c 'Burgemeester staat aan kant van garagebedrijf Bruid mag in raadszaal trouwen Medische dienst Oegstgeestenaren fel tegen komst van Kamsteeg Vredesweek 'lastig'? Omstreden kunstwerk staat er jtlSCfffK VOORSCHOTEN - De harte- wens van de Voorschotense bruid in spé, juffrouw Van Wijk, gaat in vervulling: zij mag trouwen in de raadszaal. Een zaal die volgens haar veel romantischer is dan de huidige trouwzaal, de Am bachtszaal. De meerderheid van de ge meenteraad (CDA, D'66 en een groot deel van de WD) weigerde gisteravond te luis teren naar de smeekbede van de burgemeester om alle trouwpartijen in de Am bachtszaal te voltrekken. Er ontstaat volgens eerste burger P. Cannegieter een heilloze cha os wanneer de ene keer in de ene en de andere keer in de andere zaal wordt getrouwd. "Wanneer er vijf trouwerijen achter elkaar Stad en rand VRIJDAG 25 MEI 198 zijn, krijg je onmogelijke toe standen", voerde hij aan. "De ambtenaar van de burgelijke stand moet dan met de toga on der zijn arm snel hierheen en de bodes moeten de geluidsappara tuur meesjouwen. Dat kost niet alleen extra mankracht, maar het gaat ook gegarandeerd fout. Er zal zeker verwarring ontstaan". Hij verklapte alleen akkoord te kunnen gaan met het voorstel van Van Wijk wanneer een bruid die zonodig in de raadszaal wil trouwen, bereid is iets dieper in de buidel te tasten. Hij bleef het echter een vreemde zaak vinden "omdat de gemeente vanaf 1968 heeft gestreden voor een eigen trouwzaal. Keer op keer is opge merkt dat de raadszaal moeilijk bereikbaar was", zo bracht Can negieter in herinnering. "Boven dien kostte het veel moeite de zaal steeds in te richten voor de trouwerijen: er moesten planten worden aangevoerd en spreekij- zers worden weggehaald. De Ambachtszaal leek een prachtige oplossing", zo vervolgde de bur gemeester. "Nooit heb ik klach ten gehoord. En nu gaat opeens het roer om. En dat nog wel door een brief waarvan wij zeggen: wellicht zijn de klachten te on dervangen. Ik begrijp dat niet". Volgens hem zal ook de bevolking dat niet kunnen begrijpen. S. Of- fringa (CDA) en H. Willemsen (WD) lieten zich hier niet door van de wijs brengen. De CDA-er bleef erbij dat trouwen in de raadzaal moet kunnen, en vond een legesverhoging geen slecht idee. Ook Willemsen bleef Van Wyk een goed hart toedra gen. Wanneer zij de Ambachts zaal werkelijk zo ziekenhuisach tig vindt, hoeft zij daar niet te trouwen, vond de liberaal. Maar het moest wel een uitzondering blijven. Het Ambachts- en Bal juwhuis moet snel worden aan gepast, sprak hij. Zodra het daar romantisch is, moet de raadszaal als trouwmogelijkheid worden geschrapt. Hij was tegen een ex tra heffing in de raadszaal. "Dan wordt trouwen daar echt iets voor de happy few". J. Aikens (D'66) verbaasde zich over het WD-standpunt. "Wie zijn wij om uit te maken wat ro mantisch is?", vroeg hij zich af. Hij stelde voor om de leges om hoog te gooien wanneer de ver beteringen zijn doorgevoerd. Willemsen had hier wel oren naar en hij verliet zijn eerder in genomen standpunt. J. Visser (PvdA/PPR) viel WD en D'66 fel aan: hij vond het een slechte zaak wanneer mevrouw Van Wijk voor een laag tarief zou kunnen trouwen en haar opvol gers voor een veel hogere prijs. Ook de burgemeester had weinig goede woorden over voor de voorstellen van de fracties. Hij vond, samen met Visser, dat de gemeente in de toekomst moei lijk nee kan zeggen tegen brui den die te kennen geven in de raadszaal te willen trouwen. Als afronding van de discussie, die ruim twee huwelijksvoltrekkin gen duurde, werd besloten 16 ju ni de trouwerij te laten plaatsvin den in de raadszaal. Raadsleden en ambtenaren van de burgerlij ke stand moeten echter snel aan de slag om te bekijken hoe het Ambachts- en Baljuwhuis kan worden opgefleurd. Tevens moe ten zij een eventuele verhoging van de leges onder de loep ne- ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om -n uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleeJ voor spoedeisen medische hulp). 1 Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Mastenbroek, Tan, v. To( Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen; Verhage, Groeneveld, Kloprogge: za 8 uur tot zo 8 uur: M. Zwijnenburgj Gallaslaan 24. Leiderdorp, tel. 412166; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: M. v. Tol, de Sitter, laan 80, tel. 142427; spreekuur Ros) J molen 2. Groep 2 - Pieterse, v. Gent, Taytelbaum) v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en Lahr: za 8 uur tot zo 8 uur: F. Kruis, Klaproos J 34, tel. 126371; spreekuur Hooigrachi 24. zo 8 uur tot 24 uur: R. Taytelbaum, Ho< gewoerd 138, tel. 120266. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit OEGSTGEEST - De Oegst- geester burgemeester Sj. Scheenstra is partijdig in de kwestie-Kamsteeg, het garagebedrijf dat zich wil vestigen op de hoek Ge versstraat/Willem de Zwij gerlaan, recht tegenover de huidige garage. Dit vin den de omwonenden die bezwaar hebben gemaakt tegen de nieuwe vestiging van het bedrijf, zo bleek gisteren tijdens een hoor zitting o .-er de hinderwet vergunning. In het verleden heeft de burge meester te hard uitgehaald naar de protesterende bewoners om nog te kunnen optreden als "ver tegenwoordiger van alle Oegst geestenaren". Althans, zo bracht H. van Gunsteren, bewoner van de Willem de Zwijgerlaan, het onder woorden. Hij had zich vooral geërgerd aan de opmerking van de burgemeester dat de omwonenden "bijna een oneigenlijk gebruik maken van de beroepsmogelijkheden die de wet biedt door een kroonproce- dure aan te spannen tegen de vestiging". De opmerking haalde vorige week deze krant. Zoals bekend is Willem de Zwij- gerlaanbewoner Links van plan een kroonprocedure te begin nen. Gevolg hiervan kan zijn dat het textielsupermarkt Macin tosh de eerstkomende jaren on mogelijk wordt gemaakt in het huidige pand van Kamsteeg aan de Geversstraat te kruipen. De burgemeester vindt dit kwalijk. "Zo zit men een ondernemer dwars", zei hij tot woede van de buurtbewoners. Het was niet het enige waarover zij zich hadden opgewonden. In de wandelgangen werd de hele fi guur Scheenstra in twijfel ge trokken: "Hij is een advocaat van Kamsteeg. Het zijn beste vrien den, ze huren zelfs samen een vakantiehuisje", wist Willem de Zwijgerlaanbewoonster Van der Luit-Van der Ster. De burgemeester noemt dit van morgen in een telefonische reac tie "pure laster", "je reinste kol der" en "de meest grove onzin". "Ik vind dit zó laag bij gronds. Het is gewoon triest dat de buurt dit soort woordvoerders heeft". Vervolgens ontkent hij ook maar ooit een voet over de drempel te hebben gezet bij Kamsteeg. Tijdens de vergadering kon vol gens hij naar eigen zeggen ook geen moment van partijdigheid worden beticht. Mevrouw Van der Luit ziet dat anders. Volgens haar begon "de ellende" al in de tweede minuut. De burgemees ter zei dat de bezwaren niet zo zwaar waren, dat de hinderwet vergunning niet zou worden ver leend. Een opmerking die hem duidelijk niet in dank werd afge nomen. Een luidkeels gemompel stak de kop op. Van Gunsteren was de eerste die dit gemompel onderbrak. Wan neer de burgemeester zou weige ren afstand te nemen van het ci taat in de krant, moest hij de voorzittershamer neerleggen: "U beticht ons van dingen die on juist zijn. We zijn niet uit op ver traging. Trouwens, de meeste tijd is heengegaan maken van het verslag van de hoorzitting", sprak de Oegstgeestenaar. Gas in slaapkamer De burgemeester weigerde afstand te nemen van de citaten. Hij wil de eigenlijk niet eens over het ar tikel spreken: "We moeten ons beperken tot het ontwerp van de hinderwetvergunning", vond hij. Mauritslaanbewoner Links, de man die een kroonprocedure wil aanspannen, gaf het gesprek on verwijld een andere wending. "Mijnheer de burgemeester, zou U het leuk vinden wanneer een meter vanaf uw slaapkamerraam de uitlaatgassen de lucht worden ingesmeten? Het is straks ge woon niet meer mogelijk om met open ramen te slapen. Ook van dat lawaai wil ik verschoond blij ven. Laat Kamsteeg op een ande re plek gaan bouwen. Braaklig gende terreinen genoeg in Oegst- geest", voerde hy aan. De burgemeester kon "deze woor den niet serieus nemen": "Kam steeg mag volgens de vergun ning zo'n 20 reparaties per dag uitvoeren. U kunt dus wel uitre kenen dat A- zelden meer dan een motor tegelijk draait. Boven dien wordt deze lucht gefilterd". De woorden konden mevrouw S. Zandbergen van de Mauritslaan niet overtuigen. Zij is bang dat de viezigheid achter de kerk blijft hangen en in de achtertui nen circuleert. De burgemeester beloofde echter dat regelmatig zal worden gecontroleerd of ei sen die de gemeente heeft ge steld, worden nageleefd. Hij betoogde dat deze eisen hard zijn, maar dat het geenszins de bedoeling is van de gemeente Kamsteeg af te schrikken en uit Oegstgeest te veijagen: "Van wo nen alleen kom je er niet in een gemeenschap. Je kunt niet alle maal fietsen. Ook een auto is no dig". Toch bestaat de kans dat het gara gebedrijf stennis gaat maken. Kamsteeg heeft aangekondigd dat wanneer het college niet een beetje water in de wijn doet, Kamsteeg wel eens een kroon procedure zou kunnen aanspan nen. Vanmorgen verklapte Scheenstra dat het er niet naar uitziet dat de gemeente bereid is tot een compromis. De hinder wetvergunning die dit weekein de wordt opgesteld, blijft bol staan van de harde eisen. Zo moet het garagebedrijf niet min der dan 100.000 gulden uitgeven voor brandbeveiliging. WASSENAAR - Een lammergier uit Wassenaars Dierenpark vliegt bin nenkort naar Neumünster in West-Duitsland. Daar moet Benno on danks haar naam is de gier een vrouwtje - met een mannelijke soortge noot een gezin stichten, wiens nakomelingen zullen uitvliegen over de Alpen. Het gierenhuwelijk wordt gesloten op verzoek van het Wereld Natuur Fonds om de in de Alpen uitgestorven vogelsoort nieuw leven in te blazen. Dierenpark Wassenaar is de enige dierentuin in ons land die lammergie ren houden. Over de hele wereld zijn deze gieren slechts in acht dierentui nen te vinden. Benno kwam vorig jaar in de broedmachine ter wereld en zij werd met veel geduld en toewijding met de hand grootgebracht. Nu is ze zelfstandig genoeg om met een gerust hart op het vliegtuig naar Neu münster te worden gezet. <foto PR» Zoeterwoude mogelijk in beroep voor meubelboulevard •ZOETERWOUDE - Welke stap pen kunnen er worden genomen tegen het besluit van de provin cie Zuid-Holland om de meubel boulevard aan Leiderdorp te 'gunnen'? Dat zal de gemeente Zoeterwoude gaan onderzoeken, zo deelde burgemeester Houdijk gisteravond tijdens de raadsver gadering mee. Geen van de Zoe- terwoudse bestuurders was over deze beslissing te spreken en men wilde zich er dan ook niet bij neerleggen. Mag 'ruwe' taal straks op straten van Oegstgeest? OEGSTGEEST - De mogelijk heid bestaat dat Oegstgeeste naren binnenkort in het openbaar of ruwe, onzedelij ke of godslasterlijke taal mo gen bezigen. Wat waarschijn lijk praktisch niemand weet in Oegstgeest is dat dergelij ke uitingen tot op heden ver boden zijn volgens de plaat selijke politieverordening. Gisteravond echter werd er door raadsleden en het ge meentebestuur in de raads commissie voor algemeen be stuurlijke aangelegenheden over gesproken om dat arti kel (nummer 117) uit die poli tiewet te schrappen. Men kwam er niet helemaal uit. Eerst wil de gemeente bij Leiderdorp gaan informeren hoe men het daar heeft aan gepakt. Iets dergelijks over het schrappen van vloekver- boden leverde in Leiderdorp een meningsverschil op met het provinciebestuur. Dit or gaan oordeelde dat een ge meente geen zeggenschap heeft over het al dan niet vloeken/bezigen van onzede lijke taal etc. op straten. Overigens werd gisteravond in de commissievergadering ook door burgemeester Scheenstra meegedeeld dat ingezetenen van Oegstgeest borden met opschriften als 'Kernwapens weg' rustig op hun huis mogen bevestigen. "Als een burger bepaalde ge voelens wil uiten, dan is dat zijn vrijheid", aldus de burge- jneester. ZOETERWOUDE - Progressief Zoeterwoude (PZ) heeft in de raadsvergadering van gister- plakbiljetten en van tekeningen. avond vraagtekens gezet bü de Als tussenoplossing opperde Hou- WASSENAAR - Daar staat het dan. het omstreden kunstwerk dat sinds gisteren het Schulpplein in de Wassenaarse wijk Oostdorp officieel opfleurt. 'De Schelpenvisser', zo heet het kunstwerk, werd gister middag ingewijd door de makerkunstenares Wen- dela Gevers Deynoot. Wethouder Van der Wiel prees het als "een uitdrukking van verbondenheid met de aarde" en ze sprak over "de spanning van de bewe ging". De inwijdingsdaad zelf bestond uit het stor ten van een emmertje schelpen in het metalen vis- sersnet. Een handeling die door voorbijgangers ver baasd en door buurtbewoners nieuwsgierig werd gadegeslagen. De reacties uit de buurt op de wit-metalen schelpenvis ser zijn vooralsnog overwegend negatief. Maar de buurtvereniging Oostdorp en omgeving, opdracht gever van het kunstwerk, zegt bij monde van voorzit ter Wisse dat het tij hopelijk keert: "Men went eraan. Het is tenslotte een schelpenvisser". Het beeld is geplaatst als herinnering aan de schelpen vissers, die ooit in Oostdorp woonden en naar wie de naamgeving nog verwijst (schulp schelp). Overi gens weet niemand precies hoeveel van dergelijke vissers er waren en waar ze precies woonden. "Maa r niet geconcentreerd in deze buurt", zo sprak een be woonster van Oostdorp gisteren. «foto Holvast» Koopjeskansspel Herman Emmink komt morgen naar Leiderdorp. De tv-presen- tator, onder andere bekend van het programma 'Wie van de drie', zal in winkelcentrum Win kelhof samen met Olaf Hoenson een koopjeskansspel leiden. Er zijn twee spelronden: van negen tot twaalf en van één tot .vier uur. Vanaf half twaalf presen teert het duo allerhande spel letjes in het winkelcentrum. Poppentheater Kinderen kunnen morgen terecht bij poppentheater 'Wellus-Nie- tus' in het gebouwtje aan de Churchillweg in Voorschoten. De voorstelling 'Wie niet blauw is, is gezien' wordt daar vanaf half drie gespeeld. Graag reser veren via telefoonnummer 01717-8361. AUTO OPENGEBROKEN - Een auto, die geparkeerd stond aan de Keerweer in Zoeterwoude, is vannacht opengebroken. De da- der(s) namen een radio-cassette- recorder mee. Van hen nog geen spoor. houding van burgemeester wethouders van Zoeterwoude over de vredesweek. PZ had de indruk "dat de gemeente het las tig vond dat wij in ons dorp ook al van die actievoerders heb ben". in een rede ging het progressieve raadslid A. Kolff-Haantjes dieper in op de opstelling van B en W van Zoeterwoude zoals zij die had ervaren. Ze besloot haar betoog met een po ging de gedachten van het colle ge te raden: "We zullen het wel redden die week. De oogkleppen op, niet rondkijken naar al die raambiljetten, nergens op reage ren, dan komen we de week wel door". V olgens burgemeester A. J.M. Hou dijk heeft de gemeente alles ge daan dat redelijkerwijs mogelijk is. "Ik wijs elk verwijt volstrekt van de hand". Hij herhaalde dat de gemeenteraad een uitspraak moet doen over het al dan niet plaatsen van bor den, over het ophangen van aan- Remijnse (WD) weg uit raad ZOETERWOUDE - Het christen democratische raadslid C.J. Re mijnse verlaat per 1 juli de Zoe- terwoudse gemeenteraad. Re mijnse verdwijnt de raad omdat hy in Wassenaar gaat wonen. Zijn opvolger wordt J.H.C. La- man (33), die momenteel voorzit ter is van de Zoeterwoudse afde ling van het CDA. dijk het verlenen van vergun ning aan de vredeswerkgroep om te collecteren voor de aan schaf van borden met het op schrift 'kernwapenvrije gemeen- W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk Jurgens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 24 uur: W. de Bruyne, d«j Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866. Groep 4 - v. Wingerden, v. Rijn, Bénit Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: A. van Rijn. Pagani- nistraat 1, tel. 314349; spreekuur Ken) nedylaan 245. zo 8 uur tot 24 uur: mevr. E. Nieuwen) huis-Smalbroek, tel. 768918; spreek) uur Bevrijdingsplein 60. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Cruli Kooyman, de Jong, Prince, Reinders] Hammerstein, Kortmann: za 8 uur tot zo 24 uur: D. Hammerstein,' tel. 720936; spreekuur Saffierstraat 3. Leiderdorp za, O. Du Ru van Beest Holle, Vlaskamp 16, tel. 891100; zo, R. v. Velzen, Drake- stein 3, tel. 891100; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op Vlaskamp 16. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: D.L.P. van, Overvest, Terweeweg 152, tel. 173994. Voorschoten za, W. van Dam. Palestinalaan 29, tel., 3960; zo, A. Tromp, Leidsweweg 328, tel. 762159. Warmond J. Hoornweg, Rooseveltlaan 7, Voor hout, tel. 02522-11393. Wassenaar noord; G. Schaepman, v. Z. v. Nijevelt- straat 42, tel. 14561; zuid: I. Spelt, v. Groeneveltlaan 17, tel. 11844. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden,! wordt waargenomen van: vr 25 tot 1 juni door: Apotheek Kok, Topaaslaan 15, Leiden,. tel. 763439; Apotheek Tot Hulp der MenschheidJ Rosmolen 13, Leiden, tel. 211611. Apotheek Voorschoten - Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. I DIERENARTSEN Leiden Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijn vlinder 36, Lei den, tel. 220513. E.J.M. v.d. Wouw, Boshuizerlaan 26, Leiden, tel. 764058. Oegstgeest R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten C. Westgeest, Leidsweg 560, tel. 071- 768616; C.E. Birnie, Kon. Wilhelmina- laan 27, Leidschendam, tel. 070-1 275450. R. Koster, Narcisstraat 47, tel. 01717- 3836. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: M.G. Wieringa, Joseph Haydnlaan 8. Leiden, tel. 762925; spreekuur za en zo om 13 uur. WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na 17 uur en in het weekend te bereiken via dokterstelefoon: 122222. j AANRIJDING SCHAAP - Een schaap heeft zijn drang naar de vrijheid vannacht met zijn leven moeten bekopen. Het beest werd op de provinciale weg tussen Zoeterwoude en Stompwijk aan gereden door een automobilist. Het beest was op slag dood; de automobilist kwam met de schrik vrij. VRIJDAG Leiden Repelsteel - Breestraat 19, Deens vege tarisch eten, 17.30-19.30 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Gentle men prefer blondes', 21.15 uur. LVC - Breestraat, 'It's Soul Time met film 'James Brown in concert' en de groep Tony Delmonte and the soul- sisters, 21 uur. Lak - Cleveringaplaats, Het Theater- coöperatief met 'Serenade', 20.30 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film 'Nostalgia', 20 en 22.15 uur. Leiderdorp Sjelter - Heemraadlaan 67, volksdans- instuif, 20 uur. Zoeterwoude Ons Huis - Kosterspad, klaverjasavond, 20.15 uur. Eendenkooi - kooikerspad, bingo Rijn- tamboers, 20.15 uur. Voorschoten Cultureel Centrum - Manjkelaan 4. boe kenmarkt Anmnesty International, 18.30-21 uur. ZATERDAG Leiden VW Leiden - Stationsplein, toeristi sche wandeling door het centrum, 10.30 uur. LVC - Breestraat, open café: rockabilly- middag, 14 uur. Hartebrugkerk Haarlemmerstraat, wandelorgelconcert, 15-15.30 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Roeivereniging Die Leythe - Morsweg 148. open dag, 11 uur. Stichting Meerburg/Clubhuis Matilo - Zaanstraat, wijkfeest, 9.45 uur. Club '58 - Langegracht 57, opening nieu we clubgebouw, 12 uur. Sportveldencomplex - Montgomery- straat, schoolkorfbalwedstrijden, 9 Pijpenkabinet - Oude Vest 159a, bijeen komst gewijd aan de Nederlandse kleipijp uit de 17e eeuw, 14.30 uur. Leiderdorp Menswording - Heelblaadjespad, paro chiedag alle belangstellenden, 11.30-1 Peuterspeelzaal Duimelot - Dennen schans, fancy-fair, 10-14 uur. Peuterspeelzaal Ukke-Pukke - Kwik staartplein 1, opening 10 uur, open huis 10.30-12 uur. Muzenhof - Gordijnsingel - kinderfilms, 14.30 uur. Dorpskerk - concert Mozartvereniging. 15.30 en 19.30 uur. Voorschoten Molenlaan jeugdviswedstrijden bij ca fé Landzicht, 9 uur. Aula scholencomplex Noord-Hofland, kindervoorstelling Ome Willem, 14 Churchillweg - voorstelling poppen theater, 14.30 uur. Cultureel Centrum - Marijkelaan 4, boe kenmarkt Amnesty International, 9- Warmond Meerpunt, s jaar, 14 uu jongeren tot 14 Open huis Het is open huis morgen de nieuwe ruimte van de Leider- dorpse speelzaal Ukke-pukke aan het Kwikstaartplein 1, van half elf tot twaalf uur. De ope ning vindt om tien uur plaats. Tekenfilms Tom, Jerry en Bugs Bunny zijn de hoofdrolspelers in een serie te kenfilms, die morgen in de Lei- derdorpse Muzenhof wordt ge draaid. Er zijn voorstellingen om twee en vier uur. De Muzen hof staat aan de Gordijnsingel LEI DSC H -£L DAGBLAD gé. HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Post u Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Geen krant ontvangen tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19 30 u zaterdag v n maand voor het verstri|ken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt automatische verlenging it 63,10 Commentare Per post 85.50 W F J Wirt Maandabonnement 21,21 van Hr' (Aulom betaling) B„hn,t.rn.i. Losse n J Kroon (stad) B W T. Jungman(plv) H I.J. Veldhuizen 16 30-18 00 u M Hoenson-de Graaft (randgem P C Rosier (radio, televisie, kunst) S J de Groot (geesteli)k leven) Redactie stad en randgemeenten tel 071-144941.1st 219 Aangesloten bi| de Gemeenschappeli|ke Persdienst met eigen rrespondenteno W'tle Singel 1 2311 BG LEIDEN Telefoon, 071-14494 Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen Restitutie >s met toegestaan

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2