Zeifis als u alles weet van elektronische schnjfmachines is deze prijs een verrassing voor u. De Santona. 't Voordeel is tijdelijk. De degelijkheid blijvend. Sanfana Royal brother Brother CE-40 Electronic VROOM&DREESMANN Uw voordeel: f2.000,- Nèt nieuw en nü al bij Vroom&Dreesmann, voor een prijs die eigenlijk niet kan! Met dit nieuwste model van het Japanse topmerk Brother heeft u een van alle gemakken voorziene schrijfmachine. Waarmee het komfortabel, snel èn efficiënt werken is. Voor nog geen duizend gulden koopt u tijdelijk héél véél schrijfmachine en jarenlang typeplezier! ElektronischKorrektie Tiksnelheid Betaalservice Die is erg hoog: maximaal 13 te kens per sekonde! Gespreide betaling is mogelijk in drie maandelijkse termijnen, zon der dat het u ook maar één cent meer kost. Ook financiering kan. Niet te venwarren met elektrisch. De voordelen: de machine weegt lichter, maakt praktisch geen ge luid en is bedrijfszekerder. Vaste wagen Maximale papierbreedte 34 cm. De Brother CE-40 is voorzien van een makkelijk verwisselbare lintcas sette en een internationaal toet senbord met o.m. 3 letter- afstanden. Schrijfsysteem Het uitgekiende, verwisselbare Margriet schrijfsysteem. En wilt u eens een ander lettertype: er zijn diverse schriftsoorten leverbaar voor 79.- per stuk. De CE-40 kan omgebouwd worden voor gebruik als computer-printer met parallel-Centronics uitgang. Ombouwprijs 499.- Automatische korrektie- mogelijkheid van 16 tekens bij gebruik van correctable carbon lint. i-roesi behandehr CX-uitvoerinq. 4-deurs. 1.3 liter. 44 kW I60 DlN-pl). met de volgende extra's-. - metallic lak - centrale deurvergrendeling - groen getint zonwerend glas - twee van binnenuitverstelbare buitenspiegels - in hoogte verstelbare bestuurdersstoel - hoofdsteunen achter - mistachterlicht Normaal met al deze extra's v.a. f 27.395,- U betaalt nu slechts v.a. f 25.395,- Dat Volkswagen kwaliteit en bedrijfszekerheid stan daard inbouwt, is voor u geen verrassing. En dat het topmodel van Volkswagen, de Santana, met z'n standaard 4-deurs uitvoering u een flink aantal privileges biedt, mag u verwachten. Maar nu kunt u daar bovendien op zéér voordelige wijze de nodige aantrekkelijke extra's aan toevoegen. Zodat u nóg comfor tabeler lange afstanden af kunt leggen. Op hoofd- en beenruimte is niet beknibbeld en de koffer bak van 535 liter is goed voor een heel arsenaal aan bagage. Stuurkarakteristiek, stabiliteit en weggedrag liggen op het aller hoogste niveau.Voorwielaandrijving wordt gecombineerd meteen zelfcorrigerende stuurinrichting en bij de achteras ingebouwde koers- corrigerende lagers. Een stevige rijstijl hoeft geen nadelige gevolgen te heb ben voor uw kilometerprijs, want de Santana gaat spaar zaam met brandstof om. U heeft keuze uit vier benzine motoren en twee dieselmotoren, waaronder een turbo. Gasinbouw is geen probleem. Vollcswagen.Degelijk duurt't langst. ATTENTIE! STAKING. Voorraad VW en Audi neemt snel af. Ga nu naar de showroom. Om voor de vakantie nog in uw nieuwe VW of Audi te rijden. Uw dealer. U-gC' jn! Aflevenngskosten I420,-. Prijzen incl. BTW, al Leusden. Vn/bh/vend Wijzigingen voorbehouden. Eén /oor algehele goronfie zonder kilometerbeperkmg, di

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18