7 7 /7s! zoalsubij Goedhart een keuken koopt, koopt u'm nergens, want... VERKOPER VROOMS DREESM ANN Rabobank S Rabobank Q kamsteeg Algemene vergadering van de Rabobank Si n) 1 Algemene vergadering van de Rabobank Jl n) HUIS VERKOPEN? A DE LEEUW M to E 3E Goedhart Bouwhuis Goedhart kan keukens kookklaar leveren in elke prijsklasse assgBgS?*' MG/FM stereo tuner. Automati sche overschakeling van mono naar stereo en omgekeerd. LED- stereo indicatie. Automatische FM-fijnafstemming. Philips audio-rack F1030 Er is één ding dat we heel zeker weten over dit komplete, stijlvolle Philips F1030 muziek- systeem: zo'n aanbod komt nooit weer. Wie slim is, profiteert dus zeer snel. Want de voorraad is beperkt! Met 2* 8 Watt muziekvermogen. Aparte regelaars voor balans, volume, hoge en lage tonen. Cassettedeck Voor ferro- en chroomcassettes. Automatische bandstop en opnamesterkteregeling. Platenspeler 33/45 toeren. GP215 element. Automatische stop en armlift. Opklapbaar stofdeksel. Rack, kompleet met cassette opbergsysteem en twee F 9130 breed band-luidsprekerboxen. Gratis bezorgen Dit audio-rack wordt gratis bij u thuis afgeleverd, waar u ook woont in Nederland. Betaalservice Gespreide betaling is mogelijk in 3 maandelijkse termijnen, zónder renteberekening. Ook finan ciering kan. Oproeping tot het bijwonen van de algemene vergadering van de Coöperatieve Rabobank ..Katwijk aan den Rijn" B.A. te Katwijk welke gehouden zal worden op maandag 5 maart a.s. om 20.00 uur in de parochiezaal „Op den Brink", Kerkstraat 68, Katwijk aan den Rijn. AGENDA 1. Opening. 2. Notulen. 3. Jaarrekening 1983. 4. Bestuursverkiezing. 5. Verkiezing Raad van Toezicht. 6. Voorstel tot fusie met de Coöperatieve Rabobank „Valkenburg Z.H." B.A., gevestigd te Valkenburg en in verband daarmede: a. wijzigingen statuten en het huishoudelijk reglement; b. verkiezing leden van het bestuur; c. verkiezing leden van de raad van toezicht. 7. Rondvraag en sluiting. Namens het bestuur: P.J. Boskamp, voorzitter. Joh. Durieux, secretaris. N B. De volledige tekst van de agenda en van de wijziging van statuten en huishoudelijk reglement alsmede de jaarrekening en de notulen van de vorige vergadering liggen vanaf heden voor de leden ter inzage ten kantore van de bank. Ir -7/ Oproeping tot het bijwonen van de algemene vergadering van de Coöperatieve Rabobank „Valkenburg Z.H." B.A. te Valkenburg welke gehouden zal worden op maandag 5 maart a.s. om 20.00 uur in het sport- en recreatiecentrum „De Terp" in Valkenburg (Z.H.). AGENDA 1. Opening. 2. Notulen. 3. Jaarrekening 1983. 4. Verkiezing lid van het bestuur. 5. Verkiezing lid Raad van Toezicht. 6. Voorstel tot fusie met de Coöperatieve Rabobank „Katwijk aan den Rijn" B.A., gevestigd te Katwijk en in verband daarmede: a. ontbinding van de vereniging; b. overdracht van alle activa en passiva. 7. Afwikkeling. 8. Rondvraag en sluiting. Namens het bestuur: J. van der Meij, voorzitter. H. Imthorn, secretaris. N B. De volledige agenda de jaarstukken en de notulen van de vorige vergadering liggen vanaf heden voor de leden ter inzage ten kantore van de bank. lr~ i Kamsteeg is een gerenommeerde V.A.G. dealer (Volkswagen/Audi) in de randstad met vestigingen in Oegstgeest, Leiderdorp, Voorschoten, Katwijk, Lisse, Hillegom en in Alphen a/d Rijn. Vanwege het succes dat wij hebben met de nieuwe Golf en andere V.A.G.-produkten zoeken wij op korte termijn een: Wij denken hierbij aan iemand die aan de volgende voorwaarden voldoet: - Verkoopervaring vereist, liefst in de automobielbranche. - Goede kontaktuele eigenschappen - Doorzettingsvermogen - Goede algemene ontwikkeling (HAVO of gelijkwaardig niveau) - Leeftijd-indicatie 25-35 jaar - Wonende in een straal van max. 40 km vanuit Leiden De juiste man die belangstelling heeft voor deze zelfstandige en interessante baan verzoeken wij voor 25 februari schriftelijk te reageren (met pasfoto) aan onderstaand adres: KAMSTEEG ZUID B.V., Postbus 8, 2340 AA OEGSTGEEST U natuurlijk via MAKELAARDIJ BV VEEL BETER! STEENSTRA AT 43-LEIDEN telefoon071-142045 Bij vonnis d.d. 8 februari 1984 van de Arr.rb. te 's Gravenha- ge is Rudolf Seur, beroep: kapper, wonende te Warmond aan de Dorpsstraat 83, D h.o.d.n. "Kapsalon Elegance", gevestigd te Warmond aan de Dorpsstraat 83 in staat van faillissement verklaard met be noeming van mr. J.J. Brinkhof tot rechter-commissaris en van ondergetekende tot curatrice. Mr. E. Weiss, Rapenburg 16, Postbus 11231, 2301 EE Lei den. gen voor elektra-aan- sluiting en uithakken van leidingen. Goedhart kan zorgen voor het slopen of ver wijderen van uw oude keuken en voert het sloopmateriaal af. Goedhart kan zorgen voor het aansmeren van vloeren en wanden. Goedhart jkan zorgen voor de aan- en afvoer- leidingen (loodgieters- idDcor Goedhart kan zorgen voor het tegelwerk tus sen onder- en boven kasten. Goedhart kan u keukens leveren met een fluisterzacht sluit- profiel rond deuren en laden. '2- Goedhart geeft u het tijdstip aan waarop uw nieuwe keuken kook- klaar is. Goedhart kan u keukens tonen van één merk in alle prijsklassen v.a. 1 2000,-. geeft u het SieMatic keukenideeënboek kado! voor al deze keukenzeker heden nodigen wij u uit tot een bezoek aan onze show- Goedhart Bouwhuis Hoorn 126a (tegenover Avifauna) Alphen a/d Rijn. Tel. 01720 - 22100 Openingstijden: 8.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur. Zaterd 10.00-16.00 vrijdag Koopavond tot 21 00 ui

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 10