. Tol. P. v. Vel- zen. R. v. Velzen, J. Verdegaal. G Verdel. R Vergeer. F Vis, T Voor douw, M de Vos. J. Vreeburg. M. de Vreede. P. Vroeman, K Wesselman. L Wesselman. S. Wesselman. S. v. Wmsen. J de Winter. R. Zandvliet. I Zoetendaal. J. de Kryger. Mavo M. Beerenfenger. M. Bergman. E. Ben schop. G. Blikman. D. Boers. H. Boe tekees. S. Borremans. P. Bosman. F. Brouwer. A Cortenbach. J. v. Crom- voirt A. v/d Drift, W. Flaman. R God- dijn. S v Haasterecht. M. Heems kerk. E Heetveld. E. J Heetvclt. M Huybens. P Huygen. R. de Jeu. E. Kielt. E de Kier. P Koevoets. P vd Kooij. F. Kool. J Kort. E. v. Noord. E Oudshoorn. M. Panders. H Reumer man. B. v. Ryn. E Schalks. J. Slinger- land. K-J v d Sluis, J. Smits. R. Spel- Ho Duernholz. D. Gr< We P Tij si "Vander i. M in 't Veld. S. Walta. M. Warmenhoven. B v d Werff. W. de Wit, R

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 15