(KI) PER' personeelI enso douane-ambtenaar sonesl onderhoudstechnici (m/v) il Energiebedrijf Rijnland 1Ë elektro-technisch tekenaar (m/v) Energiebedrijf Rijnland schadecorrespondent m/v DE LEEUW JA BOUWKUNDIG OPZICHTER zieken verzorgenden (m/v) dëWilbert ons belang A.K.B.TECHNIMA B.V VERKOOPMANAGER KAHTOORSUPPLIES A.K.B.TECHNIMA B.V. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden SECRETARESSE Verheij Multiprojekt b.v. B0EKH0UD(ST)ER PERSOI\EELreRSONEa personeel PERSONEEL personeel persone 1EEL De elektriciteitscentrale wordt gerenoveerd en zal in 1986 gereed zijn. Er wordt een STEG-eenheid van 75 Mwatt geplaatst. Met de voorbereidende renovatie-werkzaamheden is een aanvang gemaakt. In het kader van deze ontwikkeling zoeken wij op korte termijn enkele U zult vooral worden belast met onderhoudswerkzaamheden in de centrale. Daarnaast dient u van tijd tot tijd als pompenmachinist/ketelmachinist werkzaam te zijn; dat is een functie in continudienst, waarvoor u vooraf een interne opleiding krijgt. Promotie naar een hogere functie is in de toekomst niet uitgesloten. Functie-eisen: diploma scheepswerktuigkundige A - H.T.S.-structuur; ervaring in het onderhoudswerk. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt vooralsnog maximaal f 2.834,- bruto per maand (excl. de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). Bij de vervulling van de functie pompenmachinist/ketelmachinist in vol- continudienst wordt een toeslag verleend Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. De gebruikelijke rechtpositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer ER/84005/01. ff Het Energiebedrijf Ri/nland te Leiden verzorgt de distributie van Kr gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeentendit gebied telt ca 100.000 gecombineerde aansluitingen Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 19Q6 in bedri/f komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. Het ministerie van Financiën vraagt sollicitanten voor de betrekking van (mnl./vrl.) De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden te Elspeet, alwaar u intern zult verblijven. De eerstvolgende opleiding begint 1 september 1984. Om voor de functie in aanmerking te komen dient u aan de volgende vereisten te voldoen nederlandse nationaliteit; bij aanvang van de opleiding 18 jaar en niet ouder dan 35 jaar voldoende algemene ontwikkeling (het bezit van een diploma algemeen vormend onderwijs strekt tot aanbeveling); goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. In verband met de te vervullen functie en het aantal te verwachten sollicitanten zal een strenge selectie worden toegepast. Na de kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assistent met promotiemogelijkheid tot assistent A. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van uw capaciteiten af Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de inspecties der invoerrechten en accijnzen te Dordrecht 's-Gravenhage Leiden Rotterdam Utrecht tel: 078-147100 070-889380 071-145444 010-765144/010-766144 030-759111 Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door de Belastingdienst toegezonden. rijksoverheid Bij de Tekenkamer Elektriciteit van het Energiebedrijf Rijnland is op korte termijn plaats voor een die belast zal worden met het vervaardigen c.q. wijzigen van tekeningen van het elektriciteitsnet (kabels en leidingen) in de gemeente Leiden en de regiogemeenten. Functie-eisen: tenminste L.T.S.-E diploma, aangevuld met een op het vakgebied gerichte opleiding; rijbewijs B E. Ervaring in het tekenen van leidingen strekt tot aanbeveling. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt f 2.834,- bruto per maand (excl. de bij de overheid geldende salariskortingen). Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer ER/B4007/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van IV I gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca 100 000 gecombineerde aansluitingen Daarnaast is het bedri/l belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers De produktie-eenheid m de £TW\ elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in 'i l I A j bedrijf komen Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het -A 1 U stadsverwarmingsnet in Leiden. OP KORTE TERMIJN GEVRAAGD Van de aan te stellen medewerker/ster wordt verwacht, dat hij of zij een gedegen vakkennis bezit en op enige jaren er varing kan bogen. Daar hij/zij in staat moet zijn om alle voorkomende schade gevallen af te handelen, dient een grote mate van zelfstandig heid en verantwoordelijkheid aanwezig te zijn. Wij bieden een uitstekend salaris, alsmede prima secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. premievrij pensioen, studiekosten en reiskostenvergoeding. Wij zijn een snelgroeiend middelgroot assurantiekantoor, met volmachten van diverse verzekeringsmaatschappijen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: ASSURANTIËN B.V |£ja RIJNSBURGERWEG 100 - POSTBUS 27 2230 AA RIJNSBURG kaanvoor: ADMINISTRATIEVE KRACHT m/v met minimaal 2 jaar ervaring. Voor deze baan is het een pré als je ook ervaring hebt opgedaan met tekstverwerkende apparatuur. Het is de bedoeling dat je bij dit internationale bedrijf in het centrum van Leiden de secretaresse gaat assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden en o.a. typen van de corespondentie en verslagen van concept, bijhouden van het archief en het in brengen van gegevens op de tekstverwerker. Zoals je ziet een bijzonder afwisselende job. Interesse Kom meteen langs om je in te laten schrijven, de baan is voor hele dagen, langere tijd. uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 ARCHITEKTENBURO A. A. BOS, B.V. vraagt op korte termijn voor het toezicht bij de bouw van het Herbert Visserscol lege te Nieuw Vennep. De bouw start binnenkort en zal ca. 1 jaar duren. Ruime ervaring in toezicht op utiliteitswerken is vereist. DE WILBERT is een verpleeghuis voor 120 psycho-geriatrische en 120 somatisch zieke bewoners. Om de tijd tot de komst van nieuwe leerlingen te overbruggen, vragen wij voor de periode van 1 maart tot 1 juni 1984 enige (full-time of part-time) Salariëring en secundaire arbeids voorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Sollicitaties worden graag ingewacht door de heer G. E. A. Linssen, hoofd Personeelszaken, bij wie desgewenst ook inlichtingen zijn te verkrijgen (telefoon 01718 - 72951). VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten is er plaats voor een ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERKSTER Kennis van geautomatiseerde boekhouding strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Coöp. "Ons Belang" b.a. Delfweg 2, Postbus 200, 2210 AE Noordwijkerhout t.a.v. dhr. N.J.J. Slingerland. houdt zich bezig met de verkoop van gereedschappen, apparatuur en toebehoren, alsmede de produktie van rubberrollen voor de kan toormachine-branche. Deze funktionaris zal worden belast met de marketing-aktiviteiten gericht op een geleidelijke expansie van zowel het reeds bestaande assortiment, als de klantenkring. Voor de vervulling van de funktie is naast commerciële opleiding een ruime ervaring in de handel in kantoorbenodigheden, kantoormeubi lair en aanverwante artikelen vereist. Wij zoeken een enthousiast medewerker, niet ouder dan 35 jaar, met behoorlijke lees- en spreekvaardigheid van Engels en Duits, goede kontaktuele eigenschappen en een gezonde zakelijke ambitie Woonachtig in de regio Leiden. Lammenschansweg 134a, postbus 57, 2300 AB LEIDEN. Mondziekten en Kaakchirurgie Bij deze afdeling is plaatsingsmogelijk heid voor een part-time medewerker mondziekten en kaakchirurgie m/v vac.nr. 240.L.72.05.LD Taak: assisteren bij kaakchirurgische ingrepen, zowel klinisch (tevens op de operatiekamer) als poliklinisch; voorbe reiding van de behandelingen; zorg voor het instrumentarium. ''Verlangd: - praktijkervaring in de functie van dok- tèrsassistente (medisch assisterend) of tandarts assistente; - diploma tandarts-assistente of dok tersassistente. Werktijden: - 20 uur per week, hetzij van 8.30-12.30 uur of van 13.30 - 17.30 uur; - tevens worden een week per maand beschikbaarheidsdiensten vervuld. Zelfstandige inzet óp de volledige func tie geschiedt na een ruime inwerk- periode. Salariëring: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2554 bruto per maand (op full-time basis). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof. Dr. C. Lek- kas, hoogleraar Mondziekten en Kaak chirurgie (071-262371) of door de heer J.C. van Riel, personeelsconsulent (071-262544). Aanstelling zal plaatsvinden voor de duur van een jaar. Sollicitaties zien wij gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie tegemoet. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ML Stichting Dienstencentrum voor Gecoördineerd Bejaardenwerk Vraagt t.b.v. haar projekt Merenwijk een DOCENT(E) TEKENEN De kusrus wordt gegeven op dinsdagmiddag van 14.00 tot 15.30 uur in het Buurtcentrum Op Eigen Wieken en heeft een duur van 15 weken. Zij zal worden belas! met de normale dagelijkse gang van zaken binnen ons bedrijf, wat zieh bezig houdt met parttime en interim management en begeleiding van di verse grote bedrijven op top niveau. Zij zal de agenda bij houden - correspondentie verzorgen - cliënten ontvan gen - e.d. Wij vragen: minimaal Havo type diploma en stenografie goede contactuele eigenschappen dienstvaardigheid leeftijd 20-25 jaar zin om te werken Reacties kunt u sturen aan: Postbus 168, 2350 AD Leiderdorp Guldemond kisten-pallets b.v. zoekt voor haar administratie een die tenminste in het bezit is van het praktijkdi ploma boekhouden en bekend is met de loonadministratie. Geboden wordt een zelf standige functie op een klein kantoor van een middelgroot productiebedrijf. Leeftijd van 25-45 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan het adres: Valkenburgseweg 85-87, Katwijk ZH. Tel. 01718-12843.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 16