Een grap met grote gevolgen Philidor slaapt door wekker SD T niet Top haalt het C j Schaak-tweekamp start met remise Dubbele winst dames LUSV Schaakprofs Rotterdam weer te sterk: 7-3 Bokstitel Witherspoon Fides degradeert Pernix-jeugd blijft met lege handen Kansen voor Velocitas MAANDAG 12 MAART 1984 LEIDEN - Als schaakklokken ook als wekkers dienst zouden kun nen doen, dan hadden deze be slist tijdens het vooruitspelen van de partijen van RAG de Graaff, Piet Bakker en Henk van Maaren gerinkeld. Zo zeer zat dit vermaarde trio van het Leidse Philidor in de strijd met de profs van V/Rotterdam achter de bor den te pitten, dat geen van drieèn merkte, dat hun dromen in nachtmerries waren veranderd, voordat het te laat was. Even leek het erop, dat het zater dagmiddag ondanks die storen de achterstand van 3-0 toch nog een droomwedstrijd zou worden. Immers, grootmeester Jan Tim man kwam tegen Peter Gelpke niet verder dan remise, terwijl Lex Jongsma en Joop Piket de sterren van de hemel speelden. Maar het halve punt van Wim de Kok was daarna nog het enige wapenfeit, want de drie resteren de vestingen bleken slechts luchtkastelen te zijn, zodat de droom 'eindelijk eens de profs van V/Rotterdam met hoge schoolschaak te overtroeven' weer geen werkelijkheid werd: 7- 3 verlies. Gelukkig waarde het degradaties pook in Rotterdam niet rond, an ders zou het drama voor Philidor compleet zijn geweest. Met deze geestverschijning hebben wel LEIDEN - Slechts één jaar tuur van Fides Pacta. De werd na een 10-13 nederlaa door het al gedegradeerde haar val. Alles overheerser Fides tenonder ging, spelei Ronald van der Velden, hand gelopen grap. Kostte serschap? LAS VEGAS- De Amerikaan Tiiu Witherspoon heeft in Las Vegas de vakante wereldtitel in het zwaargewicht van de World Bo xing Council (WBC) veroverd. In een gevecht over twaalf ronden versloeg hij zijn landgenoot Greg Page op punten. De beslissing was niet unaniem. De titel was vakant sinds de onge slagen Larry Holmes in de herfst van vorig jaar besloot te stoppen. Witherspoon, die op de uitda- gerslijst van de WBC de tweede plaats bezette achter Page, was aanvankelijk in de meerderheid, verloor halverwege het initiatief, maar kwam in de slotfase sterk terug. Er deden zich geen knock downs voor. Fortuna tegen Allen Weerbaar LEIDEN - Naast Allen Weerbaar heeft Fortuna zich gisteren ge plaatst voor de finale om het Ne derlands kampioenschap zaal korfbal, die op zaterdag 24 maart in het sportpaleis Ahoy' zal wor den gespeeld. De huidige lands kampioen won in Terwispel met 11-14 van LDO en bleef zo uit de greep van achtervolgers PKC en Rohda. Philidor/Leeuwarden, Utrecht en het hoofdstedelijke VAS/ASC te kampen. De kloof tussen de Friezen en de Amsterdammers zal wel drie matchpunten blij ven, nu VAS/ASC een achter stand van 4-5 in het onderlinge treffen slechts in een gelijkspel kan omzetten. De Bredase Va riant was lief voor Utrecht. Enige cadeautjes hielpen de Domstede- lingen zowaar aan 5-5. V/Rotterdam is de landstitel nu al kwijt, want het staat met nog twee ronden voor de boeg al vijf matchpunten achter op het dit seizoen zo ongenaakbare L&T/ Eindhoven. Het tiental uit de Lichtstad gaf de profs van D/Wa- tergraafsmeer schaakles: 2-8. Op eerbiedige afstand (vier match punten) volgt de verrassing van het seizoen, debutant Amstel veen. Het Hilversumse Schaak genootschap was ditmaal het slachtoffer, zij net aan met 4V2- 5»/2. ïurde het hoofdklasse avon- loeg van coach Gerard Bos in de laatste wedstrijdronde >ns Eibernest meegesleept in i was echter de wijze waarop 1 zonder Patricia Gottmer en ïschorst wegens een uit de De ouverture vond al een week ge leden plaats, voorafgaand aan een oefenwedstrijd tegen Trek vogels. Bedoeld als grap werd de verzameltijd ten onrechte te vroeg opgegeven, maar het viel niet bij iedereen in goede aarde, zeker niet bij coach Gerard Bos. Het bestuur van Fides Pacta stel de zich achter de coach op en schorste het tweetal spelers uit het eerste team, alsmede reserve Wilma Neuteboom. Een keuze tussen twee kwaden, want door de harde beslissing stelde men het hoofdklasserschap in de waagschaal. Zonder Patricia Gottmer en Ro nald van der Velden, overigens ook door de bond gestraft met twee duels voor zijn gedrag in de wedstrijd tegen Rohda, zou het een zwaar gehandicapt Fides Pacta zijn, dat de competitie moest afmaken. Met als eerste opgave het forceren van een be slissingsduel tegen Pams, waar voor een overwinning op het al gedegradeerde Ons Eibernest noodzakelijk was. Fides Pacta moest dus presteren in die laastste competitieronde en Ons Eibernest hoefde niet meer, maar wilde wel graag. Vrijuit spelend bleek de degradant een niet te nemen hindernis voor Fi des, dat door de hele affaire be slist niet optimaal aan het beslis- LEIDEN - Hoewel alle competitie ronden nu verspeeld zijn, bleven enkele beslissingen nog uit. TOP verspeelde echter de kans om via een beslissingswedstrijd tegen Albatros alsnog een greep te doen naar de titel in IA door met 11-11 gelijk te spelen tegen VES. Voor derdeklasser Velocitas ligt er na de 6-9 zege op koploper SEV nog een halve competitie 1 met drie tegenstanders te wach ten met als inzet de titel, terwijl ook Fluks Tempo een beslis singsduel opdrong. Al na een kwartier stond de win naar van het treffen tussen Per- nix en Vriendenschaar vast. Met speels gemak tilden Peter Kui pers (2), Denise Smits, Kees Hor- tensius en Kees Brokaar de En gel-equipe naar 5-0, voordat de tegenstander kon scoren. Van werkelijke strijd was daarna geen sprake meer. Voor het in hevige degradatienood verkerende Vriendenschaar was daarna de stand van de wedstrijd plaatsgenoot HKC en OWO be langrijker, waarvan de uitslag nu haar lot bepaalde. De strijd in Hardinxveld-Giessendam liep voor Vriendenschaar goed af, maar zelf stond het bij rust al op een kansloze 10-2 achterstand. Prijsschieten aan beide zijden joeg de score op tot 18-10, met treffers van Geerten Breedvel- d(3), Janneke Mulder(2), Kees Hortensius(2), Kees Brokaar(2), Denise Smits, Jenny van der La ken en Carla- en Peter Kuipers. Hetzelfde bescheiden resultaat boekte Philidor/Leiden in de vo rige ronde tegen VAS/ASC, want de hangpartij van Peter Gelpke met Pliester leverde ondanks een hele avond zwoegen slechts een problematische remise op. Meer problemen zou Philidor bij V/Rotterdam krijgen. Het voor uitspelen van het drietal partijen werd een regelrechte sof. RAG de Graaff kwam dankzij een zelf gevonden openingsnieuwtje ge wonnen te staan, omdat oppo nent Rinie Kuijf het niet scherp genoeg tegenspeelde. In tijd nood raakte RAG echter de draad kwijt en kon Kuijf uit het web met winst ontsnappen. Hans Böhm en Bruno Carlier hadden geen kind aan Henk van Maaren en Piet Bakker, zo knul lig waren de 'Leidse' plannen: 3- 0. Philidor kon zaterdag vrijuit ver der spelen. Het is immers vrij sende treffen begon. Invaller Dick Onderwater voldeed met zeven treffers ruimschoots, al had hij verdedigend een zware kluif aan de vijfmaal scorende George Monkou. De damesduo's moesten echter verbroken en met Ilonka van der Steen in de ploeg ontbeerde Fides Pacta fy sieke kracht, wat een keihard werkende Jeanet Smit onmoge lijk kon compenseren. Vooral het eerste aanvalsvak met Bea Schrama, Janneke Verlind, Hen- ny Piket en Robin Sommeling, dat op moest boksen tegen het duo Huub Koets en Dolf Slote- graaf, kwam niet goed uit de verf. Naast Henny Piket (2) kwam hier alleen Robin Somme ling tot scoren. Terwijl Albatros nipt won van de gradant Tjoba (9-10) miste TOP de winst bij VES, waardoor de ti tel in Zwijndrecht terecht kwam. Een teleurstellende afloop van de enerverende competitie, waarin de Sassenheimers vanuit een kansloze positie (vijf punten achter) terugkwamen tot naast de koploper. In het beslissende duel tegen VES bleek de spanning te groot voor de ploeg van coach René Versloot, die nogal kil en kli nisch speelde. Een 4-1 achter stand werd snel goedgemaakt, vooral omdat de verdediging VES door fel voorverdedigen het aanvallen uiterst moeilijk maak te. Na rust (5-6) wist TOP echter geen afstand te nemen, hetgeen de ploeg in de slotfase opbrak. Van 7-9 werd het 9-9 en twee mi nuten voor tijd kwam VES op 11- 11. De verlossende treffer bleef uit, ook al kreeg TOP nog uiterst riante kansen. Wel scoorden Eg- bert Dijkstra (3), Stella van der Zaag (2), Karin Baak (2), Anne van degradatiezorgen. Misschien ook daarom was er van de voor Lex Jongsma zo kenmerkende onzekerheid niets meer bij hem te bespeuren. In slechts 20 zetten velde hij het vonnis over Fred van der Vliet: stukwinst of mat en 3-1. Nico Kuijf had de volgen de zegevierende Leidse gladiator moeten zijn, maar in tijdnood zag hij een verbluffend paardoffer van Arend van Dop over het y-""" Overtuiging Dat uitte zich ook in de score, die via 0-2, 2-2 en 2-4 opliep naar een 3-5 ruststand. Fides Pacta kon niet op tegen het stugge, afbre kende spel van de Hagenaars en beukte machteloos, zonder veel overtuiging toch. Dick Onderwa ter wees zijn ploeg de goede rich ting, zorgde na zeven minuten in de tweede helft voor de gelijkma ker, maar van een kentering in de strijd was geen sprake. Een zonder veel vertrouwen door Henny Piket genomen en gemis te strafworp kostte de aanslui ting. Een op de grote kans spe lend Ons Eibernest nam nog geen minuut later weer twee doelpunten (6-8) afstand. Voortdurend het spel vertragend van der Zaag (2), José van der Berg en Gerco Langelaan. Al gedegradeerd speelde Zuiderkwartier toch bijna een rol in de titelstrijd. De plannen van coach Simon Boot om Sper wers van de titel af te houden, strandden echter definitief in de slotfase van de strijd. Zeven mi nuten voor tijd miste Erik van Lunteren een tweede starfworp, waarmee Zuiderkwartier de aan sluiting (6-7) tot stand had kun nen brengen met de opgeschrik te Rotterdammers. Prompt werd er op balbezit gespeeld en daar uit vielen nog twee treffers, waardoor de strafworp van Char les Stijger van louter statistisch belang was: 6-9, de laatste treffer in de eerste klasse. In de eerste helft was Zuiderkwar tier snel op een 0-4 achterstand gezte, maar door hard werken was deze halverwege al tot 2-5 verkleind. Via 2-6 en 3-7 kroop de Leidse ploeg vervolgens nader bij, dankzij treffers van Erik van Lunteren (2), Paula de Wagenaar, Charles Stijger en Wil de Wit. hoofd: 4-1. Iedereen dacht dat V/Rotterdam nu op matchpoint zou komen via een zege van Jan Timman op Pe ter Gelpke, maar de Philidor- speler gaf het niet op. Hij kreeg gelijk, want Timman slaagde er ondanks een dominerend zwart paard op d5 niet in remise te om zeilen: 41/2-l1/2. Jan de Wit bleek tegen Wim de Kok over een ge degen openingskennis te be schikken, maar zelf schaken is voor hem blijkbaar wat moeilij ker, want in het middenspel ver dween het Rotterdamse voordeel als sneeuw voor de zon: remise en 5-2. Marcel Piket heeft grootmeester John van der Wiel lange tijd kun nen bijbenen, maar het werd zo ingewikkeld, dat hij in tijdnood maar wat probeerde: twee pio noffers waren de inleiding voor een reeks van schaakies. Maar Nico Pikaar is even los van zijn bewaker Frans van Meerbeek en waagt een doelpoging. Fides verloor en degradeerde (foto Holvast) haalde Ons Eibernest het gevaar uit de Leidse aanval, terwijl de verdediging, te gretig naar de bal, fatale fouten maakte. Halver wege de tweede helft was bij een 6-10 stand de strijd wel gestre den. Even flakkerde Fides nog op, toen drie minuten voor tijd Robin Sommeling voor de eerste maal succesvol uithaalde (10-11), maar nog in dezelfde minuut her stelde Monkou de marge. Het sprookje van de hoofdklasse, dat vier maanden geleden begon en hoofdstukken kende als PKC thuis en Rohda uit, was over. Wat restte waren de verwijten en de onbeantwoorde vragen, waarop Gerard Bos in elk geval het ant woord schuldig wenste te blij ven. BRAM VAN GENT Ons Eiland werkte het duel tegen DES af als een voorbereiding op het vervolg van de veldcompeti- tie. In drievaks-opstelling kwa- ,men Olga Soudan en Patrick Verra pas na rust in de ploeg, hetgeen laatstgenoemde er niet van weerhield om driemaal te scoren. Hetzelfde deden ook Re né Arnoldus en Wim Nijenhuis. Fiks moest in de laatste minuut nog de gelijkmaker van KOAG incasseren: 11-11. De ploeg van de afwezige coach Frank Beren des speelde te vrijblijvend om een beter resultaat uit het vuur te slepen. Theo Vreeken (4) en Nico van Weizen (3) waren produktief. De Danaïden maakte een uitgaans dag van het onbelangrijke tref fen tegen en in Terheyden. De Leidse ploeg kon nauwelijks overweg met het ontstellend aan tal kansen dat het kreeg van de zwakke tegenstander, waardoor het verschil beperkt bleef tot 6-9. Hennie Devilee scoorde viermaal in het voor aanvoerder Hans van der Leek, die in april een knieoperatie moet ondergaan, laatste duel. schaak is nu eenmaal geen mat, zodat na het laatste schaakje slechts opgave kon volgen: 6-2. Joop Piket nam wraak voor de nederlaag van zoon Marcel door dieper te kijken dan Coen Ste- houwer: dame winst en 6-3. Maar het allerlaatste woord in deze strijd was voor Jeroen, de jong ste telg van de Piketten in Rot terdamse dienst. Hij en invaller Pajcin hebben er een spektakel stuk van gemaakt: het kat-en- muis-spelletje besliste Jeroen tenslotte met een dameoffer: 7-3. Voor LSG I is het einde van de donkere dagen in klasse I A blijkbaar in zicht. Hoewel het Groningse Unitas de 'kanonnen' Brouwer, Hondema en Kamstra miste, mocht de zeker niet geflat teerde zege van 8-2 er best zijn. En nu maar hopen, dat voor LSG het gezegde over die ene zwaluw niet opgaat, want anders wordt het toch nog degraderen. Het gevecht kende een tam begin LUSV-Kimbria 77-34 en 65-42. Twee zeges van de Leidse studen tes tegen de hekkesluiter van de eerste divisie. De twee thuiswed strijden werden in één weekein de afgewerkt om het reizen zo veel mogelijk te beperken. Coach Titus Flapper zette zijn dames in de eerste ontmoeting in een man-to-man press en daar hadden de Limburgse meisjes totaal geen kaas van gegeten. Via een 33—14 ruststand werd het een regelmatige 77-34 overwin ning. Liesbeth Slagter was met De Algemene haalde in het duel te gen hekkesluiter ELKV na rust een beschamende 3-6 achter stand op. Alleen voor de Braban ders betekende de 7-7 eindstand iets: lijfsbehoud. Martin Filippo scoorde driemaal. Velocitas wist door koploper SEV met 6-9 te verslaan zich te plaat sten voor de noodzakelijk gewor den nacompetitie met de titel als inzet. In de laatste minuten voor rust liep de ploeg van coach Frans de Hass beslissend weg naar 3-6. De voorsprong kwam in de tweede helft in gevaar (5-7), maar bleef intact dankzij de aan vallende prestaties van Ron Goudsmit en Jeroen van Driel (3). KNS was kansloos bij HSV, dat naast acht spelers ook de scheidsrechter leverde. Vijf du bieuze strafworpen nekten de Oegstgeestenaren, die met 9-5 (tweemaal Peter Zitman) het on derspit dolven. Fluks wist koploper Tempo te be dwingen. Mede dankzij een hat trick van Kees Imthorn werd het na een ruststand van 5-6 nog 9-9, hetgeen de Alphenaren op een beslissingsduel tegen HSV kwam te staan. Crescendo sloot het toch teleur stellende zaalseizoen af met een 6-8 zege op Phoenix. Halverwege was de stand al 2-5, dankzij tref fers van Hans Westerbeek (2), Wilfred Cornelisse (2) en Peter Baak. BvG PAGINA 19 met een duffe remise van Dirk Sikkel. Van Zyp bracht leven in de brouwerij met een eigen nieuwtje in de verradelijke Svesjnikov-variant na een paar doffer tegen drie pionnen: zijn koningsstelling bleef intakt en op cle damevleugel rende zijn a- pion naar het 'oogstveld a8'. Ko- nings had nu moeten verliezen, maar hij redde zich met eeuwig schaak: 2-1. Na deze vingeroefeningen ging LSG over op fortissimo. Bakker lanceerde een geslaagde cen- trumaanval, terwijl Hagendijk zelfs met twee opponenten moest afrekenen: Ham en vader tje Tijd. Van Putten won geruis loos zoals dat meestal gaat in het Engels, maar Ossewaarde trok met een torenoffer alle registers open, terwijl Tolenaar succes had door op de zwakke pion d6 te blijven hameren: 7-1. Een heksenketel op het bord van Heemskerk: alle stukken ston den in behalve de koningen. Een afwikkeling op gevoel bezorgde hem beter spel, maar de daden drang ontbrak: remise. Helemaal bont maakte Kuijpers het: na tien zetten stond hij al op winst, maar toch was hij het laatste klaar, omdat hij het herhaalde lijk 'vertikte' de buit binnen te halen. Tenslotte moest hij zelfs in remise berusten: 8-2. een groot aantal intercepties de opvallendste speelster. In de tweede wedstrijd was LUSV duidelijk minder gemotiveerd en had dan ook meer moeite met Kimbria. Toch werd het na een 31-22 ruststand een 65-42 over winning voor LUSV, dat door deze zeges naar de top van de eerste divisie sluipt. Carry Stoops scoorde in de tweede wedstriid 17 punten. Blitz-Kiuheim 91-90 en 88-90. Blitz heeft het na twee spannende wedstrijden net niet gered. Kin- heim, aan kop in de andere eer ste klasse rayon, ging gedurende het eerste duel lange tijd aan de leiding en op gegeven moment bedroeg de voorsprong zelfs der tien punten. Blitz krabbelde langzaam maar zeker terug en vijf minuten voor het einde was het nog maar 82-77. Kinheim werd verrast en Blitz pakte een nipte 90-91 zege. De tweede ontmoeting in Voor schoten was een copie van de eerste. Weer waren de Haarlem mers, met Hank McNack als gro te uitblinker, in eerste instantie sterker dan Blitz (43-50 met rust), en weer kwam Bütz uit een hopeloze situatie terug. Pressend kwam de ploeg van coach Kal lenberg tot 88-88 in de laatste minuut. Kinheim scoorde 88-90 en Blitz miste daarop de laatste schotkans. Bij Blitz waren John Raam met twee maal 23 punten en Ton Kallenberg met 20-en 23 punten de productiefste spelers. Lisse-Lakers 91-65. Lisse moest in de ander halve fina le tegen het Rotterdamse Lakers, dat een klasse lager speelt dan de Lissenaren. Lakers beschikte toch over een redelijke ploeg en coach Han Wallaart was dan ook tevreden met de grote overwin ning van zijn ploeg. De 26 punten verschil zijn volgens Wallaart ruim voldoende voor de return. Via 37-25 halverwege werd het 91-65 voor de Lissenaren, bij wie Jürgen Goudzwaard goed op dreef was met zijn 22 punten. LEIDEN - De jeugdploeg van Pernix heeft door een 6-11 nederlaag de afdelingstitel verspeeld aan HKV. Een ge lijkspel zou daarvoor al vol doende zijn geweest, nadat Fides Pacta de Hagenaars eerder een 7-7 gelijkspel had afgedwongen. Weliswaar kwam Pernix door Erica de Rooy snel op 2-0, maar die voorsprong was nog voor rust volledig teniet ge daan. De spelwijze van het fy siek sterkere HKV leidde tot veel balverlies onder de kor ven, waartegen Pernix nau welijks verweer had. Na de hervatting waren er nog wel mogelijkheden om terug te komen, maar die waren snel verkeken nadat 6-7 werd af gekeurd en HKV haar achtste treffer in de mand deponeer de. Het werd uiteindelijk 6-11 door goals van Liesbeth Hor- tensius, Rob Redel, André de Winter en Pim Bink. WILNA (AFP/Rtr) - Gari Kasparov en Vassili Smislov hebben het eerste punt in hun tweekamp gedeeld voor de tijdnood werkelijk zwaar op een van beiden drukte. Het voorstel van de jongste van de twee, Kasparov, tot remise werd door Smislov na 33 zetten aanvaard. De tweekamp wordt gehouden in Wilna. De opening van de partij, de perio- de waarin Kasparov aanzienlijk meer tijd gebruikte dan de oud wereldkampioen, was onver wacht. Kasparov verraste op de vijfde zet met loper b5, die eigen lijk niet p,ast in de Slechter-va- riant van het Slavisch. Smislov had er niettemin weinig moeite mee en bleef zijn zetten sneller uitvoeren dan Kasparov, die voor het eerste tiental een uur meer gebruikte dan de zwart- speler. Desondanks ontwikkelde Kaspa rov door zijn twee torens een ze kere druk op de dame-vleugel. Hij kon echter geen gebruik ma ken van de iets actievere stelling. De ervaren Smislov herstelde het evenwicht en ontnam Kaspa rov door de dames te ruilen zijn mogelijkheden om een werkelijk betere positie op het bord te krij gen. Met nog weinig minuten tijd over en zonder redelijke vooruitzich ten besloot Kasparov, die zes jaar nadat Smislov in 1957 wereld kampioen was, geboren werd, re mise aan te bieden. Smislov had, met zwart, geen reden het voor stel van de hand te wijzen. De tweede partij tussen de groot meesters uit de Sowjet-Unie wordt vandaag gespeeld. Het verloop van de eerste party is: Wit: Kasparov Zwart: Smislov Dame-Indisch 1. d2-d4 d7—d5 2. Pgl-13 Pg8-f6. 3. c2—c4 c7-c6, 4. Pbl-c3 g7-g6, 5. Lel—g5 LfB-g7. 6 e2-23 0-0, 7. Lfl—d3 Lc8-e6, 8. Ddl-e2 Pb8-d7, 9. 0-0 h7—h6,10. Lg5-h4 Le6-g4, 11 c4xd5 c6xd5, 12. h2-h3 Lg4xf3, 13. De2xf3 e7—e6, 14. Tfl-cl a7-a6, 15. Tcl-c2 Ta8-c8, 16. Tal-cl Pd7-b6 17. b2-b3 Dd8-e7, 18. Df3-e2 De7-a3. 19. De2-el Da3-d6, 20 Lh4-g3 Dd6-e7, 21. Del-dl TlB-d8, 22. Pc3-a4 Tc8xc2. 23. Ddlxc2 Pb6- xa4. 24. b3xa4 Pf6-e8. 25 Tcl-bl h6-h5. 26. a4-a5 h5-h4, 27. Lg3-f4 Lg7-f6. 28. Dc2-b3 Td8-d7. 29. Tbl-cl Pe8-d6. 30. Db3-b6 Kh7 g7, 31. Db6-b4 Pd6-e4. 32. a2-a3 De7xb4, 33. a3xb4 Pe4-d6, remise. LEIDEN De dames vam LUSV deden het afgelopen weekeinde goede zaken door twee overwinningen op het Maastrichtse Kimbria 77-34 en 65-42. Blitz miste op een haar de finale van de Nederlandse B-beker door de tweede wedstrijd tegen Kinheim met 88-90 te verliezen. In Haarlem had Blitz met één punt verschil gewonnen: 90—91. De tegenstander van Kinheim in die finale wordt waarschijnlijk Lisse, dat de eerste wedstrijd met 91—65 van Lakers won.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 19