d&sc V. Studie-adviseur PERSONEEL 'pP^fl)NEEtP*^®one•, mmm&wfMvm il perso DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: XI Energiebedrijf Rijnland M m soneel PI |pensoneelpER^ pfrsdmffi persqn^- ■PERSONEEU CHEF BEDRÜFSKANTOOR administratie begeleider (m/v) 4/ Twee enthousiaste voorlichters STAMGROEPLEIDER (v/m) protestants pastor m/v PERSCTtEP"01"- VAM offsetdrukkerij is een erkende, groot-offsetdrukkerij waar ca. 25 medewerkers zich inzetten voor de vervaardiging van kwaliteits drukwerk voor een groot aantal opdrachtgevers. Zij beschikt over een eigen fotozetterij en werkt met een "Heidelberger" machinepark tot formaat 71 x 102 cm. Als elders gevestigde en zelfstandig werkende eenheid binnen de Stichting VAM, het nationale opleidingsinstituut voor de (motor) voertuig- branche (115 medewerkers) waar ook een erkende uitgeverij bij hoort, beschikt de drukkerij tevens over diverse computer- en tekstverwerkings mogelijkheden binnen deze organisatie. De VAM offsetdrukkerij is sinds kort VPGI-certificaathouder. Wij willen op korte termijn overgaan tot de aanstelling van een die rechtstreeks verantwoording schuldig is aan de bedrijfsleider, die direct verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken in het bedrijf. Het is de bedoeling dat de functie chef bedrijfs- kantoor in de nabije toekomst zal uitgroeien tot die van produktieleider, waarbij dan ook leiding wordt gegeven aan de chef beeldvervaardiging en chef drukkerij. Als produktieleider zal hij/zij tevens de bedrijfsleider bij afwezigheid moeten kunnen vervangen, waar het gaat om de dagelijkse gang van zaken. De werkzaamheden op het bedrijfskantoor bestaan o.m. uit: het vertalen van ordergegevens van de cliënt voor venwerking in de afdelingen beeldvervaardiging, drukkerij en afwerking het aan de hand van calculatiegegevens inplannen van opdrachten het maken van leveringsafspraken met toeleveringsbedrijven. Wij achten het noodzakelijk dat de nieuwe functionaris beschikt over: een aantal jaren ervaring op een bedrijfskantoor diploma grafische MTS of een daarmee gelijk te stellen opleiding en/of ervaring een leeftijd van omstreeks 30 jaar. Nadere informatie wordt gaarne gegeven door de heer A. Jellema, bedrijfsleider, telefoon (01717) 4141 (tst. 277). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting VAM, Postbus 399, 2250 AJ Voorschoten. De Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland is de overkoepelende organisatie van 160 locale/regionale kruisverenigingen en 15 kraamcentra. Functie-informatie Deze functionaris zal advies en begeleiding geven aan de in het district Leiden gevestigde kruisorganisaties, t.a.v - administratieve functionarissen en besturen; - administratieve organisaties. - financiering, m.n. begrotings- en exploitatierichtlijnen; - uitleg en toepassing van arbeidsvoorwaarden en sociale verzekeringsregelingen; - geautomatiseerde gegevensverwerking. De functie is deels ambulant met interne en externe contacten Vanuit deze functie wordt mede een inbreng verwacht in het districtsteam, welk team is samengesteld uit meerdere disciplines. Functie-eisen HEAO-niveau of HAVO met MBA-diploma, goede contactuele eigenschappen en gevoel voor dienstverlening, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; kennis op het terrein van automatisering, ruime administratieve ervaring m.n. op het gebied van administratieve organisatie De c.a.o. voor kruiswerk en tuberculosebestrijding is van toepassing. Salariëring tussen f 3144,46 en f 4.031,24 bruto per maand met een mogelijke doorgroei naar een hogere schaal tot maximaal f 4.616,01 De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De aanstelling geschiedt voorlopig in een tijdelijk dienstverband voor twee jaar, doch verlenging en/of een vast dienstverband in de toekomst ligt in de verwachting Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer G A Masselink, hoofd van de afdeling, toestel 310, van 1 t/m 4 mei a.s. tussen 12.30 en 13.30 uur Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 9 mei richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland, Postbus 274, 2700 AG Zoetermeer onder advertentienr. 201. KRUISWERK PROVINCIALE KRUISVERENIGING ZUID-HOLLAND Bredewater 18, Zoetermeer, Telefoon 079-51 40 21. Documentatiebureau Oosteuropees Recht administratief medewerker (m/v) (24 uur p/w) vacaturenummer: 4-106/1158 Taak: - verwerken van voornamelijk Engelse Manuscripten op tekstverwerker; - correspondentie in het Nederlands. Engels en Duits; - diverse administratieve werkzaamheden. Vereist: - MAVO/HAVO; - typevaardigheid; - zeer goede beheersing van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerker strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2477,bruto per maand bij een volledige dagtaak. NB. Werktijd in onderling overleg te regelen. Criminologisch Instituut van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (m/v) vacaturenummer: 4-110/1158 Taak - secretariële ondersteuning van de hoogleraar en stafleden; - verzorging correspondentie, typen van publicaties, brieven e.d., - bijhouden van de administratie; - alle voorkomende secr. werkzaamheden. Vereist: - MAVO/HAVO; - secretaresse opleiding (steno Ned. en Engels); - spreekvaardigheid in de Engelse taal; - passieve beheersing van de Duitse taal. Salaris maximaal 2691bruto per maand. Rijksherbarium van de Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen medewerker secretariaat (m/v) (32 uur p/w) vacaturenummer: 4-073/1158 Taak: - Het. m..b.v een IBM composer, verzorgen van het zetwerk (camera-ready) t.b.v. de door het instituut uit te geven tijdschriften en andere publicaties; - het typen van manuscripten m.b.v. een IBM MK 96 schrijfmachine; - het assisteren bij algemene secretariaatswerkzaamhe den; - het verrichten van eenvoudige bibliotheekwerkzaam heden. Vereist: - Diploma HAVO; - een goede kennis van het Frans, Duits en Engels; - het vermogen om zelfstandig te kunnen werken; - grote accuratesse; - ervaring in het werken met bovengenoemde apparatuur. Salaris maximaal 2691,bruto per maand bij een volledige c Inlichtingen worden verstrekt door mw. J. M. de Wolf, tel. 071-130541. tst. 243. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46.2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Het Energiebedrijf Rijnland verzorgt de energievoorziening in Leiden en ruime omgeving. Als alle energiebedrijven heeft het de dubbelrol van leverancier én energiebewuste voorlichter. Dat betekent wel dat Public Relations en Voorlichting als discipline verder (kunnen) reiken dan bij de meeste commerciële bedrijven. Wij willen op korte termijn onze afdeling PR en Voorlichting uitbreiden met twee voorlichtingsfunctionarissen, waarvan één (ER/84014/01) met een voorlopig dienstverband tot 1 januari 1987. Voorlichter (m/v) info-centmm/exteme voorlichting ER/84013/01 Diverse doelgroepen, zoals huisvrouwenverenigingen, scholen, woningbouwverenigingen, bewoners van stadsverwarmingsgebieden en bezoekers van het informatiecentrum, krijgen van deze functionaris voorlichting op het gebied van veilig, doelmatig en selectief energie verbruik. Daarnaast benadert deze functionaris uit eigen beweging individuele afnemers die een bovengemiddeld energieverbruik tonen. Doelstelling daarbij is, te wijzen op de mogelijkheden voor bewuster, zuiniger en dus goedkoper energieverbruik. Voorlichter (v/m) interne voorlichting/huisstijl ER/84014/01 Ons bedrijfsblad heeft een veelzijdige functie; als spreekbuis voor zowel personeelsvereniging als directie, als discussieplatform en als informatiedrager. De aan te stellen voorlichter - onze voorkeur gaat hier uit naar een vrouw - zal op basis van het redactiestatuut en samen met de redactiecommissie op professionele wijze vorm en inhoud geven aan dit blad, en daarvoor de praktische planning en een deel van de uitvoering op zich nemen. Daarnaast zal deze functionaris, gelet op de bedrijfsdoelstelling gaan werken aan een huisstijl. Beide functies vragen om een vooropleiding op tenminste VWO-niveau, uitstekende contactuele eigenschappen en enige jaren ervaring in een voorlichtingsfunctie. Voor de eerste functie is daarnaast een rijbewijs BE noodzakelijk, voor de tweede een goede taalvaardigheid, bekendheid met grafische technieken en enige redactionele ervaring. Telefonische informatie voor beide functies is tijdens kantooruren te verkrijgen bij de heer P.J. Verduijn van de afdeling Public Relations en Voorlichting, telefoon (071) 25 23 56. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt in beide gevallen maximaal f 3.274 bruto per maand (exclusief een salaris inhouding van f 266,43) De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing. Een medisch en psychologisch onderzoek behoren tot de selectieprocedure. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, met vermelding van het betreffende vacaturenummer, gezonden worden aan de afdeling Personeelszaken van het Energie bedrijf Rijnland, Langegracht 70. 2312 NV Leiden. II Het Energiebedrijl Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van ___X_J gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeentendit gebied telt ca 100 000 gecombineerde aansluitingen Daarnaast is het bedrilf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers De produktie-eenheid m de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 m bedri/f komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden Noordwijk Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Onderwijs te Noordwijk-Binnen vraagt m.i.v. 25 juni a.s. voor haar kl. school "*t VUURVLIEGJE" een enthousiaste kleuterleid(st)er Wij zoeken iemand, die: - in het bezit is van akte A, B en applicatie, c.q. A en Edoka. - een duidelijke keuze maakt voor het Chr. onderwijs. - grote inzet en betrokkenheid toont, ook na schooltijd - kindgericht wil werken We stellen het op prijs als u in uw brief op bovenge noemde punten ingaat. Hebt u interesse? Kom eens langs of bel eens op. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de hoofdleid ster, mej. K.A. de Bonte, tel.: 01719-12031 (school) na 15.15 uur 01719-16355 (privé). Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan mej. K.A. de Bonte. Stakman Bossestraat 79, 2203 GH Noordwijk. DE STICHTING JENAPLANSCHOLEN L1SSE voor de 2e middenbouwgroep (6-9 jr.) De school op alg. bijz. grondslag is in aug. 1983 gestart met 4 stamgroepen, waarvan 2 kleuter groepen. Gewenst: enkele jaren ervaring met vemieuwingsonderwijs; ervaring met aanvankelijk lezen. Sollicitaites graag vóór 10 mei aan de Stichting, Postbus 175, 2160 AD Lisse, onder vermelding van "sollicitatie" op de enveloppe. (Gefrankeerde antwoord-envelope s.v.p. bijsluiten). De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen op een breed terrein van het algemeen en beroepsonderwijs. Deze opleidingen zijn binnen de LOI-organisatie ondergebracht bij een aantal gespecialiseerde instituten en sectoren. Per sector vindt de administratief/organisatorische begeleiding van cursisten plaats door het cursistensecretariaat. Voor het secretariaat van onze sector opleidingen voor Beroepen in de Gezondheidszorg, zoeken wij op korte termijn een die na een inwerkperiode zal kunnen worden benoemd tot groepsleider binnen dit secretariaat. De taak bestaat voornamelijk uit mondelinge en schriftelijke contacten met aspirant-cursisten en cursisten, zowel voorlichtend als begeleidend, organisatie van mondelinge lessen en alle bijkomende administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat, in de leeftijd tussen 22 en 28 jaar, heeft een opleiding op het niveau HAVO/VWO of MEAO, is representatief en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Enige ervaring in een adviserende en/of voorlichtende functie strekt tot aanbeveling. Belangstellenden wordt.verzocht een schriftelijke sollicitatie, met uitvoerige omschrijving van opleiding en eventuele ervaring, te richten aan de afdeling Personeelszaken. y~L leidse onderwijs fir instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp telefoon: (071) 45 12 16 Het Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria draagt een algemeen chris telijke signatuur. Tot het pastoraal team behoren 2 pastores van katholie ke huize en een (parttime) Nederlands Hervormd predikant. voor 1/3 weektaak. Taakaanduiding: - het werken in teamverband met de beide r.k. pastores, waarbij het pas toraat territoriaal over de paviljoenen is verdeeld; - het minstens 1x per maand voorgaan in een kerkdienst, waarbij in bijzondere gezamenlijke vieringen gestalte kan worden gegeven aan een groeiende oecumene; - het voeren van pastorale gesprekken. De gedachten gaan uit naar een pastor met een afgeronde pastoraal theologische opleiding, die tevens het kerkelijk examen heeft afgelegd. Van kandidaten wordt verwacht dat zij een klinisch pastorale vorming hebben gevolgd respektievelijk bereid zijn deze te volgen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de pastores P. Genemans en F. Haverbeke. Uw sollicitaties te richten aan het hoofd dienst personeelszaken, de heer J.A. Swaalf. sancta maria

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 10