Bewoners van een eigen huis biedt isolatie 20 lot30%rendement Isolatie: warm aanbevolen! Minder stookkosten - prettiger wonen 29,90 F 25,-. VERHUUR alpnenw. WOLF TUINGEREEDSCHAP DEZE WEEK: Buitengewone Wolfgazonmést voor'n doodgewoon prijsje. Wolf weet wat uw gazon nodig heeft om zich gezond te kunnen ontwikkelen. Scotts supergazon mest met mosbestri|der bijvoorbeeld.Bemest het gazon en rekent tegelijkertijd af met schadelijk mos. In verpakkingen voor 25. 50,100 en 200 m2. Nu voor resp. 17,50,29,90,59,50 en 99,50. Wolf vertikuteer roller plus hardhouten steel entrekgreep. Om het gazon vrij van vilt en mos te maken. Nu samen van 128,35 voor Wolf krabber plus hardhouten steel voor het beluchten en losmaken van de grond. Nu samen van 19,90 voor Wolf draadbezem plus hardhouten veegt tuin en gaz keurig schoon. Nu samen van 34,90 voor UW EXTRA BUITENKANS: DESKUNDIG GAZONRAPPORT VOOR SLECHTS 25,-. Aankoop van een Wolf Buitenkansje geeft u recht op dit buitengewone aanbod: Een deskundig gazonrapport dat alles vertelt over de samenstelling van uw tuinbodem. En wat er eventueel toegevoegd moet worden om uw tuin in de juiste konditie te brengen. NU ALS BUITENKANS Wij verhuren personenauto'6, busjes (9 personen) en bedrijfswagens voor klein rijbewijs. Voor zeer aantrekkelijke prijzen. Onze uitstekende service krijgt u daarbij kado. auto Van Foreestlaan 11 (t.o. zwembad De Hoom) 2404 HC Alphen aan den Rijn Tel. 01720-31133 Investeren doe je meestal om er beter van te worden. Als je het zo bekijkt is isolatie een zeer winstgevende belegging. Uw huis wint aan warmte en gezelligheid. En maandelijks bespaart u een leuk bedrag aan stookkosten. Een goed voorbeeld is spouw muurisolatie. Dat kost u gemiddeld zo'n f 20,- per vierkante meter. Terwijl elke vierkante meter spouwmuurisolatie u jaarlijks tussen de 4 en 6 gulden aan stookkosten bespaart. En dat betekent (belastingvrij!) een rende mentvan 20% tot 30% op de investeringskosten. Een hoog rendement geldt ook voor vele andere vormen van isolatie. Zelfs als u daar geld voor moet lenen of wat extra hypotheek moet op nemen (waarvan de rente aftrekbaar is) Isolatie levert dik z'n geld op! Andere vormen van isolatie die u een hoog rendement opleveren zijn o.a. dakisolatie, vloerisolatie en leiding isolatie. De investeringskosten zullen u reuze meevallen. En als u samen met uwburentotuitvoeringbesluitdan bent u vaak nog voordeliger uit. U hoeft niet voor alle isolatie-voor zieningen de vakman in te schakelen. Bent u een handige doe-het-zelver dan kunt u ook zelf het nodige doen. En dan kost het u alleen het materiaal. Vraag gratis informatie! Uw gas-en energiebedrijf kan u precies vertellen wat er in uw huis geïsoleerd kan worden en wat dat aan besparingen oplevert. U kunt ook schriftelijke informatie aanvragen. Bel 070-264201 (toestel 2301 of 2983) t of verstuur de bon. BON Invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Postbus 20951, 2500 EZ Den Haag. Stuur mij gratis de aangekruiste brochure(s): eigen huis isoleren isolatie van muren isolatie van daken isolatie van vloeren isolatie door middel van dubbelglas of voorzetramen isolatie: overige besparings- vormen isolatie: wat doen we zelf? 1158 Is er al eerder geïsoleerd? Zo ja, wilt u dan even aankruisen welke voorzieningen reeds werden getroffen? spouwmuurisolatie dakisolatie dubbelglas/voorzetramen gevelisolatie (binnen) vloerisolatie leidingisolatie Betreft: eigen woning huurwoning postcode/plaats

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12