Alle kans dat uw proefrit op een vliegtrip uitloopt. Passat v.a. 22.18 V Passat Variant v.a. 24.906,- Santana va. 23.901,- Wie nu een van deze Volkswagens koopt, vliegt gratis naar de Volkswagen fabriek. Volkswagen. Degelijk duurt'tlangst. Leverbaar in een zuinige 1,3 liter motor van 44 kW 160 DIN-pkl. De 1,6 liter motor van 55 kW 175 DIN-pkl biedt een besparend nieuwtje: bij afremmen op de motor wordt de benzinetoevoer afgesloten. Bovendien is er de unieke 5-cilinder 2 liter motor met 85 kW (115 DIN-pkl en heeft u keuze uit 2 dieselversies, waaronder een turbo. Gasinbouw geen probleem. Deze ideale allesvervoerder kent hetzelfde motoren-programma als de Passat. De grote, opklapbare achterdeur geeft toegang tot een laadruimte van 0,6 m3. Met neergeklapte achterbank ontstaat een ruimte van maar liefst 1,83 m3. De deelbare achterbank, standaard in de GL-uitvoering, kan naar keuze voor éénderde, twee derde of helemaal worden neergeklapt. Met z'n royale interieur, z'n riante kofferbak en z'n sublieme rijkwaliteiten de reislimousine bij uitstek.Vier deuren zijn standaard. Leverbaar in 4 benzinemotorversies: een 1,3, 1,6 en 1,8 liter carburatiemotor en een 5-cilinder 2 liter injectiemotor met 85 kW 1115 DIN-pkl. Ook zijn er 2 dieselversies, waaronder een turbo. Gasinbouw geen probleem. U bent een automobilist met een zakelijke instelling. Natuurlijk kijkt u naar de rijkwaliteiten van een auto, maar u hebt wel degelijk oog voor het totale kostenplaatje. Verbruik, afschrijving en restwaarde zijn punten die bij u zwaar wegen in geval van aan schaf. Zo rijdt u pas echt plezierig in een auto die even koersvast is op de weg als bij inruil. Wat dat betreft heeft u alle redenen om tot een proefrit met de Passat, de Passat Variant of de Santana te besluiten. Want hoewel ze alle drie danig verschillen, zijn het alle drie Volks wagens tot en met. Dat betekent dat ze uitblinken in vooruit strevende techniek. Zo is een achteras met koers- corrigerende ophanging zeldzaam in deze klasse. De voordelen daarvan worden u duidelijk bij een paar stevige bochten tijdens de proefrit. Voorwielaandrijving in combinatie met de zelfcorrigerende stuurinrichting en de geavan ceerde wielophanging geven het begrip rots vaste wegligging inhoud. Ook zuinigheid is een sterk punt. Doortoe- passing van lichte kunststof materialen op plaatsen waar dat verantwoord is, heeft Volks wagen de rolweerstand gereduceerd. Samen met de perfecte aërodynamische vorm en de beproefde, zuinige motoren levert dat uitermate gunstige verbruikscijfers op. 6 Jaar carrosseriegarantie op doorroesten van binnenuit en 3 jaar lakgarantie vindt Volkswagen vanzelfsprekend. Bovendien geeft Volkswagen 1 jaar totale garantie ongeacht het aantal kilometers. De degelijkheid en betrouwbaarheid die iedere Volkswagen eigen zijn, worden vertaald in een aangenaam hoge restwaarde aan het einde van de rit. 'Blijft over dat éne tijdelijke extra. Want mocht u tot kopen besluiten, dan wacht u een ééndaagse vliegtrip naar de Volkswagen fabrie ken in Wolfsburg. Zodat u zelf kunt constateren wat er voor komt kijken om "Degelijk duurt'tlangst" waar te maken. 'Deze aonbieding geldt uitsluitend van l tot en met 29 februari 1984 via de officiële V.A.G deoler voor Volkswagen en Audi. Ad,

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 26