HOOFDADMINISTRATEUR mi /elect— =ar^=T0 Chef-Kok (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp suppoost m/v leiden medewerk(st)er aad van state secretaresse VERPLEEGHULPEN Luba Uitzend Buro ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER verpleegkundige m/v fasel jeans KESER UITZENBGR8EP LASSERS ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER DENTEX B.V. administrafief- commercieel medewerk(st)er Bij het Stedelijk Museum de Lakenhal van de Directie Musea kan worden geplaatst een (in deeltijd 24 uur) De werktijden zijn van dinsdag t/m zaterdag, voornamelijk in de middaguren. Hij/zij zal hoofdzakelijk worden belast met het toezicht houden op één of meerdere museumafdelingen en het schoonhouden van die afdelingen. Inci denteel moeten er ook zware museumstukken worden verplaatst. We zoeken hiervoor gegadigden, die bereid zijn in teamverband te werken en belangstelling hebben voor kunst. Voor deze functie wordt dienstkleding verstrekt, die gedragen moet worden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt voor 40 uur per week maximaal f 2.334,— (schaal 3) bruto per maand. De rechtspositieregeling van de gemeente Lei den is van toepassing. Meer informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer van Leeuwen, admi nistrateur van de Directie Musea, telefoon 071 - 254621. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 84.021 binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad zenden aan de Directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100 2300 PC Leiden. Op de afdeling financiën is plaats voor e Functie-informatie De aan te trekken functionaris zal in hoofd zaak worden belast met werkzaamheden ver band houdende met de omslagheffing en met werkzaamheden in de invorderings sfeer. Functie-eisen - opleiding op MBO-niveau - goede contactuele en redactionele vaardig heden - na een korte in werkperiode in staat zijn zelfstandig te kunnen werken. Salariëring Afhankelijk van opleiding en ervaring be draagt het salaris bij indiensttreding maxi maal ongeveer f. 3.000,-- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke rechtsposi tieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen Nadere inlichtingen kunnen worden verkre gen bij de adjunct-secretaris, de heer J.P.M. Krom, telefonisch bereikbaar via 02503 - 16544. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het college van dijkgraaf en heemraden van het water schap Groot-Haarlemmermeer, Postbus 82, 2130 AB Hoofddorp. Waterschap y~-r Groot-Haarlemmermeer te 's-Gravenhage vraagt: De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voor de behandeling van de zgn. Kroonberoepen. De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet over beroepen inzake overheidsbeschikkingen (Arob- beroepen). Bij de Raad van State zijn momenteel ca. 600 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. ten behoeve van het Kabinet van de Vice-President een TAAK: De bij deze functie behorende taak is gevarieerd en veel omvattend en houdt onder meer in, het uitwerken van stenografisch of met dictafoon opgenomen brieven, nota's en verslagen; het registreren en-bijhouden van gegevens n.a.v. vergaderingen; het ontvangen van bezoekers; het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken; het beheer van het archief neemt een belangrijke plaats in in deze functie. VEREIST: Bij voorkeur V.W.O.-diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding, ervaring in een soortgelijke functie bij de overheid. SALARIS: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring 2.974,bruto per maand (schaal 6 van het BBRA 1984), exclusief 7!/2% vakantietoelage. De gebruikelijke rechtspositieregelingen van de Rijksoverheid zijn van overeenkomstige toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het hoofd van de Personeelsafdeling van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. MEDISCH KLEUTERDAGVERBLIJF 'MARGRIET' Simon Smitweg 7, 2353 GA Leiderdorp telefoon: 071-899260 zoekt op korte termijn: KEUKENASSISTENTE (m/v) op part-time basis 20 uren per week) Gevraagd wordt: - LHNO opleiding - leeftijd 18 jaar Sollicitaites binnen 14 dagen te richten aan de directie. Luba Uitzend Buro vraagt met spoed met tenminste een half jaar erva ring. Het gaat om alle, behalve de nachtdiensten en voor een lange re periode, bij een psychiatrisch ziekenhuis in de omgeving van Leiden. Voor sollicitaties en/of verdere in formatie bent u welkom bij Luba uitzend Buro Turfmarkt 11 Leiden Tel. 071-149745 GEMEENTE RIJNSBURG j sociale zaken en welzijn is per 1 juli 1984 De nieuwe medewerk(st)er zal belast worden met alle voorkomende werkzaamheden met betrekking tot de uit voering van de Algemene Bijstandswet, de Rijksgroeps regelingen en de Wet Werkloosheidsvoorziening. Belangstellenden voor deze functie dienen in het bezit te zijn van een meao-diploma dan wel een gelijkwaardige opleiding genoten te hebben. Voorts dient men te be schikken over een goede mondelinge en schriftelijk uit drukkingsvaardigheid en in staat te zijn in een klein teamverband te werken. De leeftijd die wij in gedachten hebben is ongeveer 25 jaar. Daar binnenkort wordt overgegaan op automatisering van de administratie is ervaring met computers wense lijk. De aanstelling zal, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, geschieden op een salaris van maximaal 2.834,- bruto per maand (exclusief 7'/2 vakantietoe slag). Overigens zijn de bij de overheid gebruikelijke rechtspo sitieregelingen van toepassing. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling, de heer J. A. L. Hendriks, telefonisch bereikbaar onder nummer 01718-29212. Uw schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep in het bezit te zijn van het college van burgemeester en wethouders van Rijns- burg, Kerkstraat 30, 2231 CZ Rijnsburg. Voor een van onze relaties, een middelgrote uitgeverij-drukkerij, gevestigd in de Randstad, zoeken wij een: Deze rapporteert rechtstreeks aan de directie en verricht zijn taak in nauwe samenwerking met het hoofd van de afdeling Calculatie. De hoofdadministrateur is verantwoordelijk voor: - het dagelijks functioneren van de afdeling Administratie; - het verzorgen van de periodieke financiële verslaggevingen; - het opstellen van budgetten en prognoses, alsmede de bewaking ervan; - de analyse en interpretatie van het beschikbare cijfermateriaal, ten behoeve van het adviseren van de directie. Tevens zal hij de komende jaren worden belast met de verdere automatisering van de administratie. Vereisten zijn: - diploma SPD/MBA of HEAO B/E; - minimaal vijfjaar praktijkervaring, waarvan enkele jaren in een geautomatiseerde omgeving; - beheersing van de. moderne talen in woord en geschrift; - leeftijd 35 a 40 jaar; - leidinggevende capaciteiten; - rustig en vasthoudend karakter. Geboden wordt: - een goede salariëring, mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: ML Select, Beneluxlaan 41,3526 KK UTRECHT, t.a.v. drs. H. van Nimwegen, bij wie ook telefonisch nadere inlichtingen kunnen worden gevraagd (030-88 73 44). /electie ITIen/en voor Leiding „Het Diaconessenhuis" Leiden Op de polikliniek urologie ontstaat met ingang van 1 juni 1984 een vakature voer een parttime Funktie-inhoud Alle voorkomende werkzaamheden voor een verpleegkundi ge t.b.v. de polikliniek urologie. De werktijden zijn Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag van 13.30 -17.00 uur en op dinsdag van 13.30 -15.30 uur. Funktie-eisen De kandidaten dienen in het bezit te zijn van een diploma A-verpleegkundige. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en be draagt maximaal f 2.940,33 bruto per maand bij een fulltime aanstelling. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen omtrent deze funktie kunt u telefonisch kontakt opnemen met zuster A. ten Dam, hoofdverpleeg kundige polikliniek, telefoon 071-155960, toestel 327/786. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vakaturenummer P/35, Het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Gevraagd voor direkt VERKOOPSTER Leeftijd v.a. 18 jaar en enige PART-TIME VERKOOPSTERS vraagt met spoed voor projecten in de Randstad - electrisch - meerjarige praktijkervaring - voor enige maanden - ervaring in tankbouw - met G4 certificaat Bent u geïnteresseerd? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Herengracht 21 Den Haag. Tel. 070-624931. gevraagd voor 20 weekuren (middag) Vereisten: havo/mavo-4/meao/typen (boekhouddiploma strekt tot aanbeveling) inlichtingen en sollicitaties: RIJKS MIDDELBARE TUINBOUWSCHOOL Fabrikant van modische kantstoffen voor de lingerie-, fpundation- en blousesindustrie. deze full-time funktie dienen te voldoen aan de - Leeftijd ca,. 25 tot 30 jaar. - Schoolopleiding minimaal HAVO of soortgelijk. - Goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal in woord n geschrift. a aantrekkelijk funktie bieden wij een goed salaris en een p Belangstellenden wordt verzocht een sollicitatie te richten a DENTEX B.V. afd. Personeelszaken t.a.v de heer WH. Riebeek Postbus 2 2150 AA NIEUW VENNEP Over enige tijd ontstaat in onze Cen trale Keuken een vacature voor een chef-kok die naast de directe leiding van het productieproces 600 maaltijden per dag) zal worden be last met de planning, organisatie en coördinatie van alle werkzaamhe- codeercentrum. Voor de administratieve taken zal a aanwezig zijn. Van de chef-kok verwachten wij een parate kennis op het gebied van de grootkeuken waarbij dieetkennis een belangrijke rol speelt. In het oplei dingspakket dient dan ook het dieet- kok-diploma te zitten. Kandidaten met zowel horeca- als in stellingservaring alsmede ervaring in een leidinggevende functie genieten de voorkeur. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer H.P. Levy, hoofd Civiele Dienst, tel.: 071-899250 tst. 7139. Het salaris bedraagt maximaal f 3910,13 bruto per maand. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Kandidaten dienen be reid te zijn aan een psychologische test deel te nemen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder ver melding van nr. 16/84. "itfiumy van nr. io/o*». Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12