Alle kans dat uw proefrit op een vliegtrip uitloopt. Kreymborg2) mil SUM IS, MJM snoot.® 10 Dagen lang in uw warenhuis: kennismakingsstunt super high grade videotape! M Hulpverkoopster I LEIDEN. St.Jacobsgrachl 10-18, lel. 071-121560 I USSE, Kanaalstraat 145-147. tel. 02521-13059 VROOM DREESMANN Kreymborg beweegt zich aktief en dyna misch op de dames- en herenkleding- markt met ruim veertig landelijk gespreide filialen. Voor het filiaal te Leiden zoeken wij op korte termijn: Van haar verwachten wij dat zij enige ervaring heeft opgedaan in de verkoop van damesbovenkleding. Werktijden in overleg. In ieder geval de koopavond en de zaterdag. Gezien het artikelpakket komen uitsluitend vrouwen in aanmerking. Wie over voldoende ervaring denkt te beschikken en 18-25 jaar oud is, nodigen wij graag uit haar sollicitatie te richten aan: de bedrijfsleider Kreymborg, Hr. A Zirkzee, Haarlemmer straat 143, 2312 DN Leiden. Tel. 071-125323. Wie niet meer dan zo'n 10 mille voor een auto wil uitgeven komt al gauw terecht bi] een 'schoenendoos'op wielen of een luxe 'dinky toy! Terwijl een Skoda u alle ruim te biedt die u nodig heeft. Lengte 4 meter 10, breedte 1 meter 60 en hoogte /I 1 meter 40. Gaat u maar royaal, riant zitten in een Skoda, met z'n vieren of vijven desnoods. Allemaal een koffer mee? Geen probleem, de voorin geplaatste bagageruimte heeft een Inhoud van maar liefst 280 liter. Waarin u wat dan ook moeiteloos kunt vervoeren. Een Skoda Is niet alleen ruim, maar ook degelijk, betrouwbaar, veilig, compleet en... op heel veel punten verbeterd. De nieuwe modellen zijn daar onweerlegbaar een bewijs van. En dan hebben we het nog niet eens over de prijs gehad. Wat dacht u? Veertien-, vijftien- of zestienduizend gulden? Nee, niets wat er ook maar op lijkt, Skoda kunt u al rijden vanaf f8.995,- incl. BTW, af importeur. AUTO-HOME LEIDEN B.V. FA. J. REIJERKERK Importeur: De Binckhorst Auto Motor Import BV.. Voorschoten. Tel. 01717-6951 Oe stunt, die zelfs uw warenhuis maar 10 dagen lang vol kan houden: Voor de prijs van 2 Normal Grade banden krijgt u 1 Normal Grade band plus 1 High Grade band of Super High Grade band! Philips VCC 360 1 Normal 1 High Grade tape, elk voor 2x 3 uur kijkplezier Adviesprijs 111.50 Kennismakingsstunt beide samen voor Wie nu een van deze Volkswagens koopt, vliegt gratis naar de Volkswagen fabriek. U bent een automobilist met een zakelijke instelling. Verbruik, afschrijving en restwaarde zijn punten die bij u zwaar wegen in geval van aanschaf van een auto. Zo rijdt u pas echt plezierig in een auto die even koersvast is op de weg als bij inruil. Alle rederfen dus om tot een proefrit met de Passat, de Passat Variant of de Santana te besluiten. Want hoewel ze alle drie danig verschillen, zijn het alle drie Volks wagens tot en met. Dat betekent dat ze uitblinken in voor uitstrevende techniek. Zo is een achteras met koerscorrigerende ophanging zeldzaam in deze klasse, evenals een zelfcorrigerende stuurinrichting. Ook zuinigheid is een sterk punt. Door toepassing van relatief veel lichte kunststof materialen heeft Volkswagen de rolweer- stand gereduceerd. Samen met de perfecte aërodynamische vorm en de beproefde, zuinige motoren levert dat uitermate gunstige verbruikscijfers op. 6 Jaar carrosseriegarantie tegen door roesten van binnenuit en 3 jaar lakgarantie vindt Volkswagen even vanzelfsprekend als 1 jaar totale garantie ongeacht het aantal kilometers. De degelijkheid en betrouwbaarheid die iedere Volkswagen eigen zijn, worden vertaald in een aangenaam hoge restwaar de aan het einde van de rit. *Blijft over dat éne tijdelijke extra. Want mocht u nu tot kopen besluiten, dan wacht u een ééndaagse vliegtrip naar de Volks wagen fabrieken in Wolfsburg. Zodat u. zelf kunt constateren wat er voor komt kijken om "Degelijk duurt 't langst" waar te maken. Wilt u naam, adres en telefoonnummer van de VA.G dealer voor Volkswagen en Audi bij u in de buurt, bel dan: 020-866811. Volkswagen. Degelijk duurt 't langst. Passat v.a 22.181 Leverbaar in een zuinige 1,3 liter motor van 44 kW 160 DIN-pkl en een 1,6 liter motor van 55 kW 175 DIN-pkl. Bovendien is er de unieke 5-cilinder 2 liter motor met 85 kW 1115 DIN-pk). Gasinbouw is geen probleem. Ook zijn er twee dieselversies, waaronder een turbo. Passat Variant v.a. 24.906 Z'n motorenprogramma is identiek oon dat van de Passat. Met neergeklapte achterbank ontstaat een ruimte van maar liefst 1,83 m2. De deelbare achterbank, standaard in de Gl- uitvoerina, kan voor éénderde, tweederde of helemaal worden neergeklapt. Santana va. 23.901 De reislimousine bij uitstek. Vier deuren zijn standaard. Leverbaar in 4 benzinemotor versies: een 1,3,1,6 en 1,8 liter carburatiemotor en een 5-cilinder 2 liter injectiemotor met 85 kW 1115 DIN-pkl. Gasinbouw geen probleem. Ook zijn er twee dieselversies, waaronder een turbo. Afleveringskosten f 410,-. Prijzen incl. BTW, af Leusden. Vrijblijvend. Wijzigingen voorbehouden. 'Deze aanbieding geldt uitsluitend van I tot en met 29 februari 1984 via de officiële VA.G dealer voor Volkswagen en Audi.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12