hage I CONCIERGE V den haag vraagt: PER personeel P per so s&iiC6 free lance redacteuren (m/v) (^gemeente Vy voorschoten soneel PERSONEEL,m leerling verkopers en leerling verkoopsters DE RAAD BOUW. WERKVOORBEREIDER WERKVOORBEREIDER Leraar mechanische techniek (verspanend) m/v Leraar koken (m/v) Leraar serveren (m/v) gemeentelijk wervingscentrum dirigent(e) PERSONEEL PERSCDNEElMl per soneel PERSONEEL pereonee) I Direct werk op kantoor voor boekhouder m/v Voor een groot bedrijf in Leiden zoeken wij met spoed een boekhouder voor de salarisadministratie. Kennis en erva ring met sociale wetgeving en belastingzaken is gewenst en een opleiding HEAO-BE of MBA is vereist. Duur: langere tijd datatypiste m/v Voor een relatie in de omgeving van Leiden zoeken wij snel een ervaren DATATYPISTE. Kennis van een bepaald type is geen vereiste. Deze baan gaat langere tijd duren en is voor hele dagen. typistes m/v In Leiden en omgeving hebben wij regelmatig vraag naar 'typistes met of zonder TERMINAL-ervaring. Ben je langer dan twee weken beschikbaar kom je dan inschrijven. Heb je interesse in een van de bovenstaande banen kom dan langs, of bel maandag even op. Randstad Uitzendbureau bv Kort Rapenburg 6-2311 GC Leiden-Telefoon 071-149541 Hage b.v. is een kerngezond modern bedrijf met 14 filialen in de Randstad. In 'n gezellige sfeer verkopen we daar tapijt, gordijnen en bedden. Voor ons filiaal Leiden (Haar lemmerstraat) zijn we op zoek naar In de leeftijd van 17 tot 22 jaar en in het bezit van een Mavo/- Havo diploma. Dit is de kans voor enthousiaste schoolverlaters met een commerciële inslag en goede omgangsvormen. Interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief naar Hage Woninginrichters b.v., Postbus 130, 2640 AC Pijnacker. Telefoon 01736 - 4940. Stichting Protestands Chrlstelilk Bejaardencentrum "Rustoord" Rustoordlaan 1, 2161 GC Lisse, tel. 02521-17050 Het bestuur van bovengenoemde stichting roept sollici tanten op voor de functie van BEJAARDEN- VERZORGENDE (fulltime) zij dienen naast hun diploma te beschikken over de nodi ge ervaring. Er wordt een positief christelijke levensover tuiging verwacht. De honorering wordt gebaseerd op de CAO voor bejaarden tehuizen. Schriftelijke sollicitaties worden uiterlijk binnen één week verwacht bij de directeur van de stichting p/a Rustoord laan 1 2161 GC Lisse. AANNEMINGS MAATSCHAPPIJ PICKÉSTRAAT 62 Bouw- en Aannemingsmaatschappij De Raad Bouw b.v. te Noordwijk is een middelgroot bedrijf met een flinke orderportefeuille voor werken in het Westen van het land. Door de geleidelijke groei is er een vacature voor de functie van een ervaren De werkvoorbereider krijgt de verantwoording over de technische werkvoorbereiding van het bedrijf en ressor teert rechtstreeks onder een Project Coördinator. Tot zijn taken zullen behoren: - Het uitrekenen van materialen - Het afprijzen - Het voeren van de administratie - Het vastleggen van meer- en minderwerken - Calculeren - Klachten ontvangen en beoordelen - Het assisteren van de project coördinator bij routine matige werkzaamheden - Het schrijven en samenstellen van techni sche omschrijvingen Aan het stimuleren van werken in teamverband met de staf wordt veel belang gehecht. Voor deze functie zoe ken wij gegadigden op MTS-niveau met een goede prak tijkervaring op de bouwplaats. Een goede honorering en goede secundaire arbeids voorwaarden zijn een vanzelfsprekendheid. Uw sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Een psychotechnisch onderzoek kan tot de selectieprocedu re behoren. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de directie van Bouw- en Aannemingsmaatschappij De Raad Bouw b.v., Pickéstraat 62. 2201 ET Noordwijk. Tel. (01719) 19317 TEKOM NL is een buro voor kommunikatieve dienstverle ning. Naast de afdeling telex- en telefoonservice begint ons VERTAALBURO een steeds belangrijker plaats in te nemen. Deze vertaalafdeling houdt zich bezig met het vertalen van o.a. technische en juridische stukken, korrespondentie, brochures e.d. naar en van o.a. het Engels, Duits, Frans, Spaans èn Ita liaans. TALENKNOBBEL De belangrijkste werkzaamheden zullen bestaan uit: - het kontroleren en postklaar maken van de vertaalde stukken - het zelfstandig vertalen van spoedopdrachten - het onderhouden van kontakten met de vertalers en vertaal sters "in het veld" - het onderhouden van (doorgaans telefonische) kontakten met bestaande en nieuwe kliénten - het zelfstandig "runnen" van de vertaalafdeling tijdens afwezig heid van de direktie. Een goede talenkennis - met bij voorkeur het accent op de Latijnse talen - is vanzelfsprekend een vereiste. Voorts dienen kandidaten bekend te zijn met technisch en juridisch taalgebruik. Sollicitaties - bij voorkeur schriftelijk - aan: TEKOM NL Postbus 150 2210 AD Noordwijkerhout Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft Kagerstraat 1 2334 CP LEIDEN Gevraagd z.s.m. (m/v) Voorlopig vervanging wegens ziekte Brieven aan de rector, dr. P. de Koe OND De Christelijke Technische School 'Vijf Mellaan' en de School voor Huishoud- en Nijverheidsonderwijs 'Bos huizen' te Lelden, zullen per 1 augustus 1984 sa men verdergaan als I N\N SCHOLENGEMEENSCHAP Met Ingang van 1 maart w aanstaande vragen wij, In! verband met de benoeming van de huidige leerkracht tot adjunct-directeur, een voor 20 uur of meer. Wij zoeken voor deze functie een colle ga die in het bezit Is van het diploma M. Tevens verwachten we van hem/haar een positief Christelijke levensovertui ging. Met Ingang van het cursus jaar '84/85 vragen wij een voor 29 uur. Wij zoeken een collega met enige jaren ervaring in de keuken van een restaurant of instelling en. bij voorkeur in het bezit van de pedagogische verklaring, of be reid daarvoor te studeren. Tevens vragen wij een voor 12 uur of meer. Voor deze functle.zoeken wij een collega met ruime praktijkervaring in het restau rantbedrijf op het niveau van oberkelner, in het bezit van de vakdiploma's en van de pedagogische verklaring of de bereid heid hiervoor te studeren. In onze filosofie hechten wij naast het vaktechnische aspect van het serveren veel belang aan het stimuleren van de mentaliteit van het 'gastheer(vrouw)' willen zijn van onze leerlingen. Van onze toekomstige collega's vragen wij ook een positief Christelijke levens overtuiging. Uw sollicitatie wordt met belangstelling tegenmoet gezien door de directeur, de heer M. Wielinga, die u ook graag alle gewenste inlichtingen wil verstrekken. De Mondriaan Scholengemeenschap Vijf Meilaan 137,2324 VV Lelden Telefoon 071 - 760200 Samsom Uitgeverij bv is een informatieve uitgeverij van boeken, tijdschriften, losbladige uitgaven en seminars ten behoeve van de overheid, het bedrijfs leven, de vrije beroepen en het hoger onderwijs. Ter ondersteuning van de bureauredactie zoekt Samsom Uitgeverij bv free lance redacteuren, woonachtig in de directe omgeving van Alphen aan den Rijn, voor het redigeren van boekmanuscripten op de volgende terreinen: - rechtswetenschappen - informatica - sociologie/psychologie/sociale wetenschappen - bedrijfskunde/management - medische en tandheelkundige wetenschappen Het gaat hier met name om het nauwkeung lezen, ordenen en persklaar maken van boek manuscripten. Functie-eisen Wij denken aan iemand met een middelbare of hogere beroepsopleiding in de relevante vak gebieden, met een meer dan goede kennis van de Nederlandse taal. Tijdsbesteding minimaal 4 uur per dag. Nadere informatie: G.J. Werner (01720) 62507 Schriftelijke sollicitaties te richten aan: mevrouw P.J. van der Zon, afd. Personeelszaken van Samsom Uitgeverij bv, Stadhoudersplein 1, Postbus 4,2400 MA Alphen aan den Rijn. Samsom Uitgeverij Samsom Uitgeverij bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv Leerling ziekenverzorgenden (m/v) Vac.nr. 60-15D3396 Voor de Gemeentelijke Dienst Verple ging en Verzorging. De Gem. Dienst Verpleging en Verzor ging is belast met de exploitatie van 10 verpleeg- en verzorgingshuizen waarvan er 4 opleidingshuizen zijn. Taak: De Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging start in september 1984 weer met de opleiding tot ziekenverzorgende. De theoretische opleiding wordt ver zorgd door de Stichting Opleiding Ver zorgende en Verplegende beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gravenhage. De praktische opleiding worddt gegeven in vier gemeentelijke verpleeghuizen. De totale duur van de opleiding is twee jaar en tien weken.. Sollicitanten kunnen voor verdere infor matie over de opleiding zich rechtstreeks wenden tot één van de vier opleidings huizen. Vereisten: -L.H.N.O. waarvan 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau; -Inas of Mavo-lil minimaal; -Mavo-IV; - leeftijd minimaal 17 jaar. 1e jaars salaris: maximaal f 1.469,- bruto per maand, (indien van toepassing toelage naar minimum inkomen) Informatie: Bej. Centrum "Vrederust-West" Somatisch verpleeghuis zelfstandige bejaardenwoningen, Melis Stokelaan 2490, 2541 GS 's-Gravenhage Tel.: (070) 665750 Contactpersoon: Mevr. M. v.d. Valk Verpleeg- en Verzorgingshuis "Kranenburg" Somatisch verpleeghuis verzorgings afdeling, Morsestraat 9. 2517 RZ 's-Gravenhage, Tel.: (070) 61 4331 Contactpersoon: Mevr. W. Mourik Verpleeghuis "De Eshoeve" Somatisch psychogeriatrisch ver pleeghuis, Salvador Allendestraat 45, 2552 NA 's-Gravenhage, Tel.: (070) 685450 Contactpersoon: Mevr. E. Valk Verpleeghuis "Strangeduin" Somatisch verpleeghuis, met dependance"Doorniksestraat 30, Gevers Deynootweg 59, 2586 BH 's-Gravenhage, Tel.: (070) 558172 Contactpersoon: Mevr. N. v.d. Draay Voor deze functie geldt: Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. Vrouwelijke gegadigden worden uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties onder ver melding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en enve loppe en voorzien van uw adres met postcode, zenden aan het Gemeente lijk Wervingscentrum, Postbus 11, 2501 CA 's-Gravenhage. Stichting Dienstencentrum voor Gecoördineerd Bejaardenwerk Hooglandsekerkgrat tel. 123744, Leiden In samenwerking met één der verzorgingshuizen in Lei den Zuid-West, vraagt een voor een bejaardenkoor. De repetities (één uur per week) zullen in de ochtenduren plaatsvinden. Schriftelijke sollicitaties binnen 1 week te richten aan de sollicitatiecommissie, p/a Hooglandse Kerkgracht 32, 2312 HV Leiden. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw L. Brakjhoofden, telefoon 123744 ('s mor- De gemeente Voorschoten biedt jongeren de mogelijkheid om werk- en praktijkervaring op te doen in administratief en tech- nisch-administratief werk. Zij zullen voor een halfjaar in dienst worden genomen als tijdelijke ADMINISTRATIEVE KRACHT M/V Het is niet uitgesloten dat het dienstverband na een half jaar gedurende zes maanden kan worden verlengd (o.a. afhankelijk van de geschiktheid en van de resultaten van een organisatie onderzoek). •Plaatsingsmogelijkheden: a. Bij de afdeling bouw- en woningtoezicht (voor 24 uur per week) Taak: werkzaamheden i.v.m. het behandelen van bouw- en hinderwetaanvragen, eenvoudig typewerk, archief- en andere administratieve werkzaamheden en Voorlichting aan het pu bliek. b. Bij de afdeling interne zaken en kabinet (voor 32 uur per week) Taak: archiefwerkzaamheden, postregistratie e.d. c. Bij de afdeling personeelszaken (voor 32 uur per week) Taak: assistentie bij de salarisadministratie, typewerk en ande re administratieve werkzaamheden. Vereist: Minimaal diploma LEAO of MAVO. Ook geïnteresseerden met HAVO, VWO of MEAO kunnen solliciteren. Voor de onder a genoemde werkzaamheden strekt het diploma MTS tot aanbeveling. Salaris: Nader overeen te komen, onder meer afhankelijk van leeftijd en opleiding. Sollicitaties: Binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten, onder vermelding van de afdeling waaraan men de voorkeur geeft. Boven de brief s.v.p. vermelden: vacature 8401.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18