GEORGE JULIEN B-VERPLEEGKUNDIGE Wr -Wék t fff/ -^t x| a.Mdjfr died Gezellig de wintermaanden doorbrengen met de nieuwe Single van F.J. Snacks voor al uw feestavonden Tel. 071-141822 Met een grote uitgeverij achter u, heeft u een prachttoekomst voor u! ALS BLADENMAN-FRANCHISENEMER Ha! Daar is de bladen- man vervroegde 1e rit lijn 50 A Solidier died. De Zwerver uitgebracht door Boni Records nr. 83019, verkrijgbaar bij elke goede grammofoonplatenzaak in Nederland. Vanwege een korte rustperiode en vakantie zijn de laatste optredens van George Julien in Leiden en omstreken op Vrijdagavond 16 december Hazerswoude-dorp Vrijdagavond 23 december kerstsportshow Groenoordhallen Leiden Vrijdagavond 23 december Manege Katwijk Maandagavond 26 december 2e kerstdag Bar Dancing De Smitse Leiden Zondagavond 1 januari Café Napoleon Leiden. Via deze weg wensen wij alle fans, piraten, bekenden, kennissen, vrienden en spec. Rubberen Robbie/Cat Music Prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1984 toe. George Julien Rob Bey Felix Julien Stelt u zich eens voor; eigen baas in uw eigen afgebakende verkoopgebied. Daar verkoopt u exklusief abonnementen op tientallen suksesvolle tijdschriften (zoals Story, Margriet, Donald Duck etc.), geholpen door uitgekiende verkoopfor- mules. Uw bezorghulpen zorgen voor een snelle distributie van de bladen naar de abonnees. U doet uw werk zelfstandig, maar mèt de aktieve steun van een grote uitge versorganisatie. Die steun begfnt al bij de gedegen opleiding die u krijgt en blijft in alle facetten van uw werk merkbaar. Dankzij die voortdurende assistentie, zowel landelijk als binnen üw wijk, kunt u zich concentreren op wat uw belangrijkste taak zal worden; de aktieve verkoop in uw eigen wijk van tijd schriften, boeken en aanverwante produk- ten. Als u zich met enthousiasme van uw taken kwijt, is een jaaromzet haalbaar van ca. f 500.000,-, overeenkomend met een jaarinkomen van f50.000,-. Stelt u zich eens voor: als u tussen de 25 en 40 jaar bent; over ondernemersgeest, verkoopervaring, enthousiasme en doorzet tingsvermogen beschikt, ligt zo'n prima toekomst mogelijk voor u open. Ervaring in de branche is geen vereiste, maar wél een pluspunt. Goede kontaktueleeigen- schappen zijn onmisbaar. Verder moet u de beschikking hebben overeen beginkapitaal (of financiering) van ca. f 30.000,-. Als u aan die voorwaarden voldoet willen wij graag verder met u praten, over uw toekomst als bladenman-franchisenemer. U kunt bellen als eerste stap op weg naar die toekomst. Te uwer informatie; er zijn nog wijken beschikbaar in de volgende gebieden: NOORDWUK e.o. Hebt u interesse of wilt u meer informatie, bel dan tijdens kantooruren: Telefoon nr. 03402-63071 MEDIAWET BV Zeelandhaven 8 3433 PL NIEUWEGEIN tav. hr.Perton Bij instelling in de omgeving van Leiden en in Den Haag. Je kan direct aan de slag op diverse afdelin gen. O.a. op 'n opnameafdeling voor week op week af nachtdiensten en op 'n verblijfsafdeling voor lange re tijd alle diensten. Dit zijn slechts twee van de vele banen die we op het moment beschikbaar hebben. Kom meteen langs voor meer informatie. Vergeet je diploma, speld en legitimatiebewijs niet. m uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 GESCHENKEN in ötersimeeÏJtoerfe Haardsets, schermen, luciferstandaards, houthakken, barbecues, kandelaars, wand- en hanglampen, handwerkblaasbalgen, schouw- en wanddekoratles. Vele sier- en gebruiksartikelen ook In koper en tin. ömebertj pattl rojcötraten Prins Hendrikstraat 58 Tel. 01720-72427 Alphen aan den Rl|n Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.Y Wijziging dienstregeling 83-84 met ingang van maandag 19 december (maandag t/m vrijdag) Lisse. Vreewijk Lisse, Hyacinthenstraat Lisse, Engelenbuurt Sassenheim, Parklaan Warmond, Baan Oegstgeest, Marelaan Leiden, Station NS A 5.02 5.04 5.08 5.12 5.19 5.23 5.28 CURSUS VOETVERZORGER(STER) Half januari start er weer een nieuwe opleiding tot pedicure. Deze cursus duurt 1 jaar en het diploma wordt uitgegeven door één van de grootste voetverzorgings-organisaties. Er wordt lesgegeven volgens moderne methoden (o.a. dia's) aan kleine groepen. Als pedicure kunt u zelf uw werktijden bepalen en het geeft een goede (bij-)verdienste. De cursusplaatsen in Leiden en Waddinxveen zijn goed bereikbaar per bus of trein. Opgaven en inlichtingen: Voetvercorgingscentrum v.d. Haven Groensvoorde 74/76 2742 DL Waddinxveen. Tel. 01828-12887.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 6