Weer zege Liboton Heren LUSV en Gemini moeten buigen LMHC Dubbel verlies heren Scylla Theo Zwetsloot beklimt troon blijft koploper Goede tijden zwemmers van LZ'86 Dambond in problemen Remise van Docos In Leidse damstrijd Stamsnijder winnaar Super Prestige PAGINA 14 DO/ST Sport MAANDAG 23 JANUARI 1984 LEIDEN - In de volleybalcom petitie behaalde bij de heren alleen DAC winst, al moest de ploeg en punt laten aan Slie- drecht (3-2). LUSV en Gemini verloren met resp. 3-0 en 3-1 van HSV en Broleco. Bij de da mes won Leython de semi-der- by van NOVO gedecideerd met 3-0 en bleef Gemini ondanks enige onderschatting van KDS de baas met 3-1. DAC had traditiegetrouw een slechte start tegen Sliedrecht en kon pas na 0-9 het eerste punt scoren. Het nu volgende setverlies lag hoofdzakelijk aan een niet optimale instel ling (3-15). In de tweede set werd met Rudolf Haitsma en Frans Broerefijn op de midpo- sities en Henny v/d Hulst en Wim Schouten 'buiten' Slie drecht snel opgerold resulte rend in een 15-8. Daarna werd DAC met pech geconfron teerd. Het kwam voor met 12-8 maar een paar verkeerde be slissingen van de spelverdelers brachten Sliedrecht de zege: 12-15. Even leek deze klap na te werken (0-9 achter), maar DAC werd op tijd wakker en liep via 13-12 en 13-14 toch naar Sjaardema kreeg in Hazerswoude door Avanti duidelijk gemaakt welk gat er gaapt tussen de va derlandse subtop en top. Docos kon in eigen zaal met Ed Faul- laux weer in de gelederen in de derde divisie niet voorbij Nieuw Vennep komen 5-5. De remise die de Scylla-vrouwen bij De Treffers boekten was strijdig met het streven het ereklasseterrein weer zo snel mogelijk te herove ren en dus teleurstellend. Alleen de Avanti-vrouwen lieten het ping-pong-zonnetje voor het Leidse tafeltennis nog enigszins schijnen middels zeges op Am sterdam (6-2) en Vice Versa (3-6). Wintersport Toen afgelopen woensdag Hans Lingen door zijn rug ging was Scylla eigenlijk al gezien voor dit weekend. Frits Kantebeen zou een respectabel vervanger gun nen zijn ware het niet dat deze met egaa richting wintersport vertrokken is. Du moest Sjoerd Meyer ondanks een verstuikte voet en een peesontsteking in de speelschouder plaats nemen ach ter de tafel. Veel meer was het niet ook. Zijn drie nederlagen zou Patrick Swier zeker niet compenseren, want Swier stu deert harder en traint minder dan vroeger en dat maakten de jonge Tempo Team-klanten Be ringen en Noor zaterdag goed ge bruik van. Swier won wel van Rademaker en Scylla won het dubbel dus een hattick van Vlieg zou alsnog een remise met zich mee gebracht hebben. Voor de vierde achtereenvolgende keer verloor e sterkste Scylla-man echter van Noor dus het 4-6 ver lies was onvermijdelijk. Hoe er gisteren tegen landskam pioen De Veluwe met de Roe meen Haldan in de gelederen goed gespeeld moest worden wist zaterdagavond niemand aan de Catharijnestraat te vertellen. Toen echter in de eerste partij Patrick Swier direct Haldan ver sloeg gloorde er ineens perspec tief. Zeker nadat Vlieg door winst op Jaap van Spanje voor 2—0 zorgde. Meyer kreeg on danks alle handicap tegen Ron van Spanje een riante kans er 3—0 van te maken, maar leek te veel te schrikken van de plotse linge mogelijkheid. Daarna schrompelde het duel ineen tot een wel zeer armoedige verto ning. Schuld Onder leiding van bondscoach Mi lan Stencel is de afgelopen twee jaar alleen Henk van Spanje iets beter gaan spelen, de rest speelt minder of is afgehaakt. Ook Scyl la heeft daarvan in de personen van Swier en Meyer zijn trekken thuis, gekregen. De schuld alleen richting bond schuiven zou ech ter te makkelijk zijn. Ook binnen de van oudsher Leidse topclub komt een aantal zaken voor ver betering in aanmerking wil Scyl la over een aantal jaren nog een echte topsportvereniging zijn. En wil men een heus niet impo nerend De Veluwe in de toe komst beletten van 2-0 naar 2-6 te sprongen. Wie gisteren in de Scylla-zaal vertoefde kan niet an ders concluderen dan dat er voor echte topsporters la Vriese- koop binnen het vaderlandse mannentafeltennis een berg per spectief ligt. Naar die spelers zoeken en ze opleiden, dat is de enige eervolle uitdaging die Scylla zich naar haar traditie de komende jaren kan stellen. Enige volharding moet daarbij wel betracht worden, want neem nou 16-14. Met dezelfde basis als in de tweede set had DAC nu geen kind meer aan Sliedrecht en bleef met 15-8 thuis al 4 jaar ongeslagen (3-2). Al speelde LUSV vrij slecht te gen het Hoornse HSV maar toch kreeg het een paar kansen op de zege. In de tweede set op 5-11 en in de derde op 11-13. In beide gevallen was de pass te zwak om die voorsprong in winst om te zetten. HSV won gemakkelijk: 15-6,15-12, 15-13; 3-0. Gemini vocht hard voor zijn laat ste kans op de belangrijke tweede plaats, hetgeen niet lukte. Tegen Broleco begon de ploeg traditioneel matig. Het vervolg ging ook mis (17-15), terwijl het nog met 14-15 voor kwam. Een serveer fout deed het tij echter keren. Alleen in de derde set kwam de aanval er Reitsma en Van der Broek van Sjaardema. Ondanks alle trai ning en begeleiding van Jolly So- jinu werden de Oegstgeestena- ren zaterdag door Avanti wel met 6-0 van tafel gespeeld. Helemaal niet erg dat verlies, want tegen andere ploegen moeten de pun ten gehaald worden om de eer- ste-divisie-plaats veilig te stellen. Het 6-0 verlies in Hazerswoude is alleen dan nadelig als Reitsma en Van der Broek er het bewijs in zien dat de top voor jongens uit Oegstgeest niet te halen zou zyn. Docos Voor Docos is de weg naar de top ook nog erg lang, maar trainer Ed Faullaux is vast besloten die te gaan. Vanaf 1 januari is Ed van der Berg trainer af bij Docos en runt Faullaux de zaak alleen. Ge volg zal vrijwel zeker zijn dat Van der Berg volgend jaar bij het Haarlemse Onkyo speelt. Engel- bert moet dan zijn functie van kopman over nemen. Zaterdag tegen Nieuw Vennep was Engel- bert absent en viel Fallaux zon der resultaat in. Ed van der Berg won tegen de club waar hy vanaf 1 januari training geeft drie par tijen en legde de basis voor de 5-5 die uiteindelijk op de borden kwam. Sandra de Kruiff verloor bij de Treffers met 28-26 in de derde ga me van oudgediende Sonja Helt- zel en haar nieuwe teamgenote Patricia de Groot met 21-19 in de 'belle' van Takken, dus het punt verlies dat Scylla in de hoofd klasse direct moest toestaan was nogal onfortuinlijk. Toch gloorde er na afloop enige hoop bij kopvrouw Sandra de Kruiff, want het debuut van de net 14-jarige De Groot was ten slotte niet slecht geweest en De Kruiff was hard toe aan een speelster naast zich die ze de ko mende jaren kan begeleiden en opleiden tot een iemand met wie weer een team te formeren is dat niet alleen door de Kruiff gedra gen behoeft te worden. Overi gens moesten beiden in het dub bel het vijfde punt inbrengen want Lineke Sneller onder streepte drie keer dat ze terecht naar team 2 gezakt is. LEIDEN De zaalhockeyers van LMHC hebben zich gister avond dankzij twee overwin ningen gehandhaafd aan de kop in de eerste klasse. Room burg verloor de leiding in de tweede klasse en Noordwijk kwam door twee zeges in de middenmoot terecht. LMHC kwam door een sterk be gin tegen Ring Pass na vijf mi nuten al op een 0-4 voor sprong door veldgoals van Ei kenhout (2), Drijver en Boele van Hensbroek. Het werd eerst nog 4-6, toen ondermeer door corners van Kooy een gat werd geslagen en de Delftenaren met 4-9 klop kregen van de in vorm komende LMHC'ers. Leiden zag zijn corner aanvanke lijk mislukken tegen het stug ge Hudito, maar trok de 5-3 winst na de tussenstanden 2-2 en 4-3 naar zich toe, toen Hu- dito de keeper liet vertrekken ten gunste van een extra aan valler. Roomburg dat na vier wedstrijd zonder puntverlies op kop stond, moest buigen voor Groen Geel dat een punt ach terstand had. De leiderspositie goed genoeg uit (12-15), om hierna toch weer heel diep weg te zakken (15-2; 3-1 verlies). Belangen In de promotieklas heren was Leython-Gemini 2 het aankij ken waard. Toch stonden er vrij grote belangen op het spel gezien de positie van beide teams (resp. gedeeld 3e van on deren). Leython had in ver band met het belang van deze wedstrijd 2 spelers doorgezet uit het tweede team (Piet Pijn- naken en Bart Boudewijnse), maar ook zij konden niet ver hinderen dat Gemini een zwaar bevochten 1-3 zege greep. Alleen in de derde set ging Leython goed door. Met een puntentotaal ten gunste van Leython ging de winst naar Gemini via 12-15, 12-15, 15-6 en 13-15. is door de 1-4 winst op Room burg nu voor de Wassenaar- ders. De 1-0 ruststand was nog in het voordeel van Room burg dat in de beginfase een strafcorner benutte door Nol van der Drift. Direct na de her vatting maakte Groen Geel ge lijk tegen de onrustig spelende Leidse ploeg. Het daarna ster kere spel van Groen Geel kwam uiteindelijk tot uitdruk king in de 1-4 eindstand. Tegen het Voorburgse Cartou che behaalde Roomburg een 3-0 zege. De openingstreffer kwam van de stick van Cees Wendt halverwege de eerste helft. Wendt maakte ook de tweede treffer, ditmaal uit een veldsituatie. Tegen het met veel overtredingen spelende Cartouche maakte Lucas Ver- hey voor Roomburg het derde doelpunt na fraai combineren met Wendt. Noordwijk versloeg Cartouche met 8-4. De eerste helft werd afgesloten met een voorsprong van 5-2. Cartouche zette op WVC speelde een van zijn slecht ste wedstrijden tegen Punch, dat zelf ook niet al te best draaide. In de eerste twee sets kon WVC nog redelijk bijblij ven met twee maal 12-15, daar na lieten de Warmonders de kop hangen: 5-15 (0-3). Bij de nationaal spelende da mes boekte Gemini in een ma tige strijd winst op KDS. Na een moeizame 15-12 winst ver loor Gemini de tweede set, voordat men echt wakker was. Dat betekende voor het arme KDS een pak slaag met 15-3! De strijd leek bij 11-7 in de vierde set gestreden, maar Ge- mini bleek zich te vergissen in de vrij ver van het net liggende set-up's die door de linkshan dige aanvalster van KDS regel matig ingeslagen werden. Het werd nog 11-13 voordat Gemi ni opgelucht de set en wed het laatst, bij de stand 6-4, nog een veldspeler in ten koste van de keeper. Het beoogde doel werd niet bereikt en Noord wijk finishte op 8—4. Fred Beuk had het grootste aandeel in de Noordwijkse score. Tegen Zoetermeer kreeg Noord wijk door het te laat arriveren van Zoetermeer reglementair een 4-0 voorsprong (een doel punt tegen voor elke drie mi nuten te laat). In de matige wedstrijd scoorde Noordwijk tweemaal en Zoetermeer een maal, wat 6-1 winst voor Noordwijk betekende. HDM-toemooi De nationale herenselectie, die zich voorbereidt op het toer nooi om het Europees kam pioenschap, heeft gisteren het zaalhockeytoernooi van HDM in de Haagse sporthal Over- bosch gewonnen. In de finale won het bondteam met 6-2, na een ruststand van 3—0, van het Schotse Capercailzies. De Ne derlandse dames verloren de eindstrijd met 5-6 van Ham burg. strijd uitmaakte met 15-13 (3- 1). Controle Een enthousiast opererend Ley thon had na een aarzelend be gin de zaken goed onder con trole tegen aartsrivaal NOVO. De Leython-verdediging greep alles en de aanval met Tine de Bloois en Maria de Groot sloeg gat op gat in de NOVO-afweer. Na de 15-13 in de eerste set be tekende dit een ruime over winning met 15-6 en 15-8 voor de Leython-dames. NOVO was danig uit vorm hetgeen vooral bleek uit de onzuivere passing. Gemini 2 stelde voor de tweede achtereenvolgende week te leur door nu het belangrijke treffen tegen het onderaan- staande Amsterdam/B met 2-3 te verliezen, na eerst nog net 2- 1 in sets te hebben voorge staan. In de vierde set bij 14-9 voor Gemini leek het alsof er LEIDEN - Het zwemgebeuren voor de Leidse zwemverenigin gen LZ'86 en de Zijl/LGB stond in het teken van de B-competi tie. De zwemploeg van LZ'86 stond voor de moeilijke taak uit de onderste regionen van het landelijke klassement te ko men. De Zijl/LGB die na twee ontmoetingen in de midden moot stond zou het erg moeilijk krijgen door het ontbreken van enkele goede zwemmers. De zwemploeg van LZ'86, uitko mend in de poule met het IJ en Radpido, boekte gistermiddag goede resultaten, die LZ ver moedelijk boven de rode streep zullen brengen. Opvallend was het optreden van Antoine van Weerde en Hans van Hees op de schoolslagnummers. De 100 meter schoolslag jongens onder de 16 jaar leverde voor An toine van Weerde het zilver op door een persoonlijk record neer te zetten van 1.12.7 (N.K. limiet). Hans van Hees tikte als derde aan evëneens in een N.K. limiet; 1.14.9. Bij de heren werd er voor Antoine van Weerde op de 200 meter schoolslag een goede tijd van 2.37.7 geklokt wat kwalificatie voor de Nederlandse kampioen schappen betekende. Cees Boon stoppel behaalde op de 200 meter rugslag jongens onder de 16 jaar een zeer ruime overwinning door iets knapte bij de Voorschoten- se dames en werd er alsnog verloren (14-16), waarna de be slissende vijfde set ook verlo ren ging. Als excuus gold wel licht dat 2 speelsters niet fit waren en één speelster gebles seerd was. In de promotieklas kan DAC zich na de 1-3 winst op het ster ke Jodan Boys op gaan maken voor de strijd om de eerste plaats tegen Radius volgende week. Het team opereert sinds enkele weken weer volledig en dit komt het spel duidelijk ten goede. Alleen de tweede set werd onnodig weggegeven (16- 14), in de overige wist DAC pri ma afstand te nemen met 12- 15, 8-15 en 2-15. LUSV was best tevreden met het 1-3 verlies bij Tornado gezien het feit dat er slechts 3 basis- speelsters aanwezig waren; het team werd gekompleteerd met bracht enkele verrassingen de zeges van Cees van de respectievelijk Jan Fase en De laatstgenoemde speelde einde lijk eens een prima partij, waarin zijn tegenstander Zwetsloot met de rug tegen de muur kwam te staan. Maar juist nu ontbrak de LDG'er het beetje geluk om de winst en de koppositie te pak ken. Vadertje tijdnood speelde een beslissende rol. Een positionele blunder in zeer goede stand bezegelde het lot van Jan Fase tegen Cees van de Bosch, zodat de Samen Sterker nu opeens kansloos lijkt voor de titel. Frans de Jonge en Joop Burgerhout vergooiden hiin kan sen echter niet en kwamen remi se overeen. Een regelmatige halve hekstelling partij tussen de clubgenoten Ton Noort en Arie Schoneveld ein digde terecht onbeslist, terwijl datzelfde gold voor een klassieke strijd tussen Jaap van Duyven- bode en Cees Binnenkade, hoe wel de wedstrijdleider daar een leep offer voor nodig had. Ook Gijs van Eist meldde zich weer in de hogere regionen door clubge noot Rob Blonk te verslaan. In een gezapig klassiek partijtje ging Blonk verschrikkelijk in de fout. De grootste sprong maakte Leen Hoogeveen, die met een verras send damzetje Cor de Jong in het zand deed bijten. Ook Arend Robbe had dat kunnen doen, maar een eenvoudige winst na dat hij al een schijf van Niek An ker had gewonnen, werd door hem over het hoofd gezien. Het kon niet uitblijven! Na weken al tegen een overwinning te heb ben aangehikt, boekte André van der Zwan tegen Cees Jan van Duyn zijn eerste zege. Eén schijf meer in het eindspel voor Hans Stolwijk betekende nog geen winst daar Louis de Frankrijker zijn tegenstander was. Jan Pas- schier wist geen vat te krijgen op het eigenzinnige spel van Arend van Beelen en hij moest in een remise berusten. Tenslotte pakte te finishen in een tijd van 2.26.6 Het brons op de 100 meter vlin derslag dames ging naar Helga Lasschuit met een tijd van 1.09.7. Enith Brigitha werd tweede in een tijd van 1.07.8. Op de 400 meter wisselslag dames tikte Silvia Bakker als tweede aan in een persoonlijk record van 5.27.5. Op de 100 meter schoolslag meisjes onder de 14 jaar zwom Geralda Boekwijt de tweede tijd van 1.24.1. Clubgenote Jolanda Broug tikte als derde aan in een tijd van 1.24.8. Bij de jongens onder de 14 jaar werd de 100 meter vlinderslag verzwommen. Marco Mulder wist als eerste te finishen en te vens een limiet te halen voor de aspiranten winterkampioen- schappen door een tijd van 1.09.4 te zwemmen. Hans van Hees pakte het zilver met een tijd van 1.10.2. op de 100 meter vrije slag meisjes onder de 12 jaar eindigde 3 speelsters uit het tweede team. Na 15-10 en 15-9 won het zelfs nog een set (11-15) om daarna met grotere cijfers te verliezen: 15-6. WW herstelde zich gedeeltelijk van de slechte resultaten van de laatste weken door in een gelykopgaande strijd aan DVC een punt te laten. In een ruim twee uur durend gevecht werd het 3-2 via de standen 9-15, 16- 14,7-15,15-4 en 15-10. Vaak wa ren er lange ralley's en veel spanning die het geheel tot een voor het publiek aantrekkelijk geheel maakten. Ridderveld speelde een goede wedstrijd, waarin het tegen Gemini 3 steeds wel aan de po sitieve kant van de score bleef. Na 9-15 en 10-15 kreeg Ridder veld de opdracht in de derde set alle mogelijke combinaties eens uit te proberen. Dit lever de een 13-2 voorsprong op. Even leek het fout te gaan, maar na een time-out was de rust terug (10-15). Door deze winst werkte Ridderveld zich 3 plaatsen omhoog op de rang lijst. GER RENES De twee opvallendste waren losch en Theo Zwetsloot op Peter Bronstring. Teun Kooistra een papieren twee daar Jan Parlevliet was verhin- derd. Dit levert de volgende tussenstand op met nog twee ronden te gaan: Theo Zwetsloot 5-8; Cees van de Bosch, Joop Burgerhout en Frans de Jonge 5-7; Cees Binnenkade, Peter Bron string, Gijs van Eist, Jan Fase, Ton Noort en Arie Schoneveld 5-6; Niek Anker, Arend van Beelen, Jaap van Duyvenbode, Louis de Frankrijker, Teun Kooistra, Jan Passchier, Arend Robbe en Hans Stolwijk 5-5; Rob Blonk en Leen Hoogeveen 5-4; André van der Zwan 5-3; Cor de Jong en Jan Parlevliet 5-2; Cees Jan van Duijn 5-1. RON VAN EGMOND AMERSFOORT (ANP) - Het voorzitterschap van de KNDB blijft vooralsnog een omstreden zaak. Tijdens de zatèrdag in Amersfoort ge houden buitengewone alge mene vergadering werd een verklaring van de teruggetre den voorzitter Paul GiÜssen voorgelezen, waarin hy aan kondigde zijn motieven te willen toelichten op een spe ciaals te beleggen bijeen komst met de provinciale voorzitters. Dat gesprek zal op korte termijn worden aan gegaan, zij het dat de provin ciale afgevaardigden erop aandrongen dat een delegatie van het bestuur aanwezig moet zijn. Gilissen wil niets te maken hebben met allerlei kwesties en streeft naar een volledig nieuwe opbouw van het bestuur en de structuur van de KNDB, maar be schouwt zichzelf nog niet als afgetreden. Pauline Stastra als de derde in een tyd van 1.10.8 en behaalde Jan Bart Broekhuis eveneens het brons op de 100 rug in 1.24.3. De 100 meter vlinderslag meisjes on der de 16 jaar werd een overwin ning voor Angenta Haitsma met een tijd van 1.14.5 en werd Anne- marie van der Luyt derde in 1.16.3. Bij de Zijl/LGB behaalde Jolanda Laterveer drie maal het brons. Bij de meisjes onder de 16 jaar werd ze derde op de 200 meter vrije slag met een tijd van 2.18.1 en op de 100 vlinder in 1.12.6. Op de 400 meter wissel dames liet ze een tijd van 5.43.3 noteren. De 200 meter schoolslag heren werd een overwinning voor Reinier Haasnoot met een tijd van 2.38.0. In een zelfde tijd finishte Ed ward Maasdijk maar werd als tweede aangewezen. Die plaats kwam hem ook toe op de 400 me ter vrije slag heren met een tijd van 4.21.2. Hans Bouwmeester liet op de 200 meter een tijd van 2.39.3 noteren wat hem de derde plaats oplever de. Ingrid van Veen tikte op de 100 meter vrije slag aan in een tijd van 1.07.8 (2). Bij de jongens onder de 12 jaar werd Erwin Sie- ra derde op de 100 meter rugslag in 1.19.3. De heren estafette ploeg behaalde een inschrijfli- miet voor de winterkampioen schappen op de 4x100 meter vrye slag heren. LEIDEN De ping-pong spelende mannen van Scylla hebben in het afgelopen weekeinde twee keer averij op gelopen. De nederlagen tegen Tempo Team (4-6 zaterdag in Amsterdam) en De Veluwe (2-6 gisteren thuis) waren uiterst logisch en konden dan ook nauwelijks een gevoel van teleurstelling binnen de formatie van coach Theo Bakker teweeg brengen. LEIDEN - Met een gelukkige dam-overwinning he< KDC'er Theo Zwetsloot alleen de leiding genomen da zijn directe concurrenten niet tot winst konden kome De vijfde ronde in het damkampioenschap van de LDD of moeten we nu het Leidse district van de DMH zegge OVERIJSSE/LEIDEN - Wereldkampioen veldrijden Roland Liboton schreef gisteren in het Belgische Overijsse, na vier eerdere overwinningen, ook de zesde veldrit om de superprestige-trofee op zijn naam. De Belg won voor Zweifel, Hennie Stamsnij der en Reinier Groenendaal. De eindzege in het klassement ging desalniettemin naar Stamsnijder. Liboton miste de eerste rit uit de serie miste en liep daardoor een te grote achterstand tegenover de Ne derlander op. Reinier Groenendaal boekte zaterdag, aan de vooravond van de Nederlandse titelstrijd, in Gemonde zijn achtste zege van dit seizoen. Junior René Guyt liet gisteren een goede indruk ach ter tijdens de zwaarwegende W.K-selektierit in het Belgische Overijsse. De Katwijker rukte in de loop van de koers vanuit de middenmoot naar de vijfde plaats op. Aangezien hij op het spekgladde parkoers geen verdere risico's dorst te nemen, beperkte de Swift-renner zich tijdens de finale tot het consolide ren van die vijfde stek. Winnaar Pluis en Reumer waren de enige Nederlanders die Guyt voorbleven. Eddie Kouiss kwam als 13de over de meet. Casper van der Meer legde zaterdag in juniorenkoers van Gemonde beslag op de vierde plaats. Voshol, Fitters en Vos bleven de lichtgewicht uit Roelofarendsveen voor. Een dag later diende Van der Meer in Diessen met de elfde stek genoegen te nemen. Hans Kolen brander finishte hier als 10de. Ondanks de binnen en buiten het bestuur hoog opge lopen emoties, stelt de, door de buitengewone le denvergadering van de wielervereniging Swift be noemde, commissie een ultieme poging in het werk om tot een bestuursvoordracht te komen. Zij heeft daartoe, al dan niet reeds in het bestuur zittende, kandidaten opgeroepen om komende donderdag gezamenlijk rond de tafel te gaan zitten. Dit met het oogmerk om de ontstane bestuurscrisis ongedaan te maken en alsnog tot een harmonische bestuurssa menstelling te komen. Nu oud-voorzitter Cock van der Hulst en secretaris Paul Hoogstraten bij hun be sluit lijken te blijven om zich vooralsnog niet her kiesbaar te stellen, zou zo'n voordracht van de com missie nog vrij eenvoudig uit de bus kunnen rollen. Of de in februari te houden ledenvergadering zich daarin zal kunnen vinden, blijft echter een tweede.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14