Zweeds feestje in Ahoy "Er is sprake van onwerkbare situatie" C Kasparov brengt Smislov in hopeloze positie Nykaenen 'vliegt' naar wereldrecord Jarryd en Edberg schakelen Curren en Teltscher uit NAC wil af van trainer Henk de Jonge BREDA (GPD) - NAC wil met alle geweld breken met trainer Henk de Jonge. Nadat in de afgelopen weken een aantal gesprekken geen resultaat hebben gehad, heeft het bestuur van de Bredase eerste-divisieclub nu gemeend de arbitragecommissie van de KNVB te moeten inschakelen om het contract met De Jonge voortijdig te kunnen ontbinden. ZATERDAG 17 MAART 1984 Sport VILNJOES (AFP/Rtr) - De vierde partij in de schaaktweekamp tus sen Vassili Smislov en Gary Kas parov is gisteren na de 41ste zet afgebroken. Volgens experts ver keerde de 63-jarige grootmeester Smislov in een hopeloze positie. Zij gaan er zelfs van uit, dat Smislov de partij zonder verder spelen zal opgeven. De stand bleef voorlopig 2-1 in het voor deel van de veertig jaar jongere Kasparov. De opening van de vierde partij was een Dame-gambiet en ver liep uiterst rustig. Smislov ver scheen slechts aan de speeltafel om een zet te doen of na te den ken. De overige tijd bracht hij door op zijn "ruststoel" en be keek hij de verrichtingen van zijn tegenstander via een beeld scherm. De secondanten van Kasparov hadden verwacht dat Smislov, na zijn nederlaag in de derde par tij, de eerste van de twee toege kende rustdagen zou opnemen. Maar de oud-wereldkampioen De Rover wint KARLSRUHE (ANP)-De Neder landse zwemploeg heeft zich na de eerste dag van een drielan- den wedstrijd op de tweede plaats (76 punten) genesteld. West Duitsland leidt in Karlsru he met 100 punten. De Tsjechen vielen tegen: 64 punten. Jolanda de Rover won de 200 me ter rugslag in een tijd van 2.15,63. Annemarie Verstappen bleek de sterkste op de 100 meter vrije slag met een tijd van 56,91. Ne derlandse winst werd ook ge boekt op het onderdeel 4x100 meter wisselslag estafette. De Rover, Van Staveren, Van Ben- tum en Verstappen kwamen uit op 4.14,61. besloot de strijd gisteren gewoon voort te zetten. Na zeven zetten was de positie identiek aan een partij tussen Karpov en Kortsj- noi in 1978. Bij die gelegenheid speelde Kortsjnoi 8. Dc2, kreeg een overwicht en won uiteinde lijk. Smislov prefereerde 8. Le2 en daarmee een rustige opbouw met vooralsnog een licht voor deel. Uiteindelijk bleek de acht ste zet van Smislov een zwakte bod. Kasparov toonde dat in het vervolg van de partij aan. Kaspa rov hergroepeerde zijn stukken in het middenspel en drong Smislov met energiek spel terug. Hij won een pion en bij het afbre ken stonden Kasparovs stukken actiever dan die van zijn tegen stander. Partij Wit (Smislov) Zwart (Kasparov). 1. d2-d4 d7—d5 2. Pgl-f3 Pg8-f6 3. c2-c4 e7-e6 4. Pbl-c3 Lf8-e7 5. Lel-f4 0-0 6. e2-e3 c7-c5 7. d4xc5 Le7xc5 8. Lfl—e2 d5xc4 9. Le2xc4 a7-a6 10. Ddl-e2 b7-b5 11. Lc4-d3 Lc8-b7 12. 0-0 Pb8-b7 13. e3e4 Pf6-h5 14. Lf4-d2 Dd8-c7 15. g2-g3 Ta8-d8 16. Ld2-e3 Lc5xe3 17. De2- xe3 De7-c5 18. Tfl-el Ph5-f6 19. a2-a3 Pf6-g4 20. De3xc5 Pd7xc5 20. De3xc5 Pd7xc5 21. Ld3-c2 f7—f5 22.Pf3-g5 f5—f4 23. Tal-dl Td8xdl 24. Lc2xdl Pg4-e5 25. g3xf4 Pe5-d3 26. b2-b4 h7—h6 27. b4xc5 h6xg5 28. Tel-e3 Pd3xf4 29.a3-a4 b5-b4 30. Pc3-e2 Tf8-c8 31. Ldl-b3 Tc8-c5 32. Pe2xf4 g5xf4 33. Lb3xe6 Kg8-f8 34. Te3-el Tc5-e5 35.Le6— b3 Te5xe4 36. Tel-dl Kf8-e7 37. Kgl-fl a6-a5 38. Tdl-cl Ke7-f6 39. h2-h3 g7—g5 40. Tcl-c7 Te4-e7 41. Tc7-c5 Te7—e5 (Kasparov geeft de zet "open" af, waarna partij wordt af gebroken). De afgebroken stelling luidt als volgt: Smislov (wit): Kfl, Tc5, Lb3, pionnen op a4, f2 en h3. Kasparov (zwart): Kf6, Te7, Lb7, pion nen op a5, b4, f4 en g5. keek hij de verrichtingen van zijn tegenstander via een beeld scherm. De secondanten van Kasparov hadden verwacht dat Smislov, na zijn nederlaag in de derde par tij, de eerste van de twee toege kende rustdagen zou opnemen. Maar de oud-wereldkampioen De Rover wint KARLSRUHE (ANP)-De Neder landse zwemploeg heeft zich na de eerste dag van een drielan- den wedstrijd op de tweede plaats (76 punten) genesteld. West Duitsland leidt in Karlsru he met 100 punten. De Tsjechen vielen tegen: 64 punten. Jolanda de Rover won de 200 me ter rugslag in een tijd van 2.15,63. Annemarie Verstappen bleek de sterkste op de 100 meter vrije slag met een tijd van 56,91. Ne derlandse winst werd ook ge boekt op het onderdeel 4x100 meter wisselslag estafette. De Rover, Van Staveren, Van Ben- tum en Verstappen kwamen uit op 4.14,61. actiever dan die van zijn tegen stander. Partij Wit (Smislov) Zwart (Kasparov). 1. d2-d4 d7—d5 2. Pgl-f3 Pg8-f6 3. c2-c4 e7-e6 4 Pbl-c3 Lf8-e7 5. Lel-f4 0-0 6. e2-e3 c7-c5 7. d4xc5 Le7xc5 8. Lfl—e2 d5xc4 9. Le2xc4 a7-a6 10. Ddl-e2 b7-b5 11. Lc4-d3 Lc8-b7 12. 0-0 Pb8-b7 13. e3e4 Pf6-h5 14. Lf4-d2 Dd8-c7 15. g2-g3 Ta8-d8 16. Ld2-e3 Lc5xe3 17. De2- xe3 Dc7-c5 18. TO-el Ph5-f6 19. a2-a3 Pf6-g4 20. De3xc5 Pd7xc5 20. De3xc5 Pd7xc5 21. Ld3-c2 f7-f5 22.Pf3-g5 f5—f4 23. Tal-dl Td8xdl 24. Lc2xdl Pg4-e5 25. g3xf4 Pe5-d3 26. b2—b4 h7—h6 27. b4xc5 h6xg5 28. Tel-e3 Pd3xf4 29.a3-a4 b5-b4 30. Pc3-e2 TfB-c8 31. Ldl-b3 Tc8-c5 32. Pe2xf4 g5xf4 33. Lb3xe6 Kg8-f8 34. Te3-el Tc5-e5 35.Le6— b3 Te5xe4 36. Tel-dl Kf8-e7 37. Kgl-fl a6-a5 38. Tdl-cl Ke7-f6 39. h2-h3 g7—g5 40. Tcl-c7 Te4-e7 41. Tc7-c5 Te7—e5 (Kasparov geeft de zet "open" af, waarna partij wordt af gebroken). De afgebroken stelling luidt als volgt: Smislov (wit): Kfl, Tc5, Lb3, pionnen op a4, f2 en h3. Kasparov (zwart): Kf6, Te7, Lb7, pion nen op a5, b4, f4 en g5. De Finse skispringer Matti Nykaenen zweeft, hoog boven de Heini Klopferschans van Oberstdorf, naar een recordafstand van 182 meter. (foto ap>. OBERSTDORF (DPA/SID) - De Fin Matti Nykaenen heeft giste ren op de Heini Klopferschans in Oberstdorf het wereldrecord skivliegen verbeterd en gebracht op 182 meter. Nykaenen, olym pisch kampioen op de 90 meterschans in Sarajevo, kwam tot de uitzonderlijke prestatie ondanks een ingekorte schans. Het oude record stond op naam van de Tsjechoslowaak Pavel Ploc, die precies een jaar geleden op dezelfde schans 181 meter sprong. Ruim 20.000 toeschouwers sloegen de verrichtingen van de schansspringers in Oberstdorf gade. De Oostenrijker Sepp Bradl stelde het eerste wereldrecord, dat overigens niet door de internationale skifederatie wordt erkend, 47 jaar geleden op 101.5 meter. Nykaenen kwam in 1984 ruim tachtig meter verder. Nadat hij in de eerste poging was blijven steken op 177 meter, vestigde Nykaenen in de tweede sprong het nieuwe wereldre cord. In zijn derde poging evenaarde hij de afstand van 182 me ter. ROTTERDAM (GPD) - Op tennisgebied lijkt niet Amerika, maar Zweden het land der onbegrensde mogelijkheden. De potentiële opvolgers van Björn Borg en zelfs de nog jonge Mats Wilander staan in ieder geval al weer klaar. Tijdens het Rotterdamse ABN- toernooi bleek tenminste dat onder meer Anders Jarryd en Stephan Edberg (vooral hij) regelrecht op weg zijn naar een plaats in de wereldtop. De overtuigende wijze waarop zij gisteren respectievelijk Kevin Curren en Elliot Teltscher uit de halve finales hielden, rechtvaardigt die bewering. Jimmy Connors veegde in de kwartfinale zijn landgenoot Gene Mayer van de baan. Hij ontmoet vandaag in de halve eindstrijd de Zweed Jar ryd. Ivan Lendl, Connors grootste concurrent, stuit op Edberg. (foto anp>. Zowel Edberg als Jarryd had slechts twee sets riodig om het Zweedse feest compleet te ma ken. Laatstgenoemde deed over de eerste weliswaar één uur en 20 minuten (hij won de tie-break met 7-2), maar gaf daarmee wel een bewijs over sterke zenuwen te beschikken. Dubieuze arbitra le beslissingen, waarover Jarryd soms met oerkreten zijn onge noegen uitte, hadden wat dat be treft nauwelijks invloed. „Ik werd kwaad, omdat ik zo graag wilde winnen", zei de'22-jarige Zweed later, die onlangs in Ma drid nog van Kevin Curren ver loor in drie sets. Daar zijn de banen echter bijzon der snel, terwijl het centre-court in de Ahoy-hal nogal traag is. Een duidelijk voordeel met be trekking tot het (Zweedse) „schaaktennis", maar nadelig voor aanvallende spelers als Cur ren. De Zuidafrikaan werd tii- UTRECHT (GPD) - De Utrechtse officier van justitie mr. H. Droesen heeft tegen de thans bij Seiko in Hongkong spelen de beroepsvoetballer Joop Wildbret twee weken voor waardelijke gevangenisstraf en een boete van 14.000 gulden geèist wegens belastingont duiking. Wildbret wordt ervan verdacht tijdens de twee seizoenen die hij tussen 1979 en 1981 bij FC Utrecht voetbalde, zwart geld te hebben aangenomen. Per wedstrijd kreeg hij in een en velop 1500 gulden. Daarnaast ontving de voetbalprof een bedrag aan tekengeld. Mr. Droesen verweet Wildbret bij zijn belastingaangifte over 1979 deze gelden niet te heb ben opgevoerd. In totaal zou hij voor ruim 28.000 gulden hebben ontdoken. Wildbret had in juni 1983 te recht moeten staan, tezamen met zijn toenmalige medespe lers bij FC Utrecht, Wim van Hanegem, Hans van Brcuke- len, Gerard van der Lem, Leo ADVERTENTIE Zondagmiddag 14.30 uur. Randstad Sport SVLV dens het Brusselse toernooi zelfs al in de eerste ronde uitgescha keld door de Belg Bernard Boi- leau. „De omschakeling naar het langzame tapijt valt me moelijk. Nu ook weer, telkens als ik moest toeslaan verloor ik het rit me. Misschien was ik wel te ver moeid. Ik ben begin dit jaar ziek geweest en mijn conditie is nog niet helemaal in orde", aldus Curren. Opmerkelijk Hoewel de als derde geplaatste speler in Rotterdam aanvanke lijk liet weten absoluut geen „po litieke vragen" te beantwoorden, deed hij gisteren toch enkele op merkelijke uitspraken over zijn land van herkomst. Het verhaal is bekend: Curren kreeg gewoon een visum voor deelname aan het tennistoernooi in de Maas stad, ondanks het Nederlandse van Veen en trainer Han Ber ger. Maar omdat hij in Hong kong niet kon worden bereikt, werd de behandeling van zijn zaak verdaagd. Vrijdag bleek dat het justitie nog niet was gelukt contact met Wildbret te krijgen. Hij moest daarom bij verstek terechtstaan. Advocaat mr. R. Verbunt be pleitte voor zijn cliënt dezelf de straf als de overige spelers hadden gekregen. Hij wees er op dat de sportzaak van Wild bret in 1982 failliet was ver klaard en dat de voetballer daaruit nog grote schulden had te dragen. De in juni vorig jaar veroordeelde spelers kwamen er ondanks de eis van vele tienduizenden gul dens boete af met een voor waardelijke gevangenisstraf en boetes variërend van 4500 gulden (Van Hanegem) tot 11.000 gulden (Van Breuke- len). Zij hadden al wel aan de belasting een fikse navorde ring moeten betalen. Het voormalig FC-Utrechtbe- stuur dat, verdacht van frau de met kaartjes, tegelijkertijd met de spelers terechtstond, werd op een na vrijgesproken. Alleen het bestuurslid Jan Bartels werd toen een boete opgelegd van 5000 gulden. Te gen Wilbret doet de rechtbank over veertien dagen uit spraak. Uitslagen: Kwartfinales herenenkel: Stefan Edberg (Zwe)-Elliot Teltscher (Vst, 4) 6-1, 6-4; Anders Jarryd (Zwe, 8)-Kevin Curren (Zaf, 3) 7-6 (7-2), 6-2; Ivan Lendl (Tsj, 1)-Mel Purcell (Vst) 6-1, 6-2; Jimmy Connors (Vst, 2)-Gene Mayer (Vst, 6) 6-0, 6-1. Kwartfinales dubbel: Mark Edmondson (Aus)/Sherwood Ste wart (Vst, l)-Victor Amaya (Vst)/John Lloyd (Gbr) (6-3, 7-6 (7-2), Pavel SloziP Tomas Smid (Tsj)-Michiel Schapers/ Huub van Boeckel (Ned) 6-3, 6-1; Ke vin Curren (ZaQ/Wojtek Fibak (Pol)- Broderick Dyke/Rod Frawley (Aus) 7- 5, 7-5; Fritz Buehning/Ferdi Taygan (Vst, 3)-Bnan Teacher/Scott Davis (Vst) 3-6, 6-1, 6-4. (sport)boycotbeleid ten aanzien van Zuid-Afrika. Er werden nog wel kamervragen gesteld door PPR-fractielid Ria Beckers en ook het Komitee Zuidelijk-Afri- ka probeerde de Rotterdamse sportwethouder Jansen te bewe gen de komst van Curren tegen te houden, maar het had allemaal geen effect. De betrokken tennisser zelf be grijpt die ophef rond zijn per soon niet zo goed. „Ik ben toch geen vertegenwoordiger van Zuid-Afrika? Ik heb geen enkele politieke binding. Ik stem ook niet in mijn land, want ik woon al sinds 1976 in de Verenigde Sta ten en betaal daar reeds jaren be lasting. Als ze een boycot willen, moeten ze dat op economisch terrein doen. Het ligt anders wanneer het om een teamsport gaat; een rugby-ploeg bijvoor beeld, die geheel uit blanken be staat. Dan vind ik een boycot lo gisch". In eerste instantie een begrijpelijk en ook wel laakbare reactie, ware het niet dat Curren vlak daarop zijn eigen geloofwaardigheid on dermijnt door te melden dat zijn in oktober ingediende verzoek om tot Amerikaan te worden ge naturaliseerd louter uit gemak zucht voortkomt. „Alleen vanwe ge de rompslomp met het reizen is mijn afkomst een last voor me. Want ik hou van mijn land en ik ben er trots op. Sportboycot heeft ook geen enkele „impact" en ik geloof niet dat de mensen die zoiets nastreven principes koesteren". Waarna Kevin Curren, die nota be ne zelf de lokken tot over de schouders draagt, zelfs een varia tie verkondigt van het oeroude cliché „langharig, werkschuw tuig. En wat gaan ze doen als ik straks Amerikaan ben? Proberen ze me dan nog steeds tegen te werken?", vraagt Kevin Curren zich af. In elk geval lukte dat An ders Jarryd gisteren met louter sportieve middelen al wel. Even als zijn pas 18-jarige landgenoot Stephan Edberg erin slaagde de als vierde geplaatste Elliot Telt scher te verslaan. Gedecideerd De Amerikaan, die afgelopen zo mer het Melkhuisje-toernooi in Hilversum nog als een verplicht nummer beschouwde en dien overeenkomstig een weinig gein- spireerde indruk achterliet, was dit keer duidelijk meer gemoti veerd aan de start verschenen. Dat bleek ook uit zijn zeges op Vitas Gerulaitis en Nystroem. Edberg echter sloeg de aspiraties van Teltsrher gedecideerd aan NAC denkt op deze manier goed koper af te zijn dan simpelweg De Jonge op non-actief te stellen, een andere oefenmeester te be noemen en het contract met De Jonge, tot eind volgend seizoen, door te betalen. Het Bredase be stuur hoopt door de arbitrage commissie in het gelijk te wor den gesteld. Vice-voorzitter Chris Liesker: „Er is een on werkbare situatie ontstaan en er kan van de werkgever niet wor den verlangd dat we het contract laten uitdienen". Volgens Liesker functioneert De Jonge niet en zijn er vooral pro blemen tussen hem en de spe lersgroep. Liesker: „Ook de afge lopen weken zijn er weer een aantal incidenten geweest. We vinden dat de situatie recentelijk dermate is geëscaleerd en geëx plodeerd dat we niet anders kun- diggelen. De jonge Zweed is mo menteel misschien wel het groot ste talent dat op de tennisbanen rondloopt. En ook met de bege leiding zit het wel goed, want zijn trainer heet. Percy Rosberg, de man die onder meer Borg ont dekte en vormde. Toch lijkt de Zweedse opmars in Rotterdam nu ten einde. Jarryd ontmoet vandaag Jimmy Con nors, die zijn landgenoot Gene Mayer genadeloos van de baan veegde: 6-0, 6-1. Geen verrassen de zege, want Connors won al zes van de zeven onderlinge con frontaties, waaronder de Rotter damse finale in 1981. Al met al is de elfde editie van het ABN-toer- nooi morgen verzekerd van een nieuwe winnaar, daar Mayer vo rig jaar nog de sterkste was. nen dan ons richten tot de arbi tragecommissie om het contract met De Jonge voortijdig te kun nen ontbinden". Henk de Jonge zelf maakte giste ren, nadat hij een dag eerder van het voornemen van zijn werkge ver had gehoord, een erg aange slagen indruk. Niettemin houdt hij nog steeds vol dat de situatie voor hem „nog steeds werkbaar is" en dat er geen probelemen met de spelersgroep zijn. De Jonge, die de kwestie helemaal in handen van de trainersvak bond, de WON, heeft gelegd: „Het is een heel erg trieste zaak, maar ik moet nu op mijn tanden bijten, zoals ik spelers in moeilij ke tijden ook altijd voorhoud op hun tanden te bijten. Ik onthoud me verder van commentaar, de zaak wordt via de trainersvak bond geregeld. Ik heb geen pro blemen met de spelersgroep, al leen een verschil van mening met Bob Maaskant. Ik stap in ie der geval niet uit mezelf op, wacht rustig op de afloop van de zaak. In principe dien ik mijn contract gewoon uit en zit ik za terdag gewoon als de technisch verantwoordelijke man op de bank tijdens de wedstrijd tegen FC Twente". Nihil Bob Maaskant, die op vrijwillige basis momenteel bij NAC func tioneert als „coordinator", wenst zich te distantiëren van het be stuursbesluit de arbitragecom missie in te schakelen. Wel komt Maaskant er openlijk voor uit dat de samenwerking tussen hem en De Jonge nihil is. Maaskant: „Ik distantieer me van het hele ge beuren, omdat ik niet de indruk wil wekken de stoel van Henk de Jonge in te willen nemen. Dat is de bedoeling niet. Wel is het zo dat van het moment van mijn en tree in Breda is gebleken dat de contacten tussen Maaskant en De Jonge niet goed konden gaan. We kunnen gewoon niet met el kaar opschieten. En aan wie dat ligt, dat maakt weinig uit, dat zou best eens aan mij kunnen lig gen". Dat NAC er in elk geval van uitgaat volgend seizoen „verlost" te zijn van De Jonge, blijkt uit het feit dat Maaskant is gepolst voor een toekomstige trainersfunctie in Breda. Maaskant: „Dat is ge beurd, maar als ik het aanbod in overweging zou willen nemen, zou de kwestie met De Jonge in elk geval eerst naar behoren af gewikkeld moeten zijn. Boven dien heb ik nog meer ijzers in het vuur met betrekking tot volgend seizoen, want ik heb, zoals be kend, gesolliciteerd naar de va cante positie van directeur ar beidszaken". Inmiddels heeft WON-secretaris- generaal Jaap van der Leek zich vierkant achter Henk de Jonge geschaard. Van der Leek rea geerde zeer verontwaardigd op de manier waarop NAC zich van de trainer wil ontdoen. Van der Leek: „We zullen eerst maar eens zien welke redenen NAC aan draagt, want natuurlijk komen we voor De Jonge op. De manier waarop NAC de zaak via de arbi tragecommissie speelt is uniek". NAC heeft bij de KNVB om een spoedbehandeling gevraagd en hoopt binnen twee a drie weken uitsluitsel te hebben. Is de uit slag positief voor de Bredease club, dan zal het seizoen verder afgemaakt worden met hulptrai ner Buitelaar op de post van De Jonge. Vanaf volgend seizoen zal dan waarschijnlijk een beroep worden gedaan op Bob Maas kant als trainer, al dan niet in combinatie met een manager- staak. Duchatinier: Kans op werk UTRECHT (ANP) - Het bestuur van eredivisieclub FC Utrecht wijt het aan een communicaties toornis, dat Ton Duchatinier in de veronderstelling verkeerde dat hij met ingang van het ko mende seizon zou worden ontsla gen. Bestuurslid Brouwer lichtte gisteravond in een gesprek met de betrokken speler, trainer Bar ry Hughes en WCS-afgevaar- digde Sjaak van den Helder toe. dat het bestuur de noodzaak had een formele procedure voor het verlenen van een ontslagvergun ning te beginnen. Volgens Brou wer houdt dat evenwel niet in, dat Duchatinier en enkele ande re Utrecht-spelers, het volgende seizoen niet meer in aanmerking komen voor een contract. McEnroe loopt blessure op MILAAN (Rtr) - John McEnroe zal niet deelnemen aan het Grand Pnx- toernooi van Milaan, dat maandag begint. Tijdens de training liep de Amerikaan gisteren een spierblessure in de rug op, die hem voor ver moedelijk drie weken uitschakelt. McEnroe won, na zijn nederlaag in december tegen Wilander, 24 wedstrijden. Tahamata reikt prijzen uit LEIDEN - Simon Tahamata, ex-international en speler van Stan dard Luik, reikt morgen rond 17.00 uur de prijzen uit bij het toernooi dat zaalvoetbalclub Simeko '82 organiseert in de Groenoordhallen. Aan het evenement, dat om 10.00 uur begint, doen 36 zaalvoetbalteams mee. De kans is groot dat de kleine Molukkcr de hoofdprijs in de fami lie houdt, want favoriet voor de eindzege is een team uit Tiel dat voornamelijk bestaat uit broers van hem. Concurrentie zal de familie Tahamata te duchten hebben van ploegen als De Singel, Medo en Gertenaar. Het toernooi is onderverdeeld in drie klas sen. Bovengenoemde teams komen vanzelfsprekend uit in de topgroep waarbij de prestatie voorop staat. ADVERTENTIE "ORIGINELE BENADERING EN FEILLOZE BEHANDELING VAN AL ONZE AKTES" Aan het woord de heer W Th. Anibavan Het Motorhuis Leiden. 'Als een van de grootste Opel-dealers van Nederland lopen er bij ons jaarlijks vele akties voor nieuwe en gebruikte auto's. Dat verlangt goede samen werking plus veel eigen inbreng - kreatief en planning-matig - van ons reklameburo. Ridder Ploegmakers werkt nu al zo'n 4 jaar voor ons en ze doen 't uitstekend." Ridder Ploegmakers werkt o.a ook voor Ouwehand vis en visprodukten, Hoogvliet supermarkten. NBBS Reizen, en Makro Nederland. erkend reklame-adv1esburo bv WEVERSBAAN 25, LEIDERDORP TELEFOON 071-890655 Officier van justitie eist boete tegen Joop Wildbret

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 11