wfP^sffiMnwpnmMnrnmowoERE ylvJWWfW0™ UIMJtlt ilUbUtuoNRC Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten. HET IS OVERAL Wilt U ook uw huis verkopen vraag dan vrijblijvend taxatie. WAT DE KLOK SLAAT Leiden TELEFOON 071-21 21 41 aankoop - verkoop beëdigde taxaties hypotheken verzekeringen WAAROM?: a) Deskundige verkopers b) Gratis hypotheek analyse c) Fiscale informatie In principe vrije vestiging. karateristiek monumentaal he renhuis met voor- en achter tuin. cv., mooi uitzicht op de Singel. Ind.: gang v.z.v. mar meren vloer, kamer en-suite met serre 12.5x4.22 mtr. keu ken v.z.v. kunststof aanrecht, incl. inbouwkookplaat, electr. oven met grill, koel/vrieskast en geyser. Bijkeuken. 1e et.: 4 slaapkamers, groot vernieuwd ka- balkon. Ruime zolder, mers, aparte 2e doucheruimte. 3e et.: vliering. Bijz.: voor- en achtergevel geheel gerestau reerd. goten en riolering ver nieuwd. VRAAGPRIJS 320.000,- k.k. Brlkkenwal 1. Moderne hoekschakel villa (2 onder 1 kap) met garage, i :htige licl i 53 m2 i met open haard, plavuizenvloer metvloerver warming, luxe open inbouw- keuken v.z.v. afzuigkap, electr. fornuis met hete luchtoven, vaatwasmachine en koelkast. 1e et.: 4 flinke kamers, groot zonneterras, luxe badkamer, aparte douchekamer, 2 kamers met vide, groot 2e dakterras op ZW. Bijz.: dak geïsoleerd, glas Thermopane, verkeert in staat VRAAGPRIJS 350.000,- k.k. Rijn en Schlekade 32. Zeer fraai gelegen, luxe ver bouwd herenhuis met cv., voor- en diepe achtertuin, nieuwe stenen schuur en achterom. Keurig afgewerkte woonkamer 11.25x3.60 mtr. met mooie open haard partij. Moderne keuken afgescheiden door bar- tableau. Bijkeuken. 1e et.: 3 sl. kamers, luxe badkamer. 2e et.: Thorbeckestraat 54. Groot hoekherenhuis in Burge- meesterswijk met zonnige tuin en groot dakterras op de zon zijde, v.z.v. cv., gas. 2 woonka mers, open haard, openslaan de deuren naar terras. 1e et3 slaapkamers, badkamer met bad. 2e et.: 2 kamers. Bijz.: bij zonder geschikt voor praktijk- pand STERK VERLAAGDE PRIJS 245.000,- k.k. Wasstraat 70. Bijzonder rustig gelegen groot herenhuis met voor- en zonni ge achtertuin, schuur en cv. Schitterend mooie grote woon kamer met openslaande tuin deuren naar het terras. Semi- open keuken. Totaal 6 slaapka mers. Badkamer met ligbad. VRAAGPRIJS 198.000,- k.k. Haven 22. Ruim winkel/woonhuis. Ind.: parterre winkelruimte plm. 115 m2. 1e et.: keuken/kamer toegang tot groot kamer, 2e et.: 2 kamers. 3e et.: enorm hoge bevloerde zolder. VRAAGPRIJS 170.000.-k.k. it eigen Morsweg 224. Aan de Rijn gelegen n haventje ruim hoekherenhuis met zeer diepe tuin (30 mtr.) v.z.v. nieuwe schuur. Kamer en-suite 10.25x3,80 mtr. v.z.v. div. vaste kasten. Moderne keuken, incl. afzuigkap en gey ser. 1e et.: 3 slaapkamers met balkon. Badkamer. Bijz.: nieu we riolering. Totaal 250 m2. VRAAGPRIJS 169.000,- k.k. sfeervol herenhuis voor- en achterluin op ZW met 2 schuurtjes. Ind.: een prachti ge sfeervolle woonkamer met luxe open eikenhouten keuken, geheel v.z.v. plavuizenvloer met verzonken vloerbedekking. Keuken incl. koelkast, aparte vriezer, afzuigkap, gasfornuis met electr. oven. leet.:3sl.ka- mers. grote badkamer met lig bad. 2e et.: mooie L-vormige Oude Vest 129. Geheel in overleg met bouw en woningtoezicht verbouwde schitterend aan de Oude Vest gelegen grachtenpand met cv., en zonnige plaats. Ind.: gang met open trap naar 1e et. Ber ging. Prachtige badkamer met ligbad, toilet, wastafel en aansl. wasmachine. Slaap- c.q. werk kamer van 4,5x4 mtr. met deur naar plaats. 1e et.: ruime woonkamer 9,3x3.2 mtr. met open keuken en prachtig uit zicht over het water. 2e et.: overloop/hall v.z.v. berging met cv.-ketel, 2 slaapkamers. Bijz.: nieuw 100 geïsoleerd dak, muren geïsoleerd, alle leidin gen vernieuwd, eventueel nog inspraak mogelijk in afwerking van keuken en sanitair. VRAAGPRIJS 149.500,- k.k. Wagnerpleln 104. In perfecte staat verkerende gemoderniseerde 3/4 kmr. flat met cv., lift op de 4e etage met fraai uitzicht op grote vijver en ruime berging in kelder. Ruim zonnig balkon met mooie hard houten vlonder. Prachtige gro- xe eiken inbouwkeuken. Mooie licht eiken parketvloer. Keu- kendeel incl. afzuigkap, Atag gasfornuis met electr. oven incl. grill. 2 slaapkamers, mooie badkamer met ligbad. VRAAGPRIJS 115.000,- k.k. Borneostraat 39. In staat van nieuw verkerende hoekwoning met flinke zonnige oek avenplein Z aarlem nierstraat 1312 GZ groene keuken, ruime douche met toilet. 1e et.: 2 slaapka mers, groot balkon. 2e et.: rui me vliering. Bijz.: parterre voor zijde Thermopane. VRAAGPRIJS 110.000,- k.k. nieuw verkerend woonhuis met zonnige plaats op W. Hardhou ten boeren voordeur. Bijzonder gezellige woonkamer 8.5 mtr. lang met akoestisch plafond. De nieuwe semi-open keuken ruime woonkamer 8x3.5 mtr. met serre 3x2 mtr. Keuken ind. geyser en afzuigkap. Toilet met douche. 1e et 3 slaapkamers, pannedak. VRAAGPRIJS 97.500,- k.k. Paramaribostraat 13. Ruime 3 kamer flat met leven dig uitzicht op de Zijl, gelegen op de 2e etage, nabij zwembad en winkels. Keung verzorgde woonkamer, 2 slaapkamers, Bahamabeige badkamer met Bijz.: 2 grote ruiten woonkamer Thermopane, servicekosten slechts 85,- p.m. VRAAGPRIJS 94.000,- k.k. 2e Gortestraat 45. Nabij het plantsoen gelegen, geheel in authentieke staat ge restaureerd en opnieuw opge bouwd woonhuis met plaats op zonzijde. Charmante woonka mer met open keuken, afge werkt met lichtbruine plavui zenvloer en balken plafond. Keuken is v.z.v. mozaikaan- pende kamers nl. charmante kamer 4,75x4 mtr. met voorzet roede raampjes, balken pla fond en geïsoleerde houten vloer. 2e kamer 4x3,5/2,80 mtr. Moderne nieuwe mosgroene keuken met RVS-aanrecht v.z.v. 2 spoelbakken incl. gey ser en afzuigkap. Schuurtje. VRAAGPRIJS 82.500,- k.k. Utrechtse Veer t/o nr. 28. Zeer goed onderhouden woon ark met betonnen casco cv., en zonneplecht. Ind.: flinke v 1 "/ij _i JJ 1 CliiO JB*NBOOO_ JtFMJN. Joubertstraat. ii- "ff In overleg met bouw en woningtoezicht nieuw op te leveren 2- en 3 kamer appartement met cv. Parterre: hal, woonkamer met open keuken en plaats. Slaapkamer, douche-kamer met toilet. ie etage: hal, woonkamer met open keuken en toilet. VRAAGPRIJS PARTERRE 55.000,- k.k. VRAAGPRIJS 1e en 2e etage 65.000,- k.k. Met ruime subsidiemogelijkheden. 2e etage: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. is afgescheiden door een bar. 1e et.: 3 slaapkamers, nieuwe douche met wastafel, kleine vliering voor bergruimte. Bijz.: nieuwe voorgevel, aluminium schuifpui, woonkamer, electra en gas vernieuwd. VRAAGPRIJS 105.000,- k.k. Morsweg 123. Eenvoudig, doch goed onder houden woonhuis met diepe zonnige achtertuin (20 mtr.) op W met houten schuur. Part: ligbad. Bijz.: servicekosten 107.-. VRAAGPRIJS 92.500,- k.k. Mozartstraat 157. In staat van nieuw verkerende 3/4 kmr. parterre hoekflat met cv., groot balkon en berging In kelder, hal. Woonkamer 7.5- x3,6 mtr. keurig afgewerkte wanden, geheel nieuwe licht groene keuken met RVS-aan recht v.z.v. nieuwe wandbete- geling. Toilet, ruime douche v.z.v wastafel. 2 slaapkamers. kamer 5x4 mtr., 2 slaapka mers, keuken met cv.-ketel, keurig verzorgde douche. Bijz.: havengeld 108,20 per kwar taal, hypotheek mogelijk. VRAAGPRIJS 67.500,- k.k. SS onderhouden hoek- met garage, cv. en Ir. diepe achtertuin. gelegen. Woonkamer 8,5x3,8/ 3.6 mtr. met open haardpartij, en Kerkdrielplavuizen, mooie mah. Tielsa keuken v.z.v. RVS- aanrecht met 2 spoelbakken, inbouwkookplaat, afzuigkap en mers, badkamer met ligbad. 2e bergruimte. Bijz.: alle kozijnen van hardhout. VRAAGPRIJS 249.000,- k.k. Brittenburg 58. Zeer goed onderhouden hoek herenhuis met cv., stenen schuur en diepe tuin op zuiden. Ind.: woonkamer met eiken la mellen parketvloer. Keuken. 1e et.: modern 2e toilet en 3 slaap kamers, badkamer met douche en 2 wastafels, afgewerkt in wit sanitair, lichtblauwe mozaikbe- tegeling. 2e et.: overloop met cv.-ketel (1980) en badgeyser, 4e slaapkamer. Bijz.: spouw muren geïsoleerd. Incl. ring aan achterzijde. VRAAGPRIJS 179.000,- k.k. Laan van Ouderzorg 161. Prachtig gelegen modern ver- j bouwde 3-kamer hoekflat op de 3e etage met groot balkon en professionele alarminstalla tie. Grote hall met garderobe. Prachtige woonkamer 5x7/ 9 mtr. met vaste breakfastbar. Modern verbouwde semi-open keuken met veel kastruimte. Slaapkamer met balkon en vaste kastenwand. Slaapka mer met 3 losse kasten. Luxe badkamer. Bijz.: wanden geï soleerd. Servicekosten incl. cv. 225,- p.m. VRAAGPRIJS 117.000,- k.k. Rietveldsepad 17. Landelijk, bijzonder rustig en vrij gelegen boerenwoning, met cv. en grote garage op 1280 - m2 grond. Uniek uitzicht over de weilanden tussen Alphen en Hazerswoude. Entree via dub bele boerendeur in grote hall met kelder. Fantastische nog in originele staat verkerende woonkamer met balken pla fonds. Zeer ruime moderne woon/eetkeuken met veel kast ruimte. Gehele parterre plavui- Mauritsstraat 28. T/o nieuwe wijk gelegen zeer goed onderhouden en geres taureerde hoekwoning met schuurtje. Ind.: hall afgewerkt met stenen vloer. 2 in elkaar !o- dagelijks zaterdags grote fot geopend van van ï.oo- 16. o ha 1 Part. 2 slaapkamers, r met ligbad en dou che. Via open trap naar zolder, slaapkamer 10x2.75 mtr. Bijz.: alle muren en dak perfekt geï soleerd. Grote geïsoleerde ga rage 8x6 mtr. VRAAGPRIJS 255,000,- k.k. Botenpad 19. (ingang t/o Hoofdstraat 88). Zeer rustig gelegen, in perfecte staat verkerende grote dubbel dek woonark "EUDOKIA" met cv., flinke tuin. overdekt zonne terras met schuur. Zeer royale woonkamer 7,7x4,2 mtr. Luxe donkerbruine inbouwkeuken met kurtststofaanrecht, incl. electr. fornuis met automati sche kookplaat. 3 slaapka mers, bruin betegelde douche. Bijz.: betonnen casco, wanden geheel geïsoleerd. Energiekos ten laag i.v.m. goede isolatie. Huur voor ligging 50,- p.m. VRAAGPRIJS 143.000,- k.k. Merelplantsoen 30. Aan plantsoen en woonerf ge legen luxe afgewerkt herenhuis met cv., voor- en achtertuin met schuur en achterom. Woonkamer met plavuizen vloer en mooie open haardpar tij. Granolwanden. Prachtige luxe donkerbruine keuken, pla vuizenvloer en houten plafond, incl. inbouwkookplaat en af zuigkap. Bijkeuken. 1e et.: 3 slaapkamers met balkon. Bruin/witte complete badka mer. 2e et.: 2 kamers. Bijz.: ra men en kozijnen van hardhout, dak geïsoleerd. VRAAGPRIJS 185.000.- k.k. NIc. Beetslaan 8. Een perfect onderhouden, zeer goed gesitueerd modern he renhuis met cv., garage, schuur en voor- en achtertuin. Woonkamer plm. 8x3,7 mtr., Bruynzeel keuken, incl. afzuig kap. 1e et 3 slaapkamers, prachtige badkamer met lig bad. 2e etveel bergruimte, fij ne grote slaapkamer met grote dakkapel. Bijz.: parterre en 1e etage v.z.v. Thermopane, dak dubbel geïsoleerd. Garage 9.00 - 18.00 OO NOG ENKELE APPARTEMENTEN TE KOOP Aan de Nieuwe Mare, op het voormalige terrein van de Leidse Broodfabriek, wordt een uniek bouwproject gerealiseerd op eigen grond. Hierin zijn nog 18 hoofd zakelijk maisonette-appartementen beschikbaar. De oplevering is begin zomer '84. Alle appartementen hebben een ruime living, (open) keuken, twee slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en wasmachineaansluitina. C.V. is individueel. Indeling en afmetingen variëren per appartement: door de speelse bouw is er vrijwel geen hetzelfde. Bijzondere aandacht wordt besteed aan afwerking en isolatie. De Centrale ligging OPEN HUIS 17MEI VAN 18.00-20.30 UUR Bezichtig onze modelwoning. Vrijblijvend, maar deskundig beant woorden we al uw vragen en rekenen uw kosten exact voor. is vooral aantrekkelijk k V. i voor hen die op loop- ■•|"^*WIT afstand van station en binnenstad willen wonen. Maar ook de prijzen zijn gunstig, van f 138.950,- tot f 142.950,- Vrij Op Naam, dus geen erfpacht. Bovendien kunt u nu nog profiteren van de oude premie-A regeling. Bij een be lastbaar inkomen van f 29.800,- ontvangt u de maximale premie If 8.400,-11 waar door uw netto maandlasten in aanvang op nog geen f 400,- komen. Er is één beperking, om in aanmerking te komen voor dit project moet u in Leiden wonen of werken, fot ziens op het Open Huis. Nadere inlichtingen en/of brochure kunt u aanvragen bij. ^MaxSedel; ixSedelaar Makelaars b.v. Parallelboulevard 214, tel. 01719-19316.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22