INRC 071- data n eigen huis in of om Leiden... VERHOEVEN WEET VAN WONEN ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed ONROERE makelaardij bv 'ERKENDE Alphen a/d Rijn VERHUIZERS Tel. 01720-31837 Huisverkopei1' Verhoeven bel'®1. Doen weet van wonen, VERHOEVEN makelaardij in onroerende goederen B.V. fPÖl Stationsplein 22, tel. 071-143441, 's avonds 071-124510, 070-251540 WÊ DRINGEND VERKOOPOPDRACHTEN GEVRAAGD TE KOOP AANGEBODEN LEIDEN: MAKELAARDIJ O.G. VAN BEEK PISON (DwioeW goed ig MjAelwrh^ b% Te koop, te huur of te ruil gevraagd: huis in Burg.-/Prof.wijk Leiderdorp - Spanjaardslaan 19 Hoek-herenhuis, met voor-, zij- en achtertuin en dubbele garage in een rustige wijk gelegen. Ind. beg.gr.: entree met plavui zen, toilet, woonkamer met parketvloer en erker, fraaie uitgebouwde keuken. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en dakter ras, 2e etage: 2 kamers met dakkapel en bergruimte. De woning verkeert in uitstekende staat van onder houd. Voorzien van c.v.-gas. 199.000,- k.k. breestraat 106 lelden tel. 071-121645 ||W| bulten kantooruren tel. 071-143178 Morsweg 135 te Lelden Goed verbouwde eengezinswoning, woonkamer 7,6- x4,4 met open haard, plavuizen vloer. Moderne keu ken, luxe badkamer met bad. Spiltrap naar 1e etage: 2 slaapkamers, berging, cv-gas, elektra vernieuwd, hardhouten kozijnen. Dlrekt leeg te aanvaarden. Vraagprijs 125.000,- kosten koper. MAKELAARDIJ O.G. VAN DER DRIFT B.V. Zoeterwoudsesingel 3 2313 AX Leiden. Tel. 071-120513 b.g.g. 071-897498 VERHUIZEN? Vraag vrijblijvend prijsopgaaf voor: verhuizingen binnen- en buitenland of overzee. Ook voor inboedelopslag, pianotransport, enz. BLOM VERHUIZINGEN ZIJLDIJK 33 f 590.000,- Perfekt onderhouden geheel gerenoveerde, gemoderni seerde en geïsoleerde vrijstaande villa met rondom tuin, weiland, oprit en extra (brede) inrit en nieuw gebouwde en van isolaties voorziene bedrijfs/hobbyhal (9 x 17). Sousterrain met huisbar/biljartkamer, C.V. en boiler ruimte en plavuizenvloer. Parterre: woonkamer met open haard en open eiken Tielsa keuken met ingeb. app., ont- bijtbar, plavuizen en balkenplafond, toilet, terras. 1e et.: 3 slaapkamers, luxe betegelde badkamer met ligbad. 2e et: bergvliering. Totaal grondopp. 12.000 m2. Geschikt voor b.v. paardenliefhebber, praktijk aan huis e.d. LEIDEN Garage Schubertlaan 63/67 Garage Joseph Haydnlaan 24, Garage Brahmslaan 3 Vraagprijzen: 8.900,- k.k. V.d. Werf straat 26 Te huur ca. 100 m2 opslag ruimte op de beg. gr. en ca. 7E m2 op de etage. Huurprijs n.o.t.k. Bachstraat 246 In de Rijnlandflat gesitueerd 1- kamerappartement op de 9e etage. Prachtig uitzicht over Leiden en omgeving. Voorzien van royaal dakterras voor zonaanbidders. Netto maand last bij volledige financiering 250,-. Berging onder in het gebouw. Service- en verwar- mingskosten 250,- p.m. Inde ling: woon/slaapkamer, keu ken. douche, toilet en hal. Vraagprijs 47.000,- k.k. d.m.v. gaskachels. Berging op de begane grond. Indeling: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, gang en toilet. Verwarming heeft plaats d.m.v. gashaard. Inde ling: beg.gr.: L-vormige woon kamer met open haard, keu ken. douche en toilet. 1 e etage: 3 kamers, overloop. 2e etage: kleine vliering. Vraagprijs 84.000,- k.k. Brahmslaan 279, 281, 283, 255 Joseph Haydnlaan 36 In Zuid-West (componisten- buurt) gesitueerde 3/4-kame- rappartementen met centrale verwarming op diverse etages. Balkons zowel aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmo- gelijkheden. Berging onder in het gebouw. Sen/, en verwar- mingskosten 225,- p.m. Inde ling: woonkamer. 2'3 slaapka mers, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijs 89.000,- k.k. Van Vollenhovonpleln 59 Praktisch geheel voorzien van dubbele beglazing. Service- en verwarmingskosten 282,- per maand. Indeling: woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, dou che, berging, toilet en hal. Vraagprijs 98.000,- k.k. Rosmolen 204 Op de 5e etage gelegen 2-ka- rnerhoekappartement met c v. Royaal type. Ruim terras op het zuiden. Voorzien van dub bele beglazing. Diverse facili teiten in het gebouw zoals: wasserette, sauna, solarium en trimzaal. Indeling. L-vormige woonkamer (7.00x5.80/2.90 m), slaapruimte, keuken, bad kamer met ligbad, toilet en bergkast. Berging (tevens fiet senberging) onder in het ge bouw. Maandelijkse bijdrage verwarmings in direkte nabijheid van het sta dion en centrum gelegen 3-ka- merappartement op de 4e eta ge. Balkon op het westen. Voorzien van eigen c.v.-instal- latie. Lift aanwezig. Maandelijk se bijdrage aan servicekosten ƒ110,-. Indeling: woonkamer (6,75x3,70 m) met parketvloer. 2 slaapkamers, keuken, badka mer met douche en aansl. wasm. hal, toilet en bergkast. Vraagprijs 105.000,- k.k. Berging op de beg. grond. (Koppelsteln) Gandhlstraat 107 Gezellige bovenwoning met beschut gelegen zonnig terras. Geheel voorzien van dubbele beglazing. Berging op de bega ne grond. Ertpachtscanon 1.062,66 p. jaar. Voorzien van centrale verwarming. Het geheel is in staat van nieuw. In deling: 1e etage: Woonkamer, eetkeuken, hal en toilet. 2e eta ge: 2 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vliering met Vraagprijs 110.000,- k.k. Aantrekkelijke met leuk zicht op de Nieuwe Rijn. Voorzien van centrale ver warming en zonnige tuin. Goe de staat van onderhoud. In di rekte nabijheid van het cen trum Indeling: beg.gr.: Royale woonkamer (10.00x3.50m) met open haard, keuken, douche, toilet en entree. Etage: 2 slaap kamers. overloop Vraagprijs 118.000,- k.k. Papiermolen 40 Royaal 3-kamerhoekapparte- ment met centrale verwarming. Gelegen op de 1e woonlaag Uiteraard met lift. In prima staat van onderhoud. Ruime balkons aan de zonzijde. Voorzien van dubbele beglazing. Maandelijk se bijdrage aan service-ver- warmingskosten en kosten van warm en koud water 287,- Indeling: woonkamer, 2 slaap kamers, luxe keuken, badka mer met douche en toilet, apart toilet en hal. Berging. Vraagprijs 128.000,- k.k. Cosljnstraat 26 In de Professorenwijk gelegen gezellige hoekwoning. In prima staat van onderhoud. Tuinlig- ging op het zuidoosten. Voor zien van centrale verwarming Indeling: Beg.gr.: Woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 2 kamers, badkamer met lig bad. 2e etage: vliering. Vraagprijs 128.000,- k.k. Maredljk 48 Keurig onderhouden ning met centrale verwarming. Tuinligging aan de Haarlem mertrekvaart (in open verbin ding met de Kagerplassen) met mogelijkheid voor bootaanleg. Op loopafstand van het station en stadscentrum. Indeling: haard, keuken, badkamer met ligbad en toilet, aangebouwde berging. Etage: 2 kamers en bergruimte. Vraagprijs 128.000,- k.k. ffifJ dam-Den Haag. De woning dient op enkele punten te wor den afgewerkt. Indeling: beg.gr.: L-vormige woonkamer (12.00x3.50/6.00 m), open keuken met diverse inbou- wapp., bijkeuken, hal en toilet. 1e etage. 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, terras. 2e etage: 1 kamer, zol derberging met mog. voor nog een kamer. Vraagprijs 159.000,- k.k. Hoekwoning in de Burgemees- derhoud. Kleine tuin op het westzuidwesten met achterom. Aangebouwde berging. Inde ling beg.gr.: woonkamer, keu ken, gang, toilet. 1e etage: 2 overloop. 2e etage: zolderka mer. berging. Vraagprijs 137.000,- k.k. Moderne woning met centrale verwarming in onberispelijke staat van onderhoud. Tuin op het westen. Berging zowel aan de voor- als achterzijde. Eigen parkeerplaats. Dubbele begla zing op de parterre. Indeling bog.gr.: Woonkamer met open haard, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasm., overloop. 2e eta ge: slaapkamer en voorzolder met C.V./W.W. apparatuur. Vraagprijs 152.000,- k.k. Gerenmarkt 26 Op gezellige stand gelegen stadswoning (voorkomend op de monumentenlijst) v.z.v. c.v. In goede staat van onderhoud. Gunstige ligging tav. centrum. Ind. beg gr.: 3 werk-/studeer/ open haard, eiken woon-/eef- keuken, met inbouw appara tuur. toilet. 2e etage: 2 kamers. Vraagprijs 185.000,- k.k. Goed onderhouden hoekhe- renhuis met centrale verwar ming. Tuinligging op het wes ten. Aangebouwde berging aan de voorzijde met eigen par keerplaats. Indeling: beg.gr.: royale woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e etage: slaapka mer met dakkapel en zolder berging. Vraagprijs 185.000,- k.k. 'Geschakelde semi-bungalow met carport in goede staat van onderhoud. Lange tuin op het oosten. Begane grond belegd met handvorm plavuizen. Par ketvloer op de etage. Indeling beg.gr.: L-vormige woonkamer van ca. 40 m2 met open haard, keuken, hal, toilet en inpandige berging met aansl. wasm. Eta ge: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Vraagprijs 187.000,- k.k. Goed onderhouden ruim he renhuis op prettige stand. Voorzien van centrale verwar ming en tuin op het zuidwes ten. Gelegen bij het Station Lammenschans. Goede par- keermogelijkheid aan voorzij de. Ind. beg.gr.: woonkamer (11.00x3.75 m) met parket vloer. keuken, gang, toilet. 1e 2 grote slaapkamers, etage: 2 g badkamer kamers, doucheruimte n aansl. wasm. Vraagprijs 195.000,- k.k. LEIDERDORP Re8edastraat 34 Keurig onderhouden ruime eengezinswoning op mooie stand. (Vooroorlogs). Voorzien zijde. Tuinlengte ca. 18 meter. Extra speel-hobbyruimte tus sen de berging en de keuken. Vraagprijs 195.000,- k.k. Gunstig gesitueerde hoekwo ning met garage. Aan de voor zijde uitzicht op singel Tuinlig ging op het zuid-zuid-oosten. latie. Dubbele beglazing op de parterre. Ind. beg.gr.: woonka mer met open haard en plavui- Waterbleskreek 54 Exclusief 4-kamerappartement verdeeld over 2 verdiepingen aan de rand van Leiderdorp. Prachtig vrij uitzicht. Gelegen op de 2e etage. Parkeerplaats berging onder in het ge- rassen. Maandelijkse bijdrage aan servicekosten 100,-. In deling 1e woonlaag: attraktieve woonkamer met open haard, luxe open keuken, hal. toilet en berging met o.v./w.w app. en aansl. wasm. 2e woonlaag: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vraagprijs 210.000,- k.k. LEIDEN Spreeuwenplaats 14 Prachtig aan singel gelegen schakelbungalow met diepe tuin op het Westen. Voorzien van carport en c.v.-gas. Veel privacy aan de achterzijde. Apart van vormgeving. Inde ling: Beg.gr.: L-vormige woon kamer van 40m2 met open haard, luxe keuken met div. in- bouwapp., hal. toilet en berging met aansl. wasm. en c.v./gasb. ruimte. Wenteltrap naar: etage: Z"3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet Ruime toepassing van Kruisbes 25 Royaal hoekherenhuis met aparte vormgeving in goede staat van onderhoud. Voorzien van c.v.-gas. Parketvloer op de gehele beg.gr. en 1e etage. Gesitueerd in lorthal en tennisvelden. Ind.: beg.gr.: Z-vormige woonkamer met open haard, halfopen keuken, hal, toilet en inpandige berging ook via hal bereikbaar. 1e eta ge: 3 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad en douche, apart 2e toilet. 2e etage: zol derkamer met c.v./gasboiler/ aansl. wasm. en groot terras. Vraagprijs 245.000,- k.k. OEGSTGEEST Garage Vlolenlaan 18 Vraagprijs 12.000,- k.k. Johan Wagenaarlaan 15 Prachtig gelegen hoekeenge- zinswoning met uitzicht het 18 r tuin op het zuidwesten. Goede staat van onderhoud. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing. Dak en spouwmuurisolatie. Inde ling: beg.gr.: tuinkamer met open haard, keuken, toilet en hal. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toi let, overloop. 2e etage: zolder kamer, berging. Vraagprijs 195.000,- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonvergunning voorrang wor den verleend boven andere ge gadigden. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Hoge Rijndijk 31 Uitstekend onderhouden een gezinswoning voorzien van centrale verwarming. Gesi tueerd in direkte nabijheid van de Rijksweg Amsterdam-Den Haag en de Oude Rijn. Royha- le aangebouwde berging. Inde ling: beg.gr: woonkamer (9.00- x3.20 m), keuken, gang, toilet. 1e etage: 4 kamers, douche. Vraagprijs 138.000,- k.k. Ingezetenen of economisch gebondenen aan de gemeente Zoeterwoude genieten de voor- HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Busken Huetstraat 34 Rustig gelegen eengezinswo ning voorzien van centrale ver warming. Gunstige ligging t.o.v. Leiden en Alphen a/d Rijn. Tuin met achterom en vrij staande stenen berging. Inde ling: Beg.gr.: L-vormige wonka mer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, douche met 2e toilet, overloop. 2e eta ge: vliering (mogelijkheid voor kamer). Vraagprijs 139.000,- k.k. WARMOND Ooatelnde 20 Vrijstaande bungalow met ga rage op 1060 m2 grond met riant uitzicht op de omgeving Tevens voorzien van overdekt zonneterras en moestuin. Ge legen aan de weg Warmond- Sassenheim. In direkte omge ving van rijksweg Amsterdam- Den Haag en de Kagerplassen. Uiteraard centraal verwarmd. Indeling: L-vormige woonka mer, keuken, bijkeuken, 2 slaapkamers en 2 werk/stu deerkamers, badkamer met lig bad, hal en toilet. Vliering over de gehele oppervlakte. Vraagprijs 475.000,- k.k. NOORDWIJK Oranje Nassaustraat 11 Op korte afstand van zee en duinen gelegen hoekwoning met zomerhuis en c.v. Het zo merhuis is verhuurd voor 375,- per maand Tuin op het VERHOEVEN ling beg.gr.: woonkamer, keu ken, gang en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop, balkon. 2e etage: kamer, zol derberging. Vraagprijs 200.000,- k.k. Ons woningbestand is danig uitgedund, wij heb ben met name veel vraag naar huizen in de prijs klasse: 75-175.000,-. INFORMEER VRIJBLIJVEND. Hoge Rijndijk 59. Groot vooroorlogs hoek-herenhuis op goede stand met voor- en achtertuin op Z, achterom, cv-gas. Ind.: parterre: mooie vestibule, ruime gang met plavuizen, keuken, douche, toilet, royale suite en serre (12,3x3,65 mtr.) 1e etage: overloop, 2e toilet, 2e keuken (event, slp.kmr.) 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, (link balkon. 2e etaae: 3 zolderkamers en arote berqvliering. Vele mogelijkheden, bijv. praktijk aan huls, woongroep e.d. Vraagprijs: 193.000,- k.k. Buys Ballotstraat 24. In rustige straat (prof. wijk) gelegen hoekwo ning met achtertuin en achterom. Ind: entree, toilet, fraaie woonka mer (8,6 x 4,1 mtr) met balkenplafond en hard houten wenteltrap, luxe eiken keuken met alle inb.app. 1e Etage: 1 grote 2 kleinere slaapkamers, nwe douche en vwt. 2e Etage: zolder met 2 slaapka mers, dakkapel, bergvliering. Het geheel is goed afgewerkt met degelijke materialen en smaakvol verbouwd. Vraagprijs: 147.500,- k.k. Prins Hendrikplein 5. Groot verheeld Singelpand (hoek Maresingel/ Pr. Hendrikpl.) met grote voortuin, achterplaats en achterom. Ind: grote woonkamer (10,5 x 3,6 mtr), achterkamer/serre (3 x 3,5 mtr), mod. ruime keuken, toilet, trapkast. 1e Etage: toilet, houten badka mer met ligbad etc., 2/3 slaapkamers, royaal zonneterras. 2e Etage: douche, grote fraaie kamer met eigen keuken, slaapkamer, bergvlie ring. Aantrekkelijk groot huis, zeer geschikt voor dubbele bewo ning, vrije ligging met fraai uitzicht over Singel. Vraagprijs: 122.000,- k.k. Sitterlaan 2a. Zeer royale, degelijk gebouwde bovenwoning met prachtig uitzicht over de Lammenschans. Ind: voortuin, entree, trap naar 1e etage, gang, kamer en suite (9 x 3,4 mtr) met opensf. deuren naar ruim balkon, kabinet, slaapkamer, toilet, keuken met apart balkon. 2e Etage: royale douche, 2 ruime slaapkamers met kapellen, berging. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Noordeinde 49. Te koop is de goodwill inventaris van de bar- café-bodega met vergaderzaal van de "Gouden Leeuw" in combina tie met de huur van de geheel gerenoveerde bovenwoning. Comple te horeca inventaris ook in de vergader cq. receptie ruimte en ber ging. Indeling woonruimte: royale living, ruime eetkeuken, mooie badkamer, 3 slaapkamers, toilet, dakterras. Vraagprijs: 85.000,- k.k. Centrum luxe, zeer royale 2-kamerappartement b.j. 1977, in hartje stad gelegen. Ind. beg.grond: entree, royale living, eetkeuken, stu die/slaapkamer, badkamer, toilet, terras, gemeensch. tuin, c.v.-gas, berging. Servicekosten ca. 85,- p.m. Netto mnd.last. v.a. 400,- Vraagprijs 79.500,- k.k. Vollersgracht 29. Aantrekkelijk verbouwd wevershuisje, waarvan alle installaties vernieuwd zijn. Ind: woonkamer (9 mtr), half open mod. keuken met app., open trap naar 1e etage waarop: mod. dou che, 2 slaapkamers, mog. voor dakterras. 2e Etage: bergruimte. Vraagprijs: 75.000,- k.k. NIEUWE RIJN 87 LEIDEN TEL. Ö71-130841 LEIDENPANAGOULISPAD 1 In de nieuwbouwwijk "Koppelstein" gelegen zeer ruim porterre-hoek-appartement met royale, zonnige tuin. Indeling: entree, ruime woonkamer met open keuken en eetbar 36 m2), hal, werkkost, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel en was- m.aansl. Algemeen: thermopone beglazing, c.v.-gas, grond is erfpacht. VRAAGPRIJS 109.000,- k.k. LEIDENVIJF MEIPLEIN 150 In perfecte staot verkerende 2/3 kamerflat op de tweede woonlaag. Indeling: entree, gong, gezellige, ruime woonkamer met plovuizen vloer, open haard en balkon, frooie keuken, 1 slaapkamer, douche met wosm.adnsluiting. In de onderbouw een berging. Servicekosten 80,- per maand. Gelegen boven het winkelcentrum. VRAAGPRIJS 87.000,- k.k. LEIDENRIJNDIJKSTRAAT 15 In nette stoat van onderhoud verkerende woning met zonnige ochtertuin. Indeling: entree, hol, ruime woonkomer, aangebouwde woon-eetkeuken, douche/toilet, le verd.: 2 slaopkomers, 2e verd.: grote zolderruimte, c.v.-moederhoard, oplevering in overleg. VRAAGPRIJS 99.000,- k.k. HAAGPLEIN 8LEIDEN In perfecte staat van onderhoud verkerend twee komer opportement op de eerste woonlaag. Indeling: entree, hal, woonkamer, open keuken, groot zonnige balkon, 1 slaopkomer, badkamer met douche, vaste wastafel en toilet. Berging in de onderbouw. Servicekosten 165,- per moond incl. c.v. VRAAGPRIJS 79.000,- k.k. LEIDERDORPBERKENKADE 15 In goede stoat van onderhoud verkerende voor-oorlogse woning met goroge. Indeling: entree, hal met toilet, woonkamer met open haard, openslaande deuren naar de tuin, moderne keuken met apparatuur, le verd.: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel, balkon. 2e verd.: overloop, 2 slaapkamers met dakko- pel. Algemeen: thermopane beglazing, c.v.-gas, berging, garage, voor- en ochtertuin. VRAAGPRIJS 189.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 32