CHRIST rM- [F® LERAAR (M/V) personeel lpÈRs3^ËEiES^I I ^^pasoneeT lPERSOI\EELPERSONEa enso persone 1EEL Secretaresse/assistent Account Executive WERKTUIGBOUWKUNDIG TEKENAAR TECHNISCH WERKVOORBEREIDER INBEDRIJFSSTELÜNGSVOORBEREIDER SERVICEMONTEUR PIJPFITTER/BANKWERKER Weet u de weg op het terrein van het goederenstroombeheer? machine-manager Mariënhaven de rijksoverheid vraagt Modehuis Paolini MEDEWERKSTER Elke zaterdag onroerendgoedrubriek Telefoon 071-144941 toestel 128 en 138 personeel PERSONEEL personeel Public Relations Adviesbureau G.J. van Hulzen B.V. te Voorschoten adviseert en voert praktische werkzaamheden uit op het gebied van public relations en voorlichting voor grote en kleinere, Nederlandse en internationaal opererende ondernemingen, instellingen en organisaties. Het sinds 1951 bestaande bureau telt op dit moment zeven medewerkers, tezamen een jong en dynamisch team vormend. In verband met een vacature wordt voor zeer spoedige indiensttreding gezocht een Deze veelzijdige functie omvat o.m. de volgende taken: secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van één van de adviseurs van het bureau en deels ten behoeve van het bureau in zijn algemeenheid, waaronder ook bediening van telefooncentrale en telex; typen en corrigeren van teksten, waar nodig op een tekstverwerker; de uitvoering van de organisatie rond de uitgave van personeelsbladen en andere periodieken. Voor deze functie wordt gevraagd: een voltooide middelbare schoolopleiding en een erkende secretaresse-opleiding; goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; beheersing van de Engelse taal, met name in gesproken woord; kennis van Duits en Frans strekt tot aanbeveling; goede contactuele eigenschappen en uitgesproken belang stelling voor communicatie en communicatie-technieken; bereidheid om zich bij gebleken geschiktheid te bekwamen op het gebied van public relations en voorlichting; zelfstandigheid, organisatievermogen en flexibiliteit; leeftijd tot 30 jaar; wonend in of in de omgeving van Voorschoten; in het bezit van rijbewijs B-E. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen te worden gericht aan: PR Bureau van Hulzen t.a.v. de heer A.N. de Roo, Postbus 189,2250 AD Voorschoten. Christ Holland b.v., dochteronderneming van het gerenommeerde bedrijf Christ A. G. te Aesch, Zwitserland, ontwerpt en produceert waterbehandelingsinstallaties voor de industrie en instellin gen. Haar afzetgebied concentreert zich op de Benelux en het verre Oosten. In het nog jonge bedrijf wordt in teamverband hard gewerkt, hetgeen tot een snelle groei heeft geleid, waardoor thans dringend behoefte is aan de vervuiling van de volgende vakatures; Funktle a. voor hel tekenen en construeren van processchema's, waterbehandelings apparaten en -installaties. Hij moet belangstelling hebben voor proces- en regeltechniek. Funktle b. voor ons bedrijfsburo. Deze man wordt een medewerker van onze bedrijfslei der voor de volgende werkzaamheden: planning van de orders bijhouden van orderstanden materiaalverzorging t.b.v. de fabriek en de montage bijhouden van de magazijnvoorraden aanvragen doen bij toeleveranciers aankoop van materialen aan de hand van tekeningen en appendagelijsten uitbesteden van werkzaamheden aan onderaannemers algehele periodieke verslagleggingen dagelijkse rapportering aan de bedrijfsleider' Funktle c. Deze man zal bedrijfsvoorschriften voor onze apparaten en installaties op stellen aan de hand van gegevens van onze procesingenieurs. TOELICHTING Een kombinatie van de funkties a en c is voor een allround kracht mogelijk. Gedacht wordt aan HTS-ers of MTS-ers werktuigbouw met belangstelling voor chemie, die redelijke kennis van de Duitse en Engelse taal bezitten, alsmede een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Ervaring op het gebied van waterbehandeling en/of procestechniek strekt tot aanbe veling. Funktle d. die ons huidige service-team komt versterken. Hij verricht, na een grondige inwerkperiode, zelfstandig een grote verscheidenheid aan onderhoud- en servicewerkzaamheden. Op een langere termijn zal ook het in bedrijf stellen van nieuwe installaties tot zijn werk behoren. Wij denken aan een monteur met minimaal LTS-opleiding, bij voorkeur elektrotechniek of werktuigbouw met belangstelling voor apparatenbouw en elektrotechniek. Funktle e. voor de bouw van onze installaties in onze fabriek en bij de klanten. Deze man moet ervaring hebben in het voorbewerken, lassen en fitten van staal, koper, p.v.c, polypropyleen en polytheen. Gedacht wordt aan een man met LTS-opleiding. Algemeen Kunnen we stellen, dat we aan pittige medewerkers denken, die een overuurtje niet schuwen. Wij bieden een prettige werkkring, goede sala riëring en gunstige arbeidsvoorwaarden. Zij die belangstelling hebben voor een van de funkties, kunnen hun schriftelij ke sollicitatie binnen 1 week richten aan: CHRIST HOLLAND B.V. Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude-Rijndijk, telefoon 071-899218. Dan kan het Distributiecentrum van Vicon uw hoofdkwartier worden. Het is een zelfstandig opererend bedrijfsonderdeel, dat het "schakel centrum" vormt tussen de Produktie- en Verkoopmaatschappijen. Het zorgt voor een optimale afstemming van verkoop- en produktie- planningen. Daarnaast is het verantwoordelijk voor de beheersing van de uitgaande goederenstroom naar de Verkoopmaatschappijen. Passend binnen de ontwikkeling van Vicon, dat een dynamische groei vertoont, zal het Distributiecentrum de struktuur krijgen van een zelfstandig profitcenter. En binnen die ontwikkelingen past weer een Vicon fabriceert landbouw werktuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebdrijven zijn gevestigd in de Benelux, Spanje, Noord-Amerika en India. Verkoopmaatschap pijen bevinden zich in 7 Europese landen, Noord- Amerika, India, Japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. die verantwoordelijk is voor de goederenstroom met betrekking tot machines, waarbij een optimaal evenwicht tussen voorraden en servicegraad vereist is. De machine-manager wordt ondersteund door drie operationele funkties binnen het Distributiecentrum, te weten; verkooporder administratie, transport/expeditie en magazijnen. De belangrijkste taakaspecten zijn: de afstemming van verkoopplanningen en produktieplanningen, regelmatige kontakten met verkoopmaatschappijen over verkoop planningen en machinezendingen, regelmatige kontakten met produktiemaatschappijen over produktieplanningen en machineleveringen, bewaken van de voorraden, zowel binnen het Distributiecentrum als bij de verkoopdochters, het volgen van de goederenstroom door het Distributiecentrum opdat de service aan de verkoopdochters optimaal is. De belangrijkste funktie-eisen zijn: opleiding op HBO- of gelijkwaardig niveau, beheersing van de Engelse taal (Frans en Duits gewenst), ervaring met voorraadbeheer, planning en goederenstroom besturing, goede kontaktuele kwaiteiten, t affiniteit tot geautomatiseerde systemen. Het huidige, gedeeltelijk geautomatiseerde planningsysteem is aan vernieuwing toe. De machine-manager zal hierin een belangrijke inbreng hebben. Bent u thuis op het terrein van het goederenstroombeheer en voelt u voor deze funktie? Neem voor meer informatie kontakt op met Ir. Th.M. Joor, toestel 340. Telefoon 's avonds (071) 21 24 23. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J. Gaertman van de afdeling Personele en Sociale Zaken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Vicon N.V. Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. Tel. 02526- 7 28 41 /7 30 41. Met ingang van 1 maart 1984 wordt de volgende bevoegde autogeen en elektrisch lassen gevraagd voor 12 lestijden. Sollicitanten met een positief christelijke le vensovertuiging dienen hun sollicitaties uiter lijk 10 januari 1984 te richten aan de direkteur van de shcool. Alle Inlichtingen worden u gaarne ver strekt door de direkteur der school, M. Wielinga tel. 071-171928. Leidsters en bestuur van kindercentrum Merenwijk te Leiden (een kinderdagverblijf voorkinderen van 0-4 en buitenschoolse opvang biedend voor kinderen van 4-8), zoeken per 1 februari voor de duur van één jaar (verlenging eventueel mogelijk): ÉÉN OF TWEE ENTHOUSIASTE LEIDSTERS (V/M) voor de buitenschoolse opvang van 8 kinderen tussen de 4 en 8 jaar voor gemiddeld 32 uur per week. Eventueel kan de baan opgesplitst worden: maandag - woensdag - vrijdag en dinsdag - donderdag. - aktiviteiten kunnen organiseren; - het leuk vinden om,veel buiten te zijn; - kontakt met ouders en leerkrachten kunnen onderhouden; - goed kunnen functioneren in een team; WERKTIJDEN: in (een gedeelte van) de schoolvakanties 40 uur per week, daar buiten van plm 11.30 tot plm 18.00 uur. Over deze funktie zijn telefonisch inlichtingen te verkrijgen bij het tmm Merenwijk, Milanenhorsi 193, 2317 CL Leiden. MARIËNHAVEN te Warmond is een verpleeghuis waar, verdeeld over acht woon- lokaties, 208 psychogeriatrische bewoners verblijven. Binnen de acht woonlokaties is een - op samenwerking van de diverse begeleidende en activerende disciplines gebaseerde - integratie in gang gezet, die, gevoegd bij de actieve inbreng van familieleden van de bewoners, gestalte moet geven aan een eigensoortige leef-/woonsfeer. Voor de aan verpleeghuis MARIËNHAVEN verbonden Opleiding tot Ziekenverzorgende, waarvan begin maart 1984 een nieuwe cursus start, hebben wij nog plaats voor leerling- ziekenverzorgenden Het theoretisch gedeelte van de opleiding wordt verzorgd door de Centrale Opleiding Ziekenverzorgenden "De Zevensprong" te Leiden. De praktische opleiding vindt plaats in verpleeghuis Mariënhaven De cursus duurt 26y2 maand en bestaat uit een préklinische- of introductieperiode van 10 weken en een daarop aansluitende periode van 24 maanden, waarin praktijk en theorie worden gecombineerd. Toelatingseisen voor de opleiding zijn: leeftijd minimaal 17 jaar, diploma MAVO of diploma Lager Beroepsonderwijs (tenminste 2 vakken op C- en 4 vakken op B-niveau). Van gegadigden die de Opleiding tot Zieken verzorgende in Mariënhaven willen gaan volgen, verwachten wij dat zij zich betrokken voelen bij de zorg voor de bejaarde medemens. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over de opleiding worden graag verstrekt door mevrouw N. Sebrechts, praktijkcoördinatrice, telefoon (01711) 1.93.00. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. kok (mnl./vrl.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac.nr. 3-1446/1158 Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur Dienst Bijzonder Jeugdwerk, internaat Maritima te Wassenaar Maritima biedt hulp aan meisjes van 15 t/m 20 jaar, die behoren tot de categorie moeilijk lerenden en zich binnen de thuis-, werk- of schoolsituatie niet (verder) kunnen ontplooien. Functie-informatie: aan de hand van wekelijks samen te stellen menu's bereiden van de internaatsmaaltijden, eventueel rekening houdend met dieetvoorschriften; zorgen voor de bevoorrading, de inventaris en de hygiëne; verzorgen van maaltijden/koffietafels, enz. bij bijzondere gelegenheden. Vereist: diploma instellingskok of een hiermee vergelijkbare oplefding; ervaring als kok in een inrichtingskeuken. Salaris: max. f 1277,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur van het Internaat, onder nr. (01751)-1 92 15. Sollicitaties inzenden voor 14 januari 1984. Inlichtingen Informatie over andere functies bij de Rijksoverheid kan worden ingewonnen bij het Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 138. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 50 12 26. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. -Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. vraagt (van 17 tot 25 jaar) voor atelier bijkomende werkzaamheden. Voor direkte in diensttreding. sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 12