SCOREBORD
c
Girardelli snelste
in Hanekamm-slalom
ÏAANDAG 23 JANUARI 1984
^EREDIVISIE
m^C Zw.-FC Groningen 0-2, Willem II-
fAjax 0-2, Helmond Sport-Feyenoord 0-
J, Volendam-Haarlem 1-0, FC Utrecht-
^^jGA Eagles 2-0.
Feyenoord 19 15 3 1 33 53-19
ftjax 19 13 4 2 30 57-24
PSV 17 12 .2 3 26 44-14
19 10 3 6 23 42-38
5 20 27-22
6 20 34-37
4 19 30-27
5 19 27-27
7 19 30-33
5 18 35-30
7 16 21-21
7 16 22-31
9 15 23-36
9 14 26-34
10 14 23-39
PEC Zw.
poda JC
Haarlem
pA Eagles
|z'jS7
volendam
Willem II
Dsf79s
EERSTE DIVISIE
Veendam-Wageningen 0-5, MW-Hera-
Icles 3-1, Heerenveen-NEC 1-3, Vitesse-
NAC 0-2, Telstar-SC Cambuur 1-0, FC
i Haag-FC VW 0-1.
FC Twente
MW
Graafsch.
Cambuur
Den Haag
Heracles
Wagen.
Telstar
NAC
Vitesse
NEC
RBC
FC VW
Eindh.
Veendam
jSW
Heerenv.
17 13
18 11
17 10
18 2 6
TOPSCORERS
1. Thoresen (PSV)
2. Van Basten (Ajax)
3. Van Roon (PEC Zw.)
4. Houtman (Feyenoord)
5. Koolhof (PSV)
6/9. Beukers (Excels.)
Bosman (Eagles)
Eriksen(Roda JC)
Hoekstra (Feyenoord)
DUITSE LOTTO
3-7-16-24-28-46. Reservegetal: 18.
Spiel 77: 0 18 21 60.
SUPERTRIO
1. Titus Westerhorn (Mollema), 2. Sir
v.Hanegem (v.Dooyeweerd), 3. Toi Toi
(Schoonhoven). Niet gestart: Nr.2 en
nr.8. Volgorde van aankomst: 12-9-4.
KNVB-amateurs
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A
De Zwerver-ASWH 1-1, Excelsior M.-
Spijkenisse 1-6, Kozakken Boys-SSS 4-
DVO'32 10-11 Sportl.
10-
ZONDAG
HOOFDKLASSE A
VUC-AFC'34 1-0, EDO-Xerxes 1-0.
KNVB-reserves
0 4 15 4 23-58
1 26 35-21
5 22 31—23
6 19 24-20
4 19 25-22
6 19 26-27
5 18 26-26
6 17 29-33
8 17 34-35
8 14 21-25
9 12 24-30
11 12 25-36
9 11 31-41
8 11 23-37
9 10 22-33
10 10 28-45
ADO
Sparta
Quick B.
UVS
Roodenb.
B I
14-24 VUC
12-22 Xerxes
13-20 Rijsw.
13-16 Quick
12-15 Lisse
13-15 Katw.
Roodenb. 13-13 RVC
Afd. Leiden
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Sleutels-Kagia 1-2.
TWEEDE KLASSE
Kickers-GWS 0-3, Abbenes-LSW'7
1, Unitas L.-SVOW 0-1.
SVOW 11-17 Kickers
SVLV 9-15 LFC
Abbenes 10—15 SJZ
GWS 11—14 Unitas
LSW 10-12 HVZ
WSB 10-11
10-9
10-9
10-5
11—3
10-2
Afd. Gouda
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Oudewater-Linschoten 1-1, CVC-FIo-
reant 0-0, WDS-Aarlanderveen 1-1.
Floreant 10-19 Siveo 9-8
CVC 10-14 Oudew. 11-8
Sportief 10-12 Bergamb. 9-6
Aarl.veen 10-11 Moerkap. 10-6
TWEEDE KLASSE
Perkouw-Spirit 5 1-1, Gouda-Rijnstreek
10-12 Zw. Wit'28 9-10 Stedoco 12-11 PFC
Rijnsb.B.
Spakenb.
Bennekom
Noordw.
WOG
GVW
Valleiv.
Quick B.
RCL
Nunspeet
DTS'35
Huizen
Volendam
1-1, WOG-Quick
2 14 19- 7
1 13 17-11
1 12 19-10
2 12 17- 8
2 12 13-11
2 11 16- 7
4 10 17-25
4 10 14-13
1 4 8 18-22
3 7 8-13
18-24
8-15
9-27
10 2 3 5 7
10 1 4 5 6
10 0 2 8 2
.Nassau-Genemuiden 4-3.
-13 Go Ah.K. 10-
DERDE KLASSE A
DVO'32-'s-Gravenzande 1-2, Katwijk-
ARC 0-3, Maasdijk-Die Haghe 2-2,
Sportlust'46-MW'27 0-5.
VANAVOND
Interregionaal:
Datarex-Rott. Stud; sporthal Zuidpias
20.30 uur
De Rozet-Huug van Es; sporthal Rozen
burg 20.30 uur
Cerverbo-VWL; sporthal Sterrenburg
20.00 uur
Grovo-FV Snoekie; sporthal De Sniep
20.00 uur
Silva Boys-Van der Plas; sporthal Oran
jeplein 20.30 uur
Hoofdklasse
Ju/De Singel-Landwer; Vijf Meihal
20.00 uur
Cleijn Duin-Menken; Cleijn Duin-hal
21.00 uur
Sport
ARC 10-15 's-Grav. 10-10
Ter Leede 10-12 MW'27 10-10
Katw- 10—12- JAC 10- 8
Die Haghe 10-12 SVPTT 9- 7
Hoekse B. 9-11 Maasdijk 10- 6
junioren meisjes
EERSTE KLASSE
Goba-BOB 71-64, Gr.Eagles-SVO 8
Grasshoppers-Red Stars 51-46.
Schaatsen
EK ALLROUND TE LARVIK
De resultaten
zijn:
de z
t het eindklassement van het Europese schaatskampioenschap voor klassementsrijders
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE
's-Grav.SV 2-De Zwerver 2 1-1, Vitesse
2-ASWH 2 0-1, Spijken.2-Zw.Wit'28/2 0-
2, Rozenb.2-Rijnsb.B.2 1-1, Barendr.2-
Quick B.2 0-2.
Spijken.2 12-18 Rijnsb.B.2 11-10
Barendr.2 11-17 ASWH 2 11-10
Zw.Wit 2 11-16 's-Gr.SV 2 11- 8
Quick B.2 12-16 Katw.2 11- 7
Rozenb.2 11-11 De Zw.2 11- 7
Noordw.2 11—10 Vitesse 2 11-4
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE
DHC 2-Neptunus 2 2-4.
VUC-Katwijk 6-0, ADO-FC Lisse 3-1,
Roodenburg-Quick H. 4-0, Quick Boys-
Rijswijk 1-1.
1. Hilbert van der Duim (Ned)
2. RolfFalk-Larssen(Noo)
3. Frits Schalij (Ned)
4. Andreas Ehrig (ODD
5. TiborKopacz(Roe)
6. Hans van Helden (Fra)
7. TomasGustafson(Zwe)
8. Yep Kramer (Ned)
9. Igor Malkov (Sow)
10. Konstantin Korotkov (Sow)
11. Pertti Niitila(Fin)
12. Werner Jager (Oos)
13. Andrek Bobrov (Sow)
14. Michael Hadschieff (Oos)
15. Robert Vunderink (Ned)
16. Jah Junell(Zwe)
Eindstand: sprintvierkamp in Davos
Heren:
1. Gaetan Boucher (Can)
2. Serge Glebnikov (Sov)
3. Uwe Mey (Odl)
4. Sten Jansen (Vst)
5. Hein Vergeer (Ned)
6. Eric Henriksen (Vst)
7 Geert Kuiper (Ned)
8. Michael Richmond (Vst)
9. Ron Ket(Ned)
10. Sies Uilkema (Ned)
14. Lieuwe de Boer (Ned)
18. Jan Ykema (Ned)
Sprintvierkamp dames:
1. Karin Enke-Busch (Odl)
2. Christa Rothenburger (Odl)
3. Natalja Petroeseva (Sov)
4. Andrea Schoene(Odl)
5. Angela Stahnke (Odl)
6. Bonnie Blair (Vst)
7. Alie Boorsma (Ned)
8. Gabi Schónbrunn (Odl)
14. Ingrid Haringa(Ned)
168,42
169,071
169,097
169,986
170,257
170,464
170,818
170,826
170,860
171,187
171.257
172,841
39,08 1)
39,46 4)
39,77 .7)
39,39 3)
39,70 5)
40,41(13)
40,46(15)
40,27(11)
40,81 (20)
40,40(12)
40,22(10)
41,14(11)
39,75 6)
39,96 8)
41,21(23)
41,22 (24)
7.13,67 7)
7.11,32 2)
7.13,18 5)
7.21,35(17)
7.11,84 3)
7.15,35(10)
7.19,20(12)
7.15,15( 9)
7.10,06 1)
7.18,88(11)
7.13,56 6)
7.12,30 4)
7.21,35(17)
7.19,95(13)
7.13.77 8)
7.20,23(14)
2.01,24 3)
2.02,53 9)
2.00,99 2)
2.01.47 4)
2.02,52 8)
2.00,32 1)
2.03,20(11)
2.02,39 7)
2.03,69(13)
2.03,66(12)
2.02,24 6)
2.03,13(10)
2.01,77 5)
2.04,78(19)
2.05.48 (21)
2.04,27(16)
15.05,65 7)
15.12,73(11)
15.13,58(13)
15.03,83 5)
15.10,73(10)
15.04,51 6)
14.50,81 1)
15 08,10 8)
15.02,23 4)
14.59,12( 3)
15.29,93(16)
15.08,26 9)
15.27,70(15)
15.12,93(12)
14.56,88 2)
15.23,51(14)
148.530 (37.38
149 265 (37.21
151.250 (37.39
152.700(37.90
152.985 (38.01
153.830 (38 14
1.14.09
1 15.17
1.15 90
1 17 40
1 15.71
Ï.17.69
154.610 (38.50 - 1 17.03 -
(38.35 - 1.18.10 -
157.965 (38.60 - 1.19 90 -
184.625(37.90 - 1.16.65 - 37.54
37.47
37.62
37.64
37.47
38.16
38.60
38.29
38.17
1.13.27)
1.13.70)
1.16.54)
1 17.37)
1 17.24)
153.045
1.18.05)
154.455
1.17.36)
1.19.26)
1.22.40)
2.21.72 gevallen)
161.830(41 04 - 1.20.84 - 40.38 - 1 19.96 baanrecord)
162.470(40.94 - 1.21.47 - 40.36 baanrecord - 1.20.87)
164.340(40.79 - 1.22.54 - 41.33 - 1.21.90)
164.370
167.230 (junioren wereldrecord)
168.315 (Nederlands record) (41.72 - 1.25.86
168.210
1.24.99)
Sparta 13-21 UVS 13-13
Feyen. 13-19 ADO 13-11
Excels. 13-16 Overm. 11-10
RKAW 13-16 DSO 18- 8
Quick B. 13-15 ARC 12- 7
14- 5
ZATERDAG
INTERREGIONALE KLASSE
DSVP-Stedoco 0-2, Groote Lindt-
LSW'70 7-0, Rijnmond-Lyra 1-2.
Gr.Lindt 11—20 Lyra 10—10
Rgsoord 10-19 MW'27 10- 6
Zw.Wit 10-16 DSVP 11- 6
HOV 9—11 LSW 11- 5
Ter Leede 10-11 Rijnm. 10- 4
Bëveren 19-32 Club Br. 19-23
Seraing 19-26 Standard 19-23
Anderl. 19-25 Mechelen 19—20
BR DUITSLAND
Fort. Düsceldorf-Bor. M'gladbach 4-1,
FC Kaiserslautern-Hamburger SV 0-2,
Bor. Dortmund-Eintr. Frankfurt 2-0, B.
Uerdingen-FC Nürnberg 1-0, B. Lever-
kusen-Bayern M. 1-5, Arm. Bielefeld-
FC Köln 1-2, Kickers Offenb.-VIL Bo-
chum 2-2, Werder Br.-SVW Mannheim
5-0, Eintr. Braunschweig-VfB Stutt
gart 1-0.
Bayern M. 18-26 Hamb.SV 18-24
Stuttg. 18-25 Düsseld. 18-23
Werder 18-24 M'gladb. 18-23
ENGELAND
Aston V.-Liverpool FC 1-3, Arsenal-
Notts C. 1-1, Everton-Tottenham H. 2-1,
Ipswich T.-Birmingham C. 1-2, Leices-
ter C.-Coventry C. 1-1, Manchester
Utd.-Southampton 3-2, Nottingham F.
Norwich C. 3-0, Watford FC-Stoke C. 2-
0, West Ham Utd.-W.Br. Albion 1-0,
Wolverh. Wanderers-Luton T. 1-2.
West Ham 24-43 Southamp. 23-39
FRANKRIJK
Bordeaux-Strasbourg 2-0, Monaco-
Toulon 1-0, Auxerre-Metz 6-1, Bastia-
St.Etienne 2-1, Rennes-Racing Lens 1-
1, Lille-Laval 1-0, Nimes-FC Nantes 1-0,
Nancy-Rouen 2-0, Paris SG-Brest
wordt gespeeld 24/1.
Bordeaux 25-38 Auxerre 25-32
Monaco 25-35 Paris SG 24-31
FC Nantes 25-33 Toulouse 24-30
ITALIË
Avellino-Ascoli 2-1, Inter M.-Lazio R. 1-
1, Hellas Verona-AC Milan 1-1, Genua-
AS Napoli 0-0, Juventus-Pisa 3-1, AS
Roma-Sampdoria 1-1, Fiorentina-AC
Torino 4-1, Catania-Udinese 0-2.
Juventus 17-25 AS Roma 17-21
AC Torino 17-22 Udinese 17-20
Fiorent. 17-21 H.Verona 17-20
SPANJE
Malaga-Betis S. 1-1, Valencia-Real M.
0-0, Real Sociedad-Valladolid 2-1, Ca-
diz-Sp.Gijon 0-2, Zaragoza-Murcia 2-1,
Salamanca-Atl.Bilbao 1-2, Barcelona-
Mallorca 1-1, Atl. Madrid-Osasuna
Pampl. 3-0, Sevilla-Espagnol 2-1.
Bilbao 20—30 Barcelona 20—24
Real M. 20-28 Zaragoza 20-23
Atl.Madr. 20-25 Malaga 20-22
dames
EERSTE KLASSE
AMVJ-OSG 49-57, Binnenland-Devel D.
70-74, Gymnova-Voorburg 2 40-77, Hur-
TWEEDE KLASSE
Vent Axia L.-BVO 82-67, Argus-DAS 2
81-67, Goba-Silvertown L. 62-48, Voor-
junioren jongens
EERSTE KLASSE
Kador-Springers 103-24, DAS-Leider-
dorp 58-136, MSV-Grasshoppers 59-88,
Jumpers-RZ 85-90, Gr.Eagles-Cange-
roes 75-67.
TWEEDE KLASSE
Oegstgeest-Elmex 55-58, Voorne-Char-
lois 188-37, Dunckers-Blitz 65-54.
10- 4
Basketbal
TWEEDE KLASSE
Randstad Sp.-Ter Leede 2 0-3, SVLV 2-
Woubrugge 2-3, LSVV*70-Sportief 1-2.
KRV 2 10-19 Woubr. 11-9
Valken 10-16 Ter L.2 12-8
Sportief 10-15 LSW 2 11-6
ZONDAG
INTERREGIONALE KLASSE
KFC'71-Bloemhof 6-0, DCL-NSV'46 5-1.
BELGIE
Lokeren-Standard L. 0-1, AA Gent-
Kortrijk 0-1, Waregem-RWDMolen-
beek 0-2, Lierse SK-Beveren 1-2, Cercle
Br.-FC Antwerp 2-2, Beerschot-Club
Br. 1-4, Anderlecht-Seraing 2-1, Water-
schei-KV Mechelen 1-0.
EREDIVISIE
Amsterdam-Rotterdam Z. 106-75, Lei-
den-Werkendam 84-56, Den Helder-Urk
82-77, Weert-Haaksbergen 94-95.
Den Bosch' 19-34 Urk 19—14
Leiden 20-34 Den Helder 19-12
Amsterdam 20-28 Werkendam 18-8
Haaksb. 19-22 R'dam Z. 19-2
Weert 20-20
dames
PROMOTIEDIVISIE
Groningen-Voorne 65-56, MSV-US 63-
54, Sea Devils-Gr.Eagles 85-59.
Rayon west
EERSTE KLASSE
AMVJ-OSG 77-66, Lokomotief-Leider-
dorp 85-88, Jumpers-Trotters 90-99, Sil-
vertown L.-MSV 71-83, Argus-Blitz 95-
96, Achilles-BVO 63-69.
TWEEDEKLASSE
ASV'68-Vent Axia L. 57-55, Binnen-
land-Midland 81-50, Grasshoppers-Ra
cing R. 89-62, Springers-Zoebas 74-92,
Dunckers-Dragons 59-46.
KITZBUHEL (AFP/Rtr) - De voor
Luxemburg startende skiër Mare
Girardelli heeft gisteren een
schitterende overwinning be
haald in de Hahnenkamm-sla-
lom van Kitzbuhel. Girardelli,
geboren in Oostenrijk en door
zijn wisseling van nationaliteit
uitgesloten van de winterspelen
in Sergjevo, was in de tweede
manche meer dan een volle se
conde sneller dan zijn naaste
concurrenten. In de eerste man
che was Girardelli niet verder ge
komen dan de zesde plaats.
Girardelli kwam door zijn overwin
ning in Kitzbuhel op de tweede
plaats in het klassement om de
slalom-wereldbeker achter Inge-
mar Stenmark, eerste in de strijd
om de wereldbeker Alpine-com
binatie is Pirmin Zurbriggen.
De combinatie van Kitzbuhel, de
afdaling van zaterdag en de sla
lom, werd gewonnen door Anton
Steiner (Oos) met 27,84 pnt voor
Pirmin Zurbriggen (Zwi) met
ZUID WEST III D
Tempo-KNS 17-7, Crescendo-Fluks 6-7,
ALO-Phoenix 8-7. GKV(Hg)-HSV 4-6
Handbal
Fluks
HSV
ALO
8-14 Crescendo
8—11 Phoenix
8-10 KNS
8-10 GKV(Hg)
TWEEDE DIVISIE C
Avanti-Ancora 18-14, Snelwiek-EMM
15-16, Saturnus-Internos 13-15, Animo-
Wings 12-13, Rijnstreek-UD 18-18.
dames
EERSTE DIVISIE A
Enschede-Treflers 14-13, E&O-DSVD
21-12, HMS-BDC 13-11, V&K-Foreholte
11-10, Sloterv.-Wings 15-8.
TWEEDE DIVISIE D
OASE-Wijk a/Z. 10-8, Takt'68-Odin 12-
11, VZV-Volewijckers 12-8, Aalsmeer-
Nw.Vennep 17-14, Attila-Jonk Cars/Vi-
do 12-15.
DERDE DIVISIE G
UVG-Hollandiaan 4-5, Snelwiek-HEC
18-16, Velo-MMO 10-5, Vires et Cel.-
EREDIVISIE
De Veluwe-Middelburg 6-0, Alkmaar-
Valkensw. 5-5, TT A'dam-Scylla 6-4,
EERSTE DIVISIE
Avanti-Sjaardema 6-0, JCV-Odion 3-6,
TT A dam 2-Dr.Shot 4-6.
TWEEDE DIVISIE A
Luto-Veluwe 2 3-7, Quick'32-NOAD 2 9-
1, Scylla 2-Onkyo 5-5.
dames
EREDIVISIE
Avanti-A'dam'78 6-2, Koningsl.-Toren-
stad 2-6, TT A'dam-Vice Versa 6-3, Vice
Versa-Avanti 3-6, A'dam'78-Koningsl.
4-6, Torenstad-TT A'dam 6-1.
EERSTE DIVISIE
Middelburg-Megacles 6-3, Hoonhorst-
Alkmaar 6-2, Treffers-Scylla 5-5.
Avanti 7-11 ODS 6-2
Hou Stand 6—9 Warmond 6-1
Hoekse 7-7
RIJDELFLAND I B
Emma-De Raven 6-10, Madjoe-Dubbel
Zes 4-8
Dubbel Z. 7-14 De Raven 6—4
ONDO(sGr) 6-8 Emma 7-0
Madjoe 6—6
ZUID WEST RES. I
B: PKC 3-HKV 2 5-8, Deetos 3-Ready 2
2-2, De Bermen 2-Fides Pacta 2 10-10; C:
Ons Eibernest 2-Pams 3 8-9, Fides Pac
ta 3-Deetos 4 5-5, Trekvogels 2-Sper-
wers 2 7-9
ZUID WEST RES. II
A: KOAG 2-Pernix 2 6-6, VES 3-TOP 2
7-7, PKC 5-Ons Eibernest 4 10-5, Kin
derdijk 2-Pams 4 17-10; B: KwiekfHg)
2-Swift 2 7-9, Het Zuiden 3-De Over-
kanters 2 6-11, De Danaïden 2-Achilles
2 9-2; C: Zuiderkwartier 2-Vlaardingen
2 lb-9, Crescendo 2-Ons Eibernest 5 11-
2
ZUID WEST RES. Ill
A: Kwiek(R) 2-DES 2 8-6, ADO 2-TOP 3
8-7, HKC 3-GKV(G) 3 8-4; B: Excelsior
3-Sperwers 3 6-3, GKV(G) 4-De danaï
den 3 6-15, DKC 2-Fides Pacta 4 9-7,
Deetos 5-HSV 2 8-8
ZUID WEST JUN.
A: Velocitas-Deetos 5-10, TOP-De Over-
kanters 8-5, Fortuna-Die Haghe 13-8
Zaalkorfbal
HOOFDKLASSE A
Deetos-SCO 7-5, Archipel-DOS'46 13-
11, Allen Weerbaar-Luto 15-3, Samos-
A.Weerbaar 8-15 Samos
t>OS'46 8-10 KVS
Deetos 8-10 Archipel
HOOFDKLASSE B
Ons Eibernest-Blauw Wit 6-14, LDO-
PKC 11-16, Pams-Fides Pacta 12-11,
Fortuna-Rohda 11-10
Rohda 8-13 LDO 8-6
PKC 8-13 Fides P. 8-5
Fortuna 8-12 Pams 8-5
Blauw Wit 8-9 Eibernest 8-1
OVERGANGSKLASSE A
De Driehoek-Vriendenschaar(H) 11-8,
HKC-DWA 10-13, VEO-Dalto 10-12, OV-
VO-Pernix 12-16
Dalto 8-16 HKC 8-5
VEO 8-10 Driehoek 8-5
Pemix 8-10 Vr'sch.(H) 8-4
DWA 8-10 OWO 8-4
ZUID WEST I A
Albatros-TOP 5-5, Animo-Swift 4-6,
Kinderdijk-Tjoba 10-9, ODO(M)-VES 6-
Albatros 8-15 Animo
Kinderd. 8-11 Swift
TOP 8-10 Tjoba
VES 8-9 ODO(M)
Franz Klammer gleed zaterdag als snelste over de skipiste in Kitzbuhel.
(Foto ANP)
30,60 pnt en Phil Mare 30 86.
Het klassement van de strijd de
wereldbeker is: 1. Zurbriggen
154 pnt; 2. Andreas Wenzel (Lie)
132 pnt; 3. Stenmark 120 pnt; 4.
Steiner 113 pnt; 5. Urs Raber
(Zwi) 104 pnt; 6. Franz Heinzer
(Zwi) 98 pnt; 7. Girardelli 91 pnt.
De rangschikking in de slalom-be
ker is: 1. Stenmark 86 pnt; 2. Gi
rardelli 70 pnt; 3. Gruber 69 pnt.
De Oostenrijker Franz Klammer
zegevierde zaterdag in Kitzbuhel
in een afdaling voor de wereldbe
ker. Ook de plaatsen twee (Erwin
Resch) en drie (Anton Steiner)
waren voor Oostenrijkers. Klam
mer legde het 1600 meter lange
traject met een hoogteverschil
van achthonderd meter af in 2
minuten 02,82 seconden.
De uitslag is: 1. Klammer (Oos)
2.02,82; 2. Resch (Oos) 2.03,39; 3.
Steiner (Oos) 2.03,43; 4. Zurbrig
gen (Zwi) 2.03,44; 5. Wirnsberger
(Zwi) 2.03,54; 65 en laatste, Hans
de Veldt (Ned) 2.16,87.
8-0
ZUID WEST I B
Achilles-Blauw WiC51 14-14,
Zuiderkwartier-Het Zuiden 7-13, De
Bermen-Sperwers 10-7, Kwiek(Hg)-De
Zwervers 9-7
Bl.Wit'51 9-12 Kwiek(Hg) 9-8
De Bermen 9-12 H. Zuiden 9-7
OSCR 8-11 Achilles 9-6
Sperwers 9-11 Zuiderkw. 9-5
Zwervers 9-8
ZUID WEST II A
Excels'"- DES 11-5, Jodan Boys-De
mIee' ogei 5"
seh «gels 5-8
Exce. 4or 7-14
O. Eiland 6-8 Vr'sch.(B) 7-4
Meervog. 5-6 Jodan B. 7-0
DES 6-6
ZUID WEST II B
KOAG-NIO 7-5, Snel-Oranje Wit 9-9,
Fiks-GKV(G) 15-13, Oranje Nassau-
DVS'69 11-6
Snel 8-13 KOAG 8-7
Fiks 8-12 Or.Nassau 8-7
GKV(G) 8-10 NIO 8-4
Or.-Wit 8-10 DVS'69 8-1
ZUID WEST II C
Ten Donck-De Overkanters 16-12,
DKC-De Regenboog 9-10, DKV-Terhey-
den 11-11, De Danaïden-Olympiaan 11-
Danaïden 8-13 Terheyden 8-7
Ten Donck 8-12 Olympiaan 8-5
Regenboog 8-12 DKC 8-5
DKV 8-8 Overkant. 8-2
ZUID WEST II D
ELKV-Eureka 11-13, Merwic-Rozen-
burg 6-11, Quick-De Algemene 14-11,
KVR-Actief 14-6
Rozenburg 8-15 Algemene 8-7
Eureka 8-14 Merwic 8-5
KVR 8-9 Actief 8-5
Quick 8-9 ELKV 8-1
ZUID WEST III B
Kwiek(R)-Bolnes 7-7, SEV-De Dijkvo-
gels 13-4, Valto-Merwede 12-11, Veloci-
tas-Weidevogels 6-6
SEV 8-11 Velocitas
Valto 8-11 Weidevog.
Merwede 8-9 Bolnes
Kwiek(R) 8-8 Dijkvog.
Volleybal
HEREN
EERSTE KLAS: Blok 1-DAC 2 1-3,
WW 1-NOVO 2 0-3, LUSV 2-Ley-
Orion 1 13-23 DAC 2 12-12
NOVO 2 13-23 LUSV 2 13-10
Leython 2 12-15 Donar 2 12-9
SKC 1 12-15 WW 1 11-8
RW 1 12-13 Gem/K 3 13-5
Ridderv 1 13-13 Blok 1 12-2
KLAS 2A: GGV 1-Orion 4 3-1, Orion
2-Donar 3 3-0, WVC 2-Inupgo 1 3—1,
DAC 3-DVC 1 2-2, RW 2-VCS 1 0-3.
KLAS 2B: LISC 1-DAC 4 1-3, VCS
2—RW 3 1-3, WVC 3-Gem/K 4 1-3,
SKC 2—Orion 3 3-1, S'70 1-Aarlv 1
1-3, Leython 3-VCL 1 0-3.
KLAS 3A:MVKV 1-Fadjar 2 0-3,
Meerb 1-DAC 6 2-2, LPSV 1-Ridderv
2 2-2, Inupgo 2-VCS 3 0-3, S'70 3—
Gem/K 6 3-1.
KLAS 3B: VCO 1-Leython 4 1-3, VCS
derv 4 3-1.
KLAS 3C: DVC 2-Aarlv 2—. VCL 2—
S'70 2 3-0, DAC 8-WVC 4 3-1, Ridderv
3—SKC 3 2-2, Gem/K 5-VCO 2 3-0.
KLAS 3D: Leython 5-NOVO 4 2-2,
RW 4—Blok 2 1-4, Scarabee 1-LISC 2
3-0, DAC 7—Gem/K 7 2-2, LUSV 4-0-
rion 5 0-3, Fadjar 1-DAC 9 3-0.
KLAS 4: Blok 3-Gem/K 8 2-2, VCL
3—Orion 6 3-0, SKC 5-Scarabee 2 3-0,
Fadjar 3-WW 4 1-3.
DAMES
KLAS 2A: VCO 1-Leython 6 3-0, VCL
1-NOVO 3 0-3, DAC 4-Ridderv 2 1-3,
LUSV 3—Orion 2 0-3, Gem/K 4-Salvo 1
1-3.
KLAS 2B: VCS 1-Leython 7 1-3, Ley
thon 5-NOPVO 5 3-1, Inupgo 1-VCL2
1-3, WW 2-VCO 23-1, SKC 1 - WVC 2
3-0.
KLAS 3A: MVKV 2-VCS 2 0-3, Ley
thon 9-NOVO 7 3-0, Blok 4-Inupgo 2
0-3, LUSV 5—DAC 5 0-3, Gem/K 6—
Setumup 1 0-3.
KLAS 3B: RW 3-DAC 7 0-3, Inupgo
3-WVV 3 2-2, Orion 3-GGV 1 2-2,
VCL 3-DVO 2 0-3, Ridderv 3-LISC 1
1-3.
KLAS 3C: GGV 2-Scarabee 1 3-0, VCS
3-SKC 4 3-1, Blok 2-Orion 4 3-1,
DAC 6—Meerb 1 0—3, Leython 8—Donar
1 3-0, Aarlv 1-MVKV 1 0-3.
KLAS 3D: VCO 3-Donar 2 3-1, Meerb
1-LISC 2 1-3, Orion 5-NOVO 8 1-3,
DAC 8-Blok 3 2-2, SKC 3-DAC 9 DAC
KLAS 4A: VCS 4-Leython 10 2-1,
Inupgo 4-VCL 4 2-2, Setumpup 2--
Fadjar 1 0-3, VCL 4-Inupgo 4 2-2,
SKC 5-NOVO 9 0-3, Fadjar 1-Ridderv
5 3-0..
KLAS 4B: Orion 6-Blok 5 3-1, Valken
1-VCS5 3-0.
DAMES
DERDE DIVISIE:
AV'40—Libanon 1—3, Leython—NOVO
3-0, Zevenhuizen-Ruiter 3-1, Gem/
K-Amsterdam 2-3, Sliedrecht-V. San
ten 3-2, Brother-Meteoor 3-0.
Brother 12-32 Libanon 12-19
Ruiter 12-29 AV'40 12-18
Zevenlh 12-26 NOVO 12-17
Sliedrecht 12—24 Gem/K 12—12
Leython 12-22 V. Santen 12-11
Meteoor 12-19 Amsterdam 12-5
PROMOTIEKLAS:
Tornado—LUSV
13-35 LUSV 13-17
DAC 13-32 DVC 13-12
WW 13-28 Zevtoc 13-12
Tomado 13-27 Ridderv 13-13
Velo 13-24 Skania 13-9
Jodan Boys 13-20 Gem/K 3 13-5
EERSTE KLAS: Orion l-S'70 1 3-1,
WVC 1-Leython 4 3-1, DAC 2-Blok 1
2-2, RW 1-DAC 3 3-0.
Leython 2 12-18 DAC 2 13-13
S'70 1 12-15 WVC 1 13-13
RW 1 12-15 Leython 4 13-12
Leython 3 13-15 Blok 1 13-11
Orion 1 12-24 LUSV 3 11-3
NOVO 2 11-13 DAC 3 11-0
HEREN
DAC-Sliedrecht 3-2, Broleco-Gem/K
3-1, Vollido-Tonegido 1-3, Expal-
vo-Rangers 3-1, SVC-V. Santen 0-3,
Radius 2-Smash 3-0,
Expalvo 13-37 Rangers 13-13
Broleco 14-35 Smash 13-13
Sliedrecht 13-25 Tonegido 13-15
Gem/K 13-25 Radius 2 13—14
DAC 13-23 V. Santen 13-14
Vollido 13-19 SVC 2 14-4
PROMOTIEKLAS: Radius—Jupiter
g_8 3—0, WVC—Punch 0—3, Leython—Gem/
o_7 K 2 1-3, Zevenhuizen 2—Zovoc 2—3,
g_0 VW-Jupiter 1-3, Radius 3-Skania
NOVO 13-32 Jupiter 12-20
Radius 3 13-28 Donar 14-18
Zovoc 13-27 Gem/K 2 13-16
Skania 13-26 Leython 13-13
Dammen
NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP
Heren groep 1 vijfde ronde:
Palmer - Smeenk 2-0, Kosior - Ouds
hoorn 2-0, Van der Koog - Boom 2-0,
Dollekamp - Rijkaart 1-1, Bronstring
Vermin 1-1-
Zesde ronde:
Smeenk - Vermin 1-1, Rgkaart -
Bronstring 0-2, Boom - Dollekamp
0-2, Oudshoorn - Van der Kooij 1-1.
Palmer - Kosior 1-1.
1. Bronstring en Dollekamp 8 punten. 3.
Palmer en Vermin 7, 5. Van der Koog,
Kosior en Rijkaart 6, 8. Oudshoorn 5, 9.
Smeenk 4,10. Boom 3.