PERSONEEL personeel erso sorieel P persone EEL (pons)typist m/v leiden ii Wv) gemeente Vy voorschoten informant m/v leiden ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN eerste medewerker receptie m/v NOORDWIJK KLEUTERLEIDSTER 2 PARTTIME MEDEWERKSTERS Administrateur (m/v) n« dactylo uitzendburo s Dirigent(e)- organist(e) Personeels lid functionaris (m/v) Hoogheemraadschap van Rijnland 3 orderhandler mjv Fasson PER^EH- persö!\EELPERS0NEEL -■ péfsoneel PERSOLEEL personeel In verband met de op handen zijnde automatisering bij de Directie Woon ruimteverdeling is er op korte termijn plaats op de afdeling Administratie voor een in deeltijd 120 uur per week) Functie-inhoud: - het in de computer inbrengen van alle relevante informatie met betrekking tot registratie van woningzoekenden en woonvergunningen; - het typen van alle uitgaande correspondentie; Bij de Directie Woonruimteverdeling wordt gewerkt met M.D.S.-apparatuur. Functie-eisen: - mavo of gelijkwaardige opleiding; - type-diploma - ervaring als ponstypisteis voorwaarde. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt maximaal f 2.477,— bruto per maand (bij een 40-urige werkweek). Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij het hoofd van de Directie Woonruimteverdeling, de heer drs. Th.J. v.d. Valk, tel. 071-254380. U gelieve in uw schriftelijke reactie, die u binnen 14 dagen kunt sturen aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Lei den, kenbaar te maken of uw voorkeur voor werken uitgaat naar de ochtend- of middag uren e.e.a. onder vermelding van vacature nummer 84.010. Bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht van de directie open bare werken wordt gevraagd een: tijdelijk TECHNISCH MEDEWERKER BOUW-EN WONINGTOEZICHT M/V Taak. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: behandelen van bouwaanvragen; adviseren over diverse aangelegenheden, behandelen van subsidie-aanvragen; voorlichting publiek. Vereisten: een technische opleiding op middelbaar of hoger niveau (bouwkunde); enige jaren ervaring bijv. op het gebied van de sociale wo ningbouw (evt. opgedaan op een architectenbureau); goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris en algemene informatie: Salaris tussen f 2.905,- en f 3.726,- per maand; indienstne ming vindt in principe plaats voor een half jaar met de mogelijkheid tot verlenging, onder meer afhankelijk van de resultaten van een organisatie-onderzoek en gebleken ge schiktheid. Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer ing. H.C. van der Laken (telefoon 01717-2141 toestel 320). Sollicitaties: Vóór22 februari a.s. te zenden aan Burgemeester en wethou ders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten Boven de brief s.v.p. vermelden: vacature 8402. Bij de Directie Woonruimteverdeling kan op korte termijn worden geplaatst (eventueel in deeltijd) 3 medewerker/ster zal in samenwerking met de andere informanten de volgende taken vervullen: het geven van informatie aan woningzoekenden, zowel telefonisch als op het spreekuur het maken van intakes van woningzoekenden het maken van sociale rapportage de behandeling van weigeringen van aangeboden woonruimte deelname in diverse vormen van overleg De functie-eisen zijn: goede sociale vaardigheden goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid kennis van de sociale kaart van Leiden goede kennis van de stad goede algemene ontwikkeling Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met MBO-niveau, waarbij erva ring in een informatieverstrekkende functie tot aanbeveling strekt. Het maximale rangniveau is Commies A (max. salaris f 3.726,— bruto per maand). Informatie over de functie kan worden inge wonnen bij de heer T.J. van der Valk, hoofd van de Directie Woonruimteverdeling (tel. 071-254379) of de heer A. Uljee (tel. 071-254375). Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad wor den verzonden aan de directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 84.009. Polikliniek Heelkunde Op deze afdeling is een vacature ont staan voor een vac.nr. 211 .L.07.06.LD Wiens taak zal bestaan uit o.a.. - de dagelijkse leiding van de afdeling, waar negen administratieve polikli niek-medewerksters werkzaam zijn; - de deelname aan het werkoverleg po liklinieken (waarin vertegenwoordigd de medische, verpleegkundige en ad ministratieve discipline); - het administratief ondersteunen van de polikliniek-spreekuren w.o.: het maken van afspraken met patiënten, het vastleggen en archiveren van pa tiëntgegevens in de medische dos siers etc., zonodig het typen van me dische correspondentie. Vereist: - diploma MAVO/HAVO en typen; - kennis van de medische terminologie. Salaris: afhankelijk van opleiding en leeftijd max. f 2774 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L. Her- rebout, Hoofd Medische Administratie Heelkunde (071-263660) of door de heer J.C. van Riel, personeelsconsu lent (071-262544). Reacties gaarne binnen twee weken na verschijningsdatum van deze adverten tie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Onderwijs te Noordwijk aan Zee, vraagt per 12 maart 1984 voor haar Chr. basisschool "Wakersduin" Beatrixstraat 1 een Wij zoeken iemand die: - Bewust kiest voor het Prot. Chr. Onderwijs. - Zich optimaal wil inzetten voor het onderwijs, ook bui ten de schooluren. - Akrief mee wil werken aan de integratie ko/lo. - In het bezit is van akte A en C.K.O. - I.v.m. het teruglopend aantal leerlingen, geldt het dienstverband voorlopig tot 1-8-1985. - Pas afgestudeerden genieten de voorkeur. Inlichtingen bij de hoofdleidster mevr. C. Meerwijk- Kamm, tel. 01719-14853 (school), 010-230921 (privé). Sollicitaties richten voor 17 febmari aan de secretaris mevr. A. v.d. Duin, Stijntjesduinstraat 19, 2202 LA Noordwijk. Gevraagd voor direct: van 16-20 jr., ervaring strekt tot aanbeveling. Snackbar De Marnix Mamixstraat 9 Leiden direct industrie werk PRODUKTIEMEDEWERKERS m/v Ben je 18,19,20 of 21 jaar oud dan hebben wij waarschijlijk werk voor je in Katwijk. Het is produktie- en inpakwerk aan de lopende band. Duur: hele dagen en langere tijd. LTS-ers m/v Heb je een LTS-B of een Bemetel opleiding dan kan je aan het werk voor langere tijd in dagdienst bij een bedrijf in de omgeving van Leiden. Randstad heeft regelmatig werk voor vakbekwame en representatieve RESTAURANTKELNERS en SERVEERSTERS Heeft u interesse neem dan even contact met ons op -»r randstad uitzendbureau Kort Rapenburg 6 2311 GC Leiden. Telefoon 071-146546. Noorlander Beheer Nederland B.V. is houdstermaatschappij van enkele bouwondernemingen waartoe o.a. Noorlander Bouw B.V. en van Rhijn Katwijk B.V. behoren. Voor haar hoofdkantoor te Leiderdorp zoekt zij een Zijn/haar taak zal bestaan uit het zelfstandig bijhouden van de administraties van enkele bedrijven, het leiding geven aan medewerksters en het medewerken aan de tussentijdse- en de jaarverslaggeving. Opleiding minimaal MBA of MEAO. Vereist is enige jaren ervaring bij voorkeur in een bouwonderneming) en bekendheid met automatisering. Geboden wordt: een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie-brief gelieve u te zenden naar de direktie van: noorlander beheer nederland b.v Postbus 81 2350 AB Leiderdorp. Wij zoeken mei spoed voor diverse bedrijven in Leiden en omgeving: datatypistes tekstverwerksters telexistes m.t. typistes m.t. Wilt u meer informatie over bovenstaande functies neem dan contact op met ons filiaal: Een halve dag per week, 8 maanden 125,- per mnd. Start binnenkort. Officieel V. D. Ch.-dlploma met recht op vestiging. CURSUS SCHOONHEIDSSPECIALISTE Maak nu een afspraak voor een oriënterend bezoek met mevrouw Groeneveld, de opleiding start binnen kort, duur 16 maanden. Nu aanmelden bij: Centraal Instituut upieldlngen Scnoonneldsverzorglng Laan van Meerdervoort 368, Den Haag tussen Valkenbosplein en Fahrenheitstraat met tram 3 en 12 slechts 15 min. van N.3. sta tions. 070-632188 Gevraagd zo spoedig mogelijk: voor het dameskoor van de St. Matthiasparochie te Warmond. Werkzaamheden: één repetitie per week en bege leiding van de zang in de rouw- en trouwdiensten. Inlichtingen bij: Pastoor E.C. Hoogervorst Herenweg 78 Warmond, tel. 01711-10154. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland laken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Bij de afdeling Personeel en Organisatie, beslaande uit 11 medewerk(st)ers, kan op korte termijn worden geplaatst een Taak: - de werkzaamheden omvatten het personeels werk in de "brede zin" van het woord, met specifieke taken op het terrein van: - werving en selectie; - ontwerpen en toepassen van de rechts positieregelingen. Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding aangevuld met H.B.O.-opleiding richting personeelswerk; - ruime ervaring in personeelswerk bij voorkeur opgedaan bij een overheidsinstantie; - in staat tot functievervulling met een grote mate van zelfstandigheid. Salaris: aangezien de'functie nog gewaardeerd dient te worden zal aanstelling afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring op een salaris van maximaal f 4.277,- bruto per maand kunnen geschieden met een mogelijke uitloop t.z.t. tot 'f 4.746,-. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het waarnemend hoofd afdeling Personeel en Organisatie, de heer J.A.J. Westerhof, tel. 071-140945 of 211711. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermel ding van vacature-nummer 84-P en 0-1 /IM. Fasson is één van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal. Materiaal, dat in vele sektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie, wordt toegepast. De productie geschiedt in ons bedrijf te Hazerswoude. De verkoop wordt gerealiseerd via een veertiental zelfstandig opererende verkoopmaatschappijen. Onze afdeling Orderhandling (verkoop binnendienst) behandelt de binnenkomende orders en zorgt voor een goede afwikkeling. Door interne verschuivingen is op deze afdeling een vacature ontstaan voor een Tot de taak behoort o.m.: onderhouden van contacten met verkoop maatschappijen in Europa, c.q. incidentele afnemers en het behartigen van hun belangen; overleggen met de produktieplanning omtrent leveringen; samenstellen c.q. combineren van verzendingen gereed produkt naar verkoopmaatschappijen; ingeven van informatie in het automatise ringssysteem aan de hand van verzend- documenten; behandelen van aanvragen voor speciale (niet-standaard) produkten of produkt- combinaties. Voor de juiste vervulling van deze funktie denken wij aan een jonge man of vrouw met: t schoolopleiding HAVO, HEAO of gelijk waardig; commerciële ervaring en bedrijtsadminis- tratieve kennis; enige kennis van automatiseringssystemen; een leeftijd van 20-30 jaar. Naast een goede salariëring kent Fasson een goed pakket secundaire arbeidsvoor waarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Fasson Nederland B.V., t.a.v. Personeelszaken, Rijndijk 86, 2394 ZG Hazerswoude. An Avery International Company \n

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 16