Autorijden voor 98,- per maand. Dat kan. Met het Nissan Profijt Plan. 110,- De Nissan Micra. De Nissan Sunny De Nissan Cheny llUa Zoals U bij Goedhart een keuken koopt, koopt U 'm nergens, want 98,- 219,- 247- 113,- 253,- Komt "Gelderland''zien in Benthuizen!^ EUROPAMEUBEL BENTHUIZEN NISSAN U zou het bijna niet willen geloven, PLAN Nissan. Gebouwd voor minder onderhoud. Compact, ruim, snel en toch 1 op 23,8. De zuinige gezinswagen. y Niet te kloppen in z'n klasse. J AQ per maand Va| per maand per maand NISSAN Goedhart Bouwhuis -NISSAN- maar voor een maandelijks bedrag van onder de f 100,- kunt u al Nissan rijden. Een paar schoenen is tegenwoordig al duurder, of een etentje voor twee. Het unieke Nissan Profijt Plan maakt het u makkelijk. U betaalt gedurende 3 jaar maandelijks een vast bedrag. Hoeveel hangt af van de inruilwaarde van uw huidige auto, die door de Nissan dealer wordt vastgesteld. Als u nu inruilt voor b.v. 50% van de catalogusprijs van uw nieuw aan te schaffen auto, dan kunt u al vanaf f 98,- in een Nissan rijden. Hoe gaat dat in zijn werk? Een nieuwe Nissan kost een X-bedrag. Trekken we daar de in ruilwaarde vanaf, dan houden we het bedrag over dat gefinancierd moet worden. Wat doen wij dan? Wij stellen eerst vast dat uw nieuw aan te schaffen Nissan over drie jaar en bij een maximale kilometer stand van 50.000 nog een garantie-restwaarde heeft Dat is uw auto dus altijd waard, misschien zelfs meer. Miniem aflossingsbedrag, aftrekbare rente. Die garantie-restwaarde hoeft u, tijdens de looptijd, bij financie- nng met het Nissan Profijt Plan niet af te lossen (hoewel de schuld wel blijft bestaan). U betaalt er alleen rente over. En die kunt u voor de belasting aftrekken. Daarboven komt dan alleen nog rente plus af lossing over het nog openstaande bedrag. Wat gebeurt er na 3 jaar? Na 3 jaar bezit u een auto waarvan de waarde gelijk is aan of hoger is dan uw restantschuld. Dit is gegarandeerd. Als u de auto wilt behouden, kunt u die schuld contant betalen. Of u financiert door. Onbezorgd autorijden. Het Nissan Profijt Plan biedt u een stuk zekerheid, goed voor onbezorgd autorijden. We laten hier een paar voorbeelden zien hoe profijtelijk zo'n huurkoop kan werken. Maar elke Nissan dealer zal het u graag en zeer gedetailleerd uiteenzetten. inruil/aanbetaling 50% van de catalo prijs van uw nieuw inruil/aanbetaling 25% van de catalogus prijs van uw nieuw aan te schaffen auto, dan PER MAAND Financiering is gebaseerd op huurkoop,1 percentage bedraagt 15,7% bij 25% aanbetaling', respectievelijk 17% bij 50% aanbetaling (36 maandtermijnen). De door de dealer gegarandeerde restwaarde geldt bij een maximaal kilometrage van 50.000 en een gebruiksduur van 3 jaar Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van Leijden B.V., Frederik Hendrikstraat 2, tel. 01720-91344. Leiden, Auto Heemskerk B.V., Herengracht 79, tel. 071-146741. Lisse, Autobedrijf Broertjes B.V., Oranjelaan 74, tel. 02521-14616. Noordwijk, Garage Abswoude B.V., Nieuwe Offemweg 2, tel. 01719-13150. Noordwijkerhout, Auto-Centrum Bollenstreek B.V. (service-dealer). Dorpsstraat 12, tel. 02523-2395. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel.01713-2866. Sassenheim, Autobedrijf Broertjes B.V. (fil.), Hoofdstraat 158, tel. 02522-12921/10041. Voorburg, Valkenbosch Voorburg B.V, Looierslaan 93-99, tel. 070-871610 bij Goedhart maakt u uw keuken kompleet met tegels en/of plavuizen, gekozen uit het Goedhart groothandels xxn\ assortiment. Goedhart biedt u volop keus ook in de betaalbare klasse. Goedhart biedt u 40 ver- schillende keukenopstel- Nv lingen (waaronder vele s n. SieMatic keukens) in N, showroom. elke werkdag .geopend, \ook zaterdag.! Goedhart keukens kun-\. nen kookklaar worden N. geleverd. Vraagt u maar \eens wat Goedhart daar onder verstaat! \t-£lOEN Goedhart maakt van elke keuken een complete tekening met aansluit- J punten, dus geen extra kosten achteraf... Hoorn 126a (tegenover Alphen a/d Rijn. Tel. C \Openingsti|den: 8.; \l 3.30-17.30 uur. vrijdag koopav installatie gebeurt door v eigen VAK-mensen, dus Goedhart-, TV .gegarandeerd En extra handig als u zelf uw keuken wilt installeren. Goedhart kan keukens kookklaar leveren in elke prijsklasse Goed zitten kan inderdaad gezien worden aan Gelderland zitmeubelen. Het comfort straalt als het ware van de overigens fraaie belijningen af. Gelderland meubelen hebben een „eigen gezicht", tijdloos van vormgeving waardoor u ook na jaren uw zithoek nog even mooi vindt. En juist omdat u 'm mooi blijft vinden stralen Gelderland zitmeubelen kwaliteit uit. Voor Gelderland zijn alleen de beste materialen goed genoeg. De mooiste stoffen, de beste leerkwaliteiten, hoogwaardig onvervormbaar schuimmateriaal. Doordacht gemaakt. De meeste modellen voorzien van zéér gemakkelijk afneembare bekleding. Kortom, zitgenot voor jaren en jaren. Gelderland meubelen voelen zich wonderwel thuis in vrijwel ieder interieur. Tel hierbij op de vele mogelijkheden van opstellen van vertrouwd bankstel tot riante zitgroep en u herkent in Gelderland het ideale zitmeubel! Maar komt u dit allemaal zelf eens zien, en u zult met ons zeggen; zitten in Gelderland is zitten op z'n best! Design: Jan des Bouvne De zitmeubelen van Gelderland zijn voorzien van afneembare bekleding. Herkenbaar aan dit symbool. Europameubel Benthuizen laat u graag het goede zitten zien... Een Nederlandse ontwerper Jan des Bouvrie ontwerpt zitmeubelen voor een Nederlandse fabriek. Gelderland. Samen realiseerden zij de mooie, duurzame Gelderland kollektie zitmeubelen. De één ontwerpt, de ander fabriceert. Met als doel: kwaliteit, optimaal zitcomfort, flexibiliteit en allerte De Gelderland kollektie biedt u een veelvoud van modellen en mogelijkheden, een grote keuze in stoffen van diverse materialen, kleuren en dessins. En natuurlijk zijn Gelderland zitmeubelen ook leverbaar in de mooiste leerkwaliteiten! HET COMPLETE WONEN IN HET GROENE HART VAN' HOLLAND' Benthuizen. Dorpstraat. Tel. 079-311200 Vrijdag koopavond Dealer, van.o.a.leolus. Gelderland. Arlifort. Pastoe.Besotnw.Kendis Castle Furniture.etc. 's maandags gesloten

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 13