Geen geld nieuwe sportvoorzieningen Alkemade wil geen Braassemgemeente -c Wellicht wel particuliere sauna en sporthal in Oegstgeester Poelmeer Drie extra zenders op tv-kabel Zoeterwoude Buurman pas blij wanneer varkensfokker èeht weg is Bezwaren tegen plan Morsebelpolder Stad en rand WOENSDAG 21 DECEMBER 1983 ALKEMADE - Alkemade wil zelf standig blijven en als gevolg van gemeentelijke herindeling niet worden samengevoegd met wel ke streekgemeente(n) dan ook. Dat standpunt hebben CDA, PvdA en WD'er Van der Meer tijdens de raadsvergadering vast gelegd in een motie. De grens correcties met Warmond, waar door Alkemade er 108 inwoners bijkrijgt, moeten echter wel doorgaan. Een ruime raadsmeerderheid ver wierp daarmee het standpunt dat beide wethouders Verhaar (CDA) en Van Beek (WD) had den neergelegd in een meerder- heidsvoorstel van het college. Daarin stelden dezen weliswaar niets te willen veranderen, maar Wel akkoord met grenscorrecties Warmond namen ook het standpunt in dat bij onhaalbaarheid daarvan - en de nul-optie is voor GS onbe spreekbaar - Alkemade maar moet kiezen voor de grote Braas semgemeente. CDA'er Duivenvoorden stelde dat Alkemade met zijn ruim dertien duizend inwoners groot genoeg is om buiten de gemeentelijke herindeling te blijven en dat bij een gemeente Braassemermeer de onderlinge afstand tussen de kernen te groot wordt. Geen her indeling dus, concludeerde hij, en verwierp de suggestie van bei de wethouders om als tweede op tie de Braassemgemeente te ne men. Wel toonde hij zich voor de grenscorrectie met Warmond, waardoor Alkemade de Water- tuin erbij krijgt. De ruim hon derd bewoners hebben, aldus Duivenvoorden, geen enkele band met Warmond. Kerk, school, huisvuil ophalen, vereni gingsleven, voor alles zijn deze aangewezen op de Alke- madese kern Oud-Ade. "We wil len graag goede buren blijven, maar deze grenscorrecties zijn noodzakelijk", aldus Duiven voorden. PvdA'er Schoonderwoerd nam datzelfde standpunt in: "Samen voeging betekent dat we nog meer kernen krijgen met nog meer problemen en een nog gro tere afstand tussen bestuurders en bestuurden". Alleen de WD kon zich vinden in het standpunt van beide wethou ders. Van der Meer noemde de Braassemgemeente 'het meest aanvaardbare alternatief voor de nul-variant, hoewel hij niet naliet te benadrukken dat ook de libe ralen Alkemade het liefst buiten de herindeling hielden. Alleen PPR-raadslid Van Tol toonde zich voorstander van herindeling van Alkemade. Die schaalvergro ting betekent volgens hem een professioneler bestuur. Want, zo vroeg hij zich retorisch af, 'waar in het bedrijfsleven wordt een bedrijf met een jaaromzet van 35 miljoen gulden (de begroting van Alkemade, red.) overgelaten aan een eenhoofdige full-time be stuurder, twee part-timers en vijftien hobbyisten met beperkte vrije tijd?' Wethouder Van Beek verdedigde het collegevoorstel door erop te wijzen dat hij een Kagenaar is 'en dat ik toch echt in Roelofarends- veen kan komen'. Bovendien worden de afstanden door de moderne communicatiemidde len van steeds geringere beteke nis. Zijn conclusie: tegen vor ming van de Braassemgemeente kunnen geen overwegende be- worden aangevoerd. OEGSTGEEST - "Nieuwe verplichtingen op sportgebied, zoals een nieuw voetbalcom plex voor ASC en een tweede sporthal, kan de gemeente momenteel gezien de financië le situatie niet aangaan, We moeten ons beperken tot het instand houden van de be staande voorzieningen". Aldus de Oegstgeester wethouder van openbare werken Van Hazel gisteravond tijdens een vergadering van de Oegstgeester Sportraad. De belangrijkste uitgavenpost op sportgebied in de gemeente is het zwembad Poelmeer. De ge meente moet jaarlijks rond 850.000 gulden op de begroting van het bad, 1,7 miljoen, bijleg gen. Maar Van Hazel wilde het Burgerlijke stand LEIDEN - Geboren: Jennifer dv. R. Jansen en C.A.M. Der nee, Arthur zv. F.J. Kruijssen en Francisco Luciano zv. J.H.R. Steen stra Toussaint en M. Haasbroek, Lau- reen dv. E. Snelders en O.S.C. Faas, Arie Gerardus zv. M.A. Vletter en P.J Stijnman, Thomas zv. M.A. Vletter en P.J. Stijnman, Dirkje Wilhelmina Hendrika dv. H. Remmelzwaal en W.H. Klinkenberg, Annetje dv. P. van Duijvenbode en H.P. Kuijt, Erik zv. M. Binnendijk en M.A. van Wijk, Krijn zv. F.A.J. Buijtelaar en M.J. de- Haan, Gabi Elise dv. J. Abbas en N.M van der Hoorn, Miranda dv. D. Schaap en J.M. Boender, Amita Sandhu dv. S. Singh en S.K. Bajwa, Mark Jouke zv. A.C. de Ruiter en J.H. Eising, Ruben Thijs zv. J.P.H. Raat en M.J.G de Bruijn, Marinus zv. J.M. Imthorn en J. Ketting, Edwin zv. S. Rutgers en J.M. van Heukelen, Peter Sebastiaan Hilbert zv. P.G. Onvlee en G.J. van der Spek, David Johannes Cornells zv. J.H. Hoogervorst en A.M Verwer, Nils Eric Arnerik Lennart zv. F. van Diggelen en A. van Duijn, Jo- landa Wilhelmina dv. C. van Duijn en J W van Duyn, Cheng Yu zv. S.Y. Au en P.L. Yu. Hendrik Paul zv W.C Baars en A.C. van Egmond, Sophit- dv. H.C. van Paassen en H.M.M. Vogt, Karin dv. C.J. de Wit en J.H.M. Hons- beek, Anna Susanne dv. A.C. Sterk en W. van Beek, Franciscus Cornelis Bartholomeus Pascal zv. R.C.B.A. Kramer en S.M. de Swijger, Orville David Raphael zv. R.A. Vrede en D.M. Best. LEIDEN - Overleden: A. Woldendorp, geb. 2-5-1897 vrl. geh. gew. met G. de Wolf, C. Vijlbrief, geb. 13-4-1894 man, G. Kesselbauer, geb 9- 5-1900 vrl. geh. gew. met A.J. Kuij- pers, J. Hogenelst, geb. 18-6-1917 man, L.M. Huijsman, geb. 23-8-1910 vrl. geh. gew. met A. Rietveld, J.C.H. Witte, geb. 25-6-1902 man, A.H. Bren- ninkmeijer, geb 17-10-1899 man, H.N.F. van den Hoogen, geb. 23-8- 1917 man, S. Prins. geb. 11-7-1906 man, C.L. van Vliegen, geb. 11-4-1897 vrl. echtg. van A. Vlaardingerbroek. A. Sprmgveld, geb. 3-4-1926 vrl echtg. van J. Veldhuis, A. Kroes, geb. 18-11-1902 man. F Teleng, geb. 19-4- 1908 vrl, G.J. Zwier, geb. 29-11-1983 man, C.P.C. Richards, geb. 3-7-1915 man, J. van den Hoed, geb. 10-4-1911 man, N. Breedijk, geb 8-8-1926 man, A. de Wit, geb 29-11-1906 vrl. geh. gew. met J. de Roode, P. Starre, geb 11-7-1925 man, J. van den Dool, geb 29-11-1983 man, T. van der Lee, geb. 29-12-1897 vrl. geh. gew. met J.L. Wijt, Jonkheer Robert Alf van Suchtelen geb. 29-11-1920 man, M. van Amster dam, geb 20-11-1914 vrl. geh. gew met D. Kreft, W.C. Swanenburg, geb 11-9- 1909 vrl geh gew. met C.P.H. den Hol lander, W.H. Doove, geb 23-11-1900 man, W.S.F. van Weeren, geb 25-7- 1891 vrl, geh. gew. met H. Schouten, D P. van Riet, geb. 25-1-1892 vrl geh. gew. met H.C. Heemskerk, M. van Duijvenbode, geb 2-4-1900 vrl. geh. gew. met J.C. Barnhoorn, J. Wage- mans, geb 22-4-1933 man, N.P. Hul- pusch, geb 21-4-1925 vrl. echtg. van C.N. Beijersbergen. LEIDEN - Overleden: J.J. van der Krogt, geb 2-7-1934 man, C.W.M. van Valderen, geb 15-1-1889 vrl. geh. gew. met N. Breedeveld, W van Gamme- ren, geb 29-10-1902 vrl. geh. gew. met J. Tamerus, A. van der Voorst, geb 1- I-1907 man, G. Muller, geb 25-5-1924 man, J.C. de Geus, geb 26-2-1894 vrl. geh. gew. met B. de Graaf, J.M.P. Ma- hieu, geb 14-12-1945 man, C C. Ad- dink, geb 6-11-1916 man, J.H. Huis man, geb 30-7-1923 man, B.J.W. Frug- te. geb 26-8-1897 man, J. Vlug, geb 10- 5-1908 man, F. Gideonse, geb 19-12- 1924 man, J. Visser, geb 19-2-1899 vrl, M. Idema Greidanus, geb 23-10-1913 man, A. Potters, geb 13-1-1909 man, M. van der Holst, geb 25-8-1894 vrl. geh. gew. met T.P. Heemskerk, M. van Winkel, geb 30-10-1898 vrl. geh gew. met K.P. Wiekhart, H. Pracht, geb 1-6-1923 man, T. Sinnige, geb 5- II-1910 man, F.P. Hakkaart, geb 21-5- 1899 man, J. Schilthuizen, geb 19-5- 1909 man. LEIDEN - Gehuwd: G.J. Riebeek en J.A. Ponsen, J. Haubach en H. Elsin- ger, G.L.A. van Strien en J.H. van der Zeeuw, A.P.A. de Vries en C. Jong man, N. de Bes en J.M.M. Beekman, R.H. van Eijk en J.M. van de Mee berg. G.F Meijer en E.S. Kastner, J.C. Dorrepaal en J.C. van Hout, E.F.M. van Lierop en J. Lammers. W.J.H.G. exploitatietekort van het zwem bad gisteravond zoveel mogelijk buiten de discussie houden. "Het zwembad is niet te vergelij ken met een sportvereniging. Het is een openbare faciliteit waarvan iedereen gebruik kan maken. Natuurlijk baart het gro te tekort ons zorgen, maar we piekeren er niet over om het bad te sluiten". Wel wil het college van B en W ini tiatieven nemen om de kosten zoveel mogelijk te drukken. On der andere door het treffen van nog meer energiebesparende maatregelen en door middel van het realiseren van publiekstrek kende, attractieve voorzieningen in het bad. Zo bestaat er al een plan om in het overdekte gedeelte van Poel meer een sauna te realiseren. Van Hazel zei hierover dat mo menteel wordt bekeken of deze voorziening door particulier ini tiatief van de grond kan komen komsten te verkrijgen zijn wan neer Poelmeer aantrekkelijker wordt gemaakt. Zo denkt hij dat het ondiepe buitenbad een goede plaats is om er een sporthal te bouwen. "Het zwembadterrein is hiervoor ideaal. De fundering voor de bouw is er al en de ma ten, 50 meter lang en 26 meter breed, zijn ook goed". De kans dat die sporthal (kosten twee miljoen gulden) ook ooit daar wordt gerealiseerd is echter klein. Zowel de leden van de sportraad als wethouder Van Ha zel lieten weten daaraan weinig behoefte te hebben. "Op dit moment is het beter om ons geld in andere zaken te ste ken. Maar indien een projectont wikkelaar het idee zou oppak ken, zou het gemeentebestuur daaraan best medewerking wil len verlenen", aldus de wethou der. Overigens heeft de sportraad una niem ingestemd met de vorige maand door de gemeente uitge brachte sportnota. Het buitenbad van zwembad Poelmeer i om er een sporthal op te bouwen. Oegstgeest. Volgens de voorzitter van de sportraad een ideale plaats ZOETERWOUDE - Kabelkijkend Zoeterwoude krijgt drie zenders meer op de buis. BRT-1, de Engelse commerciële omroep ATV en het Frans talige RTBF-1 zullen met ingang van 1 januari 1984 aan de abonnees worden doorgegeven Deze uitbreiding kost 1,05 gulden per maand. Burgemeester Houdijk van Zoeterwoude heeft de voorzichtige keus voor drie (in plaats van zes) zenders als volgt verklaard: "De ontvangst van Engeland is niet optimaal, met deze drie zitten alle talen erop en als er in de toekomst auteursrecht moet worden betaald is het voördeligpr wanner dat over negen zenders gebeurt dan dat je over twaalf zenders moet betalen". De burgemeester noemde ook "het ontbreken van ondertiteling bij de Engelse zenders" als reden dat niet met zes zenders wordt uitgebreid. De keuze voor uitbreiding met drie kanalen is opvallend omdat er na de enquête die over de kabel-tv is gehouden vrijwel altijd sprake was van uitbreiding met zes zenders. Vrede De Leiderdorpse Vrouwen voor Vrede willen in samenwerking met de plaatselijke IKV-afde- ling vrijdag een "vredesket- ting" maken. Deelnemers die nen zich vanaf 19.00 uur te ver zamelen bij de Santhorst waar na de stoet zich richting Winkel hof zal begeven. Hier zal vanaf 19.30 uur worden gepoogd een zo lang mogelijke ketting te vormen waarvan de schakels dienen te bestaan uit iedereen die sympathiek tegenover het streven naar vrede sta^t. OEGSTGEEST - Het zanddepot in de Morsebelpolder in Oegst geest moet weg en dat is nadelig, bovendien zorgen het doortrek ken van de Haaswijklaan en de realisering van een woonwagen kamp daar voor daling van de grondprijzen. Zo luiden de be langrijkste bezwaren tegen het bestemmingsplan Morsebelpo- der (ten noorden van nieuw bouwwijk Haaswijk in Oegst geest), die inmiddels zijn inge diend bij de provincie. is tijdelijk, tot 1 januari 1984, en de gemeente moet in het kader van het provinciale woonwagen plan een kampje realiseren. Bo vendien moet de eenmaal door getrokken Haaswijklaan ervoor zorgen dat de Dorpsstraat van het te vele doorgaande verkeer wordt verlost. Aldus het verweer van de gemeente Oegstgeest, die bovendien stelt dat de ernst van de waardevermindering van de grond als gevolg van de gemeen telijke plannen door de klagers niet wordt aangegeven. De vergunning voor het zanddepot De provinciale planologische com missie, een adviesorgaan van de provincie, voegt daaraan nog toe dat het in de Morsebelpolder ge plande bedrijfsterrein aan een grote behoefte voldoet en dat het zanddepot daarvoor, dus moet wijken. Het woonwagenkampje is ook volgens deze commissie op de meest geschikte plaats ge dacht en dat geldt ook voor de doorgetrokken Haaswijklaan. Waardevermindering van de grond is onvoldoende reden om met name de aanleg van een woonwagenkampje tegen te hou den, aldus het adviesorgaan. ZOETERWOUDE - "De strop wordt steeds nauwer. Het is nu nog een kwestie van tijd". Met deze woorden reageerde ge meenteambtenaar H.G. Kooke gisteravond op de uitspraak van de Raad van State dat Zoeter woude terecht aan varkensfok ker Bollenboom een hinderwet vergunning heeft geweigerd. De illegale fokker (hij fokt varkens in een stal aan de Zoeterwoudse Slootweg zonder bouw- en hin derwetvergunning) heeft tot 1 mei de tijd om zijn bedrijf te beëindigen. Het ziet er namelijk niet naar uit dat hij ooit nog vergunning zal krijgen voor het voeren van zijn bedrijf. De gemeente Zoeterwou de kan op 1 mei het bevel tot slui ting van de inrichting geven. Hiertegen kan Bollenboom we derom in beroep gaan of om schorsing verzoeken, maar de kans is klein dat de voorzitter van de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State dit verzoek gegrond zal verkla- Het woord is nu aan het Zoeter woudse college van B en W om te bezien welke maatregelen er worden genomen. Verzegelen van de bedrijfsruimte is een mo gelijkheid, maar ook het uitdelen van bekeuringen is gerechtvaar digd. De 'zaak Bollenboom' sleept zich al sinds 1980 voort. Vele malen deed de Raad van State uit spraak over de kwestie van over treding van de hinderwet en wo ningwet. Het definitieve einde is nabij gekomen met de uitspraak van de Raad van State. Voor de buurman van de varkensstal, F. Versluis, is dit een pak van zijn hart.. Deze Zoeterwoudenaar voert van het begin af een con stante strijd tegen de fokkerij waarvan hij veel (stank- en ge luidsoverlast ondervindt. Ook met de gemeente Zoeterwou de ligt hij al lange tijd in de clinch. Versluis verwijt de ge meente nog steeds "een vertra- gingspolitiek" te voeren. "Ik heb al zo vaak de gemeente gewezen op de absoluut ontoelaatbare dingen die hier gebeuren, maar ze doen niets. Ze komen niet eens kijken wanneer ik herhaal delijk bel dat hier dode varkens liggen te rotten". Over de goede afloop van deze zaak is hij pas gerust wanneer de varkensfokkerij inderdaad is. op gehouden te bestaan. De opluch tende verzuchting "eind goed, al goed" bewaart hij voorlopig nog tot na 1 mei. "In elk geval heb ik wel geleerd hoe al die procedu res in elkaar zitten", aldus Ver sluis. STUIVENBERG De Leiderdorpse ge meenteraad is niet over één nacht ijs ge gaan bij het napluizen van handel en wandel van het mede-raadslid Stuivenberg (VVD). Na zes weken heeft een onderzoekscommissie, met daarin vertegenwoordigers van alle vijf politieke partijen, een oor deel geveld over de geslaagde po ging van Stuivenberg, in het dage lijkse leven architect, om een grote opdracht binnen te halen. Aan dit zakelijke succesje in een bar re economische tijd zat echter een kwalijk politiek luchtje. Stuivenberg wist een aantrekkelijke tekenop dracht van het Waterleidingbedrijf De Rijnstreek binnen te halen ter wijl hijzelf in het bestuur van dit be drijf zat krachtens zijn lidmaat schap van de Leiderdorpse ge meenteraad. Als waakhond van de belangen van de Leiderdorpse ge meenschap in dat bestuur af gevaardigd, verloor Stuivenberg zijn zakelijke privé-belangen niet uit het oog. Na rijp beraad heeft de onderzoeks commissie vastgesteld dat juridisch gesproken een en ander niet ver boden is, maar dat Stuivenberg zich wel eens had mogen realise ren dat dergelijke dubbelfuncties heel gevoelig liggen. In overeenstemming met de ernst van de zaak heeft de onderzoeks commissie haar taak heel serieus opgevat, overigens nadat de hele affaire via deze krant naar buiten was gekomen. De commissie heeft nu zelf vastgesteld dat ettelijke raadsleden informeel op de hoogte waren van deze kwestie, voorwaar een veeg teken. Nadat de eerste berichten naar bui ten kwamen, hebben noch de heer Stuivenberg noch zijn fractie overi gens erg verstandig geopereerd. Men poogde de feiten te vergoelij ken, men richtte zijn boosheid op bezorgde gemeentebestuurders en men verweet de brengers van het onaangename hieuws ook het no dige. Dat laatste is nog het minste, ernsti ger is de schade die Stuivenberg en de zijnen hebben aangericht: de eigen partij heeft een deuk opgelo pen, door loslippigheid moet een partijgenoot het veld ruimen uit het bestuur van het waterleidingbedrijf, en het seniorenconvent van de raad van Leiderdorp stelt geen prijs meer op de aanwezigheid in zijn midden van de WD-fractieleider, mevrouw Huigen Up het eerste gezicht lijkt alleen de partij van de heer Stuivenberg in de hoek te zitten waar de klappen val len, de gevolgen reiken echter ver der. Met zijn gehengel naar een mooie opdracht heeft Stuivenberg het vertrouwen van de burgers in democratisch gekozen bestuurders ondermijnd, en hij is te laat tot het inzicht gekomen dat zulks het geval was. Een volksvertegenwoordiger moet zich er altijd van bewust zijn dat voor het behartigen van het eigen belang gewoon geen plaats is, hij fnoet zelfs de schijn vermijden dat dit eigenbelang ooit een rol zou kunnen spelen. De raad is nu van mening dat Stui venberg zijn plaats in de commissie ruimtelijke ordening, verkeer en mi lieu maar beter kan opgeven. Dat is een begin, maar de conclusies die nen verder te reiken. In de betrek kelijke beslotenheid van de infor mele kring wist menigeen immers al lang van de hoed en de rand, maar er gebeurde niets. Zelfs niet toen Stuivenberg, zogenaamd om persoonlijke reden, bedankte als lid van het bestuur van De Rijnstreek. Men zij derhalve terughoudend als men vurige kolen wil stapelen op het hoofd van de arme Stuiven berg. Dankzij het wapen van de openbaarheid is de affaire aan het licht gekomen waarna de noodza kelijke maatregelen moesten wor den getroffen. Laat het een les zijn voor de toekomst. WOENSDAG Leiden Stadhuis - raadscommissie volkshuis vesting, 20 uur. Wienerwald - Steenstratt, dia-presenta tie NVBS over electrische trams. Studenten Ekklesia - Rapenburg 100, tv-programma De Mythe, 20.30 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'Die freudlose Gasse' van GW von Pabst. 20 en 22.15 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17. film 'De Ballade van Narayama' van Shohei Imamura, 20 en 22.15 uur. Schouwburg - 'De Jordaan', Nooy's volkstheater, 20.15 uur. Stadsgehoorzaal - kerstconcert door het Gewestelijk Orkest o.l.v. David Por- celijn, 20.15 uur. Voorschoten Gemeentehuis - gemeenteraad, 20 uur. DONDERDAG Speeltuingebouw Maredijk - werkgroep Maredijk, 17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, soos, 21-1 uur. straat 73, soos met films en informa tie-programma's, 15-17 uur. Stadsgehoorzaal - concert popgroep BZN, 20 uur. Schouwburg - 'De Jordaan', Nooy's volkstheater, 20.15 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'Die freudlose Gasse' van GW von Pabst, 20 en 22.15 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film 'Liquid Sky' van Slava Tsuker- man, 20 en 22.15 uur. Voorschoten Gemeentehuis - gemeenteraad, 20 uur. Leiderdorp Gemeentehuis - raadscommissie open bare werken, 20 uur. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst v t 23 december door: Apotheek Reyst, Steenstraat 35, Leiden, tel. 120136; Apotheek Linnaeus, Kempenaerstraat 31, Oegstgeest, tel. 173330. WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noor den van de R(jn: 134604; tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. Kruisgebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13- 14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur. Oegstgeest Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Wassenaar Horst en Vliet - Hofcampweg 65, tel. 16275, ma t/m vr 9-10 uur en op af- Dierenpark Wassenaar grootste knaagdier ter wereld rijker WASSENAAR - Het Dierenpark Wassenaar is sinds enkele dagen een exemplaar van het grootste knaagdier ter wereld rijk, een capy-bara. Het dier, Bep genaamd, is'bijna een meter lang, ongeveer 75 centimeter hoog en weegt 40 kilo. De diersoort komt voor in de wouden van het Zuidamerikaanse Amazone gebied. De soort lijkt veel op de aanzienlijk kleinere marmot en voedt zich met waterplanten. Bep wil graag naar buiten maar wordt voorlopig binnen gehouden om dat de temperatuursovergang voor haar momenteel te groot zou zijn. Overigens is dit exemplaar afkomstig uit Zurich. Over Beps precieze leeftijd kan niemand iets zeggen, alleen dat zij volwassen is. (foto Dierenpark LEI DSC H ê£L DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Geen krant ontvangen: tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19.30 uur): zaterdag v 16 30-18 00 u Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen Restitutie is met toegestaan. n één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt e verlenging. Betaling van abonnementsgelden op giro 3203571 t.n v. Damiate Holding BV te Haarlem Jaarabonnement 233.50 Per post ƒ322,90 Maandabonnement 20,59 (Autom betaling) R D Paauw Alg. redactiechef A. van Leeuwen Plv. Alg. redactiechef Rubnekchefs J. Kroon (stad) B. W. T. Jungman (plv) H. I. J Veldhuizen (regio) H v.d Post (plv) W F J. Wirtz (bin./buit./ec.) J Ruygrok-Hoogeveen (plv) P. J de Tombe (sport) A. van Kaam (plv) W C H Schrama (feature) Redactie stad en randgemeenten tel. 071-144941, tst 219 Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 2