Zaken zijn zaken, Accoid? Lenen of deze keer leasen? Beerkens Zoon staan in dubio. Amro Bank, want banken verschillen. VAN HAASTEI1EN Bij Amro heeft de onder nemereen vaste gesprekspartner Laat u bewijzen dat u bij Amro beter af bent. Waarschijnlijk is tic aardigste eigenschap van de nieuwe Honda Accord flexibiliteit Door de week zijn het snelle, komfortabele en gedistingeerde reisauto's, geknipt voor de zakenman die dagelijks onderweg is. Tijdens het week-einde zijn het ruime, prettige en luxueuze gezinsauto's waarmee elke rit met recht een plezierrit wordt Waaraan dankt de nieuwe Honda Accord deze veelzijdigheid? Allereerst vanzelfsprekend aan zijn technische hoedanigheden. Zo ligt er een totaal nieuw type motor onder de kap. Naar keuze met een inhoud van 1600 cc of 1800 cc. Ze worden geleverd met een ö-versnelingsbak of met een 4-versnellings-automa- tische transmissie die door het unieke lock-up systeem nauwelijks meer brandstof verbruikt dan de schakelversie. Het bijzondere van de motoren is, dat zij zijn uitgerust met een 12-kleppen cross-flow systeem. Elke van de vier cilinders heeft twee inlaatklep- pen en één uitlaatklep. Dat heeft een betere cilinder vulling en een efficiëntere verbranding tot gevolg. Zo leveren de nieuwe Accord motoren meer vermogen zonder meer brandstof te verbruiken. De Honda Accords hebben een grotere spoorbreedte. Mét de dubbelwerkende, teleskopische schokbrekers, stabi lisatoren vóór en achter en de befaamde Mc Pherson schroefveren zorgt dit alles voor een onovertroffen wegligging. Of u de Accord nu leeg, of volgeladen over de wegjaagt. Eén van de meest opzienbarende uitvindingen op autogebied van de laatste jaren, treft u vanaf nu aan in de 4-deurs Honda EX-R. Wij doelen op het Anti Blokkeer Remsysteem. Op hetzelfde moment dat een wiel dreigt te blokkeren, lost een komputer de remdruk. Het is deze eigenschap die de Honda Accord tot een veilig sturende, veilig remmende auto maakt zelfs bij de slechtste wegkondities. Over interieur en accessoires kunnen wij kort zijn. Die zijn in de 'eenvoudigste' Accord vhn een over rompelende luxe. En bereiken bij de Accord EX-R een eenzame hoogte. Op de lijst van accessoires zien we stuurbekrachtiging, stereo cassettespeler, elektrische antenne, centrale deurvergrendeling, elektrisch bediend schuifdak, elektrisch bediende ramen en cruise control. Bij 160 Honda-dealers bent u van harte welkom voor een proefrit T ech nische gegevens Motor Vloeistof gekoeld, 4 cilinders in Wielophanging: vóór en achter li|n 4-taktmotoren met bovenliggende onafhankelijke ophanging met excen nokkenas, 12 kleppen, cross-flow trisch geplaatste schroefveer (vóór cilmderkop, dwarsgeplaatst Mc Pherson), dubbelwerkende telesko Cilinderinhoud 1598 cc of 1829 cc pische schokbrekers, stabilisatoren Vermogen respektievelijk 66 kW Remmen kruiselings gescheiden (90 PK)/6.000 tpm en 73 kW circuits met rembekrachtiging, yóór "d 3 «tra 1.6 Luxe. 1.6 EX. 1.8 EX. Vanaf25.495.-. Accord Sedan 1.6 Luxe. 1.6 EX. 1.8 EX. 1.8 EX-R. Vdnaf25495.-. Brandstofverbruik volgens 80/1268 eec (in ltr/100 km): Accord 3 drs 1.6 ltr/1.8 Itr: respektimlijk stadxverbruik 9.1/9, tur 7.8/8.2. Accord Sedan 1.6 ltr/1.8 Itr: rcspektievelijk stadsverhruik 9.3/10.1. 90 km/uur 6,0/64,120 km/uitr 8.0/8,5. Afleeeri ngskosten 370.-. Meerprijs metallic lak 395.-. Prijzen inklusief BTW en ML-lieliandelinp met underhodg c tzmb fabriek. Hotula geeft 6 jaar garantie op roest ran binnenuit. Wijzigingen voorbehouden. Honda Nederland. Divisie Hondo Benelux NV, Nikkelstraut 17, 2985 AM Ridderkerk, Telefoon 01805-2.1333. Maak oh,blijvend oen proetrit. Polgieterlaan 32, Leiden. Teleloon 071-310800 Ze mogen bepaald niet mopperen bij het onderhoudsbedrijf Beerkens Zoon. Begin deze week kregen ze een service opdracht die hun, voorlopig voor drie jaar, handenvol extra werk oplevert. Het project vergt echter wel een in vestering van circa 70 mille.Want er moet een nieuwe wagen bij komen, met uitrus ting en al. Beerkens denkt aan een gewone lening, de zoon ziet meer in leasing. Ze besluiten'ns te gaan praten met 'hun man' bij de Amro Bank De contacten tussen bank en ondernemer lopen bij de Amro Bank steeds via één persoon. Zo groeit vaak een ver trouwensrelatie. En die vormt de basis voor een langdurige samenwerking waar beide partijen voordeel van hebben. De vaste Amro gesprekspartner krijgt steeds meer inzicht in de specifieke bedrijfssituatie. Hij kan dus het aanbod van de bank haarfijn op die situatie afstemmen. Ook Beerkens Zoon horen dus van 'hun man bij Amro' geen algemeen verhaal over financiering. Nee, ze krijgen advies dat wordt afgestemd op hün situatie. Amro adviseert hun in dit geval een lease-over eenkomst aan te gaan. Bij die overeenkomst staan kosten en aflossingen vast, in dit geval voor drie jaar. Gemakkelijk ook in verband met de kostprijscalculaties voor het project. Ook is aanvullende zeker heid niet nodig: het object zelf is borg. Mocht de opdracht na drie jaar niet verlengd worden, dan hebben Beerkens Zoon geen verplichtingen meer als gevolg van hun investering. De Amro Bank wil zich positief onderscheiden van andere banken. Door de kwaliteit en de omvang van haar diensten. En door de mentaliteit waarmee die diensten wordenverleend. Een en ander doet Amro u graag uit de doeken. Bij voorkeur in een persoonlijk gesprek Dan is ook 'hard te maken' dat u als ondernemer juist bij de Amro Bank aan het goede adres bent. Want 't is waar dat banken verschillen. Maar ook ffljj11 dat uw bedrijf hét andere niet is. tóp

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 20