'Leiderdorp heeft reeds rampenplan' c Geerpolder blijft groen: Zoeterwoude opgelucht ir DHV doet studie verkeersknelpunten Medische dienst Zet cti Roep wordt dringender, maar... Boete (150 gld) geëist voor doodrijden fietser jllqrrk Stad en rand 3- VRIJDAG 20 APRIL 1>rijdA< ZOETERWOUDE - In het Zoeter- woudse gemeentehuis heerst grote opluchting nu de Kroon heeft beslist dat de Geer- en Blankaardpolder groen blijft. De gemeente Zoetermeer krijgt geen kans grond af te graven en een recreatiepias aan te leggen in dit oostelijke stukje Zoeterwou de, zo heeft de hoogste rechtelij ke instantie beslist. Burgemeester A. Houdijk verklapt dat met deze beslissing een einde komt aan een periode waarin zijn gemeente "met angst en vreze" de beslissing tegemoet zag. Hou dijk: "Het zou natuurlijk zonde zijn wénneer zo'n prachtig na tuurgebied zou worden opgeof ferd. En wat krijg je dan: dan heb je tussen Zoetermeer en Leiden geen stukje groen meer over. Je hebt alleen nog maar een stukje park om je hond uit te laten". Nu dit gruwelijke spookbeeld uit zicht is "kan de gemeente einde lijk haar plannen gaan uitwerken in de polder", zoals de burge meester het uitdrukt. Zoals be kend wil de gemeente wandelpa den aanleggen langs gTote delen van de ringvaart "opdat je een aardige rondwandeling kunt ma ken". Ook wil ze een fietspad aanleggen dat dwars door de pol der heen loopt. GS hebben deze plannen in januari goedgekeurd. Houdijk voert aan dat de mooie plannen alleen nog maar kunnen worden gedwarsboomd wanneer iemand een beroep instelt tegen de uitspraak van de Kroon. Hij heeft echter goede hoop dat op dit front niet al te veel proble men zullen opdoemen en het ge luk van Zoeterwoude compleet zal zijn. De beslissing over de Geerpolder heeft namelijk in de ogen van Houdijk ook plezierige gevolgen voor de aanleg van Noordhove, een wijk die Zoetermeer tegen de Geerpolder wil aanbouwen en waar volgens minister Winse- mius (volkshuisvesting, ruimte lijke ordening en milieubeheer) minstens 2.250 woningen moe ten komen. "Nu de ontgronding in de Geerpol der niet doorgaat, zal Zoetermeer de waterrecreatie op eigen ter rein moeten houden", oppert hij. "Als je dan bedenkt dat de pro vincie zal eisen dat de gemeente bebouwing op bebouwing laat aansluiten, kun je uitrekenen dat het recreatiegebied aan de bui tenkant komt. Dus: er komt een buffer tussen Zoetermeer en Zoeterwoude". Helemaal zeker weet hij dit echter niet. Hij hoopt op 1 mei meer te weten te komen. Dan gaan de burgemeesters en wethouders van Zoetermeer, Zoeterwoude en Benthuizen rond de tafel zit ten om te bekijken hoe de plan nen in de nieuwbouwwijk op de beste manier kunnen worden ge realiseerd. "We moeten zorgen voor een goede overgang. Het mag niet voorkomen dat midden in een weiland plotsklaps, woeps een flat oprijst. Je moet het plat teland zoveel mogelijk afscher men", legt Houdijk uit. Aan de vooravond van het gesprek zegt hij het overleg met "positieve be langstelling in te gaan. We ko men er wel uit". Om nog even terug te kefen tot de Geer- en Blankaardpolder: de Kroon heeft beslist dat Zoeter meer niet mag graven in de pol der omdat volgens haar de be hoefte aan zand de laatste tijd sterk is teruggelopen. Zelfs voor het zand dat afkomstig is uit be staande zandwinplekken is niet altijd een bestemming. Zoetermeer heeft dit altijd aange vochten en gezegd dat een zand winning vlak naast de deur zeer belangrijk is. Volgens Zoeter meer kan de gemeente namelijk een flink bedrag besparen door zand te winnen in de Geerpolder. Op elke vierkante meter grond zou de gemeente twee gulden verdienen. (all! \J i{ Q LEIDERDORP De afgelopen weken is in Leiderdorp de roep om een rampenplan steeds dringender geworden. Het verschrikkelijke ongeluk van vorige week woensdag heeft die wens nog eens extra dik onderstreept. In de volksmond heet het dat zo'n plan al lang ingesteld had moeten zijn, maar dat het nog altijd ontbreekt. Zo zwart-wit ligt de kwestie niet volgens degenen die met dat rampenplan moeten werken, burgemeester M.A. van der Have, brandweercommandant M. van den Berg en ambtenaar 'rampenzaken' W.J.P. van Winterswijk. Burgemeester Van der Have: "In feite hébben we een goed rampen plan". (archieffoto) Plan aanleun woningen in Voorschoten VOORSCHOTEN - De Voorscho- tense CD A-fractie wil vijf zes "aanleunwoningen" voor bejaar den bouwen bij bejaardenoord Adegeest. De woningen heten aanleunwoningen omdat de be woners gebruik kunnen maken van de diensten van het naastge legen bejaardentehuis. Afhanke lijk van hun lichamelijke ge steldheid kunnen zij van het te huis maaltijden krijgen of licha melijke verzorging. Wanneer de ouderen onverwacht iets overkomt kunnen zij boven dien rekenen op snelle hulp. De christen-democraten zijn ervan overtuigd dat veel behoefte is aan de woningen, die moeten be staan uit drie of vier kamers. Wethouder W. Valkenburg (CDA) gaat er bij het maken van de plannen van uit dat mensen het liefst zo lang mogelijk op ei gen benen willen staan. Het is nog niet te voorspellen hoe duur de woningen zullen wor den, die moeten verrijzen op de plek waar tot voor kort de Nutskleuterschool nog stond. Op de schoot van Leiderdorps bur gervader ligt tijdens het gesprek een dik boekwerk: de helft van 'het' plan. Wat nog ontbreekt is een centimeters dik boekwerk met telefoonnummers van alle instanties die tijdens calamitei ten kunnen worden opgeroepen. Je zou het niet vermoeden, maar volgens ambtenaar Van Winters wijk is het een heidens karwei om alle juiste adressen en tele foonnummers op de juiste plaats te krijgen. Maar het grootste gedeelte is er. zegt de burgemeester, die maar niet kan begrijpen hoe het praatje de wereld in komt dat Leiderdorp geen rampenplan zou hebben. Van der Have: "Lei derdorp was misschien wel de eerste gemeente in Zuid-Holland die met zo'n verplicht rampen plan bij Gedeputeerde Staten (het dagelijks bestuur van de provincie, red.) aankwam". Volgens de burgemeester heeft de gemeenteraad het al in juni vorig jaar vastgesteld. Daarna is het naar GS verstuurd en inmiddels is er van die kant de bevestiging gekomen dat het voor 90 procent deugt. De provincie maakte al leen kanttekeningen bij het ont breken van gegevens over de sa menwerking met andere ge meenten bij een ramp. Attributen Van der Have: "In feite hébben wij dus een goed rampenplan. Het personeel heeft instructies, de ta ken zijn verdeeld, er is een op roepsysteem. De drie 'poten', brandweer, politie en ambulan cedienst, hebben er al mee geoe fend. Alles is ingevuld, op het hoofdstuk van de EHBO na. Dat was nog niet binnen op het mo ment dat het plan werd vastge steld. Maar voor de rest hebben we alles op papier. Alleen heb ben we nog niet alle middelen om het rampenplan daadwerke lijk in gebruik te nemen. Porto foons, dranghekken, medische voorzieningen, dat soort spul len". "Wassenaarder keek wel goed uit" DEN HAAG - Honderdvijftig gul den boete is gisteren voor de Haagse rechtbank geëist tegen een 26-jarige Wassenaarder die in oktober 1982 op de Van Zuylen van Nyeveltstraat in zijn woon plaats een 46-jarige vrouw heeft doodgereden. Volgens de officier van justitie kon de man echter niet van grove onvoorzichtigheid worden beticht. Getuigenverkla ringen hebben namelijk uitgewe zen dat hij goed had uitgekeken bij het 'nemen' van het kruis punt. Het ongeluk had plaats op de krui sing Van Zuylen van Nyevelt- straat-Wiegmanweg-Oldenbar- neveldweg in Wassenaar. De Wassenaarder, rijdende op de Van Zuylen van Nyeveltstraat, wilde links-af de Oldenbarne- veldweg oprijden toen hij de fiet ser niet opmerkte die uit tegen overgestelde richting haar weg op de Van Zuylen van Nyevelt straat wilde vervolgen. Bij de botsing is de vrouw door de voorruit van de auto geslagen en heeft daarbij zodanig hersenlet sel opgelopen dat zij aan de ge volgen daarvan enkele weken la ter is overleden. De Wassenaarder zei op het op dat moment slechts door knipperen de verkeerslichten beveiligde kruispunt te zijn afgeleid door een andere auto die ook het kruispunt wilde oprijden. Hij had de fietser dan ook niet ge zien, verder gebeurde alles als in een flits. De raadsman van de automobilist viel de officier van justitie stevig aan over het lange uitblijven van de behandeling van de zaak. De jongeman zou zelfs door de poli tie van zijn woonplaats zijn ge zegd dat zijn zaak al was terzijde gelegd. Maar omdat de Wassenaarder na het bewuste ongeval nog betrok ken was geraakt bij enkele, zij het minder ernstige aanrijdin gen, had de officier besloten als nog tot vervolging over te gaan. Uitspraak 3 mei. Maar dat komt er ook snel, zo ver zekert de burgemeester. Volgen de maand zal de raad worden voorgesteld een bedrag van 50.000 gulden te besteden voor de eerste noodzakelijke attribu ten bij calamiteiten als neerstor tende vliegtuigen en ernstige on gelukken op de (rijks)weg. Pas als die daadwerkelijk zijn aange kocht kan het rampenplan echt worden gebruikt. Dat wil volgens de drie rampen plan-deskundigen niet zeggen dat het altijd moet worden ge bruikt. Bij het ongeluk, vorige week op rijksweg 4, is bijvoor beeld heel bewust besloten om dat plan niet als geheel te gebrui ken. Van der Have: "Hoe raar het ook klinkt: het was niet nodig, omdat er geen gevaar voor uit breiding was. De politie en brandweer konden het aan. Bo vendien was de weg volslagen af gesloten met auto's". Het drietal piekert er wel over om het in sommige gevallen voor een deel te gebruiken. Het moet niet zo zijn dat de keuze alleen om 'alles of niets' gaat. Kritiek De burgemeester reageert wat ge laten op de kritiek, die vorige week losbarstte nadat bekend werd dat het Mobiel Medisch Team van het Academisch Zie kenhuis Leiden niet was opge roepen te assisteren bij het onge val op de rijksweg. Deze week is een en ander uitvoerig ter tafel gekomen tijdens de evaluatie van de ramp. Deze nabespre king, waarbij alle betrokkenen aanwezig waren, had volgens Van der Have het grote voordeel dat de mist rond dat Medisch Team eindelijk is opgetrokken. "Zeer vooraanstaande mensen die belast zijn met rampenbe strijding verkeerden in de veron derstelling dat het team bij dit soort rampen dicht bij huis niet mag worden ingezet. Echt, we meenden dat zo'n team op het thuisfront beschikbaar moest blijven voor de eerste hulp aan patiënten uit het rampgebied", aldus de brandweercommandant en de burgemeester. Van der Have vindt het "prettig" nu te weten dat het Mobiel Me disch Team wel oproepbaar is. Anderzijds zet hij vraagtekens bij de houding van het team zelf. "Het is geen verwijt hoor, maar waarom is het dan niet uit zich zelf gekomen? Waarom passief afwachten? Wellicht dat het door de toch al gebrekkige communi catie de ernst van de situatie niet snel genoeg kon onderkennen? Maar nogmaals: het is geen kri tiek". Uit dc evaluatie blijkt ook dat de reddingsoperatie niet sneller had kunnen plaatsvinden, en dat vele betrokkenen het morgen weer net zo zouden doen. En die kri tiek op zich, tja, Van der Have zegt ermee te hebben leren le ven. "Ik loop nu 45 jaar mee in het ambtelijk leven en ik weet dat de beste stuurlui aan wal staan. We doen ons best, maar ie dereen laat wel eens een steekje vallen". De Leiderdorpse brandweercom mandant Van den Berg weet het onderhand ook wel: "Het altijd zo dat, als je in het openbaar op treedt, er mensen zijn die het be ter weten. En wij zullen nooit lo vende reacties krijgen. Voor ie mand die op de brandweer staat te wachten duurt het altijd te lang". WASSENAAR - Zittend duurt het 32 seconden en liggend slechts 27 seconden voordat je bent afgegleden van de langste overdekte ivaterglijbaan ter wereld: de 130 meter lange haaienbaan in het Wassenaarse Duinrell (zie foto). Daarna moetje in het trappenhuis 17 meter klimmen alvorens voor een tweede maal te kunnen glijden. Deze gegevens werden gisteren vrijgegeven tijdens de officiële opening van de baan door Mr. Pieter van Vollen hoven. De glijbaan heeft, samen met het aangrenzende 'tiki-bad' ongeveer zeven miljoen gulden gekost. Het bad bestaat uit een golfslag en een saunagedeelte. In het eerste gedeelte bevinden zich naast het golfslagbad. waar vier verschillende soorten golven kunnen worden opgeroepen, een waterkanon, enkele whirlpools, een zonneweide en een warme knuffeïmuur. (foto gpdi Aangestoken brand: schade half miljoen in Zoeterwoude ZOETERWOUDE - De brand die vorige week woensdag nacht een deel van het Zoe- terwoudse bedrijf Motoren en Lagerservice aan de Keer- weer in as legde, heeft voor ongeveer 500.000 gulden schade aangericht. Een on derzoek van de technische re cherche heeft bovendien aan het licht gebracht dat de brand is aangestoken. De brand ontstond in de fa briekshal, waar enkele dure machines onklaar raakten. In het aangrenzende kantoor pand ontstond rook- en wa terschade. Volgens een woordvoerder van de Zoeter- woudse politie zijn professio nele brandstichters aan het werk geweest. Zij hebben met uiterst brandbare stoffen drie felle vuurhaarden ge sticht. Hij vindt het niet vreemd dat de schade hoger is uitgeval len dan vlak na de brand werd voorzien. Toen werd ge sproken van enkele tiendui zenden guldens schade. "We zijn altijd een beetje voor zichtig met schatten", zegt hij. Overigens dekt de verze kering de schade. In Leiderdorp i eindigt maandag Spreekuur van 12 tot 12.30 voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artser Groep 1 - Mastenbroek, Tan, Zwijnenburg, Meijer, R. v. Leeuw Verhage, Groeneveld, Kloprogge: za 8 uur tot ma 8 uur: G. Erp, tel. 1490 spreekuur Arendshorst 2; ma 8 uur tot 24 uur: M. Tol, de Sitterl; 80, tel. 142427spreekuur Rosmolei Groep 2 - Pieterse, v. Gent, Taytelbau v. Luyk, Klaassen. Rus, Kruis Lahr: za 8 uur tot zo 8 uur: F. Kruis. Klaprc 34, tel. 126371; spreekuur Hooigra* 24; zo 8 uur tot ma 8 uur: J van Gent, 122538; spreekuur Zoeterwoudses gel 28; ma 8 uur tot 24 uur: A. v. Luyk, W| straat 2a, tel. 122522. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Srrj W. de Bruyne, J. de Bruyne, Sto.t TTTDl Engel, Fogelberg: Li-Eji. za 8 uur tot zo 8 uur: W. de Bruijne, IT16U meu de Sitterlaan 18, tel. 132877; <Üen ma 8 uur tot 24 uur: J. Stolk, Burggr, belb venlaan 16, tel. 125820. /-vn<4t Groep 4 - v. Wingerden, v. Rijn, Bén oncu Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. WaaL Arnou: De derd za 8 uur tot zo 8 uur: M. v.d. Waard, t< de wa 311414; spreekuur Petr. Moenswi wel 1 52; Zoete zo 8 uur tot ma 8 uur: A. Boer, v.i pevol Helmlaan 5, tel. 310420; spreekuu u;nnp Haagweg 60: ""J06 ma 8 uur tot 24 uur: E. Nieuwenhu» j j Smalbraak, tel. 768918; spreekuur B| daard vrijdingsplein 60. trekk Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Cni stad, Kooyman, de Jong, Prince, Reinder, Leidt Hammerstein, Kortmann: eroet H.C. Jasperse. W,, 194QR1- IlieUl de ra eindsplein 4a, tel. 123752; stad 1 ia 8 uur tot 24 uur B. Crul, Noorc kwar eindsplein 8a, tel. 142888. de PI mer laar kans 12.30-13 uur op FlorijnTo,Teï.T910*63 fe?s ma, J. v.d. Leden, Hoofdstraat 8, tel belet 894539; spreekuur van 12.30-13 uur o) seert Hoofdstraat 8, tel. 894539. Maar u ciale Oegstgeest meu za, zo, E.J. Roelants, Frans Halslaan 10 tel. 153747; ma, J.B. Hugenholtz Prins Hendriklaan 4, tel. 155666. KNC Voorschoten een za, J. Baars, R. Wagnerlaan 63, tel. 2520 bezv zo, A. Tromp, Leidseweg 328, tel 762159; ma, E. Schotanus, Leidsewef OïlZ 305, tel. 766462. De ge Warmond haai za, zo, A. de Gijzel, Oranje Nassaulaar Kret 10, Warmond, tel. 01711-10834; ma, L Lempers, Churchilllaan 13, Voorhout f tel. 02522-10140. ?eK laan Wassenaar voo! za, J. Huls. Herenweg 19, tel. 13027; zo. van H. Vonk, Wittenburgerweg 106. tel heic 79676; ma, I. Spelt, van Groenevelt- Vol, dor] Leiderdorp za. zo, S.P. Ouwerkerk, Loevestein 40 tel. 891037; za en zo spreekuur i laan 17, tel. 11844. LEIDERDORP - Het adviesbureau Dwars, Hederik en Verhey (DHV)'gaat een studie doen naar de Leiderdorpse verkeersknel punten. Het is de bedoeling dat de onderzoekers een soort ver keerscirculatieplan ontwikkelen. Bij hun studie zullen ze zich ba seren op de knelpuntennota van het PPR-raadslid H. van der Zan- de en PvdA-burgerlid Molken- boer. De raadscommissie voor financiën heeft gisteravond gevraagd om dit onderzoek, dat 78.000 gulden kost. De raadsleden willen cijfers zien voordat zij besluiten ver keersmaatregelen te nemen in Leiderdorp. De onderzoekers zullen vooral bekijken welke ef fecten bepaalde maatregelen hebben op de verkeersstroom. Zij onderzoeken dit door enquêtes te houden, kentekenonderzoe- ken te verrichten en verkeerstel lingen op te zetten. PvdA-wet- houder J. Bezemer (financiën) onderstreepte het belang van het onderzoek: "De verkeersknel punten zijn een bron van discus sie en zorg", zei hij. "Wij moeten de suggestie volgen van de com missie verkeer om het onderzoek in te stellen, al doet het wel enige financiële pijn". Raadslid H. van der Zande (PPR) stelde hier tegenover dat geld kan worden bespaard „wanneer je de problematiek integraal gaat bekijken. Als je alle knelpunten apart wilt aanpakken, ben je ruim zes miljoen gulden kwijt. Wanneer je daarentegen het ver haal van de verkeersknelpunten- nota bekijkt kom je anderhalf miljoen gulden lager uit". Ook op een ander punt kan de ge meente besparen, zo opperde de commissie. De gemeente is na melijk wettelijk verplicht in de eerste helft van volgend jaar een geluidsniveau-onderzoek te hou den. Een deel van dat onderzoek zal nu het door het onderzoeks bureau worden "meegenomen". Met dit onderzoek is onge.veer 30.000 gulden gemoeid. Burgerlid D. Fokker (CDA) bekeek de kwestie iets minder optimis tisch. Hij vreesde dat wanneer het onderzoek is afgerond, de ge meente geen geld meer heeft om de adviezen uit te voeren. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden. wordt waargenomen van vr 20 tot ma 23 april 8 uur door: Apotheek Reijst, Steenstraat 35, Leiden, tel. 120136, Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 2525; van ma 23 april 8 uur tot 27 april door: Apotheek Leiden Zuid-West, Brahms- laan 20, Leiden, tel. 763134; den. tel. 144323. R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260. tel. 153266. Voorschoten J. Frencken, J. Röntgenlaan 14, Leid- schendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN De weekenddienst-voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno den, tel. 146540; zo, Th.F.M. Peerde- man, Kiekendiefhorst 16, Leiden, tel. 213122; ma, A. v.d. Horst Warmonder- weg 25, Leiden,d te. 173847; spreek uur za, zo, ma om 13 uur. WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na 17 uur en in het weekend te bereiken via dokterstelefoon: 122222. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. Kruisgebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma bm do van 13- 14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur. lij! 'V Paaswijkloop Maandag, tweede paasdag, organi seert Buurtgroep Haaswijk in Oegstgeest een prestatieloop over 2, 5, lOVzen 16 kilometer. De start vindt om elf uur plaats in Haaswijk, aan de noordkant van het Oegstgeester kanaal, te berei ken via de brug aan de President Kennedylaan. Het startschot wordt gelost door Theo van der Veer, momenteel de snelste lan- ge-afstandloper uit de omgeving van Leiden. Na afloop is er voor iedereen een herinneringsme daille en een beker warme cho colademelk. Lindehoeve Morgenavond brengt de groep Mark Foggo ska-, new-wave en reggeaklanken in het Voorscho- tens jongerencentrum De Linde hoeve. Aanvang negen uur. Zon dagmiddag is er vanaf twee uur disco en 's avonds een video-spe cial over horror. Aanvang half tien. Maandag (tweede paasdag) vindt er een groepenpresentatie plaats. Die avond treden een rock 'n roll-groep, een new-wave- band en een gecombineerde groep op. Aanvang negen uur. Dinsdagmiddag ten slotte de darts-kampioenschappen. Paasvoettocht Maandag (tweede paasdag) wordt de twaalfde oecumenische jon- geren-paasvoettocht georgani seerd onder het thema 'hokjes'. Het is niet de bedoeling om klak keloos een stuk te lopen, maar om onderweg met elkaar in ge sprek te raken. De tocht begint om 12 uur 's middags in het Dorpscentrum, Schoolstraat 6 in Wassenaar. Na een inleiding over het thema worden de deelne mers in groepjes ingedeeld en kan de ongeveer 18 kilometer lange wandeling door de Wasse naarse duinen beginnen. De paasvoettocht wordt om acht uur 's avonds afgesloten met een vie ring in de Dorpskerk. Voor ver dere informatie: tel. 071-314909. Interkruis, Lijtweg 7, tel. 177444. Voorschoten gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Wassenaar Horst en Vbet - Hofcampweg 65, tel. ma t/m vr 9-10 uur en op af- VRIJDAG Leiden vr 20, Leids/Haags gezelschap Het Nieu we Leven, 20.30 uur. Filmhuis LVC - film 'Eraserhead' van David Lynch, 21.15 uur. Lak-Theater - Discordia met 'Love's La bour's Lost', 20.30 uur. LVC - Pop Show: optreden door The Visitor, 21 uur. Openbare School - Valkenpad, bingo avond Koper Girls, 20 uur. Leiderdorp LEI DSC H -£L DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Bi| automatische o geen administratie incassokosten Maandabonnement 21,21 Post uitsluitend aan Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Geen krant ontvangen, tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorgmg na 19.30 u 16 30-18 00 uur mentsgeiden bij etalmg te voldoen eis met toegestaan Directie. G Koopman Adj.dir N Quakernaat Hoofdredacteur Drs J W E Metselaar Ad| Hootdredacteur R U Paauw Alg redactiechef Rubriekchels J Kroon (stad) B W T Jungma J Ruygrok-Hoogevt M Hoenson-de Graaft (randgem.) P C. Rosier (radio, televisie, kunst) S J de Groot (geesteh|k leven) Redactie stad en randgemeenten tel 071-144941, tst. 219 e Tombe (sport) Bonn, Bru Plv Alg r Rome, Madrid, Mexi

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2