Dameskapster m/v leraar/lerares andrélon cosmetics verpleegkundige m/v beleidsondersteunend medewerker m/v 1 Hour Super Foto B.V. FULL-TIME EN PART-TIME MEDEWERK(ST)ERS "GEMEENTE mf\ WASSENAAR SN twee typisten m/v uitzendbureau content LEID(ST)ER voor28u.p.w. stichting centrum stbavo noordwijkerhout VOLW. CONSTRUCTIE BANKWERKER zoekt voor haar nieuw te openen filiaal te Leiden leeftijd tot 25 jaar Spreekvaardigheid Engels vereist, andere talen aanbevolen. Ervaring in het ontwikkelen en afdrukken van kleurenfoto's kan een aanbeveling zijn, doch is niet vereist. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, en voorzien van recente pasfoto sturen aan: 1 Hour Super Foto b.V. Herengracht 444 1017 BZ Amsterdam. Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor Atheneum, HAVO en MAVO, Kagerstraat 7, wordt, ter vervanging wegens ziekte, met ingang van 12 maart 1984 gevraagd een: Scheikunde voor 12 lesuren in de 1e en 2e graadssector. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel. 071-153647 (school) en 02982 3763 (huis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 798 binnen een week na verschijning van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs der gemeente. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bij de afdeling Interne Zaken van de Gemeente lijke Technische Diénsten ontstaat een vacature in deeltijd voor 20 uur per week Functie-eisen: minimaal diploma MAVO-4 of een daaraan gelijkwaardige opleiding, type-diploma en een goede kennis van de Nederlandse taal. Zowel schoolverlaters als zij die ervaring hebben als typist(e) worden uitgenodigd te solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f. 1.167 - bruto per maand. Bij de gemeente Wassenaar staan in principe alle functies open voor zowel mannen als vrouwen. Indien u belangstelling hebt wordt u uitgeno digd binnen 10 dagen na verschijning van dit blad uw sollicitatie te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente i Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. uitzendbureau content he# •g administratief (iedere functie M/V) Per direkt hebben wij een baan voor een geroutineerde BEELDSCHERMTYPISTE Die bij één van onze relaties in Leiden onder andere een adressenbestand gaat invoeren. Tevens ga je ook alle andere voorkomende typewerkzaamheden verrichten zoals verslagen en brieven van concept in zowel Nederlands als Engels. Deze baan is voor hele dagen voor een periode van ongeveer 2 maanden. Heb je belangstelling, kom dan zo snel mogelijk langs voor een typetest. para) medisch Zeer regelmatig hebben wij werk voor ZIEKENVERZORGENDEN Wil je af en toe een weekend werken of ben je full-time beschikbaar, kom dan zo snel mogelijke om je in te laten schrijven. pndustrie Medio april hebben wij werk voor PRODUKTIEKRACHTEN Ben je bereid je handen flink uit de mouwen te steken, kom dan nu alvast langs om je in te laten schrijven. Iedere Content kracht is volledig sociaal verzekerd, en voor ieder gewerkt uur wordt vak geld. feest en vak dagen toeslag gereserveerd De toekomstige Content kracht is welkom op onze vestiging leiden: breestraat69 £2 071-125745 Stichting Gezinsverzorging Leiden Rembrandtstr. 21 Nadere Informatie bij Mevr. L. van Dokkum. personeelszaken. Tel. 071-149441 (8.30-12.30 uur) Salaris en rechtspositie volgens C.A.O. welzijnswerk. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur, dhr. A.A. Claassen, Postbus 11091, 2301 EB Leiden. De Stichting is werkzaam op het terrein van de gezinsverzorging en bejaardenhulp. Wij hebben binnenkort twee vakatures voor m - en 40 u.p.w. langdurige hulpverlening Tot zijn/haar taak gaat behoren: - onderzoeken en beoordelen van hulpaanvragen - planning en organisatie van de hulpverlening - onderhouden van kontakten met kliënten - begeleiden van helpsters en verzorgsters individueel en in groepsverband - administratieve werkzaamheden WIJ vragen: - kandidaten met een diploma M.B.O-s.d. - leeftijd minimaal 22 jaar - bereidheid te werken in team-verband - bij voorkeur ervaring In de gezinsverzorging en wonende in Leiden of direkte omgeving. de onderneming die sle en verbeterde produkt tl brengt Het uitgebreid n.haarverstei e permanents e De aktiviteiten van Andrélon Cosmetics breiden zich voortdurend uit. Ter versterking van het team in de kapsalon zoekt Andrélon Cosmetics een: In de kapsalon worden nieuwe en bestaande haarverzorgingsprodukten getest. De kapster moet in staat zijn over de gebruikte produkten samen met de chefkapster een beoordeling te geven. Tevens moet de kapster in staat zijn adviezen aan konsumenten te verstrek ken in het kader van de konsumenten- service. Wij denken aan iemand tussen de 25 en 35 jaar, in bezit van een bedienden diploma en een vakbekwaamheids diploma. Meerdere jaren ervaring als dameskapster is noodzakelijk. Geboden wordt een prettige werkkring in een groeiende onderneming. Honorering naar leeftijd en ervaring. Goede sociale voorzieningen en secun daire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met gegevens inzake leeftijd, opleiding en ervaring worden gaarne tegemoet gezien door de Afdeling Personeelszaken van Adrélon Cosmetics BV., Postbus 1, 2410 AA Bodegraven. Voor inlichtingen Drs. P. de Hoogd, tel.: 01726-19210, toestel 130 of buiten kantooruren: 01726-13822. Afdeling PIETER heeft, binnen de sektor Beschut Wonen, deflunktie van verzorgingsafdeling. De afdeling biedt opvang aan 40 bewoners (nu nog alleen mannen), verdeeld over 2 units, die zowel psychische als somatische verpleging en verzorging behoeven. Het betreft hier mensen die reeds lang opgenomen zijn en waarvan het verblijf meestal definitief is. In de begeleiding zijn 8 ziekenverzorgenden en 7 verpleegkundigen werkzaam. Tevens wordt aan een viertal leerling B- verpleegkundigen een stage mogelijkheid geboden. Het verzorgingsaspekt neemt een belangrijke plaats in binnen de werkzaamheden, alsmede het kreêren van een aangenaam leefklimaat voor de bewoners. Wij vragen een (b of ab) Van onze toekomstige kollega verwachten wij dat hij/zij: kreatief kan meedenken in het streven naar kwaliteitsverbetering medeverantwoordelijkheid kan dragen voor het afdelings- gebeuren kritisch kan staan Lo.v. het eigen funktioneren en dat van kollega's. Salarisgrenzen: 2.244,21 - 2.940,33 bruto per maand, exkl. onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de koördinator, de heer J. de Groen (toestel 2064). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 84.003.05. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout De Directie Informatiebeleid en Automatisering (I Et A) bestaat uit de afdelin gen Informatiebeleid, Ontwikkeling en Produktie, die ondersteund worden door het Bedrijfsburo en de afdeling Directieondersteuning. De afdelingen Ontwikkeling en Produktie hebben de zorg voor de bouw en de verwerking van geautomatiseerde systemen voor gemeentelijke en semi- gemeentelijke instellingen. De afdeling Informatiebeleid is belast met de voorbereiding en. uitvoering voor het informatie- en automatiseringsbeleid voor de gemeente Leiden. Het Bedrijfsburo verricht produktmatige onder steunende activiteiten terwijl de Directieondersteunende afdeling beleids matige activiteiten voor haar rekening neemt. Binnen de afdeling Directieondersteuning is er plaats voor een: (eventueel in deeltijd) Zijn/haar taak zal onder meer bestaan uit: - verzorging voorlichting en publiciteit - opstellen c.q. afwikkelen van nota's aan B W en de gemeenteraad - opstellen c.q. afwikkelen contracten in overleg met de juridische afdeling van de gemeente Leiden - secretariële ondersteuning van de directie I Et A - beheerstaken en coördinatie huishoudelijke dienst Kandidaten dienen te beschikken over: - opleiding op middelbaar niveau - Schoevers-opleiding of hiermee te vergelijken opleiding - eventueel ervaring in soortgelijke functie Voorlopig is het salaris voor de functie vastgesteld op f 3.274,— maximaal per maand (schaal 7) Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer G. van Re moortere, directeur, tel. 071 - 254686. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten voorrang in de functies waarin zij duidelijk ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties richten aan Directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 84.012, binnen twee weken na verschijnen van dit blad. Chr. Scholengemeenschap "De Vlietschans" (vwo-havo-mavo) Apollolaan 262 2324 BZ Leiden Tel. 071-769243 Per 27 augustus 1984 gevraagd docent(e) Economische wetenschappen ca 12 uur 2/3e graad 6 uur 1e graad Gegadigden dienen in te stemmen met de doelstellingen van de school en bewust te kiezen voor het Christelijk onderwijs. GEVRAAGD: vereisten: ervaring met elektr. lassen tekening lezen zelfstandig kunnen werken evt. i.b.v. rijbewijs Salaris nader overeen te komen. F. Breedveld en Zn. b.v.. Raamsteeg 7-15, Lelden, tel. 071-131697. Aanmelding na telefonische afspraak. integraal kankercentrum west Samenwerkingsverband kankerbestrijding in de regio Den Haag, Delft, Gouda en Leiden Wij zoeken een f inanciëel administratief medewerker (m/v) voor een volledige dagtaak (40 uur per week) taak: het behandelen en betaalbaar stellen van ingekomen facturen binnen het kader van het kredietenbeheer het controleren, coderen en vastleggen van financiële en andere gegevens en een gedeeltelijk geautomatiseerde verwerking hiervan hierbij behorende administratieve werkzaamheden assisteren van administrateur en coördinator interne zaken bij uit te voeren taken. functie-eisen: een opleiding op middelbaar niveau in het bezit van praktijkdiploma boekhouden eventueel studerend voor MBA zelfstandig kunnen werken passende werkervaring strekt tot aanbeveling De salariëring is overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen en bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f 3095,63 bruto per maand. Voor meer informatie kunt U bellen naar de administrateur Mw. A. Mulder, tel. 071-769359 Uw schriftelijke sollicitatie stuurt U naar het IKW. Integraal Kankercentrum West I Opaalstraat 5 1 2332 TA Leiden

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 16