loMten ervaren constructeur-tekenaar rM- ADMINISTRATEUR 1 MACHINEFABRIEK VAN RIJN B.V. Anaesthesie verpleegkundige (m/v) v. St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp SCHAKENBÓSCH DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: medewerker centrale tekstverwerking (m/v) OPZICHTER N/V LERAAR ELEKTROTECHNIEK- full-time zieken verzorgenden Mariënhaven sub-hoofd (m/v) boerhaave haarlem FYSIOTHERAPEUTE) RIJNLANDS ZEEHOSPmUM De Stichting NAKG heeft tot taak de keuring van teeltmateriaal van groentegewassen ten behoeve van land- en tuinbouw, t.w.: groente- en bloemzaden, plantuitjes en plantsjalotten. Deze keuringsopdracht is neerge legd in de Zaaizaad- en Plant- goedwet. In het bestuur van de stichting zijn zowel de aangeslotenen als de af nemers vertegenwoordigd. Het totaal aantal aangesloten be drijven bedraagt ca. 1000. De NAKG telt ca. 50 medewerkers en is gevestigd in Roelofsarends- veen. De accommodatie bestaat uit een kantoorgebouw, een laboratorium voor zaadonderzoek en ca. 9 ha. proefvelden, waaronder ca. 3000 ms glas. De Stichting Nederlandse Algemene Keuringsdienst voor Groente- en Bloemza den (NAKG) te Roelofsarendsveen heeft op korte termijn plaats voor een Functie-Informatie: - verzorgen van de financiële administratie, salarisadministratie en technische (bedrijfs)administratie; het leiding geven aan het administratieve personeel; - itlhet (mede) zorgdragen voor de opstelling van begrotingen, balansen, resul tatenrekeningen met toelichting en overige periodieke informatie; het (mede) zorgdragen voor op het opstellen van technische overzichten, statis tieken e.d.; - itlhet functioneren als Hoofd Interne Zaken (inclusief personeelsaangelegenhe den). Functle-elsen: - HEAO of vergelijkbare opleiding, minimaal SPD 2; - beschikken over organisatorische en leidinggevende capaciteiten; - beschikken over goede contactuele eigenschappen (zowel intern als extern), goede omgangsvormen en uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; - de instelling om naar een persoonlijke inzet tevens op energieke wijze samen te werken in teamverband; - leeftijd omstreeks 30-35 jaar. Kennis en ervaringen met administratieve automatisering, data- en tekstverwer king, alsmede advisering over deze zaken, strekken tot aanbeveling. Geboden wordt een baan met een levenspositie, voorzien van een goede honore ring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie (eigenhandig geschreven) met curriculum vitae kunt u richten aan: de directeur van de NAKG, postbus 27, 2370 AA Roelofsarendsveen. lid Siersema-groep - een middelgrote onderneming in de metaalbranche - is gespecialiseerd in de ontwikkeling en de fabricage van machines en installaties voor de visverwerking en conservenindustrie. Voor deze onderneming zoeken wij een De aan te stellen medewerker zal met een grote mate van zelfstandigheid machi nes en installaties vanuit een ontwerpstadium moeten kunnen uitwerken tot pro- ductierijpe tekeningen en stuklijsten. H.T.S. (Wtb) of gelijkwaardig niveau ge wenst. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht door de directie van bo vengenoemd bedrijf. Postbus 74, 2220 AB Katwijk aan Zee. Scheepmakerstraat 13 - 2222 AB Katwijk Tel. 01718-20700. LID SIERSEMA OROEP Bureau van de Universiteit, Post en Archiefzaken (0.5 dagtaak - MIDDAGUREN) vacaturenummer: 4-027/1158 Taak: Het verwerken van teksten en verslagen, notulen, rapporten enz. met behulp van beeldschermapparatuur. De werkzaamheden worden in teamverband verricht. Vereist: - HAVO: - ruime type-ervaring, liefst op beeldschermapparatuur. Salaris maximaal 2477,— bruto per maand, met uitloopmogelijkheid tot 2691,—. bij een volledige Inlichtingen bij Mw O. Verboon. tel. 071-148333 toestel 3117. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Bij het Gas- en Watervoorzieningsbedrijf voor de Bloem bollenstreek te Hillegom, wordt voor de afdeling Exploi tatie gevraagd een Functie informatie: Betrokkene ressorteert onder de chef van de afdeling exploitatie en zal mede worden belast met de dagelijkse leiding van 20 fitters en grondwerkers, waaraan regel matig enkele ploegen van de aannemer zijn toegevoegd. De afdeling verzorgt in de ruimste zin, de aanleg en het onderhoud van gas- en waterdienstleidingen, alsmede het onderhoud van het hoofdleidingnet voor gas en wa ter. Functie eisen: Gevorderde studie voor of in het bezit van het diploma middelbare gas- en/of waterleidingtechniek. Minimaal 5 jaar ervaring met bovengenoemde werk zaamheden. Beslist goede leidinggevende capaciteiten en kontaktuele eigenschappen. Aanstelling zal plaatsvinden in één van de opzichters- rangen en zal afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 3122,- bruto per maand bedragen. Het bereiken van de rang van hoofdopzichter met een max. salaris van 3577,- bruto per maand behoort t.z.t. tot de mogelijkheden. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de afde lingschef, de heer ing. F.J. Huijer, telefoon 02520- 18441. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de directeur van het bedrijf, Eerste Loosterweg 42,2181 BM Hillegom. Op de afdeling Anaesthesie bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een anaesthesie-verpleeg- kundige die zal worden belast met het assisteren van de anaes- thesisten op de operatiekamer. Het diploma NZR is voor deze functie vereist. Het salaris is af hankelijk van opleiding en erva ring en wordt bepaald volgens de normen van de CAO-ziekenhuis- ne verstrekt door A.J.M. Vollebregt, adj. dir./hfd verpleegkundige dienst. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermel- Nadere informatie wordt u gaar- ding Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp CHR. TECHNISCHE SCHOOL "VIJFMEILAAN" gevraagd wegens ziekte m.i.v. 12 maan 1984 vaktheorie voor 29 of minder lesuren per week De Christelijke Technische School "Vijf Meilaan" en de School voor Huishoud en Nijverheidsonderwijs 'Boshuizen' te Lelden, zul len per 1 augustus 1984 samen verder gaan als SCHOLENGEMEENSCHAP Met Ingang van het cursus jaar '84/'85 vragen wij een Leraar koken (m/v) voor 22 uur, mogelijk 29 uur. WIJ zoeken een collega met enige jaren ervaring In de keuken van een restaurant of Instelling en bij voorkeur In het bezit van de Akte Koken, of bereid daarvoor te studeren. Van onze toekomstige collega's vragen wij een positief Christelijke levenshou ding. Uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directeur, de heer M. Wlelinga, die u ook graag alle ge wenste Inlichtingen wil verstrekken. De Mondriaan Scholengemeenschap Vijf Meilaan 137, 2324 W Lelden Telefoon 071-760200 EERSTE HOLLANDSE GORDIJNENFABRIEK Papelaan 2a, 2252 EJ Voorschoten. Holland Telefoon 01717 - 7440. Telex 39460. Klein internationaal handelsdedrijf met n deme computer-adminstratie zoekt: Boekhouder m/v 25-30 jaar voor de hoofdadministratie. MBA en enige jaren algemene boekhoudervaring zijn noodzaak. Interessant werk in een klein team van enthousiaste jonge mensen. Brastex Household Textiles Europe B.V. gevestigd te Zoeterwoude/Rijndijk, is een dochter onder neming van de Artex-Group. een der grootste textielfa brikanten ter wereld. Ter versterking van onze administratie zoeken wij op korte termijn een medewerk(ster) in de leeftijd tot 23 jaar Tot haar werkzaamheden zullen behoren fakture- ring (computer) orderadministratie en verder voorkomende werkzaamheden. Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitaties richten aan de directie. Brastex Household Textiles Europe B.V. Postbus 78, 2380 AB Zoeterwoude Verpleeghuis Mariënhaven te Warmond, waar circa 200 psycho-geriatrische bewoners worden verpleegd, verzorgd en begeleid, zoekt voor tijdelijke indiensttreding enige Salariëring en overige arbeids voorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum worden 100 somatische en 200 psycho-geriatrische patiënten verzorgd, verdeeld over 10 afdelingen. Bij de verplegingsdienst van ons verpleeghuis is op een afde ling, waar 30 psycho-geriatrische patiënten worden verzorgd, de vakature ontstaan van Het sub-hoofd zal in nauwe samenwerking met het afdelings hoofd leiding moeten geven aan circa 18 medewerkenden. Hij/zij is betrokken bij de dagelijkse gang van zaken binnen de afdeling en vervangt het afdelingshoofd bij haar/zijn afwezigheid. Funktie-eisen: - in het bezit zijn van het diploma ziekenverzorgende, aan gevuld met de kader- of voortgezette opleiding voor ziekenverzorgende, - of het diploma verpleegkundige A, B of M.B.O.-V/ H.B.O.-V; - enige jaren ervaring als ziekenverzorgende of verpleegkundi ge, alsmede ervaring in de begeleiding van leerlingen; - gemotiveerd zijn om in een verpleeghuis te werken; - in staat en bereid zijn om in teamverband te werken; - leeftijdsindicatie: circa 25 jaar. De aanstelling geschiedt in de rang van ziekenverzorgende 3e schaal, respectievelijk verpleegkundige A. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuis- wezen. Nadere informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst, Zr. A. Schuit, tel.: 023 -339155 toestel 150. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de Dienst Personeelszaken, Loui% Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM^/ De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk Z.H. beheert een Revalidatie-centrum voor volwassenen en kinderen, met een afdeling voor poliklinische hartrevalidatie; tevens een Voorzieningencentrum voor motorisch gehandicapte kinderen en volwassenen. Aan de instelling is een Mytylschool verbonden. Het Voorzieningencentrum omvat o.m. een woon-, leefgemeen schap voor 102 ernstig lichamelijk gehandicapte bewoners met een gemiddelde leeftijd van 29 jaar. Voor dit Voorzieningencentrum zoeken wij een parttime voor 24 uur per week, die bereid is in een multidisciplinair verband een bijdrage te leveren aan het welzijn van de bewoners De afdeling fysiotherapie houdt zich, naast het behandelen van de bewoners, bezig met activiteiten als paardrijden, zwemmen en sport en spel. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, conform de CAO.- Ziekenhuiswezen. Zij die belangstelling hebben voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van het Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenweg 17,2225 JJ Katwijk, Zuid-Holland. Schakenbósch is ee.n psychiatrisch centrum in Leidschendam. Het omvat 6 paviljoenen, die plaats bieden aan 485 patiënten. Per 1 april 1984 ontstaat in de centrale keuken een vacature voor een instellingskok m/v Aanstelling geschiedt in de rang van 2e kok. Salaris f 2.397, tot f 2.558, bruto per maand. In de centrale keuken worden dagelijks 530 war me maaltijden bereid waarvan 110 dieetmaaltij- den. Onze gedachten gaan uit naar - een gediplomeerd instellingskok - die bereid is zich in te zetten voor alle afdelingen van de centrale keuken. De werktijden zijn dagelijks van 07.00 - 12.30 en van 13.15 - 16.15 uur. Om de andere week wordt in het weekend ge werkt. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de chris telijke signatuur van het ziekenhuis respecteren. Inlichtingen over deze functie worden gaarne ver strekt door de heer C. van Dijk, hoofd van de keu ken (tst. 144). Schriftelijke sollicitaties richt u aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. Schakenbósch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070-209252

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20