INTERPOLIS® sonesl PI PE^SOyVEEZ/^SLIpERSOi^HBK?#^1! p^rs&iee/P@^l^ agrarisch inspecteurs JUNIOR MEDEWERKER KOMMERCIËLE BINNENDIENST (m/V) MUZIEKTHERAPEUT M/V Secretaresse ALLROUND ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Masman Bosman Co DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: secretaresse (m/v) administratief medewerker (m/v) lefakHi technisch ambtenaar Hinderwet Gemeente Katwijk jPE^a PERSONEEL PERSONEEL personal PERSONEEL personeel I A \llII N.V. Interpolis is een vooraanstaande en landelijk werkende verzekeringsmaatschappij. Het omvangrijke pakket schade- en levensverzekeringen vindt zijn weg naar de relaties via een net van honderden tussenpersonen. Het bedrijf telt circa 1300 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd te Tilburg. De Buitendienst van Interpolis onderhoudt de commerciële contacten met de tussenpersonen. Het belangrijkste deel van deze contacten verloopt via een team van inspecteurs. VOOR DEZE BUITENDIENST ZOEKEN WIJ 1 VOOR NOORD-HOLLAND EN 1 VOOR ZUID-HOLLAND De Agrarisch Inspecteur behartigt met name het risicobeheer ten behoeve van de agrarische ondernemer in het kader van zijn bedrijfseconomische continuïteit. Hiertoe ondersteunt hij de tussenpersonen bij hun advisering aan de agrarische ondernemer inzake risicobeperking door middel van preventie en verzekeren. Hij dient de agrarische wereld te kennen; is er bij voorkeur uit afkomstig. Opleiding: HAS (bij voorkeur met sociaal/ economische vakken in het pakket). Vanzelfsprekend is kennis van verzeke ringen gewenst, maar hierin kan door middel van opleiding worden voorzien. Noodzakelijk zijn: commercieel inzicht, contactvaardigheid, analytisch vermogen en enige bedrijfservaring. Kandidaten dienen centraal in hun werk gebied te wonen of bereid te zijn daar heen te verhuizen. Leeftijd: vanaf ca. 27 jaar Interpolis biedt, naast een goede honore ring en een voortreffelijk pakket secundai re voorwaarden, alle mogelijkheden tot zelfontplooiing in een actief-commercieel werkklimaat. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan NV Interpolis, Personeelszaken, t.a.v de heer F. de Mol, Conservatoriumlaan 15, 5037 DM Tilburg. BV Drankenindustrie All in Drinks is een van Nederlands modernste bottelbed rijven. Tot de belangrijkste aktiviteiten van het bedrijf behoren de botteling en verkoop van limonadesiropen, vruchtensappen en wijnen. Ter versterking van de organisatie zoeken wij een Van u wordt verwacht dat u ondersteuning gaat bieden aan de kommercieel manager. Tot uw taken zullen onder andere behoren het analy seren van verkoopgegevens, het uitzoeken van bepalingen i.v.m. export-aktiviteiten en het berekenen van kostprijzen. Daarnaast zult u klanten en leveranciers uit binnen- en buitenland te woord moeten kunnen staan en zo mogelijk de gewenste informatie moeten kunnen ver strekken. Voorts zullen het bedienen van de telex en enige type-werkzaamheden tot uw takenpakket behoren. Wij zoeken kontakt met een ondernemende longe man of vrouw, die over een H AV0A/W0- of een MEAO-opleiding beschikt, die zich aange trokken voelt tot de kommercie en die bereid is de handen daadwerkelijk uit de mouwen te steken. Een goede beheersing van de moderne talen is essentieel. Ervaring achten wij niet beslist noodzakelijk. Leeftijd-indikatie: 18-25 jaar Bent u geïnteresseerd in deze kommerciële funktie, waarin in de toekomst reële groei mogelijkheden aanwezig zijn, stuurt u dan vóór 24 maart a.s. een sollicitatiebrief met gegevens over opleiding, eventuele ervaring en motivatie naar BV Drankenindustrie All in Drinks, Postbus 19,2460 AA Ter Aar, t.a.v de heer P.J. Vijlbrief. Kruisvereniging ,,'t Sandt" Kruisvereniging voor Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg, postbus 33, 2235 ZG Valkenburg Z-H vraagt voor spoedige indiensttreding een; te Wijkverpleegkundige (MGZ of HBOV) voor 50 werktijden en werkterrein In overleg te bepalen. ze Consultatieburo arts voor zowel zuigelingen als kleuters, voor ons buro te Rijnsburg voor 4 dagdelen per week. 3e Vervangend wijkverpleegkundige die bereid is op oproepbasls tijdens ziekte, vakanties e.d. van onze wijkverpleegkundigen te werken. Aan mensen met ervaring in de wijk wordt de voorkeur gegeven. Wtehtingen kunt u winnen bij hoofdwijkverpleegkundige mevrouw A. M. Flippo-van Meteren (tijdens kantooruren 01716-12282). Voor direkte schriftelijke sollicitaties zien wij graag u reaktie op bovenstaand postadres tegemoet. Nike International, Het Europese hoofdkantoor van de bekende Amerikaan se sportschoenen fabrikant, zoekt ter versterking van haar administratie: een adminitratieve assistent(e) Voor het vastleggen, via een minicomputer, en controleren van de in- en uitgaande goederen stroom. een administratieve assistent(e) Voor het vastleggen en beheren van de krediteu- ren administratie, alsmede hel vastleggen van grootboek gegevens. Voor beide functies geldt dat men ervaring dient te heb ben met minicomputers alsmede met de betreffende taak. Beide functies zijn pari-time en wel vier uur per dag. Geïnteresseerden gelieven zich schriftelijk te wenden tot de heer C.J. Dijkman, Nike International, Postbus 216, 2350 AE Leiderdorp. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert een aantal voorzieningen voor gehandicapten in de regio. Binnen 2 van onze dagverblijven voor volwassen geestelijk gehandi capten. die in teeltijd variëren van 18 tot 65 jaar, is binnenkort plaats voor een voor 8 uur per week. De werkzaamheden zullen worden verricht op de dinsdagochtend en de donderdagmiddag. Er wordt met onze deelnemers, zoals wij de gehandicapten noemen, gewerkt aan hun integratie in de maatschappij en aan het verkrijgen van een ze greot mogelijke mate van zelfstandigheid en sociale vaar digheid. Hun behoeften en ook de gezelligheid spelen tijdens de Ier verwezenlijking van dit doel aangeboden aktiviteiten een belangrijke rol. Wij denken aan enthousiaste mensen voor wie hel een uitdaging be tekent om de mogelijkheden van de deelnemers te stimuleren en die een positieve instelling hebben voor het werken met geestelijk gehandicapte mensen. De benoembaartteidseisen zijn als volgt: - Mikojel, diploma kreatief therapeut, specialisatie muziek - Akte algemene muzikale vorming ol schoolmuziek A of B - Akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer met specialisatie muziek. Ook zijn benoembaar: onderwijzers, kleuterleidsters en groeps leidsters met VSID, die tevens In het bezit zijn van het diploma: - Gehrels - Ward- of Lennardsinstituut - Gretener - 2-jarige applikatiekursus muziek Kopse Hof - kursussen Vereniging voor Muziek-rytmische Opvoeding. Zij die reeds eerder naar de funktie hebben gesolliciteerd behoeven niet nogmaals te reageren. Inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt in: - Dagverblijf voor Ouderen 'Jottem' (4 leefgroepen van elk 9 deel nemers). door de heer W.H.M. Martens, tel. 071 - 17 19 50. - Dagverblijf voor Ouderen 'de Schakel' (4 leefgroepen van elk 8 deelnemers), door de heer D.M. de Witt Hamer, tel. 071 - 17 26 38. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de dlrekteur van de stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. ABM Computerdiensten is een snel groeiende leverancier van auto matisering, d.w.z. compleet apparatuur en programmatuur. De acti viteiten zijn exclusief gericht op bloembollen-handelsbedrijven. Taakomschrijving: - Behandeling van binnenkomende telefoongesprekken. - Bijhouden van de agenda. - Verzorgen van de correspondentie (o.a. offertes) en het archiveren daarvan. Grote mate van zelfstandigheid is een vereiste, ervaring strekt tot aanbeveling. Geboden wordt afwisselend werk in een klein, hardwerkend team. Postbus 10 2160 AALisse Telefoon 02521-19123 COMPUTERDIENSTEN B.V. L1SSE In opdracht van een onzer relaties, een internationaal georiënteerde onderneming in de kartonnage-industrie, gevestigd in de regio Lei den, wensen wij op korte termijn in contact te komen met een: Hij/Zij zal als assistent(e) van de directie worden belast met contac ten met de afnemers en leveranciers, waarbij het onderhouden van telefonische en representatieve contacten een belangrijke plaats in neemt. Daarnaast behoren licht administratieve werkzaamheden, alsmede het voeren van correspondentie tot het werkterrein. Van kandidaten voor deze functie wordt verwacht: - leeftijd tussen 20 en 30 jaar - het vermogen om zelfstandig te kunnen functioneren - goede contactuele eigenschappen - een opleiding op H.A.V.O.-niveau, bij voorkeur aangevuld met een Schoevers opleiding - een redelijke beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift De geschikte kandidaat voor deze functie kan verwachten: - een prima salaris met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaar den - een prettige werksfeer - goede toekomstmogelijkheden voor hij/zij die zich op een breed terrein verder wil ontwikkelen Indien deze uitnodiging u aanspreekt, verzoeken wij u uw schriftelij ke sollicitatie binnen tien dagen te richten aan: registeraccountants Laan Copes van Cattenburch 92 2585 GE 's-Gravenhage - Tel. 070-63.09.42 Dienst Personeel en Welzijnszaken, ten behoeve van het algemeen secretariaat (20 uur p/w in de MIDDAGUREN) vacaturenummer: 3-456/1158 met name ten behoeve van de afdeling beleidsontwikke ling. Taak: - het verrichten van voorkomende typewerkzaamheden; - het bewaken en bijhouden van een documentatie- en archiefsysteem; - het verzorgen van de post; - het indelen en bijhouden van de agenda; - het op globale aanwijzing regelen en administratief voorbereiden van besprekingen/vergaderingen; - het aan de hand van aanwijzingen over de inhoud opstellen van brieven van algemene aard in het Nederlands; - het notuleren van vergaderingen; - (eventueel telefonisch) vragen om en verstrekken van inlichtingen. Vereist: - Middelbare schoolopleiding; - goede typevaardigheid; - zelfstandig kunnen werken; - bij voorkeur enkele jaren ervaring in gelijksoortige werkzaamheden. Salaris maximaal 2691bruto per maand bij een volledige dagtaak. Inlichtingen bij: MW M. de Blocq, 071-148333 toestel 2583 ('s-morgens). Vakgroep Neurochirurgie, Fac. der Geneeskunde (32 uur p/w) vacaturenummer: 4-032/1158 Taak: - het verzorgen van correspondentie; - typen van wetenschappelijke manuscripten; - verrichten van reproductiewerkzaamheden; - bijhouden van archieven. Vereist: - MAVO; - ruime type-ervaring; - bekend zijn met het werken met een dictafoon; - bereid zijn in teamverband te werken. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2477,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. Inlichtingen: Mw G. Boeseweinkel, 071-263321. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Bij de dienst Openbare Werken, afdeling bouw- milieutoezicht kan worden geplaatst Functie-inhoud Hij/zij geeft - met nog een collega - technische adviezen inzake aanvragen om een hinderwet vergunning. Gecontroleerd wordt ook of afge geven vergunningen nog aan de eisen voldoen en/of bestaande bedrijven alsnog een vergunning dienen aan te vragen. Zo mogelijk wordt hij/zij als plaatsvervanger(ster) - betrokken bij het onderzoek van geluidhinder van opstallen en bij de uitvoering van de Lozingsverordening riolering. Benoem ingseisen Tenminste een middelbare technische beroepsop leiding, een cursus Hinderwet en ervaring in een soortgelijke functie. Gewenst is kennis en ervaring op het gebied van geluidhinder. Salaris Afhankelijk va. leeftijd, opleiding en ervaring be draagt het bruto-maandsalarisminimaalf. 2.905,- en maximaal f. 4.277,-. Dit kan later oplopen tot f. 4.746,-. Informaties Deze kunnen worden ingewonnen bij de heer H. Buining, chef van de genoemde afde ling, telefoon 01718 - 24034, toestel 248 (kan tooruren). Sollicitaties Uw sollicitatie wordt gaarne binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad verwacht door de directeur van Openbare Werken, Zeeweg 117, 2224 CD Katwijk ZH. OPENBARE WERKEN

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 16