personeel per so EG twee inspecteurs (mm f Energiebedrijf Rijnland a E schoonmakers m/v winkelchef voor boekhandel m/v X V EEN ECHT COMPLETE KRANT. OVER WERELD. STAD EN LAND. soneel PERSONEEL! 'PERSONEEIE PERSONEEL'#n, VERPLEEGKUNDIGEN (M/V) ÉMedewerk(st) er ontvangsten administratie Hoogheemraadschap van Rijnland B VERTEGENWOORDIGER/STER part-time vormingswerker m/v De Stichting Gezinsverzorging Leiden BESTUURSLEDEN m/v groepsleider m/v PERSONEEL SPERSONEEl'®*r*0,,e*' PERSONEEL cwsoned m®»"1 personeel PERSONEEL personeel I Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 537 bedden. Voor de Kinderafdeling, die bestaat uit de units 'boxen', 'kinderen van 1-12 jaar' en 'teeners van 12-18 jaar', zoeken wij zowel voorde kinder-unit als voor de teener-unit (met elk 12 bedden) Tot de taken behoren o.a.: - het mede kunnen zorgdragen voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling; bij afwezigheid van de teamleider zorgdragen voor een goede orga nisatie en coördinatie van de afdelingswerkzaamheden; - het leveren van een eigen bijdrage aan het leefklimaat op de afde ling in samenwerking met hoofdverpleegkundige, teamleider en andere teamleden; het mede zorgdragen voor de praktijkbegeleiding op de afdeling. Wij denken voor deze functie aan kandidaten die: - in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging-A met Kinder aantekening; - enige ervaring hebben in een leidinggevende functie; veel belangstelling hebben voor de bedoelde leeftijdsgroepen; beschikken over goede contactuele eigenschappen. Gelet op de samenstelling van de teams gaat onze voorkeur uit naar mannelijke kandidaten. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige-A. De rechtspositie is geregeld is het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris is afhankelijk van ervaring en zal nader worden overeen gekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met zr. D. Korevaar, hoofdverpleegkundige Kinderafdeling, telefoon 023 - 33 90 30, oproepnummer 1119. Uw sollicitatie gelieve u binnen 10 dagen te richten aan onderstaand adres, onder vermelding van de unit waar uw voorkeur naar uitgaat. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E. R. L. Sniedt. Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22.2035 RC Haarlem Op de afdeling Installatie Elektriciteit van het Energiebedrijf Rijnland worden op korte termijn gevraagd Takenpakket: Verrichten van de op de afdeling voorkomende werkzaamheden waartoe o.a. behoren: I. op het gebied van electro-technische installaties (HS/LS): geven van adviezen in de ruimste zin van het woord; toezicht houden op de naleving van de desbetreffende bepalingen; ontwerpen, begroten en begeleiden van nieuwe installaties; controleren en inspecteren van uitgevoerde installaties. II. op het gebied van elektriciteitstarieven: geven van adviezen; bepalen van verordenings- en contracttarieven. Functie-eisen: diploma HTS- Elektrotechniek, richting Energietechniek; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring in soortgelijke functie, alsmede het bezit van het rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. De inspecteurs verrichten bij toerbeurt en tegen vergoeding zogenoemde storingswachtdiensten. In verband daarmee verwachten wij dat u zich in Leiden of omgeving zult vestigen, waarvoor wij een verhuiskosten regeling kennen. Tot de selectieprocedure behoren een medisch en psychologisch onderzoek. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 5.060, - bruto per maand, excl. de bij de overheid geldende salaris kortingen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer ER/84008/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waar van ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Bij de sectie ontvangstenadministratie van het bureau Comptabiliteit van de afdeling Financiële en Economische Zaken kan worden geplaatst een: Taak: - verwerking van en controle op de belasting ontvangsten verontreinigingsheffing bedrijven; - vastleggen van deze ontvangsten in het geautomatiseerde bestand en joumalisering ervan; - telefonische en schriftelijke contacten met belastingplichtigen over openstaande vorderingen. Functie-eisen: - LEAO-C/MAVO of gelijkwaardige opleiding; - enige boekhoudkundige kennis. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2.691,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breeslraat 59,2311 CJ Leiden, met vermelding van vacature-nummer 84-CO-1/LD. U. V. Specials Nederland b.v., uitgever en groothandelaar in boeken en aanverwante artikelen heeft op korte termijn plaats voor een Hij/zij dient geheel zelfstandig een klantenkring op te bouwen binnen de supermarkt, speelgoedhandel, cam ping-sector in Nederland met de door ons bedrijf gevoer de artikelen. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitaties gelieve u te rich ten aan: U. V. Specials Nederland bv, vormingswerk jonge volwassenen VORMINGSCENTRUM "de MAST", bestaande uit de Stichtingen Vormingswerk Jonge Volwassenen en Vormings- en Ontwikkelingswerk voor Volwassenen, biedt een gevarieerd programma voor ruim 300 mensen vanaf 17 jaar, per week. De doelstelling van ons centrum wordt gerealiseerd d.m.v. een programma-aanbod, bestaande uit o.a.: emancipatorisch vormingswerk; expressie- en kreativiteits- groepen; groepen die werken met audiovisuele middelen; taalvaardigheidsgroepen; basis-edukatie Ons centrum zoekt per 1 mei 1984 een voor 20 uur per week Taken: - initiëren en begeleiden van minimaal 2 aktivi- teitengroepen (gezien de huidige taakverde ling in de staf; een jongerengroep én aktivi- teiten voor werklozen); - aktief meedenken t.a.v. de beleidsontwik keling; -- verrichten van andere stafwerkzaamheden. Wij denken hierbij aan iemand met: -- ervaring in bovengenoemde taken; - de bereidheid om 's avonds te werken (o.a vrijdagavond). Opleiding: - Hoger Sociaal Pedagogisch Onderwijs of gelijkwaardige opleiding. De Rechtspositieregeling V.J.V. is van toepassing. Salaris: min. f 2.066,-- en max. f 4.021,-- bruto, bij een fulltime dienstverband. Inlichtingen bij Thea de Vries, koördinatrice management, tel. 02523 - 2931 Uitgebreide schriftelijke sollicitaties uiterlijk vóór 18 februari a.s. richten aan: Vormingscentrum "de Mast", t.a.v. de sollicitatiekommissie, de Vlashoven 21, 2211 WL NOORDWIJKERHOUT. Vormingscentrum "de Mast" kan niet voor huis vesting zorgdragen. HET JUISTE ADRES VOOR UW AUTOWRAKKEN EN METALEN!!!! Gebr. van Leeuwen Katwijk aan Zee. Malefijtsfraat 16 Tel. 01718-14105 Of 12586. GOM schoonhouden en Multl-onderhoud breidt uit in Leiden e.o. Daarom zoeken wij nette voor de avonduren Tel.inl. kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij onze vestiging Oude Singel 244 te Leiden. Tel. 071-132745. GOM Bedrijfsdiensten voor Gebouwen. Rembrandtstraat 212311 W Leiden. Het is de taak van het bestuur om het beleid op verschillende deelterreinen in algemene zin vast te stellen en de uitvoe ring daarvan te bewaken. Het algemeen bestuur komt jaarlijks 6 maal in vergadering bijeen. Bestuursleden ontvangen voor hun be stuurlijk werk geen honorarium. Door de Stichting Gezinsverzorging ont vangen jaarlijks ruim 2000 gezinnen en bejaarden hulp van huishoudelijke en verzorgende aard. Aan de Stichting zijn ruim 600 medewerk(st)ers verbonden die deze hulpverlening vorm geven. Deze dienstverlening wordt mogelijk gemaakt door een jaarlijkse subsidie van ruim 9.000.000,- door het ministerie van WVC. De verantwoordelijkheid voor de beleids voorbereiding en -uitvoering is opgedra gen aan een direkteur die daarin wordt bijgestaan door deskundige medewer kers. De inspraak van het personeel in de be leidsvoering vindt plaats in de Onderne mingsraad. Zij die interesse hebben voor een bestuursfunktie kunnen zich wenden tot de sekreta- ris van het bestuur, de heer A. C. van Noort, Smaragdlaan 21, 2332 JM Leiden, telefoon 071-768319. Voor informatie over de gezinsverzorging en haar organisatie kunt u zich wenden tot de direkteur van de Stichting, de heer A. A. Claassen, Rem- brandststraat 21, 2311 W Leiden, telefoon 071-149441. Gegadigden worden voor een gesprek ontvangen door het dagelijks bestuur dat een voordracht ter benoeming doet aan het algemeen bestuur. Het bestuur ziet uit naar kandidaten die: - woonachtig zijn in Leiden - belangstelling hebben voor deze vorm van dienstverlening t.b.v. de Leidse bevolking - over tijd beschikken om vergaderingen goed voorbereid mee te maken - in staat zijn door goed overleg mede richting te geven aan het instellingsbe leid en dit beleid zo nodig in externe kontakten bij overheid en ander hulp verleningsorganisaties te behartigen. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over 3 aandachtgebieden: psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De sektor zwakzinnigenzorg Norseduin is een woon/werkgemeenschap van een 90-tal bewoonsters (gemiddeld 58 jaar oud) en een 60-tal werkers. Zij vormen 9 leefgroepen. Familie en kennissen zijn nauw betrokken bij deze woon/werkgemeenschap. voor de leefgroep 't Hüske (gezien de samenstelling van het team Baat de voorkeur uit naar een man). 'e leefgroep bestaat uit 14 dames met een redelijk grote verzorgingsbehoefte, de gemiddelde leeftijd is 56 jaar. Zij nemen nog deel aan diverse aktiviteiten en therapieën. Het aanbieden van een zo prettig mogelijke leef-situatie is het belangrijkste doel. Er wordt gewerkt in teamverband met onregelmatige diensten. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten: -in de leeftijd van ongeveer 21 jaar -met een vooropleiding op MAVO-niveau -met enige ervaring in de gezondhefdszorg -in het bezit van het EHBO diploma, danwel de bereid heid dit diploma op korte termijn te behalen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn ge regeld in de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer J.A.H. Jansen, hoofd afdeling verpleging, toestel 524. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken, onder nummer VN 2501. sancta maria mËËËÊÊËSÊamS) S (herhaalde oproep) Wolters Samsom Boekhandels bv beheert een aantal wetenschappelijke educatieve boekhandels in Nederland. Voor Leiden zoeken we een winkelchef. Tot zijn/haar taken behoren o.m. - onderhouden van contacten met institutionele afnemers - uitbreiden van ons klantenbestand - deelnemen en leidinggeven aan de verkoop - marktgerichte inkoop De door ons gezochte kandidaat beschikt over hbo-opleiding, commerciële vaardigheden, goede kontaktuele eigenschappen en is bereid zich voor 100% in te zetten. Leeftijd 25 -35 jaar. indiensttreding zo spoedig mogelijk Wij bieden een goed aanvangssalaris en een bedrijfsauto. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties richten aan: Wolters Samsom Boekhandels bv Postbus 37 2400 AA Alphen aan den Rijn. Wolters Samsom Boekhandels Wolters Samsom Boekhandels bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv S

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12