[F® Polikliniekassistente HOOFD ADMINISTRATIE (m/v) i 5 pirsönëêFS" lPERSOWEELPERSONEa p=2^—- ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundig hoofd m/v Allround eerste dameskapper/ster ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN pedagogisch medewerker m/v Academisch ziekenhuis leiden Uitzendburo Via Interum verpleegkundige A en Ziekenverzorgsters Verpleeghulpen de rijksoverheid vraagt kok St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp 2 TIMMERLIEDEN TANDARTS ASSISTENTE INVALSTERS SCHAT, VERGEET NIET BEHALVE HET DAGBLAD, HET WEEKBLAD MEE TE NEMEN! ALGEMEEN KOÖRDINEREND MEDEWERK (ST)ER Ptrson®*,P£RSONEa. personeel Stichting Thrombosedienst De Stichting Thrombosedienst van de afdeling Leiden en Omstreken van het Nederlandse Rode Kruis begeleidt de behandeling met antistollingsmiddelen van patiënten met (een verhoogd risico op) trombose en/of embolie, extramu raal in de Leidse regio en op een groot aantal klinische afdelingen van het Aca demisch Ziekenhuis Leiden. Bij de dienst verzorgt een team van 18 mede werkers (vnl. verpleegkundigen) de be handeling van ca. 450 patiënten per dag. Binnenkort ontstaat de vacature voor een full-time vac.nr..075.B'.50.11.LD De werkzaamheden van het verpleeg kundig hoofd bestaan uit het: - zorgdragen voor de dagelijkse coördi natie en organisatie van de patiënten zorg, laboratoriumactiviteiten en de geautomatiseerde medische admini stratie; - leiding geven aan het team van ver pleegkundigen; - mede zorgdragen voor goede samen werkingsverbanden zowel extra- als intramuraal. Onze gedachten gaan uit naar kandida ten met: -het diploma ziekenverpleging A of H.B.O.-V; - enige jaren ervaring in een leidingge vende functie; - bij voorkeur een afgeronde kaderop leiding of relevante opleiding op het gebied van leiding geven of de bereid heid deze te volgen; - de bereidheid als teamlid te functione ren; - belangstelling voor geautomatiseerde gegevensverwerking; - rijbewijs BE. Aan de functie zijn geen onregelmatige diensten verbonden. Aanstelling zal ge schieden op arbeidsovereenkomst t.l.v. de Stichting Thrombosedienst van de afdeling Leiden en Omstreken van het Nederlandse Rode Kruis. Salaris zal afhankelijk van ervaring en vervolgopleiding nader worden over eengekomen. Aan de functie is maxi maal de rang verbonden van hoofdver pleegkundige max. f3577 bruto per maand. In de selectie van de kandidaten is een benoemingscommissie betrokken. Informatie: nadere inlichtingen bij de voorzitter van de benoemingscommis sie A.W. Broekmans, internist en me disch hoofd van de Thrombosedienst (071-262480). Reacties gaarne binnen twee weken na verschijningsdatum van deze adverten tie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge- nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden Dames- en herenkapsalon Ronald Perlee vraagt voor direct of zo spoedig mogelijk Hij/zij moet op de hoogte zijn van de moderne dameskaptechnieken, en moet zelfstandig kun nen werken. Vereist minimaal vier jaar praktijker varing. Sollicitaties via een afspraak bij R. Pertee Hoomespiein 51, Katwijk aan Zee, tel. 01718-20385. Thorax-Chirurgie Verpleegafdeling Ten behoeve van deze afdeling wordt per 1 april 1984 gevraagd een (voor 24 uur per week) vac.nr. 223.L.80.11 .LD De taak zal bestaan uit: - de begeleiding van kinderen middels spel en creatief bezig zijn; - de voorbereiding van kinderen op operaties en onderzoeken; - de observatie van gedragsuitingen en het ontwikkelingsniveau van kinderen; -de deelname aan multidisciplinaire besprekingen. De werkzaamheden worden periodiek ook op andere locaties verricht. De werktijden worden in onderling over leg bepaald, e.e.a. afhankelijk van op names en onderzoekingen. Opleidings-/ervaringseisen: - opleiding HBO-J (K en O); - ruime ervaring met de begeleiding van kinderen in een ziekenhuis. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f2974 bruto per maand (bij volledige werkweek). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne gegeven door mevr. J. Schie man, verpleegkundig hoofd Thorax- Chirurgie verpleegafdeling, dagelijks van 13.00-15.00 uur bereikbaar onder tel. 071-262357/262624 of door de heer J.C. van Riel, personeelsconsu lent, tel. 071-262544. Kandidaten worden verzocht uiterlijk een week na verschijningsdatum van deze advertentie te reflecteren. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgertijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. vraagt met spoed: En voor een goede klant in Zoetermeer: 01717-4808 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. (mnl./vrl.) deeltijdarbeid. 20 uur per week voorlopig tot 1 januari 1985 vac.nr. 3-1446/1158 Ministerie van Welzijn. Volksgezondheid en Cultuur Dienst Bijzonder Jeugdwerk, internaat Maritima te Wassenaar Maritima biedt hulp aan meisjes van 15 t/m 20 jaar, die behoren tot de categorie moeilijk lerenden en zich binnen de thuis-, werk- of schoolsituatie niet (verder) kunnen ontplooien. Functie-informatie: aan de hand van wekelijks samen te stellen menu's bereiden van de internaatsmaaltijden, eventueel rekening houdend met dieetvoorschriften; zorgen voor de bevoorrading, de inventaris en de hygiëne; verzorgen van maaltijden/koffietafels, enz. bij bijzondere gelegenheden. Gevraagd: b.v.k. diploma instellingskok of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring als kok in een inrichtingskeuken strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 1238,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur van het Internaat, onder nr. (01751) 1 92 15 Sollicitaties inzenden voor 7 april 1984. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Vj% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Bij de polikliniek Neurologie be staat een vacature voor een as sistente ten behoeve van een der specialisten. Zij zal worden belast met de volgende - administratie ve - taken: - verzorgen van de correspon dentie (met dictafoon); - spreekuurbegeleiding; - vastleggen van medische pa tiëntengegevens. Voor deze functie denken wij aan een kandidate die, naast een mid delbare schoolopleiding, be schikt over een secretaresse-op- leiding (b.v. NAMS, LOI-med. secr.) en een uitstekende kennis van de medische terminologie Een ruime werkervaring (mini maal 3 jaar), bij voorkeur in een soortgelijke functie, is noodzake lijk Het salaris bedraagt maximaal f 2662,92 bruto per maand. Inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door mevr. J.M.T Haartsen, hoofd Medische Administratie, toestel 431. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 8/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp BV Drankenindustrie All in Drinks is een van Nederlands modernste bottelbed rijven. Tot de belangrijkste aktiviteiten van het bedrijf behoren de botteling en verkoop van limonadesiropen, vruchtensappen en wijnea Ter versterking van de organisatie zoeken wij een Als hoofd van de administratie krijgt u de verant woordelijkheid voor het gehele administratieve takenpakket. Daartoe zult u leiding geven aan drie medewerkers. Van u wordt verwacht dat u aktief deelneemt aan de voorkomende admini stratieve werkzaamheden, dat u voor een flexi bele en efficiënte organisatie zorg draagt en dat u uw medewerkers door inzet en enthousias me motiveert. U zult de direktie optimaal van de beschikbare bedrijfsgegevens moeten voorzien. U zult met een geautomatiseerde administratie moeten kunnen werken. Van u wordt in de naaste toekomst een bijdrage verwacht aan de verdere administratieve automatisering. Van kandidaten verwachten wij: - (minimaal) een MBA-opleiding - ruime administratieve ervaring, liefst in een industrieel bedrijf of bij een handelsonder neming enige ervaring met een geautomatiseerde administratie goede organisatorische en leidinggevende kapaciteiten. In verband met deze eisen verwachten wij dat u niet jonger zult zijn dan 30 jaar. Mocht u zichzelf herkennen in dit profiel en geïnteresseerd zijn in de door ons geboden funktie, dan verzoeken wij u vóór 24 maart a.s. een sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden aan BV Drankenindustrie All in Drinks, Postbus 19,2460 AA Ter Aar, t.a.v. de heer H. Vijlbrief. Een psychologisch onderzoek zal tot de selek- tieprocedure behoren. Onze nieuwe Zomercollectie is binnen en om ons te helpen deze kleurrijke collectie Ie verkopen, zoeken wij met spoed een representatief meisje tus sen de 18 en 22 jaar die verantwoor- delljkshelds gevoel en volledige In zet vanzelfsprekend vindt. Voor een afspraak kunt u bellen; 071-171485 tussen 19.00 en 20.00 uur. Amsterdamse aannemingsmaatschappij vraagt voor betonbekisting, 2 fietsers- en voetgangerstunnels. Damlaan, Leegwaterstraat, Lelden, tel. 071-764262 of melden In de bouwkeet Storm Buyilngstraat, uit voerder dhr. de Roode, tel. privé 071-895736 na 18.00 uur. Maatschappij Bakker en Wassenberg, oithodonUsten. Rijnsburgerweg 7 2334 BA Leiden Tel.: 071-170826 Binnen onze orthodontistenpraktljk hebben wij op korte termijn een vakature voor een ervaren voor een volledige dagtaak Functie-eisen: - Diploma tandartsassistentenopleiding. - Tenminste enige jaren ervaring als tandartsassistente binnen een tandartsenpraktijk ot orthodontistenprak tljk. - Leeftijd tussen 20 en 25 jaar. Geboden wordt: - Salaris en arbeidsvoorwaarden naar leeftijd en erva ring, overeenkomstig richtlijnen N.M.T. Datum Indiensttreding: - in overleg zo spoedig mogelijk. Sollicitaties kunnen uitsluitend schriftelijk worden gericht aan het praktijkadres binnen 10 dagen na het verschij nen van deze oproep. Cortona, opvang- en begeleldlngscentrum voor alleenstaande oudere en hun kinderen In Lelden, vraagt zo spoedig mogelijk Op wie onregelmatig een beroep wordt gedaan om avond-, nacht- en ekenddiensten to draaien. Voor inlichtingen zijn we te bereiken op telefoonnummer: 071-769253. Schriftelijke reacties kun Ie sturen naar Cortona, Haagweg 47, onder vermelding van "sollicitatie-Invalster". Het bestuur van de Stichting Welzijn Leiden roept hierbij - ten behoeve van het Leids Edukatief Sentrum (LES) - kandidaten op voor de funktie van (20 uur) Binnen de doelstelling van de LES - de bevordering van een samenhangend beleid op het terrein van de volwassenen-edukatie en het meewerken aan de totstandkoming daarvan - levert het LES onder meer een bijdrage door strukturering en signalering. Beide funkties vloeien voort uit de belangrijkste taak van het LES: de ondersteuning van het uitvoerend werk, tot nu toe met name de alfabetisering, de edukatieve aktiviteiten ten beheove van kulturele minderheden en de Open School. De aktuele beleidsontwikkelingen op het terrein van volwassenen-edukatie (en in het bijzonder de basisedukatie) zijn ook voor het LES van groot belang voor de toekomst. Het LES is dan ook een organisatie in ontwikkeling, waarvan per 1 januari 1985 de meer definitieve bepaling van inhoud en vorm zal plaatsvinden. De algemeen koördinerend medewerk(st)er heeft in deze ontwikkeling een belangrijke taak. In dit kader geldt voor deze vakature in grote lijnen de volgende taakom schrijving: - teamkoördinatie - (meejwerken aan de meer algemene LES-taken zoals centrale werving, huiswerkhulp, videotheek, opvang en intake, signaleren van knelpunten in het Leidse edukatieve veld - opbouw en ontwikkeling van kontakten met instellingen die een rol spelen/ gaan spelen in de basisedukaite op plaatselijk, provinciaal en landelijk nivo - publiciteit - financiën en begrotingsbewaking - personele zaken Kandidaten voor deze funktie dienen aan de volgende eisen te voldoen: - visie hebben op volwassenen-edukatie - kennis hebben van de ontwikkelingen op het gebied van de volwassenen- edukatie en deze kennis kunnen omzetten in beleid - op planmatige wijze overleg tot stand kunnen brengen tussen volwasse- nen-edukatie-instellingen (met soms tegenstrijdige belangen) - goede kontaktuele eigenschappen - flexibiliteit en vindingrijkheid - uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - akademisch ot vergelijkbaar nivo Voorkeur genieten zij die ervaring hebben in één of meer vormen van uitvoe rend volwassenen-édukatie-werk (d.w.z. vorming, onderwijs en/ol scholing) en ervaring hebben in een vergelijkbare situatie of funktie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. M.E. den Ouden (lel. 071- 130701) otdhr. H.J.G. Sannes (lel. 071-254892). Aanstelling geschiedt voorlopig lot 1 januari 1985; de rechtspositie van de Gemeente Leiden is van toepassing. Hel salaris bedraagt - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - maxi maal f 4.277,- bruto per maand bij een 40-urige werkweek (schaal 9). Sollicitanten dienen binnen twee weken na verschijning van deze op roep, hun brief te richten aan het bestuur van de Stichting Welzijn Lelden, Breestraat 117, 2311 CL Lelden, met vermelding "vakature LES".

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14