^c^ïXl SCHAKENBOSCH hoofdboekhouder m/v assistent-bedrijfsleider m/v "GEMEENTE WASSENAAR bijstandsmaatschappelijk werker medewerk(st)er Auto Bedrijf Bellcar Ld BOEKHOUDER (m/v) Beginnende assistenten-accountant Accountantskantoor CHEF-WERKPLAATS Michel verheij b.v. ACTIVITEITENBEGELEIDER (m/v, 80% „Het Diaconessenhuis" Leiden Op 1 februari 1984 ontstaat bij de administratieve dienst een vakature voor De administratieve dienst bestaat uit 13 personen en er wordt gebruik gemaakt van het automatiseringsprogramma BA2IS. Funktieinhoud het kontroleren van de grootboekkoppelingen van diverse sub-administraties; het daarmee samenhangend koördineren van de dagelijkse werkzaamheden van de debiteuren-, patiënten en verrichtingenadministratie; het opstellen van periodieke financiële overzichten in samenwerking met het hoofd administratieve dienst, alsmede het verrichten van werkzaamheden t.b.v. begroting en jaarrekening; er wordt inbreng verwacht bij de opbouw van de administratieve verwerking van een nieuw systeem van interne budgettering. Funktie-eisen Middelbare school, minimaal M.B.A. en liefst studerend voor SPD I. We geven de voorkeur aan kandidaten, die enkele jaren ervaring hebben in een soortgelijke funktie in de gezondheidszorg, alsmede met automatisering en die gewend zijn zelfstandig te werken. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring, overeenkomstig de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Informatie Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw M. Draak, hoofd administratieve dienst, telefoon 071-155960. toestel 222. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden, onder vermelding van vakaturenummer B7-3. □UIJVELAAR POMPEN De verkoop van onze topprodukten, zoals de DPN-serie verticale centrifugaalpompen en de Fekapress drukriolerings- installaties, vertoont een constant stijgende lijn. Speciaal voor de produktie van de nieuwe generatie roestvrij stalen DPN centrifugaalpompen werd een nieuwe fabriek geopend. Voor deze nieuwe fabriek zoeken wij een Tot zijn werkzaamheden behoren - het leiding geven aan de produktie-afdelingen voor pomp- onderdelen en de eindassemblage DPN-pompen; - het begeleiden van de ontwikkelingsafdeling. Dit houdt onder meer in het vaststèllen van de produktiemethoden inzake pers- en gietprodukten. Daartoe behoren tevens de werkvolg- orde, benodigde produktiemiddelen en hulpmaterialen; - het begeleiden van de tekenkamer. Wij denken aan een circa 30-jarige kandidaat. Naast een afge ronde HTS-Wtb-opleiding dient hij een ruime ervaring te hebben opgedaan in de metaalverwerkende industrie, c.q machine industrie Hij heeft een goede kennis van moderne werkmethoden en bewerkingstechnieken. Belang stelling voor organiseren en het motiveren van mensen dient voorop te staan. Een goed salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden staan er tegenover. Indien u aan het profiel beant woordt, willen wij graag met u kennismaken. Uw hand geschreven sollicitatie met uiteraard uw curriculum vitae en een pasfoto, gelieve u te richten aan de directie van Duijvelaar Pompen B.V. t.a.v de heer C.H. Duijvelaar. DUIJVELAAR POMPEN Kalkovenweg 52, 2401 LK Alphen aan den Rijn Duijvelaar Pompen B.V. is een bedrijf dat een unieke naam heeft opgebouwd op het gebied van druk- verhogingsinstallaties ten behoeve van de drink watervoorziening. In deze markt zijn onze Hydro-Units onbetwist nr.1 Vanuit onze verkoop gedachte kan dat alleen door perfect werk te leve ren. Nummer 1 zijn we, num mer 1 willen we blijven. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst kan worden geplaatst een aankomend Functie-inhoud: - onderzoek, rapportage en advisering m.b.t. aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet, en de Rijksgroepsregelingen; - immateriële hulpverlening in relatie tot materiële hulpverlening. Functie-eisen: - MBO/Akte bestuursambtenaar/of HBU-sd; - goede contactuele eigenschappen; - goede redactionele vaardigheid; - diploma Sociale verzekeringen strekt tot aanbeveling. Zij die met hun studie in een vergevorderd stadium zijn kunnen eveneens reageren. Salaris: - afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f. 3.841,-- bruto per maand, excl. 7,5 o/o vakantietoelage. Bij de gemeente Wassenaar staan alle functies in principe open voor man nen en vrouwen. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een op de functie gericht psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Indien u voor deze functie belangstelling hebt, wordt u uitgenodigd om, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, uw sollicitatiebrief te zenden aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie van de gemeente Wassenaar, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. 00 Binnenkort ontstaat de vakature van ten behoeve van de medische bibliotheek voor 20 uur per week. Taakomschrijving De werkzaamheden, welke in samenwerking met een bibliotheek kommissie worden uitgevoerd, kunnen als volgt worden samengevat: -verzorgen van de tijdschriften-administratie; - bijhouden van een trefwoordensysteem; - aanschaf van boeken e.d.; - katalogisering; - intern leenverkeer van boeken en tijdschriften; - informatie-verstrekking. Van de juiste man of vrouw verwachten wij: -enige bibliotheekervaring; - een grote mate van zelfstandigheid. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk met volledige inlichtingen aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeels zaken, onder nummer MB 0612. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 BA Noordwi|k (Z.H Tel. 02523-Ö244 Autobedrijf Bellcar is dealer van Seat en tevens service dealer van Mazda vanwege de voortdurende groei zoeken wij een Wij denken hierbij aan iemand die aan de volgende voorwaarden voldoet. - Verkoopervaring in de automobielbranche gewenst - Goede kontaktuele eigenschappen - Doorzettingsvermogen - Goede algemene ontwikkeling - Leeftijdsindicatie 25-35 jaar GELIEVE UW SCHRIFTELIJKE REACTIES TE RICHTEN AAN: ValKenburgseweg 28a, Katwijk, tel. 01718-71961 J. J. ARBOUW B.V. gevestigd te Leiderdorp is een aannemingsbedrijf die voornamelijk werkzaam is in de regio Leiden. In verband met een alsmaar toenemen van de werkzaamheden is er dringend behoefte aan een: die rechtstreeks onder de administrateur verantwoordelijk zal zijn voor: - het zelfstandig voeren van een gedeelte van de administratie alsmede de automa tisering - het periodiek opstellen van tussentijdse overzichten - het behulpzaam zijn bij het opstellen van de jaarrekening Voor deze functie komen zij in aanmerking die aan onderstaande eisen voldoen: - opleiding op PD/MBA-niveau - enkele jaren ervaring op boekhoudkundig gebied - enige kennis en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking - leeftijd tussen 20-30 jaar Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer C. A. van der Linden. Splinterlaan 156. 2352 SM Leiderdorp, tel. 071-899207, naar welk adres u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Vertrouwelijke behandeling wordt uiteraard gegarandeerd. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatiebureau ge noemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten ge meenten. In totaal controleert ons Bureau ca. 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopen de gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werk zaamheden geschiedt bij de cliënten in de 32 over het land verspreide districten. Voor het oostelijk deel van Zuid-Holland in de driehoek Leiden, Capelle a/d IJssel, Woerden of naaste omgeving wensen wij binnenkort onze gelederen met enkele jonge, entousiaste mensen in de functie van beginnend assistent- accountant te versterken. Leeftijd: tot 23 jaar. Basisopleiding: VWO Verzoeken afschriften van cijferlijsten bij te voegen. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de NIVRA studie (gaan) volgen. Geboden wordt een afwisselende, leerzame werkkring, een goed salaris, moderne secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Alge mene Burgerlijke Pensioenwet), een gunstige studie kostenregeling en goede doorgroeimogelijkheden. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrief te richten aan ons districtskantoor, Postbus 110, 2350 AC Leiderdorp. de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Ad> Nassaulaan 12, 2514 JS 's-Gravenhage GEVRAAGD Voor spoedige indiensttreding een voor de afdeling VRACHTWAGENS. In deze positie heeft hij de verantwoording over de technische afdeling van het Truck-bedrijf en is daarbij nauw betrokken bij de positieve groei van ons bedrijf. Gedacht wordt aan een persoon van ongeveer 30 jaar met een middelbare of hogere technische opleiding. Geboden wordt een salaris, dat in overeenstemming is met de belangrijkheid van de functie en goede secundaire arbeidsvoor waarden. Uw reactie gaarne aan onderstaand adres. AUTOMOBIELBEDRIJF A. MULDER VOLVO Rijnsburgerweg 88, 2231 AG Rijnsburg, telefoon 01718-29302. Michel Verheij B.V., bemiddeling bij aan- en verkoop van onroerend goed, is een jong en energiek bedrijf, gevestigd aan de Doezastraat 15 te Leiden. In verband met de uitbreiding van haar activiteiten en om te kunnen voldoen aan de vraag naar verkoopbemiddeling zoeken wij per 1 januari 1984 een: COMMERCIEEL BUITENDIENST MEDEWERKER EN/OF MAKELAAR O.G. Hij zal rechtstreeks ressorteren onder de directie en tevens een geheel eigen klantenbestand moeten opbouwen. Een actieve kracht met commerciële kwaliteiten zal binnen het huidige team goed passen. Gedacht wordt aan iemand van minimaal 25 jaar, die wisselende werktijden geen probleem vindt. Zijn activiteiten zullen zich afspelen in Leiden en omstreken. Tevens zal hij contacten moeten gaan onderhouden met bouw ondernemingen - beleggers - banken en anderen die zich bezig houden met aan- en verkoop van onroerend goed. Reacties onder vermelding van MV-175 kunt u zenden naar: Doezastraat 15 - 2311 GZ Leiden. i "Schakenbosch" is een psychiatrisch centrum in Leidschendam. Het omvat 6 paviljoenen die plaats bieden aan 485 patiënten De verplegingsdienst van Schakenbosch zoekt verpleegkundigen m/v voor de invalploeg Verpleegkundigen uit de invalploeg worden op ver schillende afdelingen ingezet. Bij ziekte of vakantie worden ze opgeroepen om tijdelijk in te springen. Het kan daarbij om onregelmatige diensten gaan. Wij denken aan verpleegkundigen in het bezit van de diploma's B, A en B, MBO-V of HBO-V. Het spreekt voor zich dat zij bereid en beschikbaar zijn om op afroep een volledige 8-urige dienst te ver vullen. Recente werkervaring in een psychiatrisch centrum is gewenst. Salariëring geschiedt volgens de schaal voor ver pleegkundigen. Voor meer informatie belt u naar de heer H.A.P. Borsje, hoofd van de verplegingsdienst. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan het hoofd personeelszaken, onder opgave van de tijden dat u beschikbaar bent. Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 1070)20 92 52 PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VOGELENZANG l "Duinoord" psycho-gerlatrlsch opname/kort durend behandel paviljoen van psychiatrisch ziekenhuis "Vogelenzang" vraagt met Ingang van 1 januari a.s. een: Functie informatie: - werkt in nauwe samenwerking met 3 collega's in een eigen ruimte t.b.v. de opna me/kort durende behandelafdelingen units B en C - d.m.v. specifieke deskundigheid wordt een bijdrage geleverd aan onderzoek/be handeling van de op B I opgenomen patiënten. Hij/zij werkt dientengevolge nauw samen met het multidisciplinair team van unit B. Vereisten: MBO-AT/K.W.-opleiding of een gelijkwaardig diploma. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Het dienstverband zal een tijdelijk karakter dragen en duren tot 1 juni 19B4, verienging is echter niet uitgesloten.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 10