Foreholte nu uit de gevarenzone LMHC neemt wraak 5 D T Optreden van Patrick Swier lichtpuntje NOVO verrast in strijd om beker Dames Scylla weer stap dichter bij titel Dames LMHC en Noordwijk gaan aan kop Saturnus haalt revanche Bobby Robson bestolen Geel Zwart in eigen huis afgedroogd Zijlstra snel- damkampioen Boksfinale D0STf sport PAGINA 18 LEIDEN Scylla-trainer Theo Bakker is een vreemd heerschap. Vorige week was er aan 's mans mond, ondanks de 6-2 winst op Het Hooge Huys, geen positief woord te onttrekken. Zaterdag was er, hoewel landskampioen De Veluwe toch met 6-2 had huisgehouden, bij de Leidse ping-pong-trainer zowaar sprake van een opperbest humeur. Bij navraag bleek Patrick Swier dat op het geweten te hebben. Al enige jaren speelt de 20-jarige medicijnenstudent een soort ta feltennis dat het publiek best be valt, maar dat door trainer Bak ker altijd werd gekarakteriseerd als 'kamikaze-tafeltennis'. Sys teemloos, de ene week fantas tisch, de week erna, of soms zeis de game erna brandhout. Begin januari werd er dienaangaande een dieptepunt bereikt. In over leg met de trainer stelde Swier een tweejarenplan op, waarin het 'moeten winnen' werd geschrapt en waarin het aanbrengen van een systeem in het spel de priori teit kreeg. En zie, veel eerder dan verwacht, werd dat alles ook nog beloond met winst. Tot nu toe bleek Swier ondanks een ongeveer ge halveerd aantal trainingsuren toch bij machte spelers als Hal- dan, Potton en Hijne te verslaan. Zaterdag kwam daar in de twee de partij (Lingen had al van Hal- dan verloren) winst op Ron van Spapje bij. En dat terwijl Ron van Spanje het reactiespelletje momenteel als fullprof bedrijft. Maar ook de middelste der drie Van Spanje-broers speelt het door bondscoach Milan Stencil gepropageerde kamikaze-ping pong. De risicofactor die de meeste mannen in de ereklasse momenteel in hun spel stoppen is hoger dan waar ook in Europa. Het overleg is zoek, harder dan hard is het devies. Het spel lijkt soms van grote klasse, maar is dat zeker niet. De meeste spelers bedienen zich van dit ren-je-rot spel omdat de echt moeilijke facetten van het tafeltennis, als goed voetenwerk, een complete techniek, of een zuivere anticipatie ontbreken. Neem Ron van Spanje tegen Swier. De man uit Veenendaal opende furieus en scoorde de mooiste punten. Swier daarente gen deed niet veel meer dan de bal inhouden. En wat staat er dan na zo'n vijf minuten op het scorebord: 16-14. Die game kon Swier net niet binnen slepen, de volgende twee wel. Vandaar dus dat goede Bakker-hu- meur, omdat zijn pupil ondanks alles weer een piepklein stapje richting volwassen tafeltennis had gezet. Later volgde er in de zelfde stijl nog een nipt verlies tegen Jaap van Spanje en een goed samen met Hans Lingen ge wonnen dubbel. Overigens was Scylla zaterdag in Apeldoorn kansloos. Hans Lin gen speelde opnieuw niet slecht, maar aan zijn spel ontbreekt nou net het facet 'scoren' al teveel. Voeg daar dan nog bij dat de voet van Anne Vlieg in de breedte meer centimeters bedroeg dan in de lengte en het 6-2 verlies is verklaard. Scylla raakte door dit verlies de derde plaats weer kwijt aan Het Hooge Huys, maar dat kan over twee weken goed gemaakt wor den als tegen Nikon het laatste thuisduel van dit seizoen wordt afgewerkt. Sjaardema dreigt tegen de ver wachting in bij haar debuut in de eerste divisie toch in de proble men te komen. Na het 6-4 ver lies bij JCV staat de formatie van Joly Sojinu met drie punten on deraan. Joop van der Borg speel de drie keer niet erg gelukkig en Friso Reitsma noch Herman van der Broek konden dat compen seren. Beiden verloren van Jos Verhulst. Op zich is dat natuur lijk geen schande, maar de "vij and" kwam daardoor wel dicht bij de benodigde zes punten. Toen het Sjaardema ook in het dubbel niet lukte overeind te blijven was het pleit beslecht. De Oegstgeestenaren zullen zich met de duels tegen Tempo Team en Odion nog te gaan wel redden, maar de degradatieperikelen waarin de ploeg nu verkeert, ko men gegeven de grote mate van talent bij het duo Van der Broek- Reitsma, toch onverwacht. Scyl la promoveerde nog eens met trio Swier (15) Kantebeen (18) en Meyer (14) naar de ereklasse. Sjaardema geeft die prestatie achteraf ongewild nog meer re liëf. In welk reliëf moet je nou de 5—5 zien die Docos overeen kwam met Gispen? Den Elzen deed za terdag goed werk en evenaarde de twee zeges van kopman Ed van der Berg, die opnieuw van oud-ereklasser Bert van Ham verloor. Docos is zelfs in de der de divisie nog niet geheel veilig, maar onder leiding van Van der Berg zullen nog wel genoeg pun ten gehaald worden. Belangrijker voor Docos is mo menteel echter de moedige po ging van Ed Fallaux om de jeugdopleiding nieuw leven in te blazen. De resultaten daarvan MAANDAG 12 MAART 1984 zijn tot nu toe hier en daar wat frusterend, maar dat neemt niet weg dat de koers die Docos nu vaart ongeacht de resultaten eer vol is. Eervol is ook de wijze waarop Sandra de Kruiff al jaren haar sport bedrijft. Altijd bereid om hard te trainen en op basis daar van ook bijna altijd winnend in de vaderlandse competitie. Dat is mooi voor Scylla, maar zeker zo prettig is het dat De Kruiff als gezonde topsporter ook altijd be reid is om jonge teamgenoten, mits die hard trainen, met raad en daad bij te staan. Momenteel plukt Patricia de Groot daar de voordelen van. De kleine 14-jari- ge scholiere ontwikkelt zich der halve snel en stond De Kruiff za terdag bij MZ weer goed terzijde. Omdat Marian Kantebeen alleen verloor van Ingrid van Osselaar kwam met een simpele 6—1 zege het kampioenschap weer een stapje dichterbij. De mannen van Scylla 2 kunnen ook nog kam pioen worden nu concurrent Quick een punt verspeelde. Zelfs versloegen de Scylla-reserves Noad 2 moeiteloos met 8—2. Re geer verloor twee keer. LEIDEN - De dames van LMHC zijn door de 1—O-winst op Craeyenhout weer aan de leiding in de eerste klasse A gekomen. In dezelfde klasse verloor Fores- cate met 3-1 van Ring Pass. De Noordwijkse dames hebben het enige duel dat doorging in de tweede klasse B aangegrepen om bij medekoploper Myra met 0-2 te zegevieren en lijstaanvoerder te worden. De Roomburghoc keyers verloren met 1-0 van Kraaien. Kraaien - Roomburg 1-0. Het geconcentreerd en met veel in zet spelende Roomburg heeft, vooral in de eerste helft, goede kansen op doelpunten laten lig gen op doelpunten. De thuis ploeg kreeg veel strafcorners maar kon in het eerste deel ook niet scoren. Een strafcorner in de tiende minuut na rust bracht het fel herstartte Kraaien de voor sprong die het niet meer uit han den gaf. In een uiterste poging om te scoren raakte de uitblin kende Juijen van Aken zodanig geblesseerd aan zijn schouder dat hij voor onderzoek naar het ziekenhuis moest, waar kapsel scheurtjes werden geconsta teerd. Dames Leiden - Craeyenhout 1-0. De Haagse hockeysters hadden het eerste kwartier van het belangrij ke duel om de eerste plaats het overwicht, maar verzuimden dat om te zetten in treffers. LMHC pakte daarna het initiatief en.liet dat gepaard gaan met strafcor ners waarvan er een de strafpush in de tiende minuut na de pauze opleverde als gevolg van een Haagse voet tussen bal en doel. Gemma van Schaik had succes met haar harde push die via de stick van doelvrouw Joke Ver baan in het Craeyenhoutdoel be landde. Craeyenhout viel daarna feller aan wat ook een strafbal opleverde. Sluitpost Paula Zand vliet was te wild uitgelopen en moest tegen Marleen van Schaik (zus van Gemma) haar doel ver dedigen bij de strafbal. Zandvliet redde knap met de rechterhand. Het spannende verdere verloop leverde geen doelpunten meer op. Ring Pass - Forescate 3—1. Prima spel in de eerste helft van de Voorschotense dames die de hooggenoteerde Delftse ploeg goed bijhield. Een achterstand werd door Els de Buvry uit een rebound van een strafcorner weggewerkt: 1—1. Een beoorde lingsfout van Forescate-doel- vrouw Petra Vingerhoed leverde 2-1 op voor de Delftsen met nog dertien minuten te spelen. Dat gebeurde juist in een periode waarin Forescate sterk speelde. In de laatste fase moest het ont moedigde Forescate zelfs nog 3-1 incasseren. Myra - Noordwijk 0-2. In de tweede klasse B ontmoetten de beide koplopers elkaar in een duel waarin Noordwijk aanvan kelijk veel moeite had om uit de verdediging te komen. Na twin tig minuten echter kwam Noord wijk door een reboundgoal van Jacqueline de Groot op 0-1 uit zijn vierde strafhoekslag. In de open wedstrijd ging het wat de strafcorners gelijk op, maar wer den op het moeilijk bespeelbare veld nauwelijks scoringskansen gecreëerd. Margaret Basten en Loki Faase redden op de lijn bij Amstelveense strafcorners. Het tweede Noordwijkse doelpunt kwam op naam van Alexandra van Kan die de keepster om speelde en uit een zeer moeilijk hoek nog raak pushte. LEIDEN - Geen kampioenen, maar ook geen degradanten. Zo ziet straks de balans eruit aan het slot van de zaalhand balcompetitie op landelijk ni veau. Foreholte, dat de twee de helft van de competitie nog als kampioenskandidaat inging maar na een terugval door het geringe krachtsver schil in de eerste divisie A zelfs nog in de buurt van de gevarenzone kwam, speelde zich gisteren definitief in vei ligheid. De pupillen van Wim Geerlings klopten BDC uit Soest (14-11 na een 8-5 rust stand) en kan met nog vier wedstrijden voor de boeg de blik weer omhoog richten. De enige verliespartij op nationaal niveau kwam gisteren van de da mes van Oase in de tweede divi sie D. Zij konden een 5-4 voor sprong bij rust in en tegen Aals meer niet vasthouden: 9-8. HVS won in de tweede divisie C met 9-7 (rust 5-2) van Westlandia. "Geen centje pijn", aldus trainer- coach Wim Jansen. De heren van Saturnus bezegelden de degradatie van Rijnstreek, dat in de tweede divisie geen lang le ven beschoren bleef. In Alphen nam de Leidse ploeg met 14-16 revanche voor de thuisneder laag. MMO sloot de zaalcompeti tie in de derde divisie G af met 14-5 winst op degradant HEC. In de rust leidde MMO al royaal met 7-2. Olympia (dames) is nu definitief derde divisionist. Vorige week was de titel reeds praktisch bin nen, maar gisteravond moest nog LEIDEN - LMHC heeft zich gis termiddag gerevancheerd op het thuisspelende Geel Zwart door de mededebutant met 0-3 te ver slaan. De Oegstgeester ploeg wel voor alle zekerheid ook van DIOS worden gewonnen. Met 11- 14 kwamen de Wassenaarse da mes terug uit Den Hoorn en kon den meefeesten met de heren- ploeg, die gisteren de titel pakten in de derde klasse B. De MMO- heren deden hetzelfde in de der de klasse C. Gemotiveerd Foreholte was gemotiveerd tegen BDC. De defensie, met Olga Al- mekinders weer als een betrouw baar sluitstuk, functioneerde als een goed geoliede machine en Ellen van Dam, Nel Geerlings en Hannie Boskamp zetten de Soes- ter verdediging van begin af on der grote druk. Met de stand 13-7 in de tweede helft leek de koers voor Foreholte gelopen. Maar BDC wilde niet wijken. En om dat Foreholte zijn wissels inzette konden de gasten terugkomen tot 13-11. Coach Wim Geerlings nam toen geen risico 's meer en liet zijn basis weer opdraven. Met twee gave treffers van Elly maakte door dit resultaat weer enkele stappen omhoog op de ranglijst van de hockey- hoofdklasse. LMHC reisde naar Veghel met de gevoelige nederlaag uit de eerste ontmoeting (1-4) nog sterk in het geheugen. Toen werd door de thuisploeg snel een voor sprong genomen, maar werd nog min of meer afgedroogd door Geel Zwart. Tijdens de return kwam het snelle openingsdoel punt (na vijf minuten) weer op naam van LMHC dat door Mar- tijn de Kempenaer uit een straf corner raak sloeg. Van Marwijk Kooy sloeg aan en Diederik Klop verzorgde de stop met omge keerde stick. Hoek stelde Foreholte de zege toen definitief veilig: 15-11. OASE was heel wat minder gemo tiveerd in de slotwedstrijd tegen Aalsmeer. Voor eigen publiek zou dat misschien anders zijn ge weest. Nu wilde Aalsmeer thuis nog wel even laten zien dat niet alleen de heren goed kunnen handballen. Gemakkelijk ging dat de dames uit het bloemen- dorp niet af. Gemotiveerd of niet, OASE kwam in de tweede helft op een 8-6 voorsprong dankzij Lydia van der Poel en Marleen van Stipdonk. Met discutabele tijdstraffen voor OASE-keepster Monique van der Meer en aan sluitend Gerrie Hoogenboom, hielden de scheidsrechters de spanning er in. Maar Aalsmeer wist van dat voordeel niet te pro fiteren. Pas toen OASE weer compleet was, drukte Aalsmeer door naar 9-8 winst. Het duel bij Westlandia leerde HVS-coach Wim Jansen nog eens hoe smal zijn basis feitelijk is. En aan de afwerking schort Het door Roelant Oltmans gedic teerde behoudende concept gaf aan hekkesluiter Geel Zwart nauwelijks mogelijkheden om gevaarlijk te worden. Het Veg- helse wapen dat de hoge bal moest zijn, kwam niet uit de verf. De LMHC-verdedigers maakten deze Geel-Zwartopeningen keer op keer onschadelijk door geti med opvangen in de lucht. De uitbouw van de score tot 0-2 van De Kempenaer uit een straf corner werd afgekeurd wegens het niet doodstil liggen van de bal voordat die achter de Geel- Zwartgoalie werd geslagen. De score met rust werd in het door de Olmans-equipe gecontroleer de duel 0-1. Door het onzorgvuldig afwerken het danig. Dat brak de Stomp- wijkse ploeg gisteren bijna op. Speltechnisch was HVS veruit de meerdere, wat onder andere tot uitdrukking kwam in de 5-2 voorsprong bij rust. Als alle kan sen die zijn pupillen zich wisten te verschaffen zouden zijn benut, had Wim Jansen de hele tweede helft zijn wissels kunen laten spelen. Maar scoren gaat HVS niet best af. De basis-zeven moest er tenslotte nog aan te pas komen om de winst (9-7) vast te houden. De productie kwam van Ank van der Bosch 4x, Lenie van der Bosch 2x, Marijke Moes, In grid van Seist en Marijke van der Bosch. Rivalen In Alphen kwam Saturnus in de tweede helft nog met 10-12 ach ter tegen Rijnstreek. Maar de de gradanten in spé voelden de ze nuwen in de benen en Saturnus kon de bakens eigenlijk nog ge makkelijk verzetten. "Met drie treffers op rij stuurden de Leide- naars hun Alphense rivalen defi- van de Oegstgeester ploeg be hield de tegenstander tot ver na de hervatting de hoop op een goed resultaat. Dat optimisme werd de bodem ingeslagen toen met nog een kwartier te spelen, Wouter Eikenhout de 0-2 inleid de door tot diep in de vijandelij ke afweer te soleren en met een overtreding werd afgestopt. De leidsman paste de voordeelregel echter uitstekend toe waardoor De Kempenaer de aanval met een treffer kon afronden. De uiteindelijke 0-3 kwam tot stand na een dieptepass op cen trumspits De Kempenaer die de zijn doel uitstormende keeper ontweek en Joannes Boele van Hensbroek in staat stelde te sco ren. BIRMINGHAM (SID) - Bobby Robson, coach van het Engelse voetbal elftal, is zaterdag bestolen. Tijdens de door hem bezochte wedstrijd Birmingham City Watford, voor de kwart-finales van het bekertoer nooi, werd de achterruit van zijn auto ingegooid en uit de wagen werd een tas gestolen. "In die tas", vertelde Robson, "zaten aantekeningen waarin ik mijn gedachten over de toekomst van het Engelse elftal had opgeschreven. Ik doe een dringend beroep op degene die de tas heeft meegenomen, mij de papieren weer terug te geven. Anders ben ik werk van jaren kwijt". LEIDEN -De volleyballers uit Lei den en omgeving hadden 't het afgelopen weekeinde druk met de beker. NOVO zorgde voor de grootste verrassing door tweede divisionist Thor met 3-0 uit te schakelen voor de 'natiorihle' competitie. DAC gaat door naar de volgende ronde dankzij een 3- 1 zege op DOS. LUSV redde het niet tegen DOS/S (0-3). Ook de LUSV-dames zijn uitgebekerd (0-3 tegen Nivoc), NOVO daaren tegen wipte met 0-3 het Zaanse De Uithoek. Wat de competitie betreft kwamen alleen de Gemini-dames in actie. Het eerste team versloeg het reeds gedegradeerde Sliedrecht met 3-0, het tweede team en der de team verloren met dezelfde cijfers van respectievelijk Slie drecht en Jodan Boys. Gemini (dames) trad Allides onge motiveerd tegemoet. Onbewust wellicht, maar het betekende toch oppassen geblazen. In de tweede set bijvoorbeeld kwam Gemini achter met 4-11 en 6-13. Het tekent de kracht van Gemini dat het de partij desondanks met 3-0 winst afsloot (4-15, 13-15, 7- 15). Het tweede team kwam te gen Sliedrecht op cruciale mo menten aanvalskracht tekort, terwijl de verdediging traag rea geerde op de Sliedrechtse aan- nitief op een zijspoor, dat uitein delijk naar een 14-16 nederlaag voerde. Overigens hadden de Sa- turnus-keepers Rob Otten en Ad van Fessem een belangrijk aan deel in de zege. Beiden stopten een strafworp. De dames van MMO domineerden over de gehele linie tegen HEC, dat aanvallend weinig om het lijf had. MMO kon het werk aan de eigen cirkel dan ook moeiteloos af en dat bracht de ploeg uit Hoogmade in een aanvalsritme dat voor HEC niet was bij te be nen. De 14-5 eindscore was een magere afspiegeling van de meerderheid van MMO. Olympia'72 speelde 12 minuten korter dan de officiële speeltijd omdat de sporthal Ockenburgh in Den Haag voor basketbal moest worden vrijgemaakt. Dat belette de Wassenaarders niet een daverend slotaccoord te ver zorgen. De reserves van CWP werden met 20-6 (rust 10-3) ver pletterd. MMO had het alleen moeilijk in de eerste helft. Nor- tha bood toen fanatieke tegen stand, rust 9-7. Na 4e hervatting stelde MMO echter orde op za ken: 20-12. In de afdelings eerste klasse won nen de heren van HW'70 met 20- 16 (rust 9-6) van Hercules. Dat biedt de Voorschotenaren een goede kans om zich te handha ven al moet daarvoor HEC wel nog in Delft verliezen van kam pioen EDH. Maar daaraan twij felt eigelijk niemand. In de afdelings tweede klasse B da mes won Saturnus met 6-3 van OASE 2 en in de vierde klasse was kampioen Fair Play met 12-3 veel te sterk voor MMO 3. MSV klopte OASE 4 met 14-6. FRANK BONTE LEIDEN - Het sneldamkam- pioenschap van de LDDB (waar schijnlijk voor het laatst ge speeld dit jaar) is voor de tweede achtereenvolgende keer gewon nen door Cees Zijlstra. In een sterk uitgedund deelnemersveld eindigde de HDC'er op een ge deelde eerste plaats en evenals vorig jaar moesten vijf-minuten- partijtjes de beslissing brengen, nu echter met Albert Huisman als tegenstander. Zijlstra won en pakte glansrijk de beker. De RDC'er Cees van de Bosch is er in geslaagd LDDB kampioen te worden. In de noodzakelijke her kamp met Theo Zwetsloot won hij de eerste partij en dwong hij in de tweede met een sterk ge speelde Roozenburgopstelling een beslissende remise af en won daarmee de begerenswaardige ti tel. Clubgenoot van Zwetsloot, Joop Burgerhout, won in een snel- damtoernooi de derde plaats, waarop maar liefst zes dammers aasden. valsgolven: 8-15,12-15, 7-15 (0-3). Het derde team (promoüe-klas- se) kwam evenmin tot winst. Al leen in de tweede set konden de Voorschotense dames Jodan Boys enigszins bijhouden: 4-15, 13-15, 7-15. Beker Twee damesteams kwamen voor de beker in actie. NOVO, aanval lend zeer snel, had tegen de aan staande derde divisionist De Uit hoek maar 41 minuten nodig voor de zege (8-15, 14-16, 6-15). LUSV liet riante mogelijkheden op setwinst tegen het Nieuw- veense Nivoc liggen. De studen tes beschikten aanvallend niet over voldoende kracht om in de tweede set bij een 14-10 voor sprong door te zetten. Ook in de derde set ging het tot 12-12 goed, maar alle sets gingen toch verlo ren: 8-15, 14-16, 12-15. DOS Schoonhoven mikte de he- renploeg van LUSV uit de beker strijd. Deze hoog in de eerste di visie genoteerde ploeg toonde het Leidse team dat men met na me op de onderdelen pass en ser ve nog het een en ander te leren heeft. Willem Spierdijk werd no de gemist. Het werd een kanslo ze 0-3 nederlaag: 7-15,10-15, 7-15. Gemini en Zevenhuizen, kandi daat voor promotie naar de eredi visie, hielden elkaar ruim twee uur bezig. De Voorschotenaren moesten even aan de opponent wennen (9-15), maar vervolgens ontspon zich een zeer onderhou dend duel. Het ondergeschikt geachte Gemini toonde zich ge lijkwaardig en legde af en toe Ze venhuizen volledig zijn wil op. De 15-10 zege in de t veede set getuigt daarvan. Daarna eiste Ze venhuizen met goed combinatie spel de derde periode op (7-15). In de vierde set redde Gemini zich weer uitstekend. Onder de impulsen van de teruggekeerde Bert Frank werd via 10-3 en 11-14 een 16-14 zege afgedwongen. Maar in de finale had Gemini niet meer die kracht: 10-15 (2-3). DAC werkte tegen het Haagse DOS een slechte partij af. Ge brek aan concentratie leidde tot veel persoonlijke fouten. Maar dankzij de inbreng van junior Jo- han Kooistra bleef de schade be perkt tot éénmaal setverlies: 13- 15, 12-15, 17-15, 12-15. Nadat NOVO vrijdagavond Punch uitschakelde voor de districtsbe ker (2-3 in Delft) werd zaterdag tweede divisionist Thor de weg versperd naar de volgende ronde in de nationale bekercompetitie. Een ongedachte prestatie. De Noord wijkers zetten de gasten van begin af aan onder druk. Een goede pass lag aan de basis van een wervelend aanvalsspelletje, dat werd beloond met de eerste 15-9 setzege. Bij 9-9 in de tweede set moest Thor andermaal afha ken. Met 15-13 kwam ook de tweede set bij de Noordwijkers terecht. In de derde periode volg de een inzinking. Thor liep naar 2-8, maar toen hervond NOVO zich. Via 10-10 werd in volle vaart naar de 15-10 en 3-0 totaalzege opgestoomd. In de districtsbekercompetitie was Leython, zonder de vakantie vie rende Piet Pijnaken, niet opge wassen tegen Skania: 3-1. Alleen in de tweede set kon goed verzet worden geboden dankzij uitste kend blokwerk (15-8, 10-15,15-4, 15-10). Ridderveld heeft het per traditie moeilijk met tegenstanders die hen een snel spelletje voorscho telen. Dus ook met DOSKO. Het werd al snel 2-0 (15-3,15-5), maar de opponent moest vervolgens flink gas terug nemen. Maar door een aantal arbitrale missers ging ook de derde set verloren. Met 15-13 kwam een einde aan het be- kera vontuur. GER RENES LEIDEN - Op de laatste avond van de Zuidhollandse bokskam pioenschappen is boksvereni ging Leiden met twee leden in de finales vertegenwoordigd. Eric Honsbeek probeert in het vlieg- gewicht de titel te pakken tegen Ruuck. Robert Zandvliet (C- klasser in het weltergewicht) ontmoet later op de avond Van Egmond.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18