V koördinator inhoudelijk beleid m/v Aannemingsbedrijf Heemskerk - de Bolster BOEKHOUDER [M/V) ENTHOUSIASTE VERTEGENWQQRDIGER(STER) Demmenie fe ZEEFDRUKKER mi LEERKRACHT (M/V) ervaren afroepmedewerk(st)ers twee muziekfherapeuten m/v overduin ervaren ziekenverzorgende praktijkbegeleid(st)er STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Aan onze streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het leerlingenwezen; - bijzondere cursussen zoals Cursus Jeugdige Werkzoekenden; - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan overleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Wij zoeken met spoed: ai een leraar horeca m/v voor 15 lessen dagschool i.v.m. vervanging van een langdurig zieke collega. Een voortzetting van het dienstverband door uit breiding van de afdeling is niet uitgesloten. In combinatie met andere taken is een volledige betrekking mogelijk. En door het aanvaarden van betrekkingen elders zoeken wij: bi een leraar motorvoertuigen techniek m/v met de specialisatie schadeherstellen en carrosseriebouw voor 29 lessen. Van deze lessen kan een deel in de avonduren val len, ei een leraar motorvoertuigen techniek m/v met de specialisatie bedrijfswagens voor 12 lessen. Van deze lessen zullen er 8 in de avonduren verzorgd dienen te worden. Ook hier is een uitbreiding van taakomvang moge lijk. Dit met het oog op het beleid van de minister om overu ren te beperken. di een leraar maatschappelijke begeleiding m/v voor 4 lessen aan de dagschool. In combinatie met andere taken is uitbreiding van de omvang mogelijk. Belangstellenden met een passende onderwijsbevoegdheid en voor de vakatures a, b en c met een ruime ervaring in het be drijfsleven worden verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie in te zenden. Richt u de brief aan de directeur van de school, de heer W. de Rooij, Postbus 9030, 2300 PA Leiden. We sluiten niet uit dat kandidaten aan andere dan hierboven ge noemde kwalificaties hun bekwaamheden ontlenen. Ook dan kunt u solliciteren. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Nadere informatie wordt, binnen schooluren, verstrekt door de heer W. Tiemes bereikbaar onder tel.no. 071-769242. vormingswerk jonge volwassenen VORMINGSCENTRUM "de MAST", bestaande uit de Stichtingen Vormingswerk Jonge Volwassenen en Vormings- en Ontwikkelingswerk voor Volwassenen, biedt een gevarieerd programma voor ruim 300 mensen vanaf 1 7 jaar, per week. De doelstelling van ons centrum wordt gerealiseerd d.m.v. een programma-aanbod, bestaande uit o.o.: emancipatorisch vormingswerk; expressie- en kreativiteits- groepen;groepen die werken met audiovisuele middelen; taalvaardigheidsgroepen; basis-edukatie. Ons centrum zoekt per 1 maart 1984 een part-time (voor 20 uur per week, waarvan 2 avonden) De koördinerende taken hebben betrekking op: -- dagelijkse leiding van pedagogisch personeel; -- koördinatie beleidsontwikkelingsgroepen; -- informatie verstrekking/verwerking (zowel in tern als extern); -- belangenbehartiging; - initiëren en stimuleren van het beleid; -• advisering van het bestuur; - 3 uur pedagogisch uitvoerend werk. Voor koördinerende taken met betrekking tot financiële beleidsontwikkeling is een part-time koördinatrice aanwezig. Gedegen ervaring met bovengenoemde taken is vereist. Opleiding zo mogelijk: Hoger Sociaal Pedagogisch Onderwijs of gelijk waardige opleiding. De Rechtspositieregeling V.J.V. is van toepassing. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, met een min. van f 3.214,-- tot max. f 4.809,-- bruto, bij een 40-urige werkweek (per december 1983). Inlichtingen bij Thea de Vries, koördinatrice management, tel. 02523 - 2323 (privé) en tel. 02523-2931 (kantoor). Uitgebreide schriftelijke sollicitaties uiterlijk vóór 31 december 1983 richten aan: Vormingscentrum "de Mast", t.a.v. de sollicitatiekommissie, de Vlashoven 21, 2211 WL NOORDWIJKERHOUT. Vormingscentrum "de Mast" kan niet voor huis vesting zorgdragen. gevestigd te Leiden, vraagt een DE WERKZAAMHEDEN OMVATTEN O M. het opzetten van een geautomatiseerd administratie systeem het voeren van een deel van de administratie het opstellen van tussentijdse overzichten het behulpzaam zijn bij het opstellen van de rekening Voor deze functie komen in aanmerking zij die aan de volgende eisen vol doen: - MBA/SPD-niveau - ervaring op boekhoudkundig gebied - kennis van en ervaring met het opzetten en gebruiken van geautomati seerde administratiesystemen - leeftijd tussen 20-30 jaar Schriftelijke sollicitaties te richten aan Aannemingsbedrijf Heemskerk- de Bolster, Adm. Banckertweg 8 te Lelden. (Tel. 071-217070) Wegens groei van ons bedrijf zoeken wij een Werkzaamheden: A. Het verkopen van kantoormeubelen en kantoor machines. B. Het onderhouden van kontakten met bestaande relaties. C. Het leggen van kontakten met nieuwe relaties. Vereisten: A. Beschaafd en representatief voorkomen. B. Commercieel en administratief inzicht. C. Leeftijd tussen 25 en 35 jaar D. In bezit van rijbewijs. E. Bereidheid tot hard werken. (F. Branche ervaring strekt tot aanbeveling). Wij bieden u: A. Goede salariëring. B. Auto van het bedrijf. C. Een jong en enthousiast team ter ondersteuning. Sollicitaties na telefonische afspraak met P.F. Demmenie. kantoorinrichtingen Rietschans 68, Leiderdorp Tel. 071-411141* NEDER LAND Ontwerp 5 Produktie van Printplaten. voor het aanbrengen van het soldeermasker op de print platen (prints zonder componenten). In een klein team zal hij/zij zich bezighouden met het zeefdrukken en de daarbij behorende werkzaamheden. Sollicitanten met kennis en/of ervaring van/met het gra fische vak genieten de voorkeur. Onzerzijds bieden wij u een interessante baan in een jong bedrijf, waar u met uw inzet en opleiding een voor u en ons waardevolle funktie kunt creëren. Een premievrij pensioen, variabele werktijden, een 13e maand zijn goe de secundaire arbeidsvoorwaarden die wij binnen ons bedrijf hanteren. Indien u interesse heeft voor deze funktie schrijft u dan uw sollicitatiebrief aan CAD Nederland B.V., Industrie weg 12, Postadres: Postbus 87, 2380 AB Zoeterwoude- KORTE VLIETSCHOOL Het bestuur van de Stichting Korte Vlietschool te Leiden (samenwerkingsschool) roeföt sollicitanten op voor de betrekking van voor een van de groepen van jongere kinderen 6 t/m 9 jaar), voor haar school voor zeer moeilijk lerende kin deren, Schubertlaan 131 te Leiden. De gedachten gaan uit naar kandidaten die: - enige ervaring hebben in de omgang met zeer moei lijk lerende kinderen: bereid zijn, na een inwerkperiode, de akte Buitenge woon Onderwijs te behalen. Enkele gegevens: Er zijn momenteel 120 leerlingen ingeschreven, va riërend in de leeftijd van 6 tot 19 jaar; er wordt gewerkt in 11 groepen; naast het bestuur zullen het team en een afvaardiging van de ouders betrokken worden bij de selectieprocedu re. Salaris conform rijksregeling. Nadere inlichtingen worden u, gedurende de schoolu ren, gaarne verstrekt door het hoofd der school, de heer J.A.M. Ouwerkerk, tel. 071-767532. Gedurende de kerstvakantie kunt u de heer Ouwerkerk bereiken onder tel.nummer: 01717-7927. Sollicitaties, voorzien van een staat van dienst en opga ve van referenties, dienen voor 1 januari 1984 gericht te worden aan het bestuur van de Stichting Korte Vliet school, p.a. Begonialaan 14, 2343 XN Oegstgeest. Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV) vraagt: waarop wij in tijd van drukte regelmatig een beroep kunnen doen Het op verzoek telefonisch en schriftelijk adviseren en informeren van aspirant cursisten, het onderhouden van contacten met de leerkrachten en de daaruit voortvloeiende administratieve werkzaamheden. Wat vragen wij? Typevaardigheid, een goede telefoonstem, een ontwikkeling op eind VWO-niveai en een goed humeur. Gezien ons niveau van dienstverlening zijn accuratesse en servicebereidheid vanzelfsprekende eigenschappen. Benieuwd? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan het.Bestuur van Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), Sir Winston Churchillweg 2, 2251 CX Voorschoten. Eerst bellen voor meer informatie kan ook: 01717-2010*. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert een aantal voorzieningen voor gehandicapten in de regio. Voor 4 van onze dagverblijven voor ouderen zoeken wij op korte* termijn voor in totaal 20 uur per week, welke bij voorkeur gelijkelijk over beiden verdeeld zullen worden, zodat elk van beiden de muziektherapie gestalte geeft in 2 dagverblijven. De dagverblijven van de Stichting worden - per voorziening - be zocht door 32 54 geestelijk gehandicapte mensen die in leeftijd variëren van 18 tot 67 jaar. Ze zijn verdeeld over 4 tot 6 leefgroepen, afhankelijk van de kapa- citeit van het dagverblijf. Er wordt met hen gewerkt aan het verkrijgen van een zo groot mogelijke mate van zelfstandigheid en sociale vaardigheid, alsmede aan hun integratie in de samenleving. Hun behoeften en ook de gezelligheid spelen tijdehs de ter verwe zenlijking van dit doel aangeboden aktiviteiten een belangrijke rol. De muziekaktivering zal een gei'ntegreerd deel gaan uitmaken van het totaal van aktiviteiten dat hen wordt aangeboden. Wij verwachten van de kandidaten dat zij in staat zijn, zowel geheel zelfstandig als in nauwe samenwerking met de groepsleiding, gestalte te geven aan deze aktiviteit. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die: -- enige ervaring hebben in het geven van muziek(therapie) aan geestelijk gehandicapten; -- zich aangetrokken voelen tot een kombinatie* van muziek met beweging/dans; -- bereid en in staat zijn de groepsleiding zodanig te instrueren dat een aantal van' hen t.z.t. in staat is de muziekaktivering op be perkte schaal voortgang te doen vinden tijdens verspreide mo menten over de week. De benoembaarheidseisen zijn als volgt: -- Mikojel, diploma kreatief therapeut, specialisatie Muziek; -- akte algemene muzikale vorming of schoolmuziek A of B; -- akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer met specialisatie muziek. Ook zijn benoembaar: onderwijzers, kleuterleidsters en groeps leiders met VSID, die tevens in het bezit zijn van het diploma: Gehrels; Ward-of Lennards-instituut; Gretener; 2-jarige applikatiekursus muziek Kopse Hof; kursussen Vereniging voor Muziek-rithmische Opvoeding. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Verdere inlichtingen over deze funktie kunnen worden verkregen bij mevrouw J. Aniba, hoofdleidster van één van de dagverblijven, telefoon 071 - 14 10 93. Schriftelijke sollicitaties - binnen 14 dagen - te richten aan de direkteur van de Stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. KATWIJK AAN ZEE psycho-geriatrisch verpleeghuis, uitgaande vari "De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg", verdeeld over 8 verpleegafdelingen worden in ons verpleeghuis 230 psycho-geriatrische bewoners verzorgd. De opleiding telt circa 40 leerling-ziekenverzorgenden. Het opleidingsteam bestaat uit een praktijkcoördinator en drie part-time praktijkbegeleidsters. voor dit team zoeken wij op korte termijn eën in de functie van voor 20 uur per week De theoretische opleiding van de leerling-ziekenverzorgenden wordt - samen met de andere verpleeghuizen in de regio - gegeven bij de Centrale Opleiding Ziekenverzorgenden "De Zevensprong" te Leiden.' Functie-Informatie: het begeleiden van de leerling-ziekenverzorgenden in de praktijksituatie, door middel van praktijk-leerplannen; begeleiding bieden bij het maken van verslagen, bij klinische lessen en werkbesprekingen; participeren bij de tussen- en eindevaluaties; c het begeleiden van de iNTAS-stagiaires en de verzorgings assistentes. van betrokkene wordt een actieve rol verwacht bij het bevorderen van een verdere integratie theorie/praktijk. Kandidaten dienen te beschikken ov.er: het diploma Ziekenverzorging, alsmede het diploma voortgezette Opleiding en/of de cursus Praktijkbegeleiding; enige jaren ervaring, bij voorkeur in een leidinggevende functie, 9 goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Kandidaten dienen het christelijk karakter van de stichting te respecteren. verdere inlichtingen worden graag verstrekt door Rina Middag, praktijkcoördinator, telefoon (01718) 1.54.41, oproepno. 618. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Deze aanstelling zal voorlopig van tijdelijke aard zijn, maar zal afhankelijk van de omstandigheden worden gewijzigd in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan "OVERDUIN", t.a.v. de heer w.A. Polman, personeelsfunctionaris, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 22