Leiderdorp blij met provinciale fout meubelplan 'Politie zal keus moeten maken uit vele taken' Zoeterwoude geeft subsidie aan JAC Kruispunt bij school Voorschoten veiliger Zoeterwoude boos over 'laksheid' jlïsqrih. Medische dienst Kolonel Van der Ban bepleit gerichtere aanpak VRIJDAG 30 MAART 1984 PAGINA 2 LEIDERDORP/REGIO - "De po litie kan niet op alle vormen van criminaliteit, op alle in breuken van de openbare orde -en op veel hulpverleningsvra- gen adequaat reageren. Er zal gekozen moeten worden. De groei in Nederland is er uit. Ook de politie-organisatie en haar medewerkers moeten in leveren". Kolonel Van der Ban, comman dant van het district 's Graven- hage van de rijkspolitie, zei dit vanmorgen bij de opening van een politiebureau in Bergam bacht. Hij hield zijn gehoor voor dat do politie vele taken in het verleden erbij heeft ge kregen. "Veel te veel wetten en voorschriften zijn de laatste ja ren tot stand gekomen zonder dat daarbij het prijskaartje werd geleverd. Steeds werd er van uitgegaan dat de politie die taak wel zou opknappen. We deden alsof, maar er kwam na tuurlijk niets van terecht", zei Van der Ban. Bovendien zijn er diverse taken die ook door andere instanties Omdat Gedeputeerde Staten ver geten zijn een verdagingsbesluit te nemen is het bestemmings plan "van rechtswege" goedge keurd. Het provinciebestuur moet binnen zes maanden een besluit nemen over bestem mingsplannen. Lukt dat niet dan moet de beslissing officieel wor den verdaagd. Wordt die verda gingsbeslissing niet genomen, zoals in dit geval, dan wordt het bestemmingsplan automatisch goedgekeurd. Hoe de procedure nu verder gaat is nog niet bekend. Wethouder Meerburg: "Wij hebben nog niet de tijd gehad om alle zaken op een rij te zetten. Het komt name lijk niet zo vaak voor dat een zo omstreden zaak op deze manier verloopt". Strijd De strijd om een meubelcentrum, die nu al twee jaar duurt, wordt gevoerd door vele gemeenten. In deze regio werd de eerste aanzet gegeven toen Leiderdorp op de proppen kwam met de Bever- wijkse meubelhandelaar Stou- tenbeek en een plan voor Elisa- bethhof, het terrein tussen het Ehsabethziekenhuis en het nieu we IBIS-hotel. Zoeterwoude kwam alras met een eigen meu belplan aan de Hoge Rijndijk en onlangs voegde ook Leiden zich in het rijtje serieuze gegadigden met een plan voor de Plesman- laan. De initiatiefnemer van het Leiderdorpse plan, meubelhan delaar Stoutenbeek, is nu ook in overleg met de gemeente Leiden. En volgens de Leidse wethouder Waal is het overleg vrijwel afge rond en kan de bouwvergunning worden aangevraagd. Tot gisteren leek het er op dat Lei den vrijwel zeker was van de worden uitgevoerd. "We moe ten ons wel bedenken dat als we aan bepaalde taken toeko men toch de concurrentie wacht", vertelde Van der Ban. verwijzend naar de hausse in de beveiligingsdiensten en naar allerlei opsporingsdien sten die zich met fraude bezig houden. Volgens Van der Ban is het no dig dat de rijkspolitie gaat na denken over de vraag welke ta ken voorrang moeten krijgen. Hij verduidelijkte dat met een voorbeeld. De lage ophelde- ringscijfers van delicten zijn, zo blijkt uit onderzoeken, geen Burgemeester Houdijk van Zoe terwoude: "...dreun...". (archieffoto Dijkman) komst van het meubelcentrum, maar door de provinciale fout zijn de kansen van Leiderdorp weer fors gestegen. Naar ver wachting zal de strijd om een meubelcentrum nu gaan tussen Leiden en Leiderdorp. Het Zoe- terwoudse plan is meer op de achtergrond geraakt. Klap De procedurele fout is in Zoeter woude dan ook hard aangeko men. Burgemeester Houdijk rea geerde gisteravond in de raads vergadering: "We zijn nog maar net uit de verdoving van deze dreun ontwaakt. We zullen ech ter alles in het werk stellen om de schade van deze fout te beper ken. We moeten redden wat er nog te redden valt". Tijdens de raadsvergadering in Zoeterwoude sprak het liberale raadslid Mulder over "een grote gevolg van een gebrekkige technische uitrusting van de politie, maar meer van onvol doende informatie die bij een aangifte wordt verkregen. Snellere politie-auto's, mobilo foon en portofoon, technische rechercheurs die op zoek gaan naar vingerafdrukken en spo ren enzovoorts, hebben alle maal niet geleid tot een forse stijging van het aantal opgelos te zaken, aldus Van der Ban. Veel belangrijker is dat er meer informatie komt van het slachtoffer. Van der Ban: "De belangrijkste factor voor het wel of niet oplossen van een mate van laksheid" van de pro vincie, "een buitengewoon ern stige zaak" en "buitengewoon te betreuren". Hij stelde dat door de provinciale dwaling het werk van zestig tot zeventig mensen in dienst bij de meubelzaken Casba en Leski aan de Zoeterwoudse Hoge Rijndijk in het gedrang komt. Averechts De Leidse wethouder Waal nam de fout niet zo zwaar op. "Het is een Pyrrusoverwinning. Het zou zelfs averechts kunnen werken voor Leiderdorp", meende de Leidenaar. Hij denkt dat dpor de procedurefout de verdere behan deling uiterst zorgvuldig moet zijn en daardoor lang zal duren, omdat anders in het geheel geen aandacht wordt besteed aan de belangen van de vele bezwaar makers. "Die staan dan in de kou", aldus Waal, die vol medele ven was met de verantwoordelij ke provinciale ambtenaar. "Ik heb erg met hem te doen, maar we moeten er niet te dramatisch over doen". Volgens wethouder Waal kan er nu geen sprake zijn van een versnel de procedure. Eerst moet Leider dorp het besluit van de Kroon, waar de meeste bezwaarmakers in beroep zullen gaan, over deze zaak afwachten, vindt hij. Waal kondigt alvast aan dat de ge meente Leiden zeker bezwaar zal maken tegen de procedurele fout, die onder andere tot gevolg heeft dat Gedeputeerde Staten geen goede afweging kunnen maken. "Dit opent de weg tot veel minder goede procedures. Je laat gewoon de termijn verlo pen. Je hoeft dan niets te motive ren en het plan is toch goedge keurd", aldus Waal. Stad en rand delict is de informatie die het slachtoffer of de getuige ver strekt aan de politie-ambte- naar. Uit een intern onderzoek bij een groot gemeentelijk korps bleek dat van een steek proef van aangiften bijna zes tig procent geen directe opspo ringskansen bevatten en daar om niet in een onderzoek van de recherche werden betrok ken. Ook bleek dat slechts vijf tien procent van de aangiften van inbraak en diefstal opspo ringsaanwijzingen bevatten". De commandant zei vanmorgen dat juist aan dit soort proble men aandacht moet worden OEGSTGEEST - De kans is groot dat op het parkeerterrein aan de Oegstgeestse Terweeweg een parkeerautomaat wordt ge plaatst. B ep W willen hiermee bereiken dat de 42 parkeerplaat sen van de parkeerplaats niet langer worden gebruikt voor mensen die hun auto lange tijd laten staan. Dit langparkeren kan grote proble men geven wanneer binnenkort het winkelcentrum 'Markthof gereed is. Bezoekers van dit win kelcentrum zijn voornamelijk aangewezen op het parkeerter rein aan de Terweeweg. Dverigens bestaat binnen het colle ge van burgemeester en wethou ders verdeeldheid over de zaak. Wethouder Van Hazel (CDA) kiest voor een blauwe zone. Dit houdt in dat automobilisten hun auto slechts anderhalf uur kun nen oarkeren. Od hun parkeer- ZOETERWOUDE - Het Leidse jongeren adviescentrum (JAC) krijgt dit jaar subsidie van de ge meente Zoeterwoude. De Zoeter woudse gemeenteraad stelt hier bij als voorwaarde 'dat het JAC de ouders niet onnodig in het on gewisse laat als een van huis weggelopen jongere zich bij het JAC meldt'. De voltallige ge meenteraad schaarde zich gister avond achter subsidiëring (met 730 gulden) van het JAC. Ook de Zoeterwoudse CDA-fractie steunde het voorstel van B en W. Deze partij stond in de aan het raadsbesluit voorafgaande dis cussie het meest sceptisch tegen over steun aan het JAC. Met na me de vrijheid die het JAC de jongere laat om hun ouders in kennis te stellen stuitte bij het CDA op bezwaren. Gisteravond kwam het CDA weer met vragen over deze 'meldings plicht'. Fractieleider R. Hoge- nelst: "Ouders voeden hun kin deren op naar hün inzichten. Eventuele moeilijkheden moe- besteed. Meer informatie van slachtoffer of getuige, stimule ring van de bevolking om de politie sneller op de hoogte te stellen en al die informatie be ter vastleggen. Bovendien moet de politie zich afvragen of de verdeling van de tijd over de zaken wel juist is. Van der Ban: "Een rapport toont aan dat driekwart van de tijd die wordt besteed aan het behandelen van misdrijven, gaat zitten in zware en ernstige vormen van misdrijven, die echter maar vijf procent van de binnenkomende aangiften uit maken. Aan de resterende 95 procent van de aangiften van lichte misdrijven - misdrijven die juist de onlustgevoelens onder de burgerij veroorzaken - wordt slechts een kwart van de behandeltijd besteed". De vraag hoe het verder moet met de politie kon Van der Ban vanmorgen ook niet beant woorden. Hij zei wel dat het district 's Gravenhage zich de komende tijd gaat buigen over deze zaken. Parkeerterrein Terweeweg niet langer gratis schijf moeten ze deze tijd aange- (n een stuk van B en W staat dat dit veruit de goedkoopste oplossing is voor de gemeente. Ze tekenen hierbij aan dat "in de praktijk het beoogde effect echter niet of nauwelijks wordt bereikt". Dit zou komen doordat de politie geen tijd heeft om goed te con troleren. Dverigens denken B en W de kos ten van een parkeerautomaat, die ongeveer 15.000 gulden be ten binnen het gezin worden op gelost. Ook de ouders kunnen zo doende in een noodsituatie be landen. Daar moet ook aan wor den gedacht". Hogenelst stelde voor dat het JAC aan de Zoeterwoudse afdeling van sociale zaken zou melden waar de jongere verblijft. Verder wilde het CDA dat sociale zaken een maatschappelijk werker in schakelt om de ouders te helpen en te begeleiden. Een derde voorwaarde voor steun aan het subsidievoorstel was dat het slechts voor één jaar geldt. Daar na moet subsidiëring opnieuw worden bekeken. VOORSCHOTEN - Het kruispunt Prins Bernhardlaan/Prinses Ma- rijkelaan/Prinses Margrietlaan wordt veiliger gemaakt. De CDA-fractie heeft als enige poli tieke partij moeite met de aan passing die 150.000 gulden kost. Dit bleek gisteravond tijdens de gemeenteraadsvergadering. CDA-raadslid W. Valkenburg noemde de reconstructie een "te' kostbare zaak". Hij vroeg zich af of het mogelijk is één van de twee verkeersheuvels uit het plan te schrappen. Deze ver keersheuvels komen in het mid den van de Prins Bernhardlaan te liggen, aan weerzijden van de kruising die vanaf augustus druk gebruikt gaat worden omdat dan de openbare basisschool naast het cultureel centrum gereed is. Voor de aanleg van de linker ver keersheuvel moet een deel van dragen, terug te kunnen verdie nen. Wel zal het hierbij nodig zijn dat een bevoegd gemeente-amb tenaar goed in de gaten houdt of mensen niet langer blijven staan dan toegestaan. Een momentlang hebben B en W overwogen deze ambtenaar be lastingaanslagen in plaats van bonnen onder de ruitenwissers te laten stoppen van mensen die te lang staan. In Dordrecht en Den Haag wordt deze methode toegepast. Hij is lucratief voor de gemeente omdat dan extra in komsten richting gemeentekas vloeien. Van een uitgeschreven bon ziet Oegstgeest daarentegen geen cent. B en W hebben echter de mogelijkheid van tafel ge veegd. Ze voeren aan dat de con trole wel heel consequent moet worden uitgevoerd om foutpar- keerders niet tegen zich in het harnas te jagen. Wethouder H. Graniewski-Wij- nands (WD) meende dat Zoeter woude geen voorwaarden aan het JAC kan stellen. Daarbij vond ze het een praktische on mogelijkheid om sociale zaken in te schakelen omdat de proble men van de jongeren veelal bui ten kantooruren spelen. Het on gevraagd inschakelen van maat schappelijk werkers om ouders te helpen lokte gisteravond een principiële discussie uit. C. Stra- ver (Progressief Zoeterwoude) noemde dit "ouderwets", het deed hem denken aan de bede ling en aan armenzorg. P. Kre- mer (WD) noemde de bescher- het pleintje bij de bloemenkiosk j wijken. Het CDA-raadslid vroeg zich af of dit wel nodig is. "Binnenkort gaan we discussiëren over de j verkeerssituatie in de Nassau- wijk (de wijk rond het kruispunt -red.)", aldus Valkenburg. "Stel je voor dat we dan kiezen voor een lagere verkeersintensiteit. Is het dan nog steeds nodig die voorzieningen aan te brengen?" J. Visser (PvdA/PPR) haakte hier op in door te verklaren dat alleen indien op de Prins Bernhardlaan eenrichtingsverkeer wordt inge steld, de verkeersheuvel kan ver vallen. "Maar aangezien ik dat niet zie gebeuren kies ik voor de reconstructie", zei hij. Ook Willemsen (WD) vond het niet nodig te wachten met de ver keersmaatregel. Hij verklaarde het "frappant te vinden dat het CDA altijd zo tuk is op bezuini gen als het verkeerskwesties be treft". WD-wethouder J. van Dalen voel de tenslotte evenmin veel voor het CDA-standpunt. "Je kunt geen halve maatregel nemen", zei hij. "Wat wel kan is dat de commissies volgende maand dit raadsbesluit terugdraaien". Vakkenvuller, zakkenvuller LEIDERDORP - Een 20-jarige Leiderdorpse vakkenvuller heeft zich gisteravond ont popt als een ware zakkenvul ler. De man die in vaste dienst is bij een winkel in 'De Winkelhof plaatste rond de klok van negen uur 24 pak ken koffie in zijn auto in plaats van in de winkelvak ken, waar de koffie eigenlijk thuishoort. Hij werd op heterdaad betrapt door collega's. Zij schakel den direct de politie in. Van morgen zat de man nog steeds vast op het politiebu reau. Hij heeft nog geen an dere diefstallen opgebiecht. Het ziet er overigens naar uit dat hij ontslagen zal w.orden. Gestolen auto terug LEIDERDORP - Korte tijd nadat hij gestolen was is vanmorgen om half zeven een auto terugge vonden in de Leiderdorpse Coornhertdreef. De politie kwam de diefstal op het spoor omdat omwonenden hadden gewaar schuwd dat in de buurt van de auto twee mannen zeer opval lend deden. Nader onderzoek leerde dat de au to was gestolen in de Gallaslaan. Omdat de benzinetank bijna leeg was, kwamen de dieven reeds in de Coornhertdreef zonder brand- stof te staan. Overigens konden de dieven de au to gemakkelijk stelen omdat zij in het bezit waren van de auto sleutels. Deze waren dinsdag ontvreemd bij de auto-eigenaar. ming van de privacy als argu ment om niet ongevraagd maat schappelijk werkers naar ouders te sturen. WD-fractieleider P. Kremer gaf het JAC 'het voordeel van de twijfel'. "Wij zullen uiterst kri tisch blijven", waarschuwde hij het JAC. Hij meende verder dat het JAC zijn uiterste best moet doen om ouders te informeren. "Het doel is het herstellen van de kloof tussen ouder en kind", al dus Kremer. Dat het JAC dit doel nastreeft kwam gisteravond onvoldoende uit de verf. Ook de zorg van het CDA dat ouders niet worden in gelicht blijkt in de praktijk ten onrechte. De afgelopen twee jaar is het namelijk bij het JAC in Leiden niet voorgekomen dat geen melding (aan ouders of poli tie) heeft plaatsgehad. Dit feit geeft het Zoeterwoudse college van B en W 'voldoende vertrou wen in het functioneren van het JAC'. LEIDERDORP/REGIO De blunder van de provincie om binnen zes maanden geen enkel besluit te nemen over het Leiderdorpse bestemmingsplan Elisabethhof, het plan voor een meubelcentrum, heeft in de regio tot vreugdevolle, maar ook boze reacties geleid. Blij was de Leiderdorpse wethouder Meerburg. "We hebben in ieder geval tijd winst", aldus de Leiderdorper. "Je mag nu aannemen dat de verklaring van geen be zwaar (de bouwvergunning-red.) ook wordt verleend". Hel parkeerterrein Aniba's muziekkamer hoek Witte Sin gel/Herenstraat, optreden de groep Jassen Klaverjassend Zoeterwoude komt de laatste tijd aardig aan zijn trekken. Vrijdagavond zijn er wederom twee plaatsen waar troef wordt gedraaid. Bij de KPJ in hun onderkomen 'De Westender' in de Klaverhal wordt om acht uur begonnen. Om dezelfde tijd gaat het kla verjassen ook van start in de kantine van voetbalvereniging SJZ. Gieren 'Gieren op 't veilig nest', heet de spannende thriller die de Zoe terwoudse KPJ zaterdagavond om half negen op de planken van het Muziekcentrum aan de Schenkelweg brengt. Het stuk heet een spannende thriller te zijn waarbij ook nog gelachen kan worden. Kijkhuis - vrouwenkerkkoorstraat 17. 'Hans, het Leven voor de Dood', 19.30 en 22.15 uur. Openbare Bibliotheek Zuid-West - film over de gemeentereiniging, 19.30 uur. Groenoordhallen - rommelmarkt Sport In. 19-23 uur. Kapelzaal K&O - concert door Mark Lu- botsky, viool en Danielle Dechenne, piano, 20.15 uur. Stadsgehoorzaal - lezing met dia's door de St. Lichaamstaal, 20 uur. Lak-Theater - voorstelling Juniorgroep van het Nederlands Danstheater. 20.30 uur. Microtheater Imperium - Rivue Ritueel, 20.30 uur Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeeiliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'Laatse film van Oshima' met David Bowie, 21.15 uur. ZATERDAG Leiden 't Breehuys - Breestraat 19, optreden de groep Putain, 20-24 uur. LVC - Breestraat 66, optreden de groep De Div, 21 uur Hot House - Breestraat 66. Leidse jazz avond, 21 uur. Groenoordhallen - rommelmarkt Sport In. 10-23 uur. Stadsgehoorzaal - manifestatie t.g.v. het 150-jarig bestaan van de Streekmu- ziekschool, 10-23 uur. Schouwburg - voorstelling door Miel Cools, zang en gitaar. 20.15 uur Lak-Theater - Sleep tight, voorstelling door Barbara Duyfjes, 20.30 uur Microtheatcr Imperium - Revue Ritueel, 20.30 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat^. 'Hans, het leven voor de aooa iy.au en 22 15 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66. 'Laatste film van Oshima' met David Bowie, 21.15 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an- Caeciliastraat 18, disco, 22-2 l NVSH trefcentrum - Rapenburg 48, tel. 149987, open soos, vanaf 22 uur. In. 10-17 i Middelweg 19c - kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802 Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeeiliastraat 18, 'De Roze Salon', 14- 18 uur. Breestraat 56 - Bhagwancentrum, Bhag- wan op video, 20 uur, vanaf 21 uur Lak-Theater - kindervoorstelling het Amstel Toneel, 15 uur. w'.a. clubhuis Swifttoer - recreatiefïet- stocht door de bollenvelden, start 8.30-9 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, 'Hans, het leven voor de dood', 19.30 en 22.15 uur. Groep 1 - Mastenbroek. Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meijer. R. v. Leeuwen, Verhage. Groeneveld, Kloprogge: za 8 uur tot zo 8 uur M. Zwijnenburg. Gallaslaan 24, Leiderdorp, tel. 412166; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: J.A. Verhage, Pluim- zeggekreek 3, Leiderdorp, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en Lahr; za 8 uur tot 24 uur: F. Lahr, Zoeterwoud- sesingel 11, tel. 120347. zo 8 uur tot 24 uur: R. Taytelbaum, tel. 120266; spreekuur Hogewoerd 138. Groep 3 - Pleiter. J van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne. J. de Bruyne, Stolk, Engel, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Stolk, Burggra- venlaan 16, tel. 125820. zo 8 uur tot 24 uur: H. Engel, de Mey van Streefkerkstraat 53, tel. 121334, spreekuur Burggravenlaan 102. Groep 4 - v Wingerden, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, za 8 uur tot zo 8 uur- B. Roos. Zocher- straat 1, tel. 766123. zo 8 uur tot 24 uur: G. Bénit, Brahms- laan 315. tel. 720404;-spreekuur Ken- nedylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, Hammerstein, Kortmann: za 8 uur tot zo 8 uur: D. Hammerstein, tel. 720936; spreekuur Saffierstraat 3. zo 8 uur tot 24 uur: S. Kooyman, Noord- eindsplein 2a, tel. 122268. Leiderdorp za, J. v.d. Beek, Baljuwstraat 5, tel. 894539: zo, J. v.d. Leden, Hoofdstraat 8. tel. 894539, za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op Hoofdstraat 8. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: E.W.F. van Walchren, Oranjelaan 29, tel. 174830. A. Meiman, J.W. Frisolaan 13. tel. 2493. Warmond E. Sleeboom, Pr. Aalbersenlaan 2, Voor hout, tel. 02522-11393. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 30 maart tot 6 april door- Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, tel. 211611; Apotheek Kok, Topaaslaan 15, tel. 763439, Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. DIERENARTSEN Leiden Voor de praktijk van Muurling, Helder en Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, Leiden, tel. 125057. E.J.M. van der Wouw, Boshuizerlaan 26, Leiden, tel. 764058. Oegstgeest R.J.W. Duyn, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten C. Westgeest, Leidseweg 560, tel. 768616/C. Birnie-Heringa, Kon. Wil- helminalaan 27, Leidschendam, tel. 070-275450. TAN li ARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno- 1 13 v WIJKVERPLEGING Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na 17 uur en in het weekend te bereiken v:a dokterstelefoon: 122222. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. 14 i Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur. Oegstgeest Interkruis, Lijtweg 7, tel. 177444. Voorschoten gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Wassenaar Horst en Vliet - Hofcampweg 65, tel. 16275, ma Vm vr 9-10 uur en op af spraak. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur. (alleen voor spocdeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen. LEI DSC H DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Bi| automatische ove Post uitsluitend aan Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Geen krant ontvangen tel 071-123143 tussen 18 00-1930 uur (nabezorging na 19 30 uur). abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volc automatische verlenging Betaling van abonnementsgelden op giro 3203571 tnv Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement 63,10 Per post 05,50 Maandabonnement J 21,21 (Autom betaling) Losse nummers 1 .- Directie G Koopman Adj.dir N. Quakernaat Hootdredacteur Drs J W E Metselaar Ad| Hootdredacteur R D Paauw Alg redactiechef A van Leeuwen Plv Alg redactie Rubriekchefs J Kroon (stad) B W T. Jungman (plv) H I. J. Veldhuizen J M J Post P J.de Tombe (sport) A van Kaam (plv) W C H Schrama (feature)

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2