breestraat 106 leiden tel. 071-121645 buiten kantooruren tel. 071-143178 Leiden Leiderdorp Noordwijk Noordwijk Noordwijkerhout Katwijk Zoeterwoude Zoeterwoude-Rijndijk Rijnsa terwoude Hazers woude-Dorp Oegstgeest Hoogmade makelaardij bv UNIEK GRACHTENPAND Rapenburg 106-108 Dit uit twee in elkaar overlopende bestaande monumentaal object, daterend uit de 16e eeuw is op het mooiste gedeelte van het Rapen burg gesitueerd. De historische charme is ook aan de binnenzijde geheel bewaard gebleven, door de aanwezigheid van waardevolle antiquiteiten zoals ornamenten, houtsnijwerken, tegelpartijen en an dere afwerkingen. Zeer grote achtertuin en garage maken dit object compleet. Buiten het wonen is zowel een combinatie met kantoor of volledig zakelijk gebruik mogelijk. 495.000,- k.k. TOWNHOUSE Gerbrandylaan 26 Met inpandige garage en brede achtertuin pal op het zuiden gelegen aan de Nieuwe Rijn met eigen aanlegsteiger. Ind: hal, toilet, zeer luxe keuken met diverse inbouwapparatuur, eethoek, schitterende woonkamer met open haard en schuifpui naar terras. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 is voorzien van een badkamer met douche en dubbele wastafel en balkon op het zuiden, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: zeer grote zolderkamer met balkon op het zuiden. Uitstekend onderhouden, optimaal geïsoleerd, veel ex tra's 325.000,- k.k. HALFVRIJSTAANDE VILLA Lammenschansweg - (Professorenwijk) Ind. beg. gr.: entree, garderobe, voorkamer met erker, grote eetka mer die gelegen is naast een prachtige living van ca. 45 m2 met open haard, ruime keuken, diepe kelder, GARAGE. 1e etage: badka mer met douche, 4 slaapkamers waarvan 1 grote ouderslaapkamer met balkon. 2e etage: 3 slaapkamers. Verkeert in uitstekende staat van onderhoud, veel authentieke afwerkingen, C.v.-gas. Geschikt als woon/praktijkpand. 319.000,- k.k. RIANT HERENHUIS Zoeterwoudsesingel 102 Op één van de mooiste plekjes van Leiden gesitueerd met voor- en zeer diepe achtertuin ca. 35 meter. Ind. beg. gr.: hal, woonkamer ensuite met serre, keuken met bijkeuken, badkamer met douche. 1e etage: 2 slaapkamers, keuken en toilet. 2e etage: 4 slaapkamers, toilet. 3e etage: 4 slaapkamers, badkamer met douche. Het pand is behoudens de begane grond verhuurd aan studenten, doch is even tueel leeg op te leveren. Voorzien van c.v.-gas. 289.000,- k.k. STIJLVOLLE HOEKWONING Hoge Rijndijk 128 Met diepe achtertuin ca. 23 meter met carport en vrijstaande stenen schuur. Ind. beg. gr.: ha!, diepe kelder, toilet met extra douche, schit terende woonkamer ensuite met serre ca. 60 m2, fraaie keuken. 1e etage: grote overloop, 3 slaapkamers. Het huis verkeert in perfecte staat van onderhoud. Originele afwerking zoals, glas in lood ramen, ornamenten en leistenen bar. Voor vele doeleinden geschikt. Beslist het bezichtigen waard. 269.000,- k.k. FRAAIE TUSSENWONING Korenbloem 52 In een groene omgeving gesitueerd met voor- en achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. gr.: entree, toilet, woonkamer met open haard en plavuizen, gedeeltelijke open keuken. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer rnet ligbad en 2e toilet. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel en berging. De staat van onderhoud is uitstekend, veel houtafwerkingen. Voorzien van c.v.-gas. 105.000,- k.k. WOON/PRAKTIJKPAND Hooigracht 50 Dit monumentale pand heeft tevens een entree aan de Middelweg, ten behoeve van atelier-praktijkruimte. Ind. beg. gr.: hal, voorkamer, zeer grote open ruimte ca. 100 m2 met uitbouw. 1e etage: overloop, voorkamer, grote achterkamer, 2e etage: grote zolderberging ca. 65 m2. Het objekt heeft thans een bedrijfsmatige functie maar het Hooi grachtgedeelte leent zich om voor bewoning geschikt te maken. 175.000,- k.k. KARAKTERISTIEK PAND Morsweg 4 Met voor- en achtertuin, nabij de Morschpoort gelegen. Ind. beg. gr., hal, voorkamer, 2 achterkamers waarvan 1 met serre, ruime keuken met aangebouwde schuur, badkamer met ligbad. 1e etage: 2 zeer ruime slaapkamers met dakkapel, zolderkamer met grote vliering., Achtertuin staat middels pad in verbinding met Galgewater. 149.000,- k.k. STADSWONING Langebrug 26 Dit monumentale pand met 17e eeuwse klolgevel is op goede stand in het centrum van Leiden gelegen. Ind. beg. gr.: entree, L-vormige ruimte geschikt voor praktijkdoeleinden alsmede een diepe kelder en binnenplaats. 1e etage: woonkamer met balkenplafond en open keu ken. 2e etage: 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en toilet, grote vliering met tuimelraam en zonne-terras. Voorzien van c.v-gas. Dak geheel geïsoleerd. 139.000,- k.k. MODERNE EENGEZINSWONING Camillo Torresplein 17 In een rustige omgeving met voor- en diepe achtertuin en schuur. Ind. beg. gr.: entree, toilet, ruime woonkamer met gedeeltelijk open keuken. 1e etage: overloop, 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: via vaste trap, overloop, grote zolderkamer met tuimelraam. Voorzien van c.v.-gas, optimaal geïso leerd. Nabij uitvalswegen gesitueerd. 139.000,- k.k. HOEK-MAISONNETTE Roomburgerlaan 75 In burgemeesterwijk gelegen met dubbel balkon waarvan 1 op het Z.W. Ind. 1e etage: ruime entree, toilet, royale voor- en achterkamer met zwevend parket, moderne praktische keuken. 2e etage: 2 ruime slaapkamers met dakkapel, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, apart was- en knutselhok, grote vliering. De woning is grotendeels geïsoleerd en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Uitzicht op plantsoen en Rijn-Schiekanaal. 137.000,- k.k. FLATWONING (6e etage) Schubertlaan 219 Met balkon op het Z.W. en blijvend uitzicht over Korte Vliet kanaal. Ind.: hal, meterkast, keuken, woonkamer met zijkamer, 2 slaapka mers, badkamer met ligbad en vaste wastafel, toilet. De flatwoning verkeert in goede staat van onderhoud. Voorzien van inpandige ber ging, voldoende parkeergelegenheid. 119.000,- k.k. HOEK MAISONNETTE Hugo van Woerdenstraat 47 Met groot balkon op het zuiden. Ind.: hal, diepe bergkast, L-vormige woonkamer ca. 40 m2 met plavuizen, moderne keuken met plavui zen, toilet. 1e etage: ruime overloop met schrootjesplafond, badka mer met douche, schitterende slaapkamer ca. 25 m2 met veel berg ruimte. De staat van onderhoud is uitstekend, optimaal geïsoleerd, voorzien van c.v.-gas. Premie overdraagbaar 3.500,- Beslist het bekijken waard! 109.000,-k.k. TOPFLAT Vijf Meiplein 184 Met groot balkon op het zuiden, gunstige ligging boven een gezellig winkelcentrum, nabij scholen en uitvalswegen. Ind.: entree, gardero be, grote woonkamer ca. 35 m2 met schrootjesplafond, ruime slaap kamer, keuken, badkamer met douche, toilet. Berging op de begane grond. De flatwoning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van CV gas. 89.000,- k.k. MIDDENWONING Dacostastraat 14 Ind. beg.gr.: hal, douche, voor- en achterkamer, mogelijkheid voor keuken. 1e etage: overloop, 2e toilet, woonkamer met balkenpla fond, serre met balkon, keuken met veel houtafwerkiog. De begane grond en de 1e etage zijn eventueel voor aparte bewoning geschikt te maken. Beschutte achtertuin. 89.000,- k.k. STUDIO Bachstraat 254 Op topetage aan de kant van de Churchilllaan gesitueerd met groot balkon en prachtig uitzicht over Leiden en omgeving. Ind. 9e etage: entree, woon- slaapkamer, praktische keuken, badkamer met dou che, toilet en wastafel. De staat van onderhoud is uitstekend. Ber ging op de begane grond. Vrije vestiging. 85.000,- k.k. Wonen vanaf 495,- per maand. Eduard van Beinumstraat Keuze uit diverse leuke appartementen, in goede buurt gesitueerd. De appartementen verkeren in goede staat van onderhoud, behou dens thans nog de voor- en achterpui, welke echter van het gehele complex voor rekening van de eigenaar wordt vernieuwd en tevens wordt voorzien van thermopane beglazing. Uitgebreidere informatie op ons kantoor verkrijgbaar. NIEUWBOUW OUDE SINGEL 9 geriefelijke woningen aan de Oude Singel met premie A-subsidie. Dit wil zeggen dat afhankelijk van uw inkomen een maximale premie kan worden verkregen van 8.400,- in het eerste jaar. De koopsom men variëren van 123.000,- tot 129.500,- v.o.n. Toewijzing over eenkomstig de voorwaarden van de Directie Woonruimteverdeling. Spanjaardslaan 19 HOEK-HERENHUIS Met voor-, zij-, en achtertuin en dubbele garage in een rustige wijk gelegen. Ind. beg. gr.: entree met plavuizen, toilet, woonkamer met parketvloer en erker, fraaie uitgebouwde keuken. 1e etage: overloop 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en dakterras. 2e etage: 2 kamers met dakkapel en bergruimte. De woning verkeert in uitste kende staat van onderhoud. Voorzien van c.v.-gas. 215.000,- k.k. MODERN HERENHUIS Lijnbaanweg 27a Met voor- en achtertuin, stenen schuur en garage. Ind. beg.gr.: en tree met plavuizen, toilet, grote L vormige woonkamer met open haard en schuifpui naar terras, zeer luxe open keuken met diverse inbouwapparatuur. 1e etage: ruime ouderslaapkamer met balkon en aangrenzende luxe badkamer met ligbad, 2e toilet en aparte dou chekamer, 2 ruime slaapkamers waarvan 1 met zonneterras. 2e etage: grote zolderetage met 2 tuimelramen. Voorzien van hardhou ten kozijnen, CV gas en is optimaal geïsoleerd. 5 minuten van strand 309.000,- k.k. LIEFELIJKE TUSSENWONING Zandvoortsestraat 43 Met voor- en achtertuin, schuur en zomerhuis. Ind. entree, voor- en achterkamer met open haard en balken plafond, moderne keuken, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e etage: grote zolder met mogelijkheden. Het zomerhuis is voorzien van een eigen opgang en bestaat uit een woonkamer, keuken, 2 ruime slaap kamers, badkamer met douche, toilet en zolderetage. Beide wonin gen verkeren in uitstekende staat van onderhoud, 159.000,- k.k. Degelijke VAKANTIEBUNGALOW Met puntkap gelegen in een mooi recreatiepark, nabij een recreatie- meer, de duinen, de bossen, de zee en het strand en biedt diverse sport- en spelfaciliteiten. Ind. beg.gr.: hal, toilet, L-vormige woonka mer, open keuken, badkamer, ruime tuin op het zuiden, 2 slaapka mers en speelzolder onder de puntkap op de 1e etage. C.V. gas, geschikt voor semi-permanente bewoning. 90.000,- k.k. WOON/PRAKTIJKPAND Boorsmastraat 21 Voor verscheidene doeleinden geschikt. Bijvoorbeeld winkel van ca. 85 m2 met bovenwoning, geheel als winkelruimte met in totaal 170 m2 of te verbouwen tot zeer ruime woning, goede ligging in een zijstraat van de Secr. Varkevisserstraat. In onderling overleg spoedig leeg te aanvaarden. 99.000,- k.k. FRAAI LANDHUIS Ommedijkseweg 11 Met grote oprijlaan, dubbele garage, schitterend aangelegde tuin met verscheidene terrassen. Ind. beg.gr.: hal, L vormige woonkamer van ca. 55 m2, moderne keuken, luxe badkamer, ouderslaapkamer, studeerkamer. 1e etage: slaapkamèr, veel bergruimte. Optimaal geï soleerd, CV. Gunstige ligging nabij uitvalswegen. 495.000,- k.k. Hiervan videopresentatie. RUIME HOEKWONING Lebuinusstraat 2 Met voor-, zij-, en achtertuin en GARAGE. Ind.beg. gr.: entree, toilet, royale woonkamer met parketvloer, ruime keuken met eethoek. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, extra kamer ideaal geschikt als hobbykamer, zolderberging. Uitstekende staat van onderhoud, c.v.-gas. Goede ligging nabij uitvalswegen. 199.000,- k.k. MOLEN RIJNSATERWOUDE Heilige Geestlaan 6 Exact 150 jaar geleden werd deze rustieke watermolen gebouwd met vrij uitzicht over weilanden en Braassemermeer. Dit monument is omgeven door ca. 3000 m2 grond en biedt veel privacy. Ind. onderbouw: entree, toilet, luxe keuken. Woonketage:''fraaie living van ca. 60 m2 met open haard. 1e etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: geschikt als recreatieruim te of het maken van extra kamers. Uitstekend geschikt als recreatie ruimte of het maken van extra kamers. Uitsekend geïsoleerd, CV gas. 595.000,- k.k. RUSTIEKE HOEKWONING P. Brueghelstraat 8 Met voor- en achtertuin, naast weiland in een landelijke omgeving gelegen. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer met parketvloer, uitgebouw de luxe open keuken met vloerverwarming. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e etage: grote hobbykamer met dakkapel en veel bergruimte. Het huis verkeert in prima staat van onderhoud, is optimaal geïsoleerd en voorzien van CV gas. Nabij uitvalswegen gelegen. 179.500,- k.k. HOEK-HERENHUIS Regentesselaan 18 met voor-, zij- en achtertuin, op goede stand gelegen. Ind.: tochtpor- taal, trappenkast, toilet, woonkamer en suite met parket en opens laande deuren naar terras, keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers, berg ruimte. De woning verkeert in goede staat van onderhoud. De wo ning is thans verhuurd doch komt voor eventuele latere zelfbewoning beschikbaar 165.000,- LANDHUIS Boskade 12 met grote oprijlaan, carport en zwembad in een landelijk omgeving gesitueerd. Ind.: schitterende keuken met eethoek en plavuizen, gro-- te L-vormige woonkamer ca. 60 m2 met open haard, plavuizen en balkenplafond, fraaie marmeren hal met aangrenzende wintertuin, luxe badkamer met ligbad, ouderslaapkamer ca. 30m2. 1e etage overloop, kleine kamer, riante zolderkamfer met diepe bergkast. De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud, is voorzien van c.v.-gas. Totale oppervlakte 2900 m2. 525.000,- k.k. Hiervan videopresentatie

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 30