ziekenhuis-hygiënist (m/v) Sociale l/erzekeringsraad viba technisch commercieel buitendienst medewerker m/v menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv «tójtVlboariwor: Produktie en magazijnmedewerkers ^i uitzendbureau content PARTTIMER BIJVERDIENSTE MULTILEASE VRAAGT EEN MEDEWERKER VOOR DE COMMERCIËLE BINNENDIENST wetstechnisch medewerker (m/v) Hokatex vertegenwoordiger m/v Viba is een sinds 1937 gevestigde technische handels maatschappij, die zich bezighoudt met de verkoop van onder andere: snij- en span- gereedschap voor metaalbewerkings machines, meet apparatuur voor de metaalverwerkende industrie, mechanische bevestigings- produkten, lijmen, borg- en afdichtings middelen voor de industrie en de onderhouds wereld. De produkten worden op basis van aileenvertegen- woordiging uit vele landen in Europa, uit de V.S. en uit Japan geïmporteerd. Binnen de handelsmaatschappij Viba neemt het produkt Noverox een belangrijke plaats in. Noverox is een kunststof emulsie, die na het aanbrengen op geroest staal of ijzer een stabiele, metaalorganische verbinding vormt. Noverox wordt toegepast in de industrie, de agrarische sector, de off-shore, petrochemie, weg en watertransport en door de particulier. Voor de industriële sector zoeken wij een De functie omvat: Wij vragen: het intensiveren en uitbreiden van de contacten met onze industriële afnemers. leeftijd circa 25-35 jaar; middelbaar niveau met chemisch-technische achtergrond; verkoopervaring met industriële toepassingen van verfsystemen, met name op het gebied van metaalprotectie en oppervlaktebehandeling; beheersing van de Duitse en Engelse taal. een interessante baan in een gezond bedrijf met goede arbeids voorwaarden. U kunt Uw sollicitatie uitsluitend schriftelijk richten aan: Directie Viba N.V., Koningin Emmakade 197 -199, 2518 JP Den Haag. UITSTEKENDE KANSEN bieden wij een jongeman welke een nieuwe Werkkring durft te aan vaarden in de functie van COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Als chef de bureau zal hij vrij zelfstandig transacties ondersteunen en voortereiden, werken met gegevens en feiten middels mailings, het verzorgen van publiciteit, debiteuren/crediteuren administratie e.d. Goede carrière kansen zijn hierbij aanwezig. Wij zoeken hiervoor een representatieve jongeman van 23 tot 28 jaar, die ook bij grote drukte lijn in zijn veelsoortige werkzaamheden weet te brengen. Uiteraard is hierbij een positieve werkgeest onontbeerlijk. Vooropleiding dient min. HAVO/MEAO met diploma te zijn, terwijl com merciële/administratieve ervaring een vereiste is. Reacties s.v.p. richten aan M.A.J. Smitsloo. breestraat 106 2311 cw lelden telex 39302 ma|sb-nl tel.071-125041 bij diverse bedrijven in Leiden en omgeving. De werk zaamheden lopen uiteen van het verzamelen van orders tot het werken aan een lopende band. Over het algemeen krijg je voor deze banen het minimumjeugdloon. Wil je direct de handen uit de mouwen steken, kom dan zo snel mogelijk langs om je in te laten schrijven. breestraat 69 leiden (071)125745 vanaf 16 jaar Bloemen-kleinverpakking A.H. den Heyer b.v. gevraagd colporteur voor ll Inl. 's maandags t/m donderdags tussen 20-221 Tel. 071-140462 REINIER DE GRAAF STICHTING De Reinier de Graaf Stichting is een ziekenhuisorganisatie in ontwikkeling, ontstaan na een fusie van de drie Delftse ziekenhuizen t.w. het Bethel Ziekenhuis, het Oude en Nieuwe Gasthuis en het St. Hippolytus Ziekenhuis. I Het aantal bedden bedraagt circa 1000. De Reinier de Graaf Stichting, thans werkzaam op drie locaties, zal in de toekomst haar klinische functies op twee locaties uitoefenen. Thans bestaat binnen deze organisatie een plaatsingsmogelijkheid voor een De funktionaris zal in nauw overleg met de aanwezige ziekenhuishygiënisten werk zaam zijn op beide lokaties. De funktie omvat onder meer: bevordering van preventieve maatregelen ter voorkoming van infektie het geven van adviezen op epidemiologisch gebied het uitvoeren van bacteriologische kontroles de opsporing van ziekenhuis-infekties en het analyseren en registreren hiervan. De funktie vereist: zo mogelijk ervaring als ziekenhuis-hygiënist(e) grote mate van zelfstandigheid goede kontaktuele eigenschappen. Zij die niet in het bezit zijn van het diploma dienen bereid te zijn de opleiding tot ziekenhuis-hygiënist te volgen. Aanstelling geschiedt in beginsel voor bepaalde tijd. Inlichtingen over deze funktie worden u gaarne verstrekt door de huidige ziekenhuis hygiënisten: Maria van der Zande R.M.I. 1818 Christine Warnaars R.M.I. 1650 Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan het hoofd personeelsdienst van de Bethel lokatie, Reynier de Graefweg 3, 2600 AD Delft. Telefoon 015-569340. Multilease is een sterk groeiende autolease maatschappij gevestigd in Leiden die zich tot taak heeft gesteld om, naast het realiseren van een groter aandeel in de lease- markt, een hoog niveau te handhaven in dienstverlening en flexibiliteit. Voor onze commerciële binnendienst vragen wij een: AMBITIEUZE MEDEWERKER Deze employé(e) zal worden opgeleid om contacten te onderhouden met onze cliënten en hen te adviseren over de financiële en technische aspecten van autoleasing. Verder zal hij/zij onze offertes gaan verzorgen. Voor deze functie zoeken wij iemand die: circa 23 jaar is een opleiding heeft op HAVO niveau commercieel is ingesteld mogelijk enige ervaring heeft in de automobielbranche. Wij bieden: een salaris overeenkomstig leeftijd, opleiding en ervaring een interessante carrière-mogelijkheid" in een jong en sterk expanderend bedrijf. Mogelijk zal een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u richten aan: MULTILEASE B.V., Postbus 44,2300 AA Leiden. Multilease De Sociale Verzekeringsraad adviseert de Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid op het terrein van de sociale verzekeringen en houdt o.m. toezicht op de uitvoering van deze wetgeving. De Raad is gevestigd in Zoetermeer en telt ca. 300 medewerk(st)ers. Voor de afdeling Volksverzekeringen en Redactiesecretariaat zoeken wij op korte termijn een De werkzaamheden van de afdeling hebben betrekking op enerzijds de toepassing en de uitvoering van de Algemene Ouderdomswet, de Alge mene Weduwen- en Wezenwet en de Algemene Kinderbijslagwet, ander zijds het verzorgen van het redactie secretariaat voor Rechtspraak Sociale Verzekering, het Documentatie-orgaan Sociale Verzekering en het Publikatie- blad Sociale Verzekering. U wordt meer belast met: - het opstellen van nota's en rappor ten ten behoeve van de Raad en zijn commissies en werkgroepen, - het verrichten van werkzaamheden ter voorbereiding, begeleiding en uitwerking van vergaderingen. Funktie-eisen: De voorkeur gaat uit naar iemand met tenminste een opleiding op HAVO-niveau en ruime kennis van de sociale verzekering, in het bijzonder van de AOW, AWW en AKW. Dit laatste zal blijken uit het bezit van het diploma SV en recente ervaring met de toepassing van de volksver zekeringswetten. Werkervaring bij een uitvoerings orgaan, dat belast is met de uitvoering van de AOW, AWW en de AKW, strekt tot aanbeveling. Wij verwachten voorts van u een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maxi maal f 4.889, - bruto per maand. De Algemene burgerlijke pensioenwet is van toepassing. Nadere informatie over de funktie kan worden verkregen bij de chef van de afdeling, de heer mr. A. van Willigen- burg, tel. (079) 53 02 85. Schriftelijke sollicitaties kunnen - onder vermelding van "sollicitatie" op de enveloppe - gericht worden aan de afdeling Personeelszaken van de Sociale Verzekeringsraad, Bredéwater 12, 2715 CA Zoetermeer. Hokatex B.V. is een dienstverlenend bedrijf. Wij verhuren naast handdoekautomaten ook andere artikelen voor een komplete toiletvoorziening en verder ondermeer beroepskleding en linnengoed aan een zeer gevarieerde klantenkring. - 25 jaar Schone Diensten - (verhuur speciale diensten) Voor een speciale dienst gericht op de horeca, de grootkeuken, de slagerij en de vleesverwerkende industrie, zoeken wij een ervaren vertegenwoordiger die met grote mate van flexibiliteit, zelfstandigheid en een service-gerichte mentaliteit gaat werken in de driehoek Amsterdam-Utrecht- Rotterdam. Wat kunt u verwachten? Een vast inkomen en onkostenvergoeding. Een prima personenauto. Ook beschikbaar voor privé-gebruik. Onze sociale voorzieningen mogen goed genoemd worden. U wordt ingewerkt in wisselende gebieden. Uw reaktie. Als u MAVO of een gelijkwaardige opleiding heeft, tussen de 25-32 jaar bent, zich door verkoop-ervaring thuisvoelt in de horeca, grootkeuken en slagerij, dan kunt een brief sturen aan: Hokatex B.V., Westeinde 50, 2275 AE Voorburg, t.a.v. de heer R. Heijblom, marketing sales manager. Telefoon (070) 694031.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 20