Passeerde Middelmaat. Dure anlHoestbehandehngen zi/n overbodig. Aflsvermgskosten 1345- fin/zen mcl BTW, al Leusden. Vn/bh/vend Wijzigingen voorbehouden 6 Jaar carrossenegoronhe tegen doorroesten van binnenuit en 3 /oor lokgarantie zi/n inclusief. In plaats van saai:- 'n verrassende vorm. Volkswagen introduceert de nieuwe Jetta. Voor mensen die een auto willen waar de straten nu eens niet vol mee staan. Een auto die de middelmaat passeert. De sportief-elegante lijn met de mar kante achterkant, die helemaal in de carrosserievorm is geïntegreerd, is wat dat betreft nog maar het begin. Stap in de nieuwe Jetta en de ene ver bazing volgt op de andere. Want hij is méér dan ëen variatie op een bestaand thema. Het gaat om een verrassend nieuwe en hoogst ongewone Volkswagen. -In plaats van behelpen: Alles lijkt uitte nodigen tot lange, zor geloze reizen. En de klassieke lijn bewijst dat de windtunnel geen confectie hoeft af te leveren. De nieuwe Jetta heeft zelfs een ultra-lage Cw-waarde van 0,36. -In plaats van middelmatig: een auto van formaat. - Ruimte is een belangrijk trefwoord bij de nieuwe Jetta. 't Is gewoon een grote auto. Alles heeft meer formaat aan u in deze klasse gewend bent: het interieur, de hoofd- en beenruimte, maar ook de spoor breedte en de wielbasis. kofferbak met wereldrecord- Met 575 liter effectieve bagageruim te heeft de nieuwe Jetta de grootste koffer bak van alle in serie gebouwde limousines. Zelfs met LPG-inbouw houdt u nog genoeg ruimte over voor 'n complete vakantieuitrusting. En als u met vijf mensen aan boord rijdt, kunt u nog 150 kilo extra meenemen. Of u nu zakelijk of privé in de Jetta stapt, u zult zich niet snel in uw bewegingen belemmerd voelen. -In plaats van gebruikelijk: daar weet Volkswagen de autovakwereld te verbazen. De nieuwe achteras met samenge stelde draagarm, koerscorrigerende lagers en versterkte stabilisator is perfect op de gewichtsverhoudingen afgestemd.' De vooras met lange veerwegen en in de lengte elastische wielophanging maakt wegligging, comfort en spoorvast- heid optimaal. Dempers en uitlaat kregen door een totaal nieuwe constructie een tweemaal lan gere levensduur. Alweer een resultaat van Volkswa gen-research, dat u regelrecht in uw auto kosten scheelt! -In plaats van traag: In plaats van karig:- een verfijnde uitrusting. Het dashboard: geen nutteloze toe ters en bellen; maar uitgekiende functionali teit, lay-out en vormgeving. Het verwarm'ings- en ventilatiesy steem: toonaangevend en subtiel te doseren. De bekleding: behaaglijk, royaal en smaakvol in harmonie. De stoelen: volmaakte steun op dij been-, lende- en schouderhoogte. Bekijk de nieuwe Jetta. Uit elk detail spreken de hoogste kwaliteitsnormen. -In plaats van onzeker: superieure techniek.- De rijkwaliteit van 'n auto wordt voor al door het chassis bepaald. En juist ook kracht en temperament.- Met de 5 nieuwe motoren geeft de Jetta z'n concurrenten het nakijken. De 66 kW 190 DIN-pk) versie is goed voor een top van 176 km/hl Stelt u zuinigheid voorop dan is er de 40 kW 155 DIN-pkl motor met een verbruik van 1 op 17,5 bij 90 km/h constant. een echte Volkswagen.- Dus: een lange levensduur, een unie ke bedrijfszekerheid, een minimum aan onderhoudskosten, een hoge inruilwaarde. Omdat u wel uit 't gewone wilt stap pen, maar niet in 't ongewisse, Test de nieuwe Jetta. Hij is -fA er al vanaf f 20.694,-. Volkswagen. Degelijk duurt 't langst.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14